Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı mourndare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sabah motoru çalıştırmak için baya bi uğraştım, sabah sabah işe geç kalıyordum neredeyse, halbuki dün akşam motoru park ettiğimde gayet de normal çalışıyordu, her neyse güç bela çalıştırdım, önce otomatik jikle bozuldu zannettim motor soğukken habire stop ediyordu, motor yine stop etti, anladımki rölantisi 0 olmuş, açtım motor kapağını rölantisini artırdım yine olmadı, akşam 6'da işten çıkınca direk bastım gittim servise, manifold'u yırtmışım, adam yenisini taktı 10 ytl para aldı daha kaliteli birşeyler taktı, demek ki durup dururken böyle arızalar da meydana gelebiliyormuş (: paylaşmak istedim arkadaşlar böyle bir arızayla yani motorun gaz yememesi gibi bir durumla karşılaşırsanız hiç uğraşmayın rölantiyle falan çünkü usta daha motoru açmadan manifoldu yırtmışsın dedi ve parçayı çıkardığında 4-5 cm bi yırtık vardı...
    manifolt hortumu kullanıma göre değişebilir ama 4000 km de bir değiştirmek sağlıklı olur çok çabuk yıpranıyo çünkü ben 8000 km de iki kere yırttım hava yaptığı için zor kavrıyo

akün bozuk olabilir arkadaşım, kendin bi akü alıp takabilirsin, selenin hemen altından kendileri. . . . .

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırsız ben mi oluyorum ne?? yokaabi ya başımıza bi işler geldi hayırlısı olsun deiyorum başka dabişi demiyorum.bilgilerin için teşekkür ederim buarada 1300 ytl ye ilan verdim ama 1250 son fiyat olarak vericem motoru isteyene hemen vericem sıkışığım varsa tanıdığınız motoru biliyosunuz yani ne biliyim paraya sıkıştım tam 2989 km de bayramda da inş havalar güzel olurda bari gezebilelim dimii ??
    caner şaka bi yana senin motor bu fiyata bedava anlaşılan durumlar sıkışık yoksa en aşşa 1500 ü var inşallah satarsın kardeşim bende başlicak arkadşlar olursa tavsiye ederim
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    teşekkür ederim abi daha yapacaklarım var ama şimdilik maddiyat izin vermiyor satılmassa yazın tek olacak motorum ALLAH izin verirse ;) abi ya buarada msn de eklimisin bilmiyorum sen ya bniş eklesene sana zahmet caner_darkblue_@hotmail.com bigün görüşelim buluşalım sana da sözümüz vardı ledli stop flan
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba,

Arkadaşlar şuan askerdeyim ve inanın askerden önce ben hayat yaşamamışım, hiçbirşey çekmemiş ve görmemişim, askerlik insana hiç düşünemeyeceği şeyler yaşatıyor, 75gün manisa kırkağaçta acemilik yaptım ve 25 günde izmir yenifoçada yakın koruma eğitimi gördüm, şans bu ya 100gün acemilik iyice şapşala dönmüşken süper bir yerde askerlik yapıyorum şuan, yerini söylemem mümkün değil görevim nedeniyle amma askerliğim bittiğinde yazacam buraya...

Şafak uzun temmuz 2009 'da bitecek inş. 88/2
    ---

Gece görevine geçtim ve internet bağlantısı yakaladım kablosuz, inş bu bağlantı kime aitse kapatmaz benide mahrumiyete bırakmaz , foreverrr zc,

tekrar görüşmek dileğiyle

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı worldwideweb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Arkadaşlar şuan askerdeyim ve inanın askerden önce ben hayat yaşamamışım, hiçbirşey çekmemiş ve görmemişim, askerlik insana hiç düşünemeyeceği şeyler yaşatıyor, 75gün manisa kırkağaçta acemilik yaptım ve 25 günde izmir yenifoçada yakın koruma eğitimi gördüm, şans bu ya 100gün acemilik iyice şapşala dönmüşken süper bir yerde askerlik yapıyorum şuan, yerini söylemem mümkün değil görevim nedeniyle amma askerliğim bittiğinde yazacam buraya...

---

Gece görevine geçtim ve internet bağlantısı yakaladım kablosuz, inş bu bağlantı kime aitse kapatmaz benide mahrumiyete bırakmaz , foreverrr zc,

Hayırlısıyla bi dönseydin kardeşim özledik seni

Caner o fiyata satma kardeşim!
    Daha 2008 model yazık ediyosun valla
    Gerçi fiyat piyasaya göre normal 1.600 e felan satman imkansız hele bu dönemde ama sıfır aldıysan ve 2.250 üstüne geldiyse sana o motor ben satma derim..
    Bin tadını çıkar;)
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    150 zc ci kimse yokmu ya ALLAH ALLAH bu ne böyle yerlerde sürünüyoruz ???? şimdi tam olarak kaç zc ci var bakalım hadi ben buradayım diyoruz !!

sonra da bi buluşma düzenleriz ortam açılır ??

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı worldwideweb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

---

hayırlı teskereler dicem ama şafak karanlık diyosun olsun
    biter kafana takma bizden kopma . .

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 zc ci kimse yokmu ya ALLAH ALLAH bu ne böyle yerlerde sürünüyoruz ???? şimdi tam olarak kaç zc ci var bakalım hadi ben buradayım diyoruz !!

sonra da bi buluşma düzenleriz ortam açılır ??
    buluşmalarda 1 ben varım birde bi arkadaş var dı tanışmak nasip olmadı şehir dışında hiç ses seda yok ztn numune gibiyiz
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    ************* :d ***************

Motosikleti
    Gilera Runner 180SP
    göztepe kızıltoprak daha doğrusu kadıköy taraflarında ZC ci yokmu arkadaşlar atlayıp gidelim mcdonalds a bi yere gezelim..????

Motosikleti
    150 ZC
    izmir'de 2 kişi tanıyorum benden başka, zaten başka ZC'si olan da görmedim, trafikte fazla olmamak güzel (:
    [B]to Live is to Die...[/B]

Motosikleti
    Gilera Runner 180SP
    evet herkes ilk defa gördüğü için bakıyo uzun uzun

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    hele bide bnm motora ettikleri lafları duysanız :D
    "aaa çok şekil olmuş haa"
    "lan mototra bak olum bende alıcam abii bu kaç basıyo "
    "abi şu şeritleri nerden buldun şu örümcekten varsa vaersene "
    falan filan bide egsozt taktımmı sağlam olucak ta bakalım 60 +15 ytl de aparat parası lazım ehliyete 100 ytl vericem kız gelicek leon la gezmek paha biçilemez

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    ya inanmıyorum ha şu hale bak kimse yok biraz bilgi paylaşalım arkadaslar bnm gbi cahil arkadaslarınıza birazcık bilgi verin

Motosikleti
    150 ZC
    sen sor söyleyelim o zaman (:
    [B]to Live is to Die...[/B]

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bende sizleri özledim, i550 alıyorum inş. telefonum geldiğinde 24saat online olacağım, şimdilik arada sırada girebiliyorum. Bu arada mondial motorlarını görüyorum burada, heryer scooter dolu tatil merkezleri hep böyle galiba...

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    az yakmanın yolları

buji markası

yağ marka ve modeli

hs tipi egzostları zc ye monte etmek?

manifolt hortumu nezman değişmeli

önemli olan ve zamanla sıkılması gereken vidlar hangileri?

ilk marşta almamasının nedeni??

Bekliyorum haaa!!!!!!!!!!!!

Motosikleti
    Gilera Runner 180SP
    ne guzel sormuşun caner bende bekliyorum.. zc nin egzos değişiminn getirdii yararlar zararlar vs ??

Motosikleti
    mondi 150MC
    .......................
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    ustam amma sallamışsın ya egzos a gerek yok vidaları zorlamassan gerek yok falan ,:D:d.D yani cewap bekliyorum cidden ya şakanın zamanı değil :D

sky_forever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    vay bea 93 sayfa ha e güzel devam arkadaşlar 100ü rahat geçersiniz benim askerlik bitene kadarda 150 olur heralde...
    Özledim valla ya sizleri,muhabbetleri,ve motorumu..

Motosikleti
    Gilera Runner 180SP
    sky usta selam ben melih.. bendede zc var dönde bi buluşma ayarlayalım hep beraber...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler