Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mastem13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan için yok
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    makinenin sıfır liste fiyatı 25.000.
    2011 modeli 6 bin TL değer kaybedip 19.000 civarında el değiştiriyor, 2005 model sayısız sahip değiştirmiş, pek çok aceminin ilk büyük motoru olmuş 600f 14-15 bin TL ???
    bu işte bir gariplik var ama hayırlısı
    garliplik yok bence 2007 de üretimin bitmesi, çok sağlam bi motorunun olması, SS ler kadar yorucu olmayan sürüşü ama SS leri yakın performansı ve yeni üretilen kasanın eskisi kadar tutmaması eski kasanın değer kaybetmesini engelledi. bende cbr 600f kullanıyorum ve 12bin tl ye aldım 35000 km de. 600f 15bin tl etmez isterse türkiyenin en temiz motosikleti olsun 15bin ona vereceğime zx6r alırım keyfime bakarım. tabi bu benim şahsi fikrimdir kimseyi bağlamaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    makinenin sıfır liste fiyatı 25.000.
    2011 modeli 6 bin TL değer kaybedip 19.000 civarında el değiştiriyor, 2005 model sayısız sahip değiştirmiş, pek çok aceminin ilk büyük motoru olmuş 600f 14-15 bin TL ???
    bu işte bir gariplik var ama hayırlısı
    26 oldu hocam yenisi :D peşin alırsan plakayı hediye ediyolar almazsan üstüne 500tl daha :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    2005-2006 model demek suan 6-7 yıl, 50-60 bın km lerde olması demek tir (km konusunda istisnalar hariç tabiki)..
    ve ne kadar temiz olursa olsun nede olsa bi metal yorgunlugu , yıpranmışlıgı meydana getiriyor (istisnalar dahil) haliyle her ne kadar motoru bılsende elinde honda dan sıfır alındıgı faturası muayene bakım evrakları vs..zartı zurtu oldugu halde guvensende motoruna bi F için bu fiyatlar 14-15 bın tl ler çok..2 yasında 10bın km yi geçmemiş yenı kasa 19bın tl e varken.. (tipi,beygiri bunlar tartısılır kişiden kişiye farklılık gösterir) yenı kasa cıktı zamanla eski kasalar muhakkak fiyatı duşucektır..
    ben F alıyorum 13bın tl ye 10 gun sonra pırıl pırıl die ilana koyuorum 14bın tlye 1 ay sonra satılsa alan kişide koysa ilana 15bın tlden hayde temiz F bakımlı F ee noldu gecen sene 13 idi bu sene 15 hemde 1 yaş yaşlandı
    nede ni işte surumu cok oldugu ıcın el değiştirdiği sık sık alan kişilerde ufak ticaret yapayım mantıgıyla oluo bunlar basımıza gelio

sormazlarmı adama ;

...
    forewer, Felon, sedici ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Motosikleti
    600FA
    Merhaba Arkadaşlar yeni kasa ikinci el bir 600f alarak aranıza katıldım.. tekrardan herkese merhaba..

alisoylu38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1000 RR 07
    Alıntı bask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar yeni kasa ikinci el bir 600f alarak aranıza katıldım.. tekrardan herkese merhaba..
    Merhaba, hayırlı uğurlu olsun, hoşgeldin.
    Düne ait ne varsa, dünde kaldı cancağızım.
    Bügün yeni şeyler söylemek lazım.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı bask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoş geldiniz. Motosikletiniz de hayırlı, uğurlu olsun. Paylaşımlarınızı bekliyoruz...
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    CB650F
    Bu motor benim çok hoşuma gidiyor çevremdede kullanan arkadaş çok şuan cbr 125 r yeni kasa kullanmaktayım seneye haziran ayında motorumu satıp hayırlısıyla yeni bir makine düşünüyorum sizce 8.000 km cbr 125 süren biri bu makineyi kullanabilirmi açıkcası 250 alsam çabuk sıkılıcağımı düşünüyorum önerilerinizi ve fikirlerini söylerseniz sevnirim

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı mastem13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    garliplik yok bence 2007 de üretimin bitmesi, çok sağlam bi motorunun olması, SS ler kadar yorucu olmayan sürüşü ama SS leri yakın performansı ve yeni üretilen kasanın eskisi kadar tutmaması eski kasanın değer kaybetmesini engelledi. bende cbr 600f kullanıyorum ve 12bin tl ye aldım 35000 km de. 600f 15bin tl etmez isterse türkiyenin en temiz motosikleti olsun 15bin ona vereceğime zx6r alırım keyfime bakarım. tabi bu benim şahsi fikrimdir kimseyi bağlamaz.

bu arada 600f modelide ss grubuna giren bir motordur selesine aldanıpta st grubuna atmayın çok gücenir sonra demedi demeyin
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    F alacağız derken RR aldık Gitti

omerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    We_R1
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    F alacağız derken RR aldık Gitti
    Hayırlı uğurlu olsun jet Allah kaza bela vermesin.

mastem13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan için yok
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada 600f modelide ss grubuna giren bir motordur selesine aldanıpta st grubuna atmayın çok gücenir sonra demedi demeyin
    öyle diyorsan öyle olsun dostum. o zaman şöyle yapalım Ss olsun.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    600 f in bir tanesıne mesaj gonderdım sadece hasar kaydı geldı muayene tarıhlerı gelmedı ? Bir sorunmu var ne.

Motosikleti
    600FA
    Teşekür ederim.. En kısa zamanda foto paylaşacağım...

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Merabalar dostlar;

Volkan vidyoyla ortalığı kopartmışsın gene ) geçen fenni muayeneye girdim 11deki muayenede 7bin küsür km imiş ben 14bin küsürle girdim ve ilk orjinal aküsünüde ben degiştirdim velhasıl kelam km orjinal gibi duruyo yarın Allah izin verirse Antalya turuna çıkıyorum tekeriniz düz bassın selamlar...

orhanyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    @bask
    dostum hayırlı uğurlu olsun motorun kazasız belasız binersin inşallah.

bu arada bugün silivri dönüşü temde hatrı sayılır derecede motorcu gördüm, hepinizin yolu açık olsun arkadaşlar. yollarda çok dikkat edelim, yine bir ton denyoya denk geldim canımı sıkıp duruyorlar.

alisoylu38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1000 RR 07
    Arkadaşlar bugün zincirimi değiştirdim. YBN marka zincir almıştım. 525 108 bakla olmasına rağmen iki bakla çıkarmak zorunda kaldım, yinede ayar vidası ortalarda kaldı( dıştan 3,5 çentik). Bu normal mi? Zinciri test etme şansım olmadı, maalesef aküm boşalmış. Üç gün önce hiç sıkıntı yoktu, zincirle uğraşırken çocuklar geldi yanıma, amca Hüseyin hep alarmını çaldırıp kaçıyo dediler. Acaba Hüseyin'in çaldırıp kaçması boşaltmış olabilir mi Üzeindeki akü Phoenix, 7 amper, bizimkiler 9 amper miydi?
    Düne ait ne varsa, dünde kaldı cancağızım.
    Bügün yeni şeyler söylemek lazım.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    evet 9 amper olacak,
    amperi düşük gelebilir bilgin olsun,
    duruma göre ileride akü ihtiyacı yaratabilir belki,
    gerçi çok rahat çalışan motordur bu merek
    alisoylu38 bunu beğendi.

amato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    arkadaşlar far ayarını biz yapabiliyormuyuz biri zenon biri normal takılmış benimkine muayeneye gidecegim için bende zenon söküp normal taktım oda cok yukarıyı gösteriyor.
    birde buları aldım güzel olumu sizce
    http://http://www.sahibinden.com/ila...1545357/detay/
    http://http://www.sahibinden.com/ila...0269257/detay/

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

yabancı bi sayfada buldum ayarları arkdaşlar gerekkalmadı

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı mastem13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle diyorsan öyle olsun dostum. o zaman şöyle yapalım Ss olsun.
    ben demiyorum zamanındaki katologlarda bu şekilde geçiyor
    en basidi zamanındaki model kıyaslamalarına baktığında r6 gsx-r600 gibi makinalar var öyle olmasaydı başka makinalar olurdu
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı alisoylu38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün zincirimi değiştirdim. YBN marka zincir almıştım. 525 108 bakla olmasına rağmen iki bakla çıkarmak zorunda kaldım, yinede ayar vidası ortalarda kaldı( dıştan 3,5 çentik). Bu normal mi? Zinciri test etme şansım olmadı, maalesef aküm boşalmış. Üç gün önce hiç sıkıntı yoktu, zincirle uğraşırken çocuklar geldi yanıma, amca Hüseyin hep alarmını çaldırıp kaçıyo dediler. Acaba Hüseyin'in çaldırıp kaçması boşaltmış olabilir mi Üzeindeki akü Phoenix, 7 amper, bizimkiler 9 amper miydi?
    Ayar vidası ortada oluyor zaten sıfırında bile yanlış hatırlamıyorsam.
    alisoylu38 bunu beğendi.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler