Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    omer toplamda ne kadar tuttu? urun ne kadar zamanda teslım aldın? bı de farklı rengı var mı?

teskurler.guzel olmus ben de ıstıyourm desem
    Toplamda 30 küsür tl gibi bir şey tuttu.Renk olarakta, aşağıda linkini vereceğim ilandan başka bir de mavi rengine rastlamıştık galiba.
    Senin ingilizcen vardır daha detaylı araştırılırsa daha ucuz veya daha başka renk seçenekleri mutlaka bulunabilir diye düşünüyorum.
    (Ebay harici Dealextrem'den de denemek için tank pad aldım sorunsuz geldi ingilizcesi olan arkadaşlar mutlaka incelesinler.Bayağı ürün var.)
    Süre olarak ise aşşağı yukarı bir ayda elime ulaştı.(27 gün).Link'ini de vereyim.

http://www.ebay.co.uk/itm/3309578899...84.m1439.l2649

Birde manetler geldi onun link'ini de vereyim almak isteyen arkadaşlar olursa oldukça kaliteli ürün taktım ve bu gün kullandım gayet güzel.
    Bu üründe aşşağı yukarı bir ayda geldi.

http://www.ebay.co.uk/itm/2309532504...84.m1439.l2649

http://imageshack.us/a/img36/7861/1hvp.jpg
    wolrath bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanıyorum 250 lira cıvarıydı led stop cbr 600FA'lar için,

yinede sorayım bakalım kaldımı ellerınde,,,
    kıme soruyoruz? baska aksesuar var mı bizler (rR) icin de

---------- Post added at 21:24 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

Alıntı ömer2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toplamda 30 küsür tl gibi bir şey tuttu.Renk olarakta, aşağıda linkini vereceğim ilandan başka bir de mavi rengine rastlamıştık galiba.
    Senin ingilizcen vardır daha detaylı araştırılırsa daha ucuz veya daha başka renk seçenekleri mutlaka bulunabilir diye düşünüyorum.
    (Ebay harici Dealextrem'den de denemek için tank pad aldım sorunsuz geldi ingilizcesi olan arkadaşlar mutlaka incelesinler.Bayağı ürün var.)
    Süre olarak ise aşşağı yukarı bir ayda elime ulaştı.(27 gün).Link'ini de vereyim.

http://www.ebay.co.uk/itm/3309578899...84.m1439.l2649

Birde manetler geldi onun link'ini de vereyim almak isteyen arkadaşlar olursa oldukça kaliteli ürün taktım ve bu gün kullandım gayet güzel.
    Bu üründe aşşağı yukarı bir ayda geldi.

http://www.ebay.co.uk/itm/2309532504...84.m1439.l2649

http://imageshack.us/a/img59/982/3pl6.jpg

http://imageshack.us/a/img36/7861/1hvp.jpg
    30tl den daha ucuz olmaz dıye dusunuyorum.ıyı fıyatmıs valla.
    manetler de guzel. rızoma ya da tıtax gıbı markalara xxx tl ler bayılmak yersiz gelıyor bana.artık gercekten kalıtelı seyler yapıyor cınlıler.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kıme soruyoruz? baska aksesuar var mı bizler (rR) icin de

---------- Post added at 21:24 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

30tl den daha ucuz olmaz dıye dusunuyorum.ıyı fıyatmıs valla.
    manetler de guzel. rızoma ya da tıtax gıbı markalara xxx tl ler bayılmak yersiz gelıyor bana.artık gercekten kalıtelı seyler yapıyor cınlıler.
    CBR 600FA stop'u malesef yokmuş,
    ve 20 adet getırmısler hıc kalmamış,

600rr stop'u 100 lira,
    led stop sinyalli,
    600f stop 100 lira ,
    led stop sinyalli,
    kafa demirleri tanesi 100 lira,
    cbr 600 RR far 300 lira,
    cbr 600F far 400 lira...

vs pek cok urun mevcut,
    sormanız yeterlı ;)
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    pani / 3colore
    lınk var mı serkan? baska aksesuar da bakalım. yer neresı?

Motosikleti
    buradanda bakabilirsiniz,

http://www.sahibinden.com/index.php?a=1004&b=1&list_type=1

Motosikleti
    pani / 3colore
    sanırım ugurlu geldım malzemeler bıttı

Listelenecek ilan bulunamadı. Yeni ilan girerek satış yapmaya başlamak için tıklayınız."""

Motosikleti
    birde buradan dene,,,

http://www.sahibinden.com/arama?userId=1042909&language=tr&hasSecureTrade=fa lse&viewType=Gallery

Motosikleti
    pani / 3colore
    Internal Server Error dıyor bu sefer de.

dur ozelden yazıyorum

Motosikleti
    buradan dier ilanlar diye bakılabilir,,,

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-honda-cbr-600f-far,cbr-600f-far,cbr-600f-far,honda-far-128720499/detay/
    wolrath bunu beğendi.

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    SAğolasın Ömer2 kardeş.Kargo gelsin o zaman tekrar gündeme alırız.;Hem yapmak isteyenlere de bir fikir olur.Maliyet 34-35TL gibi...

Hafta Sonu bir kaç foto çektik belki üzerinde duruşa göre giyim konusunda da bir fikir olabilir diyede bir kaç resim atalım;

Birde yakın çekim;

ömer2 ve enxdesign bunu beğendiler.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Abi makina fena maşallah.Senle epey muhabbet etmiştik satarken nasip değilmiş. Bu ön camdaki sivri vidaları nerden bulabiliriz ?

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    uniqe;
    evet hatırladım Bolu dan dınız. Evet nasip değilmiş hayırlısı daha iyilerine inş...
    Okan kardeş o sivri vidalar aldığımda üzerindeydi ama aynı tarzda Ebay gördüm renk renk var.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bu vites göstergeside kafama yattı.Bazen 7 nci vitesi arıyorum Ödemeyi paypal üzerinden mi yapıyorsunuz ?

Untamed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Honda CBR600F
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi makina fena maşallah.Senle epey muhabbet etmiştik satarken nasip değilmiş. Bu ön camdaki sivri vidaları nerden bulabiliriz ?
    buyur kardeş http://www.ebay.co.uk/itm/Yamaha-Suzuki-Honda-Kawasaki-Ducati-TRIUMPH-Daytona-Spike-WindScreen-Screws-Bolt-/370722064410?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item5650c 1c81a
    KALP ATACAK AGA!!!

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Teşekkürler.Öncelikle şu ebay işini öğrenmem gerekiyor

kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Arkadaslar merhaba. Yeni bir motosiklet almak icin yapilan arastirmalarla sizlerleyim. Yine o guzel ayni heyecan.
    Ninja 250r dan sonra cbr 600fa dusunuyorum. Ninja sayfasindan da arkadaslar vardir belki tanisiyorda olabiliriz.
    Gunlerdir sayfalarca yazilarinizi okudum. Ilk izlenimim 600fa nin 30 lu yaslarda agirbasli ve asil bir gorunuste oldugu yani bana cok benzer.
    Arada sirada sorularimla rahatsiz edebilirim sizleri.
    Simdiden cok sagolun iyi forumlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

Teşekkürler.Öncelikle şu ebay işini öğrenmem gerekiyor
    Uniqe dostum ebay sandigimiz kadar zor bi olay degil. Sormak istedigin birsey olursa yardim etmek isterim. Oncelikle bir paypal hesabi ve sanal bir kart (tercihen) gerekli. Gerisi zaten corap sokugu gibi geliyor. Mesela ben ilk once on camla basladim en son grenaj takimi bile getirttim. Ustelik piyasa fiyatinin 3de birine. Abarti fiyatlara satanlardan almaktansa 3 hafta bekleyip yurtdisi en mantikli. Çünkü emin olun onlarda ayni sekilde hatta ayni saticidan aliyorlar.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı kullaniciii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba. Yeni bir motosiklet almak icin yapilan arastirmalarla sizlerleyim. Yine o guzel ayni heyecan.
    Ninja 250r dan sonra cbr 600fa dusunuyorum. Ninja sayfasindan da arkadaslar vardir belki tanisiyorda olabiliriz.
    Gunlerdir sayfalarca yazilarinizi okudum. Ilk izlenimim 600fa nin 30 lu yaslarda agirbasli ve asil bir gorunuste oldugu yani bana cok benzer.
    Arada sirada sorularimla rahatsiz edebilirim sizleri.
    Simdiden cok sagolun iyi forumlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

Uniqe dostum ebay sandigimiz kadar zor bi olay degil. Sormak istedigin birsey olursa yardim etmek isterim. Oncelikle bir paypal hesabi ve sanal bir kart (tercihen) gerekli. Gerisi zaten corap sokugu gibi geliyor. Mesela ben ilk once on camla basladim en son grenaj takimi bile getirttim. Ustelik piyasa fiyatinin 3de birine. Abarti fiyatlara satanlardan almaktansa 3 hafta bekleyip yurtdisi en mantikli. Çünkü emin olun onlarda ayni sekilde hatta ayni saticidan aliyorlar.
    Paypal hesabına para yükleyebilirim sanırım.Sadece kafama takan satın alınca gelmemesi ve satıcı ile nasıl anlasacağım.Tanıdıgım birisi aldım birkaç şey gelmedi dedi nedenini bilmiyorum.Dediğiniz gibi uygun fiyata birçok şey alınabilir.Vites göstergesini ve bu yukarıdaki cam vidaları deneme için uygun gibi
    HONDA

kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Paypal hesabına para yükleyebilirim sanırım.Sadece kafama takan satın alınca gelmemesi ve satıcı ile nasıl anlasacağım.Tanıdıgım birisi aldım birkaç şey gelmedi dedi nedenini bilmiyorum.Dediğiniz gibi uygun fiyata birçok şey alınabilir.Vites göstergesini ve bu yukarıdaki cam vidaları deneme için uygun gibi
    hesabına para yükleyebilirsin elbette ama kredi kartı daha mantıklı geliyor bana. tabi senin seçimine bağlı. şimdiye kadar irili ufaklı en az 50 siparişim oldu. sadece 1,50 dolarlık bir anahtarlık gelmedi onunda parasını iade etti satıcı. malzeme alırken satıcıyla herhangi bir bağlantı kurmana gerek yok bu tip küçük malzemelerde.
    evet bu dediğin malzemeler başlangıç için uygun. internette 10 dakikalık bir araştırma emin ol yetecektir.
    yine takıldığın biyer olursa mesaj at bana dostum yardımcı olmaya çalışırım.

Kitivarsuii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600FA PC41
    Selam arkadaşlar , motoruma aldığım rizoma elciği değiştiriken elciğin içindeki plastik parça , gaz telini çekmeye yarayan gaz kolu diye tabir edecegim parça benim motora 2 mm büyük geldi ve sonrasında kırıldı .cbr 600fa 2011 modele uyan bu parçayı interneti aramama ragmen bulamadım , bu motorda rizoma elcik takan varsa nasıl yaptırdıgını ve kırılan parcayı nerden bulabileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:08 ----------

Bu arada cbr 600 fa motorum icin (usta orjinal gaz kolunuda kirdigindan) orjinal ellik gaz borusu ve gidon topuzu almak istiyorum , satmak isteyenler icin telefonum 05333467690 , tesekkurler!

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Honda 600F için çıkma 120/70/17 ön lastik arıyorum. Yarına kadar sipariş vermem gerekiyor. Elinde olan var mı? Yoksa sahibindendeki ilanlardan birinden alacağım.

Arka ile ön lastiği yeni sezonda beraber değiştirmeyi düşünüyordum fakat ön lastiğim bugün parçalanmış. Sabah bindiğimde birşey yoktu. 30Km kadar gittim, parkettiğimde farkettim. Yolda direksiyon hafif titrediğini hissetmiştim fakat nasıl oldu, neden oldu anlamadım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler