Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM
    allah razı olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı akaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuara motoru ile gelecek yok mu sadece tek olmak istemiyorum))))))
    hiç merak etme motoru park edecek yer bulamaya bilirsin bile

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nazar değmesin :D MAAŞALLAH
    cano yarın gelirsen dipsizleri unutma dicektim ...

Alıntı Lucifercod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar eksozun sesini çözdük nihayet bu en son gıttıgım usta 8 veya 9.cuydu sorun eksozu tutan 2 vidanın pulu kırılmıs en sonunda hallettık saat gıbı calısıyor nazar degmesın masallah bu yazıyı okuyandanda bı "nazar degmesın" ısterım saygılar.....
    bizim motorlar nazarlık değil moruk tamamen mühendislik hatası tüm sorunları genetik ve herkes yaşıyor...
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    abi pazar günü gittim fuara gürkan abi hasanpınar yavuz alperabi falan daha sayamadığım birçok değerli abimiz ablamız oradaydı sen yoktun sana ulaşamadım bnm telefonda bituhaflıkvar ampuller bende müsait bizamanda buluşup takarız buarada ls2 kask aldım motoron dan parlak kırmızı L beden bide buff gibi bişi aldım oda süper tavsiye ederim kaskta buhar yapmıyor ve soğuk işlemiyor
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    abi pazar günü gittim fuara gürkan abi hasanpınar yavuz alperabi falan daha sayamadığım birçok değerli abimiz ablamız oradaydı sen yoktun sana ulaşamadım bnm telefonda bituhaflıkvar ampuller bende müsait bizamanda buluşup takarız buarada ls2 kask aldım motoron dan parlak kırmızı L beden bide buff gibi bişi aldım oda süper tavsiye ederim kaskta buhar yapmıyor ve soğuk işlemiyor
    ben cumartesi fuardaydım pazarda gelicektim çok ters oldu bizim ki karşıdaydı
    onu almam gerekti yamur çamur eve geldik hiç hevesim kalmadı,
    zaten 3-4 gibi evdeydim . . neyse sen mecidiyeköy- okmeydanı tarafına geçersen beni çaldır. . bende fırsat bulursam atlar gelirim . .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    tmm abi ;)

Motosikleti
    Gilera Runner 180SP
    la caner olm heryerde tel i verme benim :D:D editle abi orayı arıcak herkes sonra :D:D luciferle konuştuk msnde tanıştık, bu arada pc gelsin tekrar aktif olucam, gelişmelere gelirsek bendende ses gelmeye başladı egzosdan; bende özel egzos yaptırdım ) yakında video çekerim, süper bir ses geliyor...
    http://www.facebook.com/melihdelal / Gilera Runner 180SP | [COLOR="Red"]Motor[COLOR="Orange"]Bike[/COLOR][/COLOR] - Melih Umur Delal

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    insafsız a bak korkma oğlum bişi olmaz M.T. burası heryerde vermeyim öylemi?:D olum de get işine adamın asabını bozma

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı xenin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la caner olm heryerde tel i verme benim :D:D editle abi orayı arıcak herkes sonra :D:D luciferle konuştuk msnde tanıştık, bu arada pc gelsin tekrar aktif olucam, gelişmelere gelirsek bendende ses gelmeye başladı egzosdan; bende özel egzos yaptırdım ) yakında video çekerim, süper bir ses geliyor...
    özel dediğin abart taktın herhalde hayırlı olsun trafikte ya eksoz yada birileri başını ağrıtır artık. .

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    kaça patladı egzost
    ???

işte buda benim eski motorum arkadaşlar korumaya verilen paranın boşa gitmediğini ve motorunuzu kimseye vermemeyi daha iyi anlıcaksınız:l

http://www.motosiklet.net/forum/moto...uyurmadan.html

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -

işte buda benim eski motorum arkadaşlar korumaya verilen paranın boşa gitmediğini ve motorunuzu kimseye vermemeyi daha iyi anlıcaksınız:l

http://www.motosiklet.net/forum/moto...uyurmadan.html
    Kardeş fotolara bakınca çok şaşırdım ya, geçmiş gitmiş olay ama geçmiş olsun, gene iyi toparlayıp çıkartmışsın elinden ..
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    eyw saolasın stereo

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    benim motor bu hale gelseydi binebilirmiydim bilmiyorum , resmen pertten çevirmişsin. ..

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    ben bindim işte mitinge geldiğim hali toplanmış haliydi :D

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    tevekkele değil arka fren sallanıyo demiştim. .

akaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu 150zc lerin komple grenaj ları ne kadar tutar bilgisi olan varsa sevinirim şimdiden teşekkürler .... grı rengi kırmızıyla değiştirsem bir sorun çıkarmı ???

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı akaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu 150zc lerin komple grenaj ları ne kadar tutar bilgisi olan varsa sevinirim şimdiden teşekkürler .... grı rengi kırmızıyla değiştirsem bir sorun çıkarmı ???
    ruhsatı da değiştirmen gerekir ruhsatta rengi yazar eğer farklı renk olursa çevirmede motora şasi numarasına felan bakmaz el koyarlar sende derdini anlatana kadar akla karayı seçersin artık.. jantları değiştirmessen 170-200 arası bi fiyat çıkar sana ruhsat değişikliği hariç. .

arkdaşlar su arkdan gelen camurluk surtmesı gibi sesi nasıl kescez ben tamirciye sordum oraya hava girdigin için oluyo dedi aslında birazda mantıklı ama nasıl cozecez???

Motosikleti
    mondial 150zc
    uzatmayın arkadaslar bu motorr superrrrrrrrr anlatılmaz yaşanır beyler deneyın görun burda bosuna cene yormayın yaşayın
    [B]hafız[COLOR="DarkRed"] A [/COLOR]dan[/B]

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    bence de .. Yarın bende sevise gidicem inş. merdiveni 2000 km ye dayadık. Sorunlar çoğaldı baya, liste yaptım serviste sayıcam teker teker.. Şu an en büyük sorunum 90 km ye gelince gaz kesiyor, onun için motoru açamadım hala.. Bu arada internetten far içi patlayan flash lamba sipariş ettim onu takıcam gece e5 te çok lazım oluyo..
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    bende motoru değiştiricektim vazcaydım zc devam bu yaza
    xenon felan taktıra bilirim gece farlar yeterli olmuyo . .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler