Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gilera Runner 180SP
    emre ya o işlemi yazın buluşsak banada göstersen süper olur var ya bu arada ben yaz kış kullanıyorum anadolu yakasında buluşmak isteyen olursa seve seve gezebiliriz...
    http://www.facebook.com/melihdelal / Gilera Runner 180SP | [COLOR="Red"]Motor[COLOR="Orange"]Bike[/COLOR][/COLOR] - Melih Umur Delal

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    150 ZC
    merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra internete girebildim, umarım siz ve zc'leriniz iyidir, bu arada emre resimleri beklerim, bu arada bana bujinin yerini de tarif edebilecek olan varsa ve nasıl ulaşabileceğimi anlatan olursa çok sevinirim, temizlemem gerekiyor sanırsam, yakıt tuketimi baya bir arttı.
    [B]to Live is to Die...[/B]

merhaba arkadaşlar bende 150zc almayı düşünüyorum fakat bu motorla çıkacağım en uzun yol mesafesi yaz aylarında 160 kilo (2kişi) gidiş dönüş 150-200km olacak .ama günlük 50km civarı binerim bu şartlar altında değerlendirirseniz bu motorun özelliklerini değerlendirirmisiniz? bana yeter mi bu motorun özellikleri?saygılarr...

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    bence yetmez hız konusunda ama kısa mesafe dersen fevkalade götürür
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

max yapacağım hız 80 olur benm aşırı hızlı gitmeye cesaretim yok bu şartlarda 250 km yol götürsün bana bi kaç kez mola vererek yeter...storm 150 ile 150zc arasında kaldım...storm biraz daha pahalı ama zc ye çinli söle böle denmesi düşündürüyo...

Motosikleti
    Mondial 150 zc

150 zc

Herkeze merhaba benim 3700kmde mondial 150 zc motorum var 100km de 3,5lt veya 3.9lt(şehir içi sakin kullanımda) benzin harcıyor max hız 80km 100kilo da ağırlığım bakımını aksatmıyorum rodaj süresi de iyi geçti.sizce max hızı bukadarmıdır ve benzin sarfiyatı normalmidir? değilse neler yapabilirim?birşey daha arka amortisörler sizlerin de çok yumuşakmı 2 kişi binince vurma sesi geliyor.Şimdiden herkese teşekkürler.

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    hoşgeldin öncelikle benzin normalde 3.5 lt 110 120 km yapıyordum ben çok fazla bi değişiklik yok sayılır biir 2cisi hız düşk geldi max 95 i görmen lazımdı ama bilemicem buji yağ havafiltresi kutusuyla değiştirdiğinde hızlanır motor üüçç amortisörleri değiştir arkadaşım şu resme bi bak aynı ses benden de geliyordu sonra değiştirdim daha kaliteyi krom bi amortisör taktırdım ses kesildi konfor arttı

Alıntı siebdoa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    max yapacağım hız 80 olur benm aşırı hızlı gitmeye cesaretim yok bu şartlarda 250 km yol götürsün bana bi kaç kez mola vererek yeter...storm 150 ile 150zc arasında kaldım...storm biraz daha pahalı ama zc ye çinli söle böle denmesi düşündürüyo...
    çinli alıcaksan illaaa ---mondial al çinlilerin arasından iyisi dir kendileri ;)

mümkünse mondiALMA

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı BWs nin gözü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mümkünse mondiALMA
    evet mümkünse alma ... vespa al, honda al, yamaha al, suzuki al . Tabi alabiliyosan
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    slm millet ben eksozu boyadım süper oldu en kısa zamanda foto da koyucam koçtaş tan 660dereceye kadar dayananıklı mat siyah sprey boya aldım ,
    zımpara ve kağıt bant la eksozu yerinden sökmeden işlemi tamamladım ,
    yağmur , çamur maluk paslanmaya başlamıştı olayı hallettim he bide kuyruk çatlamıştı ses yapıyodu tümseklerde 15tl ye servisten aldım kendim değiştirdim
    alt tarafı vida sıktık sorun çıkarmadıkça motoru çok seviyorum
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    hayırlı olsun ;)

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Benim ki şu an abartı egzos Egzos içindeki susuturcular kırılmış herhalde, Servise gösterdim tamirlik bi durum olmadığından garanti kapsamında değişime karar verdiler.. Şimdi yeni egzozumu bekliyorum
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

akaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin öncelikle benzin normalde 3.5 lt 110 120 km yapıyordum ben çok fazla bi değişiklik yok sayılır biir 2cisi hız düşk geldi max 95 i görmen lazımdı ama bilemicem buji yağ havafiltresi kutusuyla değiştirdiğinde hızlanır motor üüçç amortisörleri değiştir arkadaşım şu resme bi bak aynı ses benden de geliyordu sonra değiştirdim daha kaliteyi krom bi amortisör taktırdım ses kesildi konfor arttı

çinli alıcaksan illaaa ---mondial al çinlilerin arasından iyisi dir kendileri ;)
    amatisörden ses gelmesi ayarlarından oluyo bendede oluyordu şimdi her hangi bir ses gelmiyo amatisörden ama başka yerleriden geliyo )

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    iyi ozaman ;)

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    bu pazar darülaceze yaşlıları ziyarete gidiyoruz gelmek isteyenlerin duyurulara bakması rica olunur. . . güncel
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Alıntı yavrumalikem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YA BÖYLE YIRTIK DONDAN ÇIKAN İNSANLARA UYUZ OLUYORUM ...
    allah allah ya motosiklet için topic açılmış yorum yapma ve goruslerımı bildirme hakkım var tamam mı?Uyuz olursan da ol.Bizde o yollardan geçtik.Scooterada bindik mobiletede.Gorduk gecirdik.Neyin ne olduğunu biliriz.:

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı tufanqm250sa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah allah ya motosiklet için topic açılmış yorum yapma ve goruslerımı bildirme hakkım var tamam mı?Uyuz olursan da ol.Bizde o yollardan geçtik.Scooterada bindik mobiletede.Gorduk gecirdik.Neyin ne olduğunu biliriz.:
    ne biliyosun söyle madem paylaşımcı arkadaşsın bizde bilelim

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı E-M-R-E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne biliyosun söyle madem paylaşımcı arkadaşsın bizde bilelim
    emre abiiii salla şimdi zor tutuyorum bu konuya girmemek için kendimi ama geçen sefer girdim bidaha 1 hafta hiçbiyere giremedim sallayın arayan bulur bizden bulmasın

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emre abiiii salla şimdi zor tutuyorum bu konuya girmemek için kendimi ama geçen sefer girdim bidaha 1 hafta hiçbiyere giremedim sallayın arayan bulur bizden bulmasın
    adam 9 ayda 15 mesaj yazmış bildiklerimi yazmakta özgürüm diyo doğru düşünüyoda ama söylediği şeyle yaptığı şey farklı arkadaşla aynı tarihte foruma üye oldum ve yaklaşık 560 mesajım isim değişikliği nedeniyle silindi, arkadaşın aramızda yer almasını istiyorum bildiklerini söylesin bizde söyleyelim paylaşalım. bu işler karşılıklı. .

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    ben
    lgilenmiyorum geçen seferki olaydan sonra ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler