Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    deardamien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mc
    troper kardeşim ve dier 150 zc kullanan arkadaşlar. motorda sürekli problem yaşıyorum diosunuz. problemlerinizi yazarsanız önemli olup olmadıklarına kara verebiliriz. bazen bisürü önemsiz problem olabiliyor. bunları göze alıpta satın almak istiyen arkadaşlar olabilir. misal ben..................

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhadyildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende haftaya 150zc almayı düşünüyorum. zat150 dahamı iyi olur kararsızım ama 150zc cidden çok güzel duruyor bende o görünüşe tav olanlardanım benim amacım motorla yaşamayı öğrenmek 150zc ile çok kötü bir başlangıçmı olur?
    :queen:

Motosikleti
    mondial zc 150
    arkadaşlar diorum gidin alın superlight keeway baiyisi fıln dıılm sadece parnn ne kadar zor kazanldıgı bılıyrm mesela arka suspansyn kotu devmlı vuruo cukrlarda yenı amörtisör istedik servisle sonra kadranın jelatını kaldırınca bugu gıbı bısı oluo sakın kaldrmayın benımkınde öyle oldu bıde eger 1.80 üstüyseniz ve enünüzede genişsenmiz motorsıklet altınısda bısıklet gıbı duruo benım motor ustası kısa 1.60 adam motru alıo tamır sonund karsıdan bı gelıo sankı altında yamaha gıbı duruo ama ben bınıyrm 1.76 fıln o kadar ıyı durmuo body arkadslarımda bırı bındı gorntu berbet enden cok dar bı motr ama genel olarak cok dıkkatlı bakalrsanız ıyı bı motor arka frende sıkıntı cekıyrorm servıs hıc bısıy yoq dedı ama gevsek bıraz o alınca tekrar bakıcam arkaasına yaslanmalık taktırmayı dununyrm arkadakı gotu gorntuyu azda olsa duzeltıo o zzaman bı maxi scootra benzıoyr eger baslangıc ıcın alıcam 2.5 mılyarı gecmseın dıosan bu gusl bı secım ama ben superlight dıyorm hala gıdın onu alın gercı onnda / yanlları vardır

ivmelenesi gusel arkadaslar fena diil 5.0 devre kadare acaıp atıo kendını 5-6.5 arası kasıo sonra gazı pompolayınca motr sankı kayıyıor altınsdan valla gecnlerde degırmendere ye gıdıyrm yolda motor gornce takılyrm arkasına ıı oluo gıdıos ole bı tane asya nını 150 zata benzıyn modelınden gordm adamla resmen dalga gectım basstımı bılymrm ama bastı sanırm nese motor güsel hele ilk motorunsa ılk 250 km sana ucaka bınıomus gıbı gelck bu benım ılk motrm ama ıslak zemnde cok kayıyo yanı vıraja azck yatrak gırdm hızm da 70 fıln
    zemn nemlyms motr kaydı altımda allhtan anı bısı yapmadn savurrk cıktm vrajdan ama gusl arkadaslar tam bı genc motru racın havasıda verıo gusel ama superlight diorm hala

kalyoncumotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan, CF NK 250
    sigara yakmak için çakmaklığı bile var be daha ne istiyonuz.
    www.kalyoncumotor.com

deardamien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mc
    kards senin motor bayii nerde?

Motosikleti
    mondial zc 150
    arkadslar cok uztanıosnz yaffs altı ustu 2.200 vercns merk etmyn parsınnn hakkıın ıverıo ama daha ıı bısı alın derm ayrıca cın malı bunlar her bırnn sorunu farklı oluo

ferhadyildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    trooper çok teşekkürler aydınlattığın için. son bir sorum kaldı. 150 zat mı dersin 150 zc mi? eğer zat kullanmadıysan soru zor geliyosa boş bırakabilirsin

çok saol...
    :queen:

Motosikleti
    mondial zc 150
    falla kullanmadm ama 3.5 degmz gıbıme gelıyor zat ama bındm zata durrken sonrada ınp kendı motruma bındm racıng havası verdı falla bana bence degmz zat gıdn asyada aynı modln bırs degısıgı 2.400 altı degıyo fıln dıolar zata zat alcana gıt chooper al bence 3.5 mıs gıbı chooper bınersn hemde 250 cc olr

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    troper, bir de ne yazdığını tam anlayabilsem süper olacak
    sana alfabeyi eksik mi öğrettiler ne...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

onderugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150zc 2006
    aslinda benim gozum 150zat,taydi ama cok para kardesim.3800
    o para beni kasar.mecburen 150zc aldim.aldiktan sonra 150zc,nin bazi ozelliklerinin zattan daha iyi oldugunu ogrendim.onlarida yine bu sitede takip ettigim bazi forumlardan ogrendim.
    mesela egzozdaki susturucu bazi baska markalardada var ve yakita bile katkisi oluyormus.sonra 150zc,nin lastiklerine dikkat edin.
    damakli lastikmis yani virajlarda yatarak donuyorsunuz ya.damakli lastik daha iyi yol tutusu sagliyormus.ayrica bide bu 150zc zannedersem zatlardan daha az yakiyor.
    hani,gerci bi atasozu var ya kirpi yavrusunu pamugum diye severmis.
    isteyen oylede dusunebilir ama bu sitedeki forumlari takip edin cok guzel bilgiler var ama parca,parca(yanii ayri,ayri forumlarda ayri konular.) sadece birlestirmek lazim.
    hrk.slm.
    az sadaka cok belayi def eder. h.s.

Motosikleti
    mondial 250mct
    slm arkadaslar benı aydınlattıgınız icin

150zc hakkındakı dusunduklerim bunları okuduktan sonra dahada guzellestı

sadece bı sorun var o da arızalar hakkındakı bılgı eksıklıgı bu eksıklıgı de 150zc sahıbı olanlar tamamlarsacok memnun olurum

acaba 150zc de de kadran yanlış mı gosterıyo
    BU DÜNYAYA HER GELEN KENDİNE BİR EŞ ARAR; TAŞIN KALBİ YOK AMA ONU DA YOSUN SARAR...

Motosikleti
    mondial zc 150
    arkadaslar yaptrdm motor 9000 devrde 90 yapıo max hız ypan arkadslar devrleyyrle bırlk hızlarını yazzınlar abartmadan ama

Motosikleti
    mondial zc 150

motorum 80ni geçmıo yardıımmm

sefgili abilerim ben 2 ay önce mondial 15 zc aldım rodaj donemındede peq basmadım ve motorum su anda 80 ni geçmiyor acaba neden su anada motorum 850 kmde bu konuda bilgisi olanlar varsa lütfen yardım edın herkes 151 rs ile 120 yaptm fılan diyo

150 zc o

Motosikleti
    mondial 150zc 2006
    slm ark.
    benim 150zc 2350km,de rodajina pek dikkat etmedim.otobanda birkeresinde 90 yapmistim.ama motor devrine hic dikkat etmedim.galiba bu motorlar 80,90,i gecmiyor.belki 90i gecmemeye programlanmistir bu modeller boyledir.

Motosikleti
    mondial zc 150
    falla 90 yaptm yıne yatnca usutne yapıo motor ama ben bı bıanchıyle yarısttm 150 cc dedı duz yolda 120 goruyo motrm falla nerdeyse gecıom cok az bı farkla gectı benı duz yolda ama 90nı gecmemesı canımı sıkıyo acaba şişen motor zamanla inermi

Motosikleti
    mondial 150zc 2006
    aslinda yazdiklarini anlayabilsek sana cevap veririzde troper kardes senin klavyende bazi harfler eksik galiba.klavyen kirildida sen kendin tamiratiniyaptinda arada bazi harfleri kaybettinse eger ,eyvallah.
    subab ayari yapinca motorun hizi degisiyo diyolar.bi firsatini bulursam servise gidip yaptiracagaim insallah.ozaman bi sey degisirse haber veririm.
    gerci yagmurlarda basladi artik otobana cikmiyorum.
    ınsallah bi dahaki seneye kalmaz.

Motosikleti
    mondial zc 150
    abi değişiyor diyosunda 80 yapıyo bu melet en fazla degessın degıssın en fazla 10 km 90mı yapıcak bu arkadaslar yoqmu anlayan bu ısten

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Belki km az gösteriyodur...

ferhad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    abi ben dün aldım zc yi. iki kişi düz yolda çok rahat 70 basıyor. tek başıma zorlarsam 100 ü bulur heralde. birde tek bir sorunum var, bozuk yolda yavaş giderken frene basınca titreme sesi geliyor önden nerden olabilir yardımcı olursanız sevinirim... ii yolculuklar ;)

Motosikleti
    mondial 150zc 2006
    kardes.
    allah hayirli ugurlu etsin.kazasiz belasiz gunler dilerim.
    iki ksiyle 70,i gormennormal bu 150zc modeli cok guzel hizlaniyor
    cok iyi kaciyor.ustelik bunlari iki kisiyle yapiyor.tam bi trafik canavari.
    bu motorla arab sollamasi cok kolay ve zevkli.
    fakat bu modeller 100 yapmiyor.
    sen yinede bi dene 100,u gorursen lutfen bizede haber ver.
    tekrardan allah hayirli ugurlu etsin.
    kazasiz belasiz gunler dilerim.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler