Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm dostlarrr...bugun egzozumu degistirdim rs egzozu taktirdim..performans olarak çok iyi bi artış gördüm özellikle ilk kalkışlar dahada seri oldu..sekil olarak begendimle begenmedim arasında kaldım ama neyse artık taktırdık birkere..egzoz tüpü egzoz borusu conta kelepçe işçilik 75 liraya maal oldu..resimleri yükliüyorum

---------- Post added at 16:22 ---------- Previous post was at 16:20 ----------

---------- Post added at 16:24 ---------- Previous post was at 16:22 ----------

---------- Post added at 16:26 ---------- Previous post was at 16:24 ----------

---------- Post added at 16:29 ---------- Previous post was at 16:26 ----------

Çok şık durmuş,hayırlı olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    saolasınız arkadaslar..maxi aslında 10 gün önce senin kullandıgın egzozdan sparis verdirdim istanbul sirkecide.adam 4 güne gelirdedi 10 gün oldu getirtemedi 129 tl egzozdan.en son bugun aradım adam mırın kırın etti 1 hafta içinde gelecek dedi bende çıktım evden taktırdım geldim..ve speris verdim adam arıo benı telden egzoz geldi alabilirsin die..bende dedm artık çok geç..şimdi iikide gidip bunu tktırmısım diorum..okadar para ona vaermek olazdı 75 liraya hallettim hepsini.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolasınız arkadaslar..maxi aslında 10 gün önce senin kullandıgın egzozdan sparis verdirdim istanbul sirkecide.adam 4 güne gelirdedi 10 gün oldu getirtemedi 129 tl egzozdan.en son bugun aradım adam mırın kırın etti 1 hafta içinde gelecek dedi bende çıktım evden taktırdım geldim..ve speris verdim adam arıo benı telden egzoz geldi alabilirsin die..bende dedm artık çok geç..şimdi iikide gidip bunu tktırmısım diorum..okadar para ona vaermek olazdı 75 liraya hallettim hepsini.
    rs 151 bizim makinadan 2 sebep yüzünden daha hızlı kaçıyor. 1.si bizim zcnin karbüratörünün 125cc karbüratörü olması, 2. sebep ise egzoz. 3. sebep 151 rslerin göstergelerinin yanlış olm ası ama bu konumuz dışında

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    egzozdan oldugu kesimdir maxi.çünkü motora ilk bindiginde hissediosun motorun kaçışını..sestep pek bi degişiklik yok..hız güzel..bunlarda bi acaip 150 cc die piyasaya sürdügün motora neden 125 lik karbüratör koyuyosun be mubarekler

---------- Post added at 21:10 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

ya birdi bu rs egzozunun içi bosmu..bizimkilerdeki gibi içinde aparat varmı ..

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    rs ekzozunun içi aynı zc deki gibi...
    ust kısım kaplama...
    ekzozu sadece şişirme amaçlı gösterme....
    hayırlı olsun ümit bu arada...
    ne yazık ki 1 ay filan sonra perçinleri dökülmeye başlar ekzozun....
    cızırtıları duymaya başlarsın....
    keşke ırmak pazarına bi mail atıverseydin onlarınkini sorsaydın...
    hem görnüşü açısından hemde kalite açısından daha iyi....
    bu arada havalandırmanın üstündeki nikelaj kapağı çıkartırsan motorun rahatladığını farkedeceksin, özellikle bu sıcak havalarda...
    ben ortasını kesip sarıya boyamıştım....

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    abi egzozu aldıgım yere taktırdım.adam bişi olursa gel dedi yaptıgım işim verdigim malzemenin arkasındayım dedi..zaten işe giderken yolumun üstünde..bişi olursa buyur derim.dedigini yapam yarın çıkartam kapagı biraz daha rahatlar en azından

Motosikleti
    dün motorun yağına baktım zift gibi olmak üzere

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    maxi değişsene o zaman yağını...
    al bi castrol power scooter....
    motorda rahat etsin sende....

Motosikleti
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maxi değişsene o zaman yağını...
    al bi castrol power scooter....
    motorda rahat etsin sende....
    tamamen tembellikten... motordan sıkıldım. kendini usta sananların yanına gitmek istemiyorum. yoksa 3 kutuda 2 kere yağ değişimi yapacak kadar yağ var.

adam gidip diyeceğim ki "abi motor bazen düzgün çalışmıyor. ilk çalıştırmada ara sıra rölanti 400-500-600...1000 diye artıyor. böyle çalıştığı zamanlarda rölanti düzelsin diye gaz verdiğimde egzozdan hafif bir siyah duman atıyor, buji mi ateşlemiyor, buji kablosu mu eski? manifold mu yırtık? karbüratörün hava ayarı mı bozuk? yoksa üst kapağı değişirken subapları alıştırmadın mı? vs vs..." adam mal gibi yüzüme bakacak.

geri dönüşüm sisteminin tıkalı olmasından dolayı düzgün çalışmayan motorun karbürarünü kurcalayıp karbüratörü bozan kendisi. elazığ harput motor karbüratörün değişmesi gerektiğini söyledi. belki de orası eski bozuk bi karbüratör taktı.

offf offffffffffffffff

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    bilmeyenler unutanlar bu adam neden burda yazıyor diyenler için benim eski yadigarın fotoğrafını paylaşayım dedim...

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    bilmeyenler unutanlar bu adam neden burda yazıyor diyenler için benim eski yadigarın fotoğrafını paylaşayım dedim...
    Motor bu işte. Kaçırdık zc'yi abi
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    kardeşim ilanı var satıyor 2 aydır ilan orada...
    ama bendekinden çok değişik bir halde, ben binmem şu andaki haliyle o motora...
    bide uçuk bi rakam istiyor motora....

Motosikleti
    kardeşim ilanı var satıyor 2 aydır ilan orada...
    ama bendekinden çok değişik bir halde, ben binmem şu andaki haliyle o motora...
    bide uçuk bi rakam istiyor motora....
    Artık çok geç abi. Kısmetse ybr'de buluşalım. Benim ufaklığı almadan önce aslında çok bakmıştım zc'lere senin motoruda bu başlıktan biliyorum takip ediyordum. Tabi geç kalmışız. Sen ilan koymadan önce eğer yazmış olsaydın. (Yazdın mı bilmiyorum abi tam hatırlamıyorum.) Anlaşırdık biz seninle. Kısmet değilmiş.
    Şimdiki sahibinden alınmaz o motor. 2 sticker yapıştıran modifiyeci olunca böyle güzelim motorlar yalan oluyor. Yazık.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    ne güzel demişsin....
    motorun hali en iyi böyle anlatılabilirdi...
    inan kimseye haber vermedim satarken, hiç öyle bir niyetim yokken dylana yazılayım diye ilana koydum 3-5 saat ilan açık kaldı ve satıldı....
    hayırlısı olsun....
    ybr ya sana kısmet olur yada maxi kardeşime(:
    ybr ile yarın nasipse yine yola çıkıyorum bu melet oluncada durulmuyor, basıp gidiyon her yere...

Motosikleti
    ne güzel demişsin....
    motorun hali en iyi böyle anlatılabilirdi...
    inan kimseye haber vermedim satarken, hiç öyle bir niyetim yokken dylana yazılayım diye ilana koydum 3-5 saat ilan açık kaldı ve satıldı....
    hayırlısı olsun....
    ybr ya sana kısmet olur yada maxi kardeşime(:
    ybr ile yarın nasipse yine yola çıkıyorum bu melet oluncada durulmuyor, basıp gidiyon her yere...
    En iyisi abi. Hakkını veriyosun işte. Bu sefer haberimiz olsun abi. Arkadaşlarımın 2'sinde ybr esd var biri mavi biri bordo. Bende seninkine yazılmak için benim ufaklığı sallarım İnceden birşeyler yaparsın sen bunada. Ama zc gibi düşük km'li olmayacak gibi

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    kardeşim tahmini olarak yapacağım 5000-6000 km...
    en son karamürsele gitmiştim..
    dün akşam çıktım 20 km yol yaptım...
    şehir dışına çıkarsam fazla yol yapar....
    onada ayda yılda bir işte....

Motosikleti
    kardeşim tahmini olarak yapacağım 5000-6000 km...
    en son karamürsele gitmiştim..
    dün akşam çıktım 20 km yol yaptım...
    şehir dışına çıkarsam fazla yol yapar....
    onada ayda yılda bir işte....
    Gezmek için aldın abi geziceksin tabi O kadar para verip evde yatmasının kimseye faydası yok. 5000-6000 normaldir. Gerçi benim motor 2006 model daha 5000 km olmadı ama olsun. Yinede normal Vitesliye epey merakım arttı. Arkadaşların ybr'leriylede geziyorum arada. Cuma günü camiye gittim geldim. İyi motor yapmış adamlar. Parayı hakediyorlar diye düşünüyorum. Cbf'ciler dikiş tutturamadılar bu yeni seride yok teklemesi yok yağ yakması. Sadece farı düzeltip salmışlar motorları. Ybr'ye maşallah diyelim yani daha hiç şikayetçi olan görmedim.
    Sana şimdiden hayırlı yolculuklar abi. İnşallah sağsalim gider gelirsin.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezmek için aldın abi geziceksin tabi O kadar para verip evde yatmasının kimseye faydası yok. 5000-6000 normaldir. Gerçi benim motor 2006 model daha 5000 km olmadı ama olsun. Yinede normal Vitesliye epey merakım arttı. Arkadaşların ybr'leriylede geziyorum arada. Cuma günü camiye gittim geldim. İyi motor yapmış adamlar. Parayı hakediyorlar diye düşünüyorum. Cbf'ciler dikiş tutturamadılar bu yeni seride yok teklemesi yok yağ yakması. Sadece farı düzeltip salmışlar motorları. Ybr'ye maşallah diyelim yani daha hiç şikayetçi olan görmedim.
    Sana şimdiden hayırlı yolculuklar abi. İnşallah sağsalim gider gelirsin.
    eyvallah kardeşim benim...
    lakin cbf ile alakalı düşüncelerini böyle uluorta söyleme, çok tepki alırsın

Motosikleti
    eyvallah kardeşim benim...
    lakin cbf ile alakalı düşüncelerini böyle uluorta söyleme, çok tepki alırsın
    Sorun yok abi. Alırız bir cbf yağda yaksa bırakmayız deriz. Alırız abilerimizin gönlünü. Gerçi ben asya'yla mutluyum. Yetiyor bana. Bu sene benim için epey önemli Ekim gibi depoya koyucam motoru. Üniversite sınavına hazırlanıcaz. Satarken epey pirim yaparım sahibindende 2006 model 6 binde.

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC
    Ve arkadaslar motorumla toplam 460 km yol yaptım hıc bir sıkıntı yaratmadı 40 tl lık benzinle gittim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler