Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gökhan32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba gökhan bir şey sorcaktım ybr ile kac km yol yaptın birden 600 luk bir motora binmek kolay olmicak senin için...

15 bin küsür yol yaptım az mı sence ama 20 binde anca satarım seneye alacam sadece araştırma yapıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Groan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600f
    slm arkadaşlar....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:30 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:28 AM ----------

slm arkadaşlar.....sizce şuan türkiyede kaç kişi 600 f kullanıyordur?ne dersiniz?

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar çok sevdiğim Gümüşümü satıyorum bilginize

model : 2006
    renk : gümüş gri
    km : 33.500
    fiyat : 11.500

0555-483.80.83 den ulaşa bilirsiniz.
    lastikleri, zinciri yeni deyişti. 2011 yılına kadar muayene tamamdır.

pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, eşimle çıktığımız 10 günlük tatilin ardından İstanbul'a dönmüş bulunmaktayız. Bugün işe motorla geldim, oldukça özlemişim canavarı.
    hoşgeldiniz emre, nasıl geçti yolculuk?

bi ara bi buluşma ayarlayalım artık, bu yaz hiç gazlayamadık.
    bu teklifim tüm arkadaşlar içindir.

600 f den sonra vfr yanlış bir tercih olur kesinlikle vfr deki ses asla beni tatmin etmedi. hız olarakta aynı duyguyu yaşadım.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pg13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldiniz emre, nasıl geçti yolculuk?

bi ara bi buluşma ayarlayalım artık, bu yaz hiç gazlayamadık.
    bu teklifim tüm arkadaşlar içindir.

Sağolasın iyi geçti Ozan'cım, hoşbulduk Gerçekten de senede bir görüşür olduk artık.. Pazar günü caddede olacağız, Görkem'e hoşgeldin buluşması bahanesiyle Old English Pub'da toplanacağız, işin yoksa gelebilirsen gel istersen sen de.

Buluşmaya tüm arkadaşlar davetlidir, başlık aşağıdadır:
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...oplasmasi.html

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok sevdiğim Gümüşümü satıyorum bilginize

model : 2006
    renk : gümüş gri
    km : 33.500
    fiyat : 11.500

0555-483.80.83 den ulaşa bilirsiniz.
    lastikleri, zinciri yeni deyişti. 2011 yılına kadar muayene tamamdır.
    Hocam daha yeni aldın yahu Hayırlısı olsun ne diyelim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:56 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:53 PM ----------

Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 f den sonra vfr yanlış bir tercih olur kesinlikle vfr deki ses asla beni tatmin etmedi. hız olarakta aynı duyguyu yaşadım.
    600F'deki ses, ivmelenme ve top speed tabiiki VFR'de yok, ama tercihini biraz daha rahat ve sakin bir motordan yana kullananlar için bir seçenek olabilir sanırım.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    beyler haftasonu için istanbula gittim geldim, elbette ki motorla
    150 km de ortalama 40 tl lik yakıt aldım yol boyunca. epey iyi yaktı motor. ama efendi efendi gitmedim açık söyleyeyim.
    max 2.40 gördüm, depo üstü çanta olduğu için motora kapanamadım o zaman da 200 den sonra inanılmaz zor bi sürüş oluyo, boynumu tutucam diye uğraştıom durdum
    genelde 180 civarı gittim yaklaşık 9-10.000 rpm civarında.

cuma günü istanbula girdim hiç de bi yorgunluk yaşamadım elbette her motorda olan popo uyuşması dışında

bu arada istanbul harika bi kent. çok yakın bi okul arkadaşım sağolsun beni epey gezdirdi, cuma akşamı kalamış marina divan sonra geceyi sortie de bitirdik ortaköydeki mekanlara bayıldım ankarada falan biz yaşamıyomuşuz vallahi. tabi öyle bi yaşama ne kaç gün bütçe dayandırırız o da meçhul

velhasıl güzel keyifli çok benzinli bi istanbul gezisi yaptık haftasonu kazassız belasız çok şükür.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 km de ortalama 40 tl lik yakıt aldım yol boyunca. epey iyi yaktı motor. ama efendi efendi gitmedim açık söyleyeyim.
    max 2.40 gördüm, depo üstü çanta olduğu için motora kapanamadım o zaman da 200 den sonra inanılmaz zor bi sürüş oluyo, boynumu tutucam diye uğraştıom durdum

cuma günü istanbula girdim hiç de bi yorgunluk yaşamadım elbette her motorda olan popo uyuşması dışında

bu arada istanbul harika bi kent. çok yakın bi okul arkadaşım sağolsun beni epey gezdirdi, cuma akşamı kalamış marina divan sonra geceyi sortie de bitirdik ortaköydeki mekanlara bayıldım ankarada falan biz yaşamıyomuşuz vallahi. tabi öyle bi yaşama ne kaç gün bütçe dayandırırız o da meçhul

velhasıl güzel keyifli çok benzinli bi istanbul gezisi yaptık haftasonu kazassız belasız çok şükür.
    cok güzel bir gezi yapmışssın ,sanırım benzın almak dısında durmadın yolda ne kadar zamanda gittin İstanbula? iyi İstanbul trafiginde kaybolmadın rahat kullanabildinmi şehiriçinde?
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok güzel bir gezi yapmışssın ,sanırım benzın almak dısında durmadın yolda ne kadar zamanda gittin İstanbula? iyi İstanbul trafiginde kaybolmadın rahat kullanabildinmi şehiriçinde?
    vallahi açıkçası zaman tutmadım ama zaten bi banka işini halletmem gerektiği için boluya girip çıktığım için kesintisiz gidemedim.yemek yedim her benzin aldıktan sonra çay içtim sigara içtim. ama yol esnasında bazen zaman tuttum kaç dakikada kaç km yol aldım diye, o hesaba göre o ölçtüğüm zamanlarda ortalama süratim 180 imiş yani yarım saatte 90 km geride bırakmışım.
    istanbulda da doğru düzgün motora binmedim, gider gitmez kadıköy rıhtım caddesine indim orda arkadaşın arabasını bıraktığı otoparka motoru bıraktım pazar günü öğleden sonra da alıp şöyle bi kadıköy fener cadde turu yapıp otobana çıktım geldim. şehir içi kullanımda bi sıkıntı yok zaten aşırı yoğun yerlere girmedim özellikle yol iz bilmediğim için zor oluyo bi de ille sıcakta pişiyosun bi de motorun ısısı şehir içi keyifli olmuyo.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

İstanbul'a ilk gelişindi demek, tüh yahu tam da bizim tarafdaymışsın. Haber verseydin geleceğini, yüzyüze tanışırdık valla.
    Bu arada, ben de 5 ay kadar Ankara'da kalmıştım bir dönem ve ilk 1 ay geçtikten sonra neredeyse sıkıntıdan çat diye çatlayacaktım. Özellikle İstanbul'da yaşayan birinin başka yerde yaşaması çok güç.

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'a ilk gelişindi demek, tüh yahu tam da bizim tarafdaymışsın. Haber verseydin geleceğini, yüzyüze tanışırdık valla.
    Bu arada, ben de 5 ay kadar Ankara'da kalmıştım bir dönem ve ilk 1 ay geçtikten sonra neredeyse sıkıntıdan çat diye çatlayacaktım. Özellikle İstanbul'da yaşayan birinin başka yerde yaşaması çok güç.
    aslında daha önce de istanbula gittim geldim ama motorla ilk kez geldim. bi de daha önceki gelişlerim genelde üzücü olaylarla doluydu fazla da gezmemiştim. bu kez istanbulun en renkli taraflarını görme fırsatım oldu. bi dahaki sefere tanışırız inşallah. Ankara'ya da bekleriz tabi, ankara sıkıcıdır ama gediklisi olunca buranın yine de bişeyler ayarlıyor idare ediyoruz

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    600F ime çok ilgi var satmak üzereyim, galiba CBF1000 e karar verdim. Siz ne dersiniz doğrumu karar verdim. Birazda rahatımıza bakalım nasıl olsa hızımızı aldık
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600F ime çok ilgi var satmak üzereyim, galiba CBF1000 e karar verdim. Siz ne dersiniz doğrumu karar verdim. Birazda rahatımıza bakalım nasıl olsa hızımızı aldık
    açıkçası cbf serisi hiç test etmedim ama cbr oturuş pozisyonuna alıştıktan sonra daha dik konumda bi motosiklet kullandığım zaman (mesela dün arkadaşımın er6-f iyle epey yol yaptım ) virajda tedirgin olmaya başladığımı hissettim, o da yükseklik farkından ve duruştan kaynaklanıyo zannederim. ama zamanla alışılmayacak bişey olduğunu da sanmam.

bu arada ben olsam cbr serisinden devam eder 1100xx blackbird alırdım.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    açıkçası cbf serisi hiç test etmedim ama cbr oturuş pozisyonuna alıştıktan sonra daha dik konumda bi motosiklet kullandığım zaman (mesela dün arkadaşımın er6-f iyle epey yol yaptım ) virajda tedirgin olmaya başladığımı hissettim, o da yükseklik farkından ve duruştan kaynaklanıyo zannederim. ama zamanla alışılmayacak bişey olduğunu da sanmam.

bu arada ben olsam cbr serisinden devam eder 1100xx blackbird alırdım.
    çok doğru söylüyon, ama alıştıktan sonra fark etmez. 1100xx blackbird aslında güzel bi motor ancak tarz değiştirmek istiyorum
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Kankalar bu gün aklıma bir fikir geldi ve boş zamanım vardı biraz gümüşle zaman geçirim dedim bakın ortaya ne çıktı

önce

sonra

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Güzel olmuş ama bazı yerlerde hava boşlukları var galiba

Güzel olmuş ama bazı yerlerde hava boşlukları var galiba
    evet abi hava kalmış azıcık ya acemiyiz işte çaktırmaa ama git gide usta olacaz

aslında daha önce de istanbula gittim geldim ama motorla ilk kez geldim. bi de daha önceki gelişlerim genelde üzücü olaylarla doluydu fazla da gezmemiştim. bu kez istanbulun en renkli taraflarını görme fırsatım oldu. bi dahaki sefere tanışırız inşallah. Ankara'ya da bekleriz tabi, ankara sıkıcıdır ama gediklisi olunca buranın yine de bişeyler ayarlıyor idare ediyoruz
    İnşallah diyelim.

Bence yerinde bir karar, bir arkadaşım kullanıyor ve çok memnun. VFR de olabilirdi ama CBF biraz daha rahat ve masrafsız bir motor tabiiki, pişman olacağını sanmıyorum.

Güzel olmuş eline sağlık, bir de zincir korumasını kaplayabilirsin mesela.

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    bence çamurlukta pek iyi ndurmuyo karbon folyo onun dışında güzel olmuş, dreamdarkın dediği gibi zincir koruma plastiğine de yakışır hem uygulaması da kolay olur.

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vallahi açıkçası zaman tutmadım ama zaten bi banka işini halletmem gerektiği için boluya girip çıktığım için kesintisiz gidemedim.yemek yedim her benzin aldıktan sonra çay içtim sigara içtim. ama yol esnasında bazen zaman tuttum kaç dakikada kaç km yol aldım diye, o hesaba göre o ölçtüğüm zamanlarda ortalama süratim 180 imiş yani yarım saatte 90 km geride bırakmışım.
    istanbulda da doğru düzgün motora binmedim, gider gitmez kadıköy rıhtım caddesine indim orda arkadaşın arabasını bıraktığı otoparka motoru bıraktım pazar günü öğleden sonra da alıp şöyle bi kadıköy fener cadde turu yapıp otobana çıktım geldim. şehir içi kullanımda bi sıkıntı yok zaten aşırı yoğun yerlere girmedim özellikle yol iz bilmediğim için zor oluyo bi de ille sıcakta pişiyosun bi de motorun ısısı şehir içi keyifli olmuyo.
    birdahakine boluya gelirsen bolu mt ye yaz seni karsılayalım ufak sana ufak bi gölcük yada abant turu yaptırım biraz oksijen aldırım öyle yollayalım istanbula su an motorum yok ama cok kısa bi süre içinde olcak..bu teklifim sadece senin için değil bütün mt ailesi içindir..ankara istanbul arasında oldugumuz için birçok arkadasımız burdan geçiyor ama hiç haber veren yok..
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler