Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-Max 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    72kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    d integra
    burgman 400 den sonra xmax zayıf gelir mi acaba arkadaşlar..burgman yolda çok iyi akıyodu...burgman iyi bi motordu ama bendekinin işi bitmişti...ayrıca fazla hacimli...neyse burgman ı sattım...x max diğer 250 lik lrden daha şık duruyo...tek merak ettiğim 400 lükten sonra 250 lik sıkıcı gelir mi...herkese selamlar
    HIZ'SIZ VE ÖFKE'SİZ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tekirdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 2011 T MAX 500
    Alıntı 72kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burgman 400 den sonra xmax zayıf gelir mi acaba arkadaşlar..burgman yolda çok iyi akıyodu...burgman iyi bi motordu ama bendekinin işi bitmişti...ayrıca fazla hacimli...neyse burgman ı sattım...x max diğer 250 lik lrden daha şık duruyo...tek merak ettiğim 400 lükten sonra 250 lik sıkıcı gelir mi...herkese selamlar

EN SON KAPIŞTIĞIM BURGMANCI YOLDA AĞLIYORDU...

TABİKİ ŞAKA AMMMA DAHA ÖNCE BURGMAN KULLANMIŞ BİRİ OLARAK BURGMAN KADAR İYİ İVMELENDİĞİNİ.. ÇOK DAHA AZ YAKTIĞINI..BÜYÜK LASTİK ÇAPI AVANTAJINI..VE BURGMANDAN SADECE 10-15 KM DAHA YAVAŞ OLDUĞUNU GÖNÜL RAHATLIĞIYLA SÖYLÜYEBİLİRİM..BİİİDE YEDEK PARÇA UCUZLUĞU VAR BURGMANA GÖRE..

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    Alıntı tekirdağ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EN SON KAPIŞTIĞIM BURGMANCI YOLDA AĞLIYORDU...

TABİKİ ŞAKA AMMMA DAHA ÖNCE BURGMAN KULLANMIŞ BİRİ OLARAK BURGMAN KADAR İYİ İVMELENDİĞİNİ.. ÇOK DAHA AZ YAKTIĞINI..BÜYÜK LASTİK ÇAPI AVANTAJINI..VE BURGMANDAN SADECE 10-15 KM DAHA YAVAŞ OLDUĞUNU GÖNÜL RAHATLIĞIYLA SÖYLÜYEBİLİRİM..BİİİDE YEDEK PARÇA UCUZLUĞU VAR BURGMANA GÖRE..

bu konuda aynen sana katılıyorum. benim xmax ım şuan 19.000km de. Ve inanılmaz memnunum. Burgman a göre çok kullanışlı ve viraj kabiliyeti bir okadarda iyi. 2 kişi otobanda sürekli 85 km yol boyu 135-140 arası çok rahat gidiyorum. buna rağmen yakıtı böyle 2 kişili kullanım sonucu 10 lt ile 215km gibi mesafe yapıyor
    let it be

lidergs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA WR250R

Dylan Mi X-max Mi

Arkadaşlar selam,

Ben şu anda Dylan 150 kullanıyorum. Alalı daha 15 gün oldu ama Fakat x-max 250 de gözüm kaldı sizce tavsiye edermisiniz. Fiyat farkı çok ama karşılamaya çalışacam. Sizce değermi. Beni biraz aydınlatırsanız sevinirim.

EXSELANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HRISOPOLİS(altın şehir üsküdar)-PRUSA(bursa)
    Motosikleti
    burgman 400 griiiiii
    bi arkadaşımın bordo 2006 model we 4000 km de makine kazasız we temiz haberiniz olsun istanbul awrupa yakasında saygılar
    aynı nehirde iki kere yıkanılmaz sonra akan su hep farklıdır

Motosikleti
    Yamaha X-max 250
    X-max hem çok oturaklı hem de çok seri bir motor! 0-100 çok kısa sürede gerçekleşio! ışıklardan duble gaz kalktıında arkaya bakıp kalkmaya çalışanları görmek büyük bi zevk oluo! viraj yol tutuşu çok güzel! söyleyebileceğim tek dezavantaj dik oturma pozisyonu, ayak uzatamama! blmiorum belki dikkat açısından faydalı olabilir ama insanı yormuyo değil! benim fikrim şu ki gözü kapalı alınır! ben kefilim =P

Motosikleti
    YAMAHA 2011 T MAX 500
    Alıntı lidergs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,

Ben şu anda Dylan 150 kullanıyorum. Alalı daha 15 gün oldu ama Fakat x-max 250 de gözüm kaldı sizce tavsiye edermisiniz. Fiyat farkı çok ama karşılamaya çalışacam. Sizce değermi. Beni biraz aydınlatırsanız sevinirim.

HEM UCUZ HEM KALİTELİ BEN DAHA HİÇ GÖRMEDİM..
    BASICAN PARAYI SÜRECEN RAHATI...
    İNANMIYAN X-MAX İN 2.EL DEĞERİNE Bİ GÖZ ATSIN...500CC LİK MOTORLARLA KAFA KAFAYA MAŞALLAH...

lidergs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA WR250R

Kefil Olursan Alirim Tabi

SEN KEFİL OLURSAN ALIRIM BEĞENMEZSEM PARASINI SENDEN İSTERİM ON A GÖRE...

ŞAKA Bİ YANA DA ALACAM HERHALDE YALNIZ ŞU DYLAN I SATMAM LAZIM DAHA 15 GÜNLÜK MOTOR. ÇOK DA ZARAR EDİCEZ AMA BAKALIM.

4500 YTL YE ALICI ÇIKARSA SİZİNDE AKLINIZDA OLSUN DAHA 500 KM DE 2007 GRİ DYLAN

Alıntı poligrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    X-max hem çok oturaklı hem de çok seri bir motor! 0-100 çok kısa sürede gerçekleşio! ışıklardan duble gaz kalktıında arkaya bakıp kalkmaya çalışanları görmek büyük bi zevk oluo! viraj yol tutuşu çok güzel! söyleyebileceğim tek dezavantaj dik oturma pozisyonu, ayak uzatamama! blmiorum belki dikkat açısından faydalı olabilir ama insanı yormuyo değil! benim fikrim şu ki gözü kapalı alınır! ben kefilim =P

Motosikleti
    Yamaha x max 250
    Selam arkadaşlar bugün çok mutluyum gilera runnerımı sattıp 2 haftalık aradan sonra kendime bir x max 250 aldım güzel gibi şimdilik hadi hayırlısı

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Arkadaşlar bende xmax imi sattım bakalım artık ne motor alıcam,ama bu sefer turing olacak sanırım

Motosikleti
    Yamaha X-max 250
    hayırlı olsun arkadaşlar alana da satana da! Runnerdan sonra x-maxle ilgili yorumlarını eksik etmessen sewinirm! Kazasız Sürüşler

chaos106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax
    ^^Arkadaşlar bende xmax imi sattım bakalım artık ne motor alıcam,ama bu sefer turing olacak sanırım^^

Kardeş kaça sattın motoru ?

Motosikleti
    YAMAHA 2011 T MAX 500
    Alıntı ozertr59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende xmax imi sattım bakalım artık ne motor alıcam,ama bu sefer turing olacak sanırım

Hayırlı olsun hocam...Çok sıkı pazarlık yapmışsın maşallah ...Fazer Yalçının dükkanda seni bekliyor...

Motosikleti
    Yamaha x max 250
    ÖNCE SELAMLAR SEVGİLİ ARKADAŞIM(poligrat) DOĞRUSU RUNNERDAN İNİP XMAXE BİNMEK OLDUKÇA AÇIKLANMAZ BİR DUYGU BUGÜN HENÜZ XMAX İLE 20. KM Mİ DOLDURDUM EN ÖNEMLİSİ RUNNERA GÖRE DAHA GÜVEN VERİYOR VE DE RAHAT VE RUNNERA GÖRE DAHA YUMUŞAK BİR KULLANIMI OLDUĞU İÇİN MEMNUNUM AMA RUNNERIM DA GİTTİ BİR YANDAN YANİ ÖZET OLARAK HELİKOPTERDEN İNİP UÇAĞA BİNMEK GİBİ TŞKR EDERİM

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Arkadaşlar xmax imi 7900 YTL sattım yerine Daelim S2 250 aldım oda satılık 4000 YTL ye vericem haberiniz olsun (2005 model eylül trafik çıkışlı 9000 km de)

chimenth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250

akü problemi

herkese slm!!
    geçen ağustosta x-max 250 aldım. henüz 2100km'de. kışın aküyü sökmeden 2-3 ay depoya koymuştum. çıkarınca malum akü boşalmış, şarj ettik ama akü en çok 3 günde tekrar boşalıyor. 3-4 defa şarj ettik fakat olmuyor. akü daha 8 aylık aküde sorun olduğunu sanmıyorum. muhtemelen elektrik sisteminde bi sorun var.
    bu tarz bi sorunla karşılaşan olduysa lütfen yazsın. gerçekten bunalttı bu olay beni. cevaplarınızı bekliyorum selamlar...

Motosikleti
    YAMAHA 2011 T MAX 500
    Alıntı chimenth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese slm!!
    geçen ağustosta x-max 250 aldım. henüz 2100km'de. kışın aküyü sökmeden 2-3 ay depoya koymuştum. çıkarınca malum akü boşalmış, şarj ettik ama akü en çok 3 günde tekrar boşalıyor. 3-4 defa şarj ettik fakat olmuyor. akü daha 8 aylık aküde sorun olduğunu sanmıyorum. muhtemelen elektrik sisteminde bi sorun var.
    bu tarz bi sorunla karşılaşan olduysa lütfen yazsın. gerçekten bunalttı bu olay beni. cevaplarınızı bekliyorum selamlar...
    BU FORMUN GEÇMİŞ SAYFALARINDA İSTEDİĞİN BİLGİLERİ BULABİLİRSİN...
    KESİN ÇÖZÜM İÇİN BELDEYAMA SERVİS BÖLÜMÜNÜ ARA ŞU ANA KADAR 4-5 MOTORDA BÖYLE BİR ELEKTRİK ARIZASI OLUŞMUŞ.BİRİ DE BENİMKİ..SAKIN SAVSAKLAMA YOKSA ÇOK PİŞMAN OLURSUN..KÜÇÜCÜK BİR MÜDAHALEYLE HALLOLUYOR... SAYGILAR...

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Arkadaşlar Selamlar.
    Xmax 250 topigi keyifli bir şekilde devam ediyor. Yanlız..
    Yamaha majesty 400 hakkında pek bir birlgi yok.
    Geneldede 250 kullanıcıları 400 lük yamahaya gecmiyor.
    Yoksa piyasada cok ama internetemi yazmıyor. Yoksa tercih edilmiyormu. 250 x maxcılar neden majesty 400 e gecmiyor.

Merak ettiğimden soruyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

Motosikleti
    YAMAHA 2011 T MAX 500
    Trakya için konuşuyorum..Buralarda bir tane bile Yamaha Majesty 400 yok..Nedenini bilmiyorum amma bence motor gücünün yüksekliği ve buna bağlı olarak yakıt artışı..Birde küçük lastik çapından dolayı viraj kabiliyeti olabilir...X max neredeyse majesty kadar hızlı neredeyse diyorum dikkatini çekerim aynı performansı beklemek imkansız ama neredeyse işte..EEE bide fiyat olayı var...Son olarak majesty kayık gibi uzun şehir içinde sorun yaratır bence...

chimenth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250

akü problemi_2

slm tekirdağ

öncelikle cevabın için teşekkürler, bu sorun sen de olmuş. sendeki sorun tam olarak neydi, onu yazabilirsen sevinirim. ayrıca beldeyama servisi ara demişsin kastettiğin beldeyama merkez mi yoksa herhangi bi yamaha servisi mi? motor şu an serviste zaten servis sorunu tespit etmeye çalışıyo. sorun aküde mi yoksa elektirik sisteminde mi diye bakıyolar. umarım kolay yolla hallolur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler