Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    [URL=http://imageshack.us][

Allaha şükürler olsun hayalime kavuştum...Gözümde 1000 RR var oda olsaydı..aranıza hoş bulduk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    hayırlısı olsun.allah güle güle kullanmayı nasip etsin.

dostum bir neyi ayrım cılık yapıyorsun unutma 600 f gelene kadar çoğunuz 125cc motora biniyordunuz tecrübelerinizi 125cc kullanan kardeşlerimizlede paylaşsanız onlarda sizin gibi birgün 600cc binice acemilik çekmezler motorla sınır yok her gün yeni şeyler keşfedersiniz 125cc motoru olupta 1000lik motoru oynatan çok kardeşlerimiz var ayırdım yok asla çünkü motorcuların hepsi kadeştir

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yapmayın arkadaşlar 125'den hemen 600f'e geçmeyin... benden söylemesi
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    firariymh'in yazdıklarını ya ben yanlış anlıyorum ya da kendisi tam olarak anlatamadı.
    benim gibi yanlış anlayanlar varsa lütfen cevap vermesin; cevap verip de polemiğe neden olmasın.

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    arkadaşlar çok sağolun vermiş olduğunuz bilgiler için.ben bu gazla hemen 600f alayım bari.zaten düşünüyordum yaw.

salih288 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ArkadaŞlar 600f Almadan Bu Alete Nasil Bİnebİlİrİm
    Almayi DÜŞÜnÜyorum EĞİtİmde Almak İstİyorum Fakat Dandİk Motorlarla EĞİtİm Verİyolar.. 600f İle EĞİtİm Vercek Bİrİsİ Yada Bİr Kurum Bİlİyorsaniz LÜtfen Yazin Yardiminizi Beklİyorum.. TŞkrlr
    [B][U]**SLOW DOWN PLEASURE UP!![/U][/B]**:bounce:

gece-ci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Arkadaşlar şu Siralar Araniza Katilmaya çalişiyorum.umarim En Kisa Zamanda Adimi Yazdiririm Listeye Ismimi.

salih288 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bİlgİler Cok Faydali Oldu. İnŞallah Seneye Bende Deneyİmlerİmİ Sİzlerle PaylaŞirim..
    [B][U]**SLOW DOWN PLEASURE UP!![/U][/B]**:bounce:

songoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar bende araniza katilmak icin nacizane cabalarda blunuyorum fakat mali durumlardan dolayi 2. el almak durumundayim. Ankarada oturdugum icin istanbul daki kadar cok secnegimde yok. Ankarada buldugum 2000 model cbr600f i uzun suredir racing kullanan bir arkadasa gosterdim tecrubesine guvendigimden gayet temiz oldugunu soyledi kaza ve motorda bir sorun bulunmadigini belirtti. Fiyat olarakta motorun fiyati 10000ytl...(motor 17500 km de)Peki ya sizce bu motorun fiyati ne olmalidir ve temiz oldugunu dikkate alirsak almalimiyim?

songoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar bende araniza katilmak icin nacizane cabalarda blunuyorum fakat mali durumlardan dolayi 2. el almak durumundayim. Ankarada oturdugum icin istanbul daki kadar cok secnegimde yok. Ankarada buldugum 2000 model cbr600f i uzun suredir racing kullanan bir arkadasa gosterdim tecrubesine guvendigimden gayet temiz oldugunu soyledi kaza ve motorda bir sorun bulunmadigini belirtti. Fiyat olarakta motorun fiyati 10000ytl...(motor 17500 km de)Peki ya sizce bu motorun fiyati ne olmalidir ve temiz oldugunu dikkate alirsak almalimiyim?

Rahmi&Halime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı songoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 Model bir motora göre bana km'si pek inandırıcı gelmedi açıkçası eğer doğruysa fiyat normal 10.000.YTL eder derim ben...
    [COLOR="Red"][B]Basın, hiçbir sebeple baskı ve nüfuza tabi tutulamaz.[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]M.KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/B]

chess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Arkadaşlar merhaba, 3000 km dir 600f kullanıyorum. Beni de listeye ekliyebilirsiniz.
    Yolunuz açık olsun...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    bu gün ilk defa 2005 model bi 600f e artçı olarak bindim.
    çıktığımız en yüksek (dar bi caddede olduğumuzdan ve korktuğumdan ) 80 km idi.
    ama o ivmelenmeye o sese o dengeye ve konfora hayran kaldım.

bu yıl yeni aldığım gs200 le yeterli tecrübe edinir ve seneye maddi sıkıntı olmazsa aranıza gelebilirim inşallah.
    herkese selam.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Kaç kere sorulmuş ama abilerimizden kimsede cevap vermemiş :=) CBR125'ten 600F e geçtiğimizde çok zorlanırmıyız ? Ne dersiniz ?
    Okan ACAR

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    @Carcharoth
    her zaman dedigim gibi bu hadise insandan insana göre degişir. sen nasıl bir kullanıcısın bilmiyorum ama ben en tecrübesiz en yeteneksiz adama göre konuşuyorum; cbr125'ten sonra cbr600f çok tehlikeli olur.

sedat

bende varım yer ve zaman söyleyin görüşmek üzere

ABZAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    carcharoth;

yaş ve tecrübene göre değişir bana kalırsa..kendine güveniyorsan al.ama şunu söyleyeyim ilk aylar eminim gaza yüklenmeyeceksin.dikkatli olacağın zaman "oldum"dediğin zamandır.işte o zaman tehlikedesindir.gaz kolu elinde, tehlikeyi meydana getiren motosikletin değil sensin..

arkadaşlar ben de varım sedat

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    arkadaşlar 600f le uzun yol yapan var mı acaba,konforunu merk ettim.(500-600 km)almayı düşünüyorum da ocak gibi kısmetse.nişanlım la aramda 550 km fark var yanına bağı gidip gelicem ondan soruyorum. saygılar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler