Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Evet, profil resmimdeki kask sonunda geldi .
    Shoei NXR Phantasm

İlk izlenimler shoei'nin bu işi aştığı yönünde . Önceki shoei qwest kaskıma göre hem daha sessiz, hem daha aerodinamik, hem de daha küçük kalıp, astronot gibi durmuyor. Oldukça başarılı buldum ilk sürüşte.
    dyavol-77, Unique693, RuzgarSA ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu satmayi düşünüyorum ilgilenen olursa özelden yazabilir.
    Motorun ayrıntılı resimleri için. Facede engin Şenses yazıp profilinden bakabilirsiniz.

Vfr aşkım depresti yine
    Şimdiden hayırlı olsun da; 19,500 lira 2008 model için biraz az değil mi, millet yeni kasalarını(2011-12) bu fiyattan satamadı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wd40

jant ve metal yuzeyler ıcın 1e1 ozellıkle zıncır yagı sıcrayan yerler baska turlu kolay temızlenmıyor.

+

100 civarı acılmıyor mu fan ? benım RR da da aynıydı. 1-2 derece fazlaydı duruma göre.
    Kumandan cbr 600fa'lar 106 'da fan açar, 101 de kapatır...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, profil resmimdeki kask sonunda geldi .
    Shoei NXR Phantasm

http://i.hizliresim.com/xAoM1Q.jpg

İlk izlenimler shoei'nin bu işi aştığı yönünde . Önceki shoei qwest kaskıma göre hem daha sessiz, hem daha aerodinamik, hem de daha küçük kalıp, astronot gibi durmuyor. Oldukça başarılı buldum ilk sürüşte.
    Yakışmış Çağdaş...
    wolrath bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    hüseyin bu bilgiye nereden ulaştın ?

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    hüseyin bu bilgiye nereden ulaştın ?
    Deneyerek-sıkışık trafikte gözümün 1'i sürekli hararet göstergesinde,kulağımın 1'i de radiatör fanında...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    pani / 3colore
    ben de acıyor yazaydın o halde ben nete bakındım bulamadım acıkcası tam ve net bır rakam. dogaclama yazılmıs hep. fabrıkasyon verısı nedır acaba?

bu arada son depomda 48.93 tl benzın aldım , lıtresı 5.04tl den 9.708lt ve 168.5km gittim. ortalama 5.759lt/100km ediyor yani 29.03 kuruş. aldıgımdan berı en dusuk tuketıme sahıp oldum egzoz yakıtı arttırıyormuş cidden

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    ben de acıyor yazaydın o halde ben nete bakındım bulamadım acıkcası tam ve net bır rakam. dogaclama yazılmıs hep. fabrıkasyon verısı nedır acaba?

bu arada son depomda 48.93 tl benzın aldım , lıtresı 5.04tl den 9.708lt ve 168.5km gittim. ortalama 5.759lt/100km ediyor yani 29.03 kuruş. aldıgımdan berı en dusuk tuketıme sahıp oldum egzoz yakıtı arttırıyormuş cidden
    İyi gene abi yakıtın.Ayrıca egzoz olunca sağ el daha oynak oluyor ister istemez
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    valla koydugum vıdeo gıbı kullanıyorum ıste
    dedıgın gıbı egzozdan sonra kullanım tarzı ve aragazları ıstemsız arttı elbette.ama ses yonunden aldıgım olumlu elestırıler de ısın en guzel tarafı

yüce guzel seçim, dövme candır ya

viper17 ve Yuce123 bunu beğendiler.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar yaz geliyor yollar sizi bekler çanta demiri tablasız kalmayın.

Aynı zamanda yatma düşme durumlarında arka kuyruğuda korur.

Kısa zamanda vericem elinizi çabuk tutun;

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...8767561/detay/

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    İnternette buldugum birkaç resimi atayım çok hoşuma gitti

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:36 ----------

Birde yazın için bir tshirt aradım honda bulamadım içime sinen birşey.Bende bu siteden kendim yaptım bulabildiğim logolardan.Nasıl olmuş sizce fazlamı abartmışım

http://www.tish-o.com.tr/kendin-tasa...82311602524609
    wolrath, sundowner ve alisoylu38 bunu beğendiler.

Motosikleti
    pani / 3colore
    cbr ve 600f ok ama honda amblemı bıraz buyuk ve asagıda olmus bence. daha ınce detaylar daha hos gozukur kanısındayım.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bu nasıl abi:

http://www.tish-o.com.tr/kendin-tasa...82311602524255

Siz bu kayıtı açtığınızda yerleri oynayabiliyor logoların.
    wolrath bunu beğendi.

Sabah Kandıra yapıp geldim, plakam yolda düşmüş . Zaten cıvata çevresinden kırıktı, çukurlarda falan tamamen kırılıp gitmiş.

Yalnız bahar gelmiş gerçekten, her tarafım böcek oldu.

Bu arada Eazi grip almıştım ben de. Başta resimlerdeki gibi yanlardan ortaladım, binip denedim, neredeyse hiç değmiyor . Sonra söküp denk gelecek şekilde yapıştırdım. Şu an ciddi faydasını görüyorum Bozuk yolda frenlemede ne kadar sıkı tutunsam da öne kayıyordum, tamamen ortadan kalktı. Böylece viraj öncesi daha geç ve sert fren yapılabiliyor, şile kandıra arası büyük keyif aldım.

Siyahını alsam daha iyiydi sanırım, yakından bu kadar belirgin durmuyor, flaşı yediği için böyle belirgin olmuş.
    dyavol-77 bunu beğendi.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Sabah Kandıra yapıp geldim, plakam yolda düşmüş . Zaten cıvata çevresinden kırıktı, çukurlarda falan tamamen kırılıp gitmiş.

Yalnız bahar gelmiş gerçekten, her tarafım böcek oldu.

Bu arada Eazi grip almıştım ben de. Başta resimlerdeki gibi yanlardan ortaladım, binip denedim, neredeyse hiç değmiyor . Sonra söküp denk gelecek şekilde yapıştırdım. Şu an ciddi faydasını görüyorum Bozuk yolda frenlemede ne kadar sıkı tutunsam da öne kayıyordum, tamamen ortadan kalktı. Böylece viraj öncesi daha geç ve sert fren yapılabiliyor, şile kandıra arası büyük keyif aldım.

http://i.hizliresim.com/jJPkr9.jpg

Siyahını alsam daha iyiydi sanırım, yakından bu kadar belirgin durmuyor, flaşı yediği için böyle belirgin olmuş.

çok faydalı bir ürün stompgripler aşırı pahalı bende puntonun tankpad maddesinden yapılma depo yan pad ini kullanıyorum ama çok memnun değilim iş görüyor ama yetersiz,siz tavsiye edermisiniz bunu malzemesi stompgrip gibi duruyor birde söküp yerini değiştirmişsiniz yapışkanı özelliğini yitirmedimi yoksa istenildiği zaman çıkarılıp başka bir konumlama ile yapışkan özelliği gitmeden yapışabiliyormu öğrenmek isterim

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Barış hocam az sonra güzel güzel resimler ekler yine

Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok faydalı bir ürün stompgripler aşırı pahalı bende puntonun tankpad maddesinden yapılma depo yan pad ini kullanıyorum ama çok memnun değilim iş görüyor ama yetersiz,siz tavsiye edermisiniz bunu malzemesi stompgrip gibi duruyor birde söküp yerini değiştirmişsiniz yapışkanı özelliğini yitirmedimi yoksa istenildiği zaman çıkarılıp başka bir konumlama ile yapışkan özelliği gitmeden yapışabiliyormu öğrenmek isterim
    Stompgrip zaten 600f yeni kasaya yapmamış, universal kit'ler de pahalı geldiği için, bu eazi grip'i daha ucuza bulunca aldım. Malzeme olarak güzel, görevini yerine getiriyor. Ama kesim olarak stompgrip ezer, deponun hatlarına tam oturacak şekilde kesiyor onlar.

Depo sıcakken kolay sökülüp tekrar yapıştırılabiliyor da tabi ilk sefer yerini doğru bulmakta fayda var. Defalarca yaptıkça artık çöpe gitme ihtimali artar .
    gursus bunu beğendi.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Stompgrip zaten 600f yeni kasaya yapmamış, universal kit'ler de pahalı geldiği için, bu eazi grip'i daha ucuza bulunca aldım. Malzeme olarak güzel, görevini yerine getiriyor. Ama kesim olarak stompgrip ezer, deponun hatlarına tam oturacak şekilde kesiyor onlar.

Depo sıcakken kolay sökülüp tekrar yapıştırılabiliyor da tabi ilk sefer yerini doğru bulmakta fayda var. Defalarca yaptıkça artık çöpe gitme ihtimali artar .
    Dışardan mı aldın buralarda biyerde mi buldun? Bende olmayan motosikletime şimdiden alayım en büyük depoya yapılmışından, keser biçer uydururuz.
    Yanlış çağrışım yapmasın ama şeffaf topçuklusu milletin sezon dediği şey açılınca hiçbiyerde kalmıyor
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

ebay hacıt. TR'den ahtapot file dışında daha birşey almadım sanırım .
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış hocam az sonra güzel güzel resimler ekler yine

bugun riva bos sayılırdı, guzel havaya ragmen
    elbette bırcoguna gore pek bısey sayılmaz ama yavas yavas alısmaya basladım FA'ya

tr_select, Unique693 ve sundowner bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Müptelası oldun abi rivanın Bu arada bende düşünüyorum bu yan padlerden.Getirten olursa bende almak isterim.
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Kardeşlerimle beraber,trakya otobanı.

Bu arada yakıt tüketimimiz

CBF1000 kabaca 7 litre
    CBR 600F kabaca 7 litre
    F650GS ölçmeye deymez ölçmedik.
    wolrath, Sam@ ve sundowner bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler