Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar As 150 Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bajaj pulsar as150
    Alıntı MİYAGİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bu motoru almak istiyorum. Hava soğutma motor özellikle sıcak şehirlerde yaşayan arkadaşlar için sorun oluyor mu? Lastikleri biraz ince NS 200 vb. lastiklerden takan arkadaşlar var mı?
    Kalın lastik takilamiyor bilginiz olsun, birçok arkadaş da araştırdı ama olmuyor malesef..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:07 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naked 150'nin sele yüksekliği kaç bunun kaç ? sitesinde yazmıyor
    As 150 nin sele yuksekligi 83cm. NS 150 79-80cm olması lazım, as 150 daha yüksek bilginiz olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

As 150 için 1.75 boy uygunmudur ?

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Alıntı LiveUpTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    As 150 için 1.75 boy uygunmudur ?
    Uygun gayet rahat olabiliyor
    Onun haricinde bu motor icin hangi lastigi onerirsiniz ebatlarina uygun pek lastik bulamadim anlas in varmış iyi diyorlar kullanan varmi

Motosikleti
    bajaj pulsar as150
    Alıntı Emreaygn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uygun gayet rahat olabiliyor
    Onun haricinde bu motor icin hangi lastigi onerirsiniz ebatlarina uygun pek lastik bulamadim anlas in varmış iyi diyorlar kullanan varmi
    Ben anlas alip taktim, ebatlari biraz ters oldugu icin secenekler cok dar, ben şimdilik memnunum lastiklerden..

orjinal lastikleri ne marka? Neden değiştirme ihtiyacı duydunuz, memnun değilmiydiniz?

Motosikleti
    BAJAJ Pulsar AS150
    Merhaba. Bende 2 gün önce teslim aldım motorumu. Dün gece o dandik aküsüyle yolda bıraktı beni 😤😤😰😰 ayak marşıyla da çalışmadı rezil oldum rezil. İnsanlara bağıra bağıra savunduğun malla o insanların gözünün önünde rezil oluyorsun. Çok acı. Bütün hevesim kaçtı

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı tatalay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Bende 2 gün önce teslim aldım motorumu. Dün gece o dandik aküsüyle yolda bıraktı beni �������� ayak marşıyla da çalışmadı rezil oldum rezil. İnsanlara bağıra bağıra savunduğun malla o insanların gözünün önünde rezil oluyorsun. Çok acı. Bütün hevesim kaçtı
    Hadi akü bitti anladık ayak marşıyla nasıl çalışmadı merak etim servise gidince sorunu öğrenin yazın şuraya sizdenmi yoksa motorsiklettenmi kaynaklanıyor herkes bilsin ona göre haraket etsin
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Merhaba. Bende 2 gün önce teslim aldım motorumu. Dün gece o dandik aküsüyle yolda bıraktı beni �������� ayak marşıyla da çalışmadı rezil oldum rezil. İnsanlara bağıra bağıra savunduğun malla o insanların gözünün önünde rezil oluyorsun. Çok acı. Bütün hevesim kaçtı
    Demek ki henüz Bajaj almak için çok erken. Her modelde böyle yok akü sorunuydu, yok gösterge hatasıydı, yağ terlemesiydi olacaksa Yamaha'nın YBR125'i 6000'den satması çok normal. 7000 liralık motor alıyorsun 3 gün geçmeden yolda bırakıyor seni. Ayıp valla ya.

Buna rağmen insanlar böyle firmalara para bayılmaya devam ediyor. Edildikçe de bu firmalar bu şekilde aynen devam.

Misal Honda CBF150. 10 senedir aynı motor, bir türlü düzeltmediler yağ yakmasını. Nasılsa alıyor bu insanlar ne gerek var sat gitsin böyle.

Motosikleti
    BAJAJ Pulsar AS150
    Ayak marşı ile yaklaşık 20 defa hiç gaz vermeden, yaklaşık 20 defa hafif gazla, yine bir o kadar sadece jikle ile. Sonuç sinir, kramp, baş ağrısı, rezillik, incinmiş gurur. Teşekkürler Kuralkan

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:41 ----------

Ve şimdi taa İzmit'e arızalı akülerini ayaklarına getirip yenisini almam için bekliyorlar. Yahu biz olsak utancımızdan haberi alır almaz uçar gideriz. Biz mi çok safız onlar mı çok .... Neyse uzattım herhal. kısacası satış sonrası hususunda 💩💩💩 yedik galiba

Motosikleti
    Ayak marşı ile yaklaşık 20 defa hiç gaz vermeden, yaklaşık 20 defa hafif gazla, yine bir o kadar sadece jikle ile. Sonuç sinir, kramp, baş ağrısı, rezillik, incinmiş gurur. Teşekkürler Kuralkan

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:41 ----------

Ve şimdi taa İzmit'e arızalı akülerini ayaklarına getirip yenisini almam için bekliyorlar. Yahu biz olsak utancımızdan haberi alır almaz uçar gideriz. Biz mi çok safız onlar mı çok .... Neyse uzattım herhal. kısacası satış sonrası hususunda ������ yedik galiba
    Tamam akü bittimiş velhasıl çalışmadı anlarımda ayak marşıyla neden çalışmadı ben aklımı o karıştırdı ayak marşı neden bir motora koyulur akü olmayınca bitince çalışsın diye ve sen kontağı açmış gaz vermeden denemen boşuna vitesi boşa al gaz vermen gerekir ayak marşına iyi asılmanla çalışması gerekir gaz verdim ayak marşına bastım gene çalışmadı demişsin benzin bitti veya azmıdır yedek depoya geç dene benzin musluğu varmıdır bunlarda bilmiyorum kapatıp unutunmu veya bir şekilde o motor ayak marşıyla çalışması gerekiyor yakınında bir tamirci yokmu bi bilene sor akü bitti neden ayak marşıyla çalışmıyor diye ben şahsen bajaj discoveri 150f aküsü sağlamken deneme amaçlı vitesi boşa aldım gaz vererek ayak marşıyla çalışıyormu diye denedim çalıştı ve çalışması gerekir saten sen aküden önce ayak marşıyla neden çalışmıyor sorununa bi çözüm bul bence ve servise danış bu aletin aküsü bitti tamamda ayak marşıyla neden çalımıyor diye sor

Motosikleti
    BAJAJ Pulsar AS150
    Aküde voltaj varken ayakla çalışıyor zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

Evet. Aküyü gidip aldım bayiden. Şimdilik 4 A bir sıfır akü verdiler. Diğeri garanti için gidecekmiş. Biraz bastıktan sonra çalıştı. Boğulmuş motor. Bakalım Kuralkan hiç uğraştırmadan gereğini yapacak mı. Saygılar

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Motoru teslim almak icin gittigimde aku icin bekledim akuyu taktilar motor calismamis malum aku sorunu bende de cikti Allahtan yoldayken cikmadi garanti dahilinde ayni gun degisti gayet sorunsuz kullaniyorum suan cok memnunum 160 km oldu 3.gün

İzmir motoshop dan kesin motor almayın servise gitmeyin. sıfır motorun hiç montaj ve vida sıkmadan vermeyi bırakın . debriyaj ben ayarladım. yolda kaldım gaz teli somunu sıkılmamış dedim. biz 500 km bakımı geldiğinde bakıyoruz diyor şerefsiz itler. Altta karbüratör den benzin kaçırıyor dedim .bir şey olmaz normal dediler O.Ç ısrar edince tamir ettik dediler ve yaptıkları tamir vida ile karbüratör hortumunu tıkamak. bide O.Ç karbüratör şamandırası değiştirdik sıfır motordan size takdık diyor yavşaklar dalga geçiyor.ama servis raporu filan verme yok neden bu yavşaklığı bildikleri için rapor vermiyorlar götünüze zarar sokmak için dahasıda var ama int bir çok yerde bunlardan nefret edenleri araştıran bulur.https://www.facebook.com/groups/1900...62036233167247

Motosikleti
    Alıntı sufimavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir motoshop dan kesin motor almayın servise gitmeyin. sıfır motorun hiç montaj ve vida sıkmadan vermeyi bırakın . debriyaj ben ayarladım. yolda kaldım gaz teli somunu sıkılmamış dedim. biz 500 km bakımı geldiğinde bakıyoruz diyor şerefsiz itler. Altta karbüratör den benzin kaçırıyor dedim .bir şey olmaz normal dediler O.Ç ısrar edince tamir ettik dediler ve yaptıkları tamir vida ile karbüratör hortumunu tıkamak. bide O.Ç karbüratör şamandırası değiştirdik sıfır motordan size takdık diyor yavşaklar dalga geçiyor.ama servis raporu filan verme yok neden bu yavşaklığı bildikleri için rapor vermiyorlar götünüze zarar sokmak için dahasıda var ama int bir çok yerde bunlardan nefret edenleri araştıran bulur.https://www.facebook.com/groups/1900...62036233167247
    Bunu bence ekrem ata beye iletmekte fayda olur sanırım
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Motordan yana bence sıkıntı yok fakat servisler guzel degil oda malumm baska yerde daha guzel ilgi ve iscilik gordugum olmuştu

150 ns kadar memnun bir tüketicisi yok anlaşılan. Benim merak ettiğim bu motorla uzun yol yapan oldu mu?

Motosikleti
    Mondial Drift
    Motora reklam yapan yokki tabi kullanicisi olmaz olanda memnun olmaz. Bajaj varsa yoksa 200RS tutsun hesabı yapıyor madem motor getiriyosun azıcık arkasından reklam yap millete tanıt 150cc de bunun kadar heybetli(bence kırmızısı çok iyi duruyo) motor varmi ? Biraz pahali olabilir ki ben o paraya almam ama reklam yapilmasi gerekirdi yapildiysada ben gormedim

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Herkes 150 ns ile aradaki 1000 tl yi vermekten cekindigi icin uzak durdu memnun olma konusunda 150ns ne ise bu motorda o ,fark daha yuksek , tasarim , mercek far evet o 1000 lira belki bunlari karsilamiyor olabilir ama ben o miktari da verdim tarzima daha cok uydugu icin ve gayet memnunum suanlik tasarimi cok ilgi çekiyor cidden

Motosikleti
    BAJAJ Pulsar AS150
    Merhaba. 250km yeni bitti depoyu tekrar doldurdum. 30₺ yakmışım. 6000rpm geçmemeye özen gösteriyorum. Şu an titreşim dışında her şey yolunda. Henüz garantiden aküm gelmedi ama emanet verdikleriyle devam ediyorum. Titreşim ise ne kadar mı? İş ev arası 13 km özellikle sağ olmak üzere iki elimi yol sonunda kullanamıyorum. O kadar. Sizce bu titreşim rodajı mı bekliyor yoksa bir sorun mu var? Saygılar

Motosikleti
    bajaj pulsar as150
    Merhaba. 250km yeni bitti depoyu tekrar doldurdum. 30₺ yakmışım. 6000rpm geçmemeye özen gösteriyorum. Şu an titreşim dışında her şey yolunda. Henüz garantiden aküm gelmedi ama emanet verdikleriyle devam ediyorum. Titreşim ise ne kadar mı? İş ev arası 13 km özellikle sağ olmak üzere iki elimi yol sonunda kullanamıyorum. O kadar. Sizce bu titreşim rodajı mı bekliyor yoksa bir sorun mu var? Saygılar
    Öncelikle hayirli olsun motorunuz güle güle kullanin, biz 2 arkadas aldik aktif olarak her gün kullaniyoruz, ben daha cok kullaniyorum ilk bakimini da yaptirdim suan 680km civarinda, ne benim motorumda ne arkadasimin motorunda bahsettiginiz derecede bir titresim söz konusu olmadi, ne rodaj öncesi nede rodaj sonrasi, akü problemi herkes yasamis bende degistirttim, titresimin baska bir sebebi olmali servise gitmelisiniz bence rodaj ile alakasi oladigini düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

Alıntı Emreaygn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes 150 ns ile aradaki 1000 tl yi vermekten cekindigi icin uzak durdu memnun olma konusunda 150ns ne ise bu motorda o ,fark daha yuksek , tasarim , mercek far evet o 1000 lira belki bunlari karsilamiyor olabilir ama ben o miktari da verdim tarzima daha cok uydugu icin ve gayet memnunum suanlik tasarimi cok ilgi çekiyor cidden
    Size katiliyorum, ne 1.000 tlymis herkes ayni seyi soyleyip duruyor ama kimse 150ns bir yerde durdugunda dönüp bakmiyor, ama AS'yi kac kisi cevirip sordu sayisini hatirlamiyorum yolda giderken durduranlar bile oluyor, kesinlikle 150cc gibi durmuyor zaten, zevkle kullaniyorum cokta memnunum, alt sakal yakisirmi acaba onu dusunuyorum internetten baktim ama hic bulamadim yapan varmi acaba merak ediyorum.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)