Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    bence fiyatına gore iyi bir motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kalipso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    resimleri bekliyorum

Motosikleti
    Honda vfr800
    ozan walla manyak olmuştur haa resimleri hmn at beklioruz.. beyler bu arada topic öldümü ne yaw kimsecikelr yazmıo haddi yazın kou bulunda laflayalım...

mondialın yeni motorlar üretecekmi ? motor alıcam sonra pişman olmayayım

Motosikleti
    mondi 150MC
    Evet arkadaşlar işte bukadar sonunda koydum resimleri...yaptıklarımı anlatıyım begenırsenız yaparsınız..gittim bi modifiyeciye..ledli neon istedim uzununda 1 paket aldım.1 paketde 2 tane var. sonra bide xenon aldım bizim farların aynısının mavi olanından 25 ytl verdim geldim eve sonra da aldım serdim gazeteleri motorun altına saat 7de oturdum .....1.=Mavi park lambalarını söktüm ve motorun göstergelerıne taktım..2=park lambasının kablosunu cıkartdım neonlara bagladım..3=Neonları yapıştırdım motorun altına...4=ve son olarakda xenonu taktım ilk basta sıgortayı attırdım gittim yeni aldım 3 ytlye taktım fıstık gibi oldu........cok mutluyum bunlarıı yapmakk tammmmm3-4 saatımı aldı ama sonucta mutlu olan bendım umarım begenırsınız...

Motosikleti
    yok işte LANET olsun böle hırsızlar yüzünden..
    Ozii hadi yarışlara katılalım drift lere yatarız.kızlarıda toplarız basımıza ohhh da ne

Motosikleti
    mondi 150MC
    muahhahaha tamam kardeş gideriz....beendinmi sen onu söyle

sky_forever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Hmm beğendim Ama daha düzgün bi makina ile Çok net çekersen Puanını 9,3e çıkarabilirim

Motosikleti
    mondi 150MC
    hadi beyler yorum beklıyorum sheltox nerdesinnn:D bütün zc ciler neonuma ve xenonuma bide hız gostergeme yorum ıstıorum....yapabılıceım bişi varsa söleyin de calısım biraz...egzos düşünüyorum_?

Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    REsimleri KALİTELİ bişey ile çek mesela w800i falan veya direk Foto mak ile falan anlaşılmıyo çok o yüzden yorum az sanırım

Motosikleti
    mondi 150MC
    herkez tatilde skyy kardeşim bi biz internetde takılıoruz.

Motosikleti
    mondial 150 ZC
    valla ozan güzel olmuş...emeğine değmiş.en azından kendin yaptığın bişe.özgün çalışma;)ellerine sağlık...sky ın dediği gibi resimler kaliteli olsa daha çok anlaşılır...

Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Evet bende marmaristeyim ama nimetlerinden yararlanamadık bi türlü

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD

made in china

motor mükemmel süper özellikle salyangoz eksozu yzf r1 yok ama 2008 modeline takçaklarmış göstergesi süper spor modelleri gibi hızı desek kim tuta bilir bu motoru hayabusamı heh fark atarsın fark keşke bu motordan alsaymışım
    Mustafa Kemal Atatürk

Aslında mavi led yerine beyaz taksaydın çok güzel olurdu farlarda beyaz yaa ikisi birden şekil olurdu ama yinede güzel olmuş

Motosikleti
    mondi 150MC
    yaa dijtal yokkı bızdekuzenım gelsın onunkıyle ceker yollarım 5 mpozaman gorursunuz beyler modıfıyeye yenı baslıyorum inş. hevesim gitmeden satmam:D

Motosikleti
    Honda vfr800
    OOooo ozancım walla kusura bakma sende demişsin millet tatilde walla napalım yaw motor uzzakta biz haseret neyse motor taş gibiydi kaya gibi olmus 10 dan 10 nede olsa 150 ZC bendn şimdilk bu kadar kusra bakman walla bayagı yogunum bu aralar aman siz bırakmayın bari forumu yalnız...

Motosikleti
    mondi 150MC
    saol sheltoxcum en yakın zamanda diğer fotolarıda cekıcem ama akşam cıkmaktan korkuyorum artık:(cevırmeye alırlar diye buuk ıhtımalle bı acma kapama dugmesı yapıcam neonlara

Arkadaslar bende 150 zc almak istiyorum.Fakat ben uzun yol yapmak istiyorum istanbuldan antalya falan.Bu motora sahip arkadaslar hiç uzun yol yaptınızmı uzun yolda performansı nasıl?
    Birde full depo kaç km gidiyor ortalama?Sorması ayıp depo kaça doluyor?

Motosikleti
    mondial 150 ZC

Photoshop 150zc

Kendi oynadıdığım reismler...bişiler yaptım...sıkıntıdan iştefoto mak.şarj aleti başka yerde kaldı onu alınca daha büyük fotolarla yaparım bişiler.bunlar küçük olduğu için işçilik biraz sırıttı...

bu arada "özkan" hani dayanıklı sağlam diyoruz ama..fiyat performans oranı yüksek bunun...yani 1000küsür km yol açıkçası biraz zorlayabilir gibi..hem seni hem motoru.istanbul-antalya azbuz bi yol deil...ortalama 90-100 le gitsen çok yorar seni..ve iki günü aşar..ve yollarda çile çekersin..uzun yol motoru deil kısacası...ama dersen şehir içinde kullancam,200-300km yol yapcam hiç durmadan, kesinlikle al derim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler