Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-Max 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

XMAX 250 yada ABS Aranıyor

En düşük 2012 model, 20 bini geçmemiş, hasar kaydı bulunmayan, yetkili serviste kontrol ettirme imkanı olan XMAX 250 yada ABS aranıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha XMAX 250 ABS
    Alıntı MODALI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler. Allah kimseye kaza bela vermesin..
    Çok gecmıs olsun tekrardan,umarım boyle kotu seylerı tekrar tecrube etmezsınız

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı MODALI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar. Dün eşimle Kıyıköye gittik. Otobandan Çerkezköy ayrımından sonra Saray üzerinden çok güzel ormanlık bi yoldan Kıyıköye ulaştık. Bu arada manda yoğurdu ve manda sucuğu seven varsa Saray Kıyıköy yolunda Güngörmez Köyünde Er Kasaptan alabilir.Şiddetle öneririm.Neyse Kıyıköyde biraz vakit geçirip yemek yedikten sonra dönüşe geçtik.Bu sefer otobanı kullanmadan Saraydan Çatalca yoluna girip tamamen yeşillikler içinde Yol alıp Subaşı üzerinden Tayakadın ve Kemerburgaz daha sonra maalesef FSM köprüsü yoluna bağlandık. Maalesef diyorum çünkü bu kadar güzel bir günün üzerine şehir trafiği ,karmaşa vs vs. Çok trafik olduğu için emniyet şeridinden ve çok temkinli yavaş yol alıyordum.Bir de çok deneyimli bir motorcu olmadığımdan ve arkamda eşim olduğu için ekstra dikkatliydim.Levent katılımından az ileride yine emniyet şeridine girmek için yavaşça şerit değiştirirken emniyet şeridinden süratle gelen BMW ile yavşağı farketmemle frene asılmam bir oldu.Allahtan araba geçti ve biz emniyet şeridine düştük.Ben önce şeride girseydim Adam bize çarpardı yada arkasından başka bi araba gelseydi bizi ezerdi.Çok yavaş olduğumuz için sadece yattık sürüklenme olmadı.Bende bişey yok sağ ayağım motorun altında kaldı ama eşimin sağ ayak bileği ve sağ eli morardı ve incindi. Şu anda iyi çok şükür hastanelik falan olmadık.Ben olayın ilk şokunu üzerimden attıktan ve eşimi kaldırdıktan sonra adamin üzerine yürüyordum ki bir anda bir sürü sivil polis , başka motorlular ve olayı görenler çocuğu tepki gösterdi. Trafik polisi de geldi . Çocuk binbir özür yalvarmalar,eşimden özürler vs vs .Trafik polisi de şikayetçiysen işlem yapalım ama birşey çıkmaz deyince bizde affettik. Yan korumalar sayesinde motorda çizik bile olmadı. Motorlu polis bile nasıl çizilmemiş bu motor diye şaşırdı.Böyle güzel bir gün bu kadar kötü bitebilirdi ancak. Hepinize iyi pazarlar ve dikkatli kazasız sürüşler dilerim. Tekeriniz düz bassın.
    O
    geçmiş olsun kardeşim,ALLAH beterinden saklasın,trafikte sığır çok önüne birden kırar,yola aynaya bakmadan atlar sana yapılan gibi aniden yanından geçenler,,sonrada kusura bakma görmedim diyenler,,ulan senin hatan beni öldürür,birde özür diliyor, şeytan çek vur diyor ama olmuyor işte,,şunu hep aklımda tutarım,daha öncede yazmıştım

(usta sürücü kendisinin haricinde başkalarınında yaptığı hatalarını telefi edebilendir) buda trafiği çok iyi okumakla oluyor,,öyle boş bulduğu yere birden pat diye girip zig zag yaparak ilerlemek değildir ustalık,,çekirge 1-2-3-zıplar 4 dezıplayamaz orda kalır yerden jiletle kazırlar,bu hem araç hem motor kullananlar için geçerlidir,,,tekrar geçmiş olsun

Motosikleti
    2015 Xmax 250
    Arkadaslar merhaba satilik 2015 model beyaz xmaxim var yer istanbul kazasi yoktur 7000km dedir ilgilenenler pm atabilir

MODALI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 - HONDA NC750 X DCT
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeşim,ALLAH beterinden saklasın,trafikte sığır çok önüne birden kırar,yola aynaya bakmadan atlar sana yapılan gibi aniden yanından geçenler,,sonrada kusura bakma görmedim diyenler,,ulan senin hatan beni öldürür,birde özür diliyor, şeytan çek vur diyor ama olmuyor işte,,şunu hep aklımda tutarım,daha öncede yazmıştım

(usta sürücü kendisinin haricinde başkalarınında yaptığı hatalarını telefi edebilendir) buda trafiği çok iyi okumakla oluyor,,öyle boş bulduğu yere birden pat diye girip zig zag yaparak ilerlemek değildir ustalık,,çekirge 1-2-3-zıplar 4 dezıplayamaz orda kalır yerden jiletle kazırlar,bu hem araç hem motor kullananlar için geçerlidir,,,tekrar geçmiş olsun
    Çok teşekkürler.. Kazasız sürüşler dilerim ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:44 ----------

Alıntı baromer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok gecmıs olsun tekrardan,umarım boyle kotu seylerı tekrar tecrube etmezsınız
    çok teşekkürler. tekeriniz düz bassın.

Merhabalar,ben de motosiklete başlamayı düşünüyorum tabi ki sürekli bir git gel içerisindeyim.Mondial Rx3 diyorum sonra yok vitesle uğraşmıyım trafiği öğreneyim diye düşünüp xmax ye yöneliyorum yalnız eskişehir esmoto bayi internet sitesinde 15.800 civarı sıfırları gösterilirken yamahanın kendi sitesinde daha uygun gösteriyor.Bu mağazanın üstüne koyduğu kar mıdır acaba?
    Ayrıca başlangıç için tavsiye eder misiniz?
    İlk motor olacağından koruma demiri/takozu takma imkanımız var mı?
    İkinci el piyasası ne kadardır yani ikinci el almış olsam kaç km ye kaç tl verdiğim de makul olur?Malum çok tutulduğu için satan kişiler tutturabildiğine veriyor gibi geldi.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı bk_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,ben de motosiklete başlamayı düşünüyorum tabi ki sürekli bir git gel içerisindeyim.Mondial Rx3 diyorum sonra yok vitesle uğraşmıyım trafiği öğreneyim diye düşünüp xmax ye yöneliyorum yalnız eskişehir esmoto bayi internet sitesinde 15.800 civarı sıfırları gösterilirken yamahanın kendi sitesinde daha uygun gösteriyor.Bu mağazanın üstüne koyduğu kar mıdır acaba?
    Ayrıca başlangıç için tavsiye eder misiniz?
    İlk motor olacağından koruma demiri/takozu takma imkanımız var mı?
    İkinci el piyasası ne kadardır yani ikinci el almış olsam kaç km ye kaç tl verdiğim de makul olur?Malum çok tutulduğu için satan kişiler tutturabildiğine veriyor gibi geldi.
    2 el sıfır parası vericeğine git sıfır al daha iyi
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 el sıfır parası vericeğine git sıfır al daha iyi
    Ahahah ıronmax almanın pek gereği yok gibi siz ne dersiniz bu konuda? Değişenler sanırım sele boya ayaklıklarda ki metaller ve egzoz(artık nasıl yazılıyorsa)olarak biliyorum

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    iron max den önce ,momo desing vardı,onun yerine çıkardılar iron max i
    bk_26 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Çok geçmiş olsun.MODALI

Selam arkadaşlar bugün itibari ile 2016 iron max 250 ile aranıza katıldım

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Alıntı Barış38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Güle güle kazasız sürüşler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

Geçenlerden kalma bir timelapse denemesi daha;

Teşekkür ederim yarına bir kaç resim ekleyeceğim ve ilk izlenimlerimi paylaşıcağım

Motosikleti
    Yamaha XMAX 250 ABS
    Alıntı Barış38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış Hoşgeldın,

Sıfır XMAX 250 alacağım. Kocaeli ve çevresinde önereceğiniz bayi varmı?

Motosikleti
    Yamaha XMAX 250 ABS
    Alıntı xaerofarb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır XMAX 250 alacağım. Kocaeli ve çevresinde önereceğiniz bayi varmı?
    Merhaba ben 2014 yılında Şişman motorsıkletten xmax250 almıstım,cok yardımcı olduklarını soyleyebılırım

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Xmax lı arkadaşların Forza 300 gördüklerindeki bakışları paha biçilemez ;)

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı cagiran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xmax lı arkadaşların Forza 300 gördüklerindeki bakışları paha biçilemez ;)
    Armut kafalı forza'ya kim bakıp iç geçiriyor çok merak ettim
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25/XMAX 250 ABS
    Arkadaslar merhaba sohbet bolumunde sordum ama burda daha cok bilen arkadas vardır bu ruzgar bacak koruma aksesuarı nasıl takılıyor bilen varmı

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Alıntı Mirable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Armut kafalı forza'ya kim bakıp iç geçiriyor çok merak ettim
    Hahaha 😁 tabi tabi
    Yaw abi bu neymiş herkeste bizim sinek surattan var bu da armut marmut ama kaslı duruyo, farklı hem de gibi.. 😝

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler