Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    beyler önümüzdeki yaz 600f düşünüyorum ve size birkaç sorum olucak...

(2.el yada kazalı bulmak garanti ama ne olur ne olmaz)
    Honda yetkili servislerinde 600f için yedek parça sıkıntısı varmı?
    Daha sonra olurmu?
    Olursa ne zaman başlar bu sıkıntı?

(bunu makinanın üretimi durdurulduğu için soruyorum. malum... yeni modellere teşvik etmek için yedek parça yatırımı ve hassasiyeti azalacaktır)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Arkadaşlar ne yazıkki motoru cuma günü servise götürdüğümde ustamız motorun amortisör borularının yamuk olduğunu gördü ve egzantrik zincirinin de çok ses yaptığını söyledi böylece bütün masrafın 1000-1500tl civarı olduğunu söyledi ve o fiyata alınmaz dedi anlicanız ben hala motor alamadım aranızda motorunu satan arkadaşlar varsa ilgilenirim fakat 20.000km nin üstünde olmaması gerekiyo max çıkabileceğim fiyat 10.000-11.000tl civarı teşekkürler herkeze.

one - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    benim 600f te satılık ama km 20k in üzerinde herhangi bir sorundan dolayı satılık değildir

http://www.sahibinden.com/tri_color_...XQQdisplayitem
    www.grafela.com | bilişim & tasarım & fotoğraf

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    teşekkürler fakat km çok yüksek bende uzun süre kullanmayı düşünüyorum benim satmam zor olur

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sencaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adam 10 numara... 600f başlığının kralı

duyarlı, anlayışlı, bilgili, seviyeli ...

emeğine sağlık
    Alıntı Terrorizer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1111
    Evet emeğine sağlık.
    Estağfirullah arkadaşlar, elimden geldiğince bildiğim konularda yardımcı olmaya çalışıyorum sadece, rica ederim.

Alıntı gkhnkzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler önümüzdeki yaz 600f düşünüyorum ve size birkaç sorum olucak...

(2.el yada kazalı bulmak garanti ama ne olur ne olmaz)
    Honda yetkili servislerinde 600f için yedek parça sıkıntısı varmı?
    Daha sonra olurmu?
    Olursa ne zaman başlar bu sıkıntı?

(bunu makinanın üretimi durdurulduğu için soruyorum. malum... yeni modellere teşvik etmek için yedek parça yatırımı ve hassasiyeti azalacaktır)
    Servislerde yedek parça sıkıntısı olduğunu duymadım hiç, zaten üretimden kalksa da yasal olarak malın üretimden kalktığı yıldan itibaren 10 yıl boyunca parça temini zorunludur.
    Ayrıca internetten araştırdığında da birçok parçayı farklı kaynaklardan bulmak mümkün; hiç olmadı ebay'i unutmamak lazım.
    Ama dediğim gibi, zaten 2001-2006 arası üretilen tek bir kasa olduğu ve Honda'nın en fazla satan modellerinden biri olduğu için, piyasada 2. el de dahil birçok parçayı sıkıntı çekmeden bulmak sorun olmaz.

Alıntı bguclu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ne yazıkki motoru cuma günü servise götürdüğümde ustamız motorun amortisör borularının yamuk olduğunu gördü ve egzantrik zincirinin de çok ses yaptığını söyledi böylece bütün masrafın 1000-1500tl civarı olduğunu söyledi ve o fiyata alınmaz dedi anlicanız ben hala motor alamadım aranızda motorunu satan arkadaşlar varsa ilgilenirim fakat 20.000km nin üstünde olmaması gerekiyo max çıkabileceğim fiyat 10.000-11.000tl civarı teşekkürler herkeze.
    Hayırlısı olsun, iyiki baktırmışsın ustaya, bulursun başka temiz bir motor, bizim de aklımızda olsun.

Alıntı one adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim 600f te satılık ama km 20k in üzerinde herhangi bir sorundan dolayı satılık değildir

Hocam hayırdır, daha ne modifiyeler yapacaktık senin motora?

Bu arada, senin ilana baktım DID zincir-dişli değişimi yapmışsın, zincir model seçimi ve dişlilerle beraber fiyat bilgisi vermen mümkün mü acaba? Ben de yakın zamanda değişim yapmayı düşünüyorum. Motor 27300 km'de şu anda, acaba dişlileri de değiştirmem gerekir mi, yoksa sadece zinciri değiştirmem kafi mi?

pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı one adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dostum kimsenin satışını baltalamak istemem ama bu motor hem 2003 model, hem 40bin kmye yaklaşmış hem de 11000 lira istemişsin. alıcı açısından pek mantıklı gelmedi bana.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    hayırlısı olsun, iyiki baktırmışsın ustaya, bulursun başka temiz bir motor, bizim de aklımızda olsun.

Bulmama yardımcı olursanız sevinirim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:29 ----------

Alıntı pg13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum kimsenin satışını baltalamak istemem ama bu motor hem 2003 model, hem 40bin kmye yaklaşmış hem de 11000 lira istemişsin. alıcı açısından pek mantıklı gelmedi bana.
    inşallah satar tabi ama dediğim gibi model düşük ve km yüksek bide bildiğim kadarıyla motorun daha önceden geçirdiği bi kaza vardı.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İyi arastırmalar sonucu; Yüksek model düşük km de motorları cok cok uygun fiyata alabileceğinizi göreceksiniz... Cevremde alan kişilerden biliyorum.
    Fiyat vermiyorum anlayın artık
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bakalım araştırmaya devam galiba bu 600f hızlı satılan bi motor çünki bi kaç tane favorilerime eklemiştim sahibinden den ama bazıları satılmış bile

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    bakalım araştırmaya devam galiba bu 600f hızlı satılan bi motor çünki bi kaç tane favorilerime eklemiştim sahibinden den ama bazıları satılmış bile
    sana özelden mesaj attım, bi bak istersen
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    cbr 600 f
    dreamdark teşekkürler

kemalk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ECEM&honda cbr600 f
    arkadaşlar iyi akşamlar.Bende yaklaşık 1 ay önce 600f aldım 2006 model.Merak ettiğim önemli bi konu var.Ben yeni olduğum için deneyemiyorum ve hiçbir yerdende bulamadım.Bu aletin 0-100 km hızlanması kaç saniye?biliyomusunuz.Ben sadece merak ediyorum.Arabalar gibi kitap verilerinde de yazmıyor.Yazarsanız sevinirim.Kemalk

pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı kemalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar iyi akşamlar.Bende yaklaşık 1 ay önce 600f aldım 2006 model.Merak ettiğim önemli bi konu var.Ben yeni olduğum için deneyemiyorum ve hiçbir yerdende bulamadım.Bu aletin 0-100 km hızlanması kaç saniye?biliyomusunuz.Ben sadece merak ediyorum.Arabalar gibi kitap verilerinde de yazmıyor.Yazarsanız sevinirim.Kemalk
    saat tutup denemedim ama 4, 4 bucuk sn gibi bir sürede 100km ye çıkıyorum.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bluebox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dreamdark teşekkürler
    Rica ederim.

Alıntı kemalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 4 sn. civarı gibi tahmin ediyorum.

malkocoglu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125
    dream dark sizin gibi insanlar oldukça bu devlet ilelebet yaşayacaktır teşekkürler
    paylaşım ve yardımlarınız için sağolun
    Ok yaydan çıkmadan yapacağını yap...

yorulmaz50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600 f imm
    kardes düşünürsen !!! ATEŞŞLİİİ !!! TAKASLI (#17356775) sahibindenden bi bak fiyatıda anlasmaya calısalım
    kazasızz belasız ...

alpera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 f
    http://www.sahibinden.com/kazasiz_be...XQQdisplayitem

slm eger dusunursen motor izmirde ama cok temız tanıdıgım bı arkadasta.
    egzantrk olayına gelınce malesef f lerde bole bı sıkınıtı var.otomatık gergı yayı bı sure sonra işlevini yerıne getırmıyor ve bu şırıltıyı yapıyor.benım tamırcım manuel olarak yapıyor ve gergı yapıldıgındıktan sonra 4000 km gectı ve sımdıye kadar bı sıkıntı yok.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı alpera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/kazasiz_be...XQQdisplayitem

slm eger dusunursen motor izmirde ama cok temız tanıdıgım bı arkadasta.
    egzantrk olayına gelınce malesef f lerde bole bı sıkınıtı var.otomatık gergı yayı bı sure sonra işlevini yerıne getırmıyor ve bu şırıltıyı yapıyor.benım tamırcım manuel olarak yapıyor ve gergı yapıldıgındıktan sonra 4000 km gectı ve sımdıye kadar bı sıkıntı yok.
    Alıntı yorulmaz50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes düşünürsen !!! ATEŞŞLİİİ !!! TAKASLI (#17356775) sahibindenden bi bak fiyatıda anlasmaya calısalım
    Arkadaşlar herkeze teşekkürler yardımları için dün el sıkıştık ve anlaştık eğer bi aksilik çıkmazsa pazartesi salı alıcam motorumu ama ne kadar zormuş bi motor bulmak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:13 ----------

Arkadaşlar bu arada bana 2. el yoshi egzos lazım???
    bu arada benm motorun üstünde tiger var ben beğenmedim orjinal egzosu ve tiger ı satıp yoshi yi almayı düşünüyorum sizce?

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    selamınaleyküm arkadaslar yahu 600 f lerin üretimi durdurulduktan sonra parça satısı durduruldumu yoksa yedek parça ya hala destek veriyormu honda bilginiz varmı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:35 ----------

yokmu ????
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamınaleyküm arkadaslar yahu 600 f lerin üretimi durdurulduktan sonra parça satısı durduruldumu yoksa yedek parça ya hala destek veriyormu honda bilginiz varmı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:35 ----------

yokmu ????
    Yasal olarak üretim durduktan sonra 10 sene yedek parça üretimi devam etmek zorundadır arkadaşım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler