Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda vfr800
    ii ii sago sen yine bo 90 95 vurmşsun gördüğüm kadarıyla

abi daha aktif katılalım topicimize beni mazur görün şimdilik ama sizlr canlandırıverin topici aaaaaaaaaaaaa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kalipso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    peki bu motoru olan arkadaşlar en fazla ne kadar km gitti ?

Motosikleti
    Mondial 150zc
    En fazla derken motor kaç kmdemi yoksa uzun yol açısındanmı?

sky_forever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Sago nasıl bastın onu sen ya
    Beyler bişey dikkatimi çekti benim devir saati 5000i geçmiyo ibre olarak neden acaba????Alırken devir saatine çok bakma demişti ordaki adam ama

Valla kalipso ben bile 1000e yaklaştım 984 kmdeyim daha 1 ay olmadı yani düşün...Heralde rahat 10.000i gören vardır...

Motosikleti
    Mondial 150zc
    Motoru orta ayağa alıp devir saatinin kaça çıkacağına bi bak derim eğer 10 11000 civarına çıkıyorsa saatte sorun yoktur ama çıkmıyorsa saat bozuk olabilir. Sağlam olduğu taktirde senin motorun çekişinde bi problem vardır derim. Benim devir saati motor ayaktayken 11000 11500e kadar çıkıyo.

uzun yol açısından sordum

Motosikleti
    Mondial 150zc
    ben 60 km yol yapabildim uzun mesafe olarak, hava sıcaklıkları yüzünden şehir dışı uzun yola gidemiyorum.

Motoru alacağım ama hangi rengini alacağımı karar veremedim her rengi birbirinden güzzel

Motosikleti
    Honda vfr800
    walla kalipso dediğin gibi hepsi bi harika yaw benimki gri li olandan çok ta güzel bence ama diğer renklerde oldukça hoş seçim senin bence ooopitipiti yapıp seç

Motosikleti
    mondial 150 ZC
    heralde mavi olan pek yok piyasada..mavi olan arkadaş varsa bilmiyorum ama çok tutulmadı sanırım.Kırmızı,turuncu,gri var...bendeki turuncu.Ön konsol daha bi ortaya çıkıyo siyah olan kısım.onun için hoşuma gitti..Ama renk bu işte yine sana kalmış

Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    O olayı bende motor soğukken ilk çalıştırdığım devir saati gazı verdikçe 11e kadar bile çıkıyo ama motor ısınınca normale düşüyo ve maksimum 5e kadar gösteriyo ibre böyle bi durum var yani....

REnk olarak o Motoru En iyi gösteren KIRMIZIdır...!

Arkadaşlar yokmu şu motorun üstünde resimleriniz varsa koyarmısınız ?

hacelyis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 650r
    abilerim scooterda glera nın üstüne birtane daya yok fiyatı biraz tuzlu ama 2 milyara 2 yıl gider 5 milyara 10 yıl gider ok

motorun eksozu dikkatii çekti ve ses olarak nasıl kısık br sesmi veriyor

Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Alıntı kalipso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun eksozu dikkatii çekti ve ses olarak nasıl kısık br sesmi veriyor
    Yok canım mahalle yıkılıyor sesi aynı bi Harley gibi hatta desibel ile ceza bile kesebilirmiş polis bana öyle dedi

Kalipso sesi niye kısık olsun diyelim kısık sanki bu kötü bişeymiş gibi !!Keşke hiç sesi olmasa!

Sesi gayet normal....

zaten bende onun ıcın dedım

Motosikleti
    Honda vfr800
    sesmi gayet ii fıstık gibi walla

benim demek istediğim eksoz değişik yaa belki sesi kısık olabilir diye düşündüm adamlar resmen esksozun üstünde s çizmiş

Motosikleti
    mondial 150 ZC
    egzos konusunda sıkıntın olmaz emin ol..ilk 1000km kadar hafif çıtırdamalar olabiliyo.motor tam ısınmadan gazı kestiğin vakitlerde...ama motor 2000km ye geldiği vakit değme keyfine))hatta yokuş aşşa giderken hafif hafif gaz yemicek şekilde gaza basarsan o ses seni mutlu ederdevirlenene kadar olan ses ivmeleride güzel.Hatta bazen bana vitesli motor hissi bile vermiyor deil.Ama iki vitesYada motorumu çok seviyorum o bakımdan oluyo:D...

Ayrıca hiç değinilmemiş.İlk aldığımda malzeme kalitesi çok dandiksandım.FAkat benim motor iki kez üstüne dururken çocuklar binmişti,düşürdüler..kırılma çatlama fln olmuyo.Bence bu fiyata malzeme güzel.İşçilik zaten montajlayan serviste bitiyor...
    Kısacası kalipso sen en iyi bir ZC al.Zaten diğerlerini çok fazla kebap,su,lahmacun taşırken (sözüm meclisten dışarı) görüyoruz;);)

Motosikleti
    mondi 150MC
    evet arkadaşlar yazlıkdan dondum sonunda aranızdayım öncelikle hız konusuna değinilmiş 100 den yukarısı zor bikere bu motorda abicim bak şimdi eğer motor rodajda temiz kullanıldıysa o motor 90 nı tek nefesde gormesı lazım kı bende cogu zaman oluyo ayrıca çin işi bi motor oldugu için 5-6 km hız eksık yada fazla olabiliyo..ve birde bu motorlardan racing perfonmansı beklemek biraz sacma oluyo.......piyasada bu paraya alonabilicek en iii motor bu aga.videolar var elımde 100 e ne kadar kolay gelıdıgımın ıspatı suan kafam bıraz guzel oldugu için ugrasamıyorum en yakın zamanda videoları koyacagım....ii geceler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler