Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar As 150 Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Hocam bu motoru alan ve kullanan bu forumda yok sanırım. Çünkü kimse yazmıyor etmiyor. Bir yada iki kişi 150 ns almış ama as alanına rastlamadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    150ns ile aynı fiyat olsaydı alınırdı ama bu fiyata almaz kimse. Çok bekleriz yorum falan. Ancak paralı adam gelip "çok süper ultra müthiş, 240km hıza çıktım hiç titreşim yok" yazıp gider. Kim belirliyorsa bu fiyatı...

PatientZer0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Daha önce de yazmışlardı buraya 150cc karbüratörlü hava soğutmalı motoru cbf 150'den pahalı satarsalar alan olmaz diye.Motor benim de ilgimi çekiyor arada konuya girip bakıyorum.

Motosikleti
    yok
    Motoru bayiye gidip gördüm ,motor gercekten görünüm ve duruş olarak cok hoş ve kalıplı.özellikle kirmizi renk cok dolgun duruyor ama fiyat olarak bakildiginda gercekten geri adim atmak zorunda birakiyo alicilari.ama kesinlikle gidip görün 150 cc arasinda kalip olarak cok cok iri duruyor.

Motosikleti
    şu an yok
    Alıntı Heaven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 cc arasinda kalip olarak cok cok iri duruyor.
    İri durması normal çünkü as200 ile aynı kasa bu motorun kasası.
    http://overdrive.in/bike-compare/baj...dimensions-tab

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu fiyata çok zor satılması daha çıkar çıkmaz 7 bin tl yuh artık daha ne denebilirki.

Motosikleti
    şu an yok
    Bugün sırf motoru görmek için bajaj bayi Motosevere gittim.Motor gerçekten güzel ve kalıplı.Sele büyük ve rahat.Boyum 182 koltuğa oturduğumda topuklarım yere değiyordu ama tam olarak basamıyordum.Yazlık türü çok ince tabanlı bir ayakkabı vardı ayağımda ama olsun.
    As200 bu yıl türkiyeye gelmeyecekmiş.Fuardan sonra da tüm modellere zam yapılacakmış.

Motosikleti
    yok
    Bu fiyatlarla satılmazken cogu model zamdan sonra hiç satılmazz herhalde.sigorta filan derken alınacak bi ortam kalmıyor motorlarda ve 150 cc bi motora dilediği kdr güzel olsun bu paralar verilmez insanı cok düşündürüyor.sadece araştırmakla kalıyoruz
    Hiçbir Baba, Çocuğuna, Güzel Terbiyeden Daha Üstün Bir Hediye Veremez

El7is - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım. Yenisini arıyorum.
    Geçmiş olsun.

Merhaba

AS 200 gelmediği için bu motoru almak istiyorum ancak hava soğutma olması ve lastiklerin ince olması beni düşündürüyor. Yazın hava soğutma sorun yaratır mı? Lastikleri ns 200 lstikleri ile değiştirmek mümkün mü? Motor için sorun olur mu?

1 aya kalmaz fiyatlar degisir dedi satici antalya daki bajaj satan yerde. Degisse nolcak ki dedim bu fiyata millet ful+fuller kask yan canta topcase honda cbf 150 alir dedim konforuna bakar dedim. Yemisim gorunusunu. Kawasaki versys gorunumunde kampanali makineyi 7kusur tl vermee calisiyorlar. Ya bu hindular aptal yada bizim ulkemezde fiyat politikasi cok gaz veriyor bunlara... Arkasina topcase ve yan canta taksan olcak sana 8bin tl motor. Geccekler bu fiyatlari en fazla ederi 6bin tldir. Gittim baktim motor hos soylencek bisi yok mukemmeldi oturusu posizyonu vs guzel ayarlanmis. Fiyat 6bin olsa en fazla cerez gibi gider. 4 sayfa olmus 1 kisi dahi alamiyor. Hicbirimiz enayi degiliz o kadar para vercek. Tekerler tipik hindistan mali nylon suya girsen freestylee yaparsin kesiin. Tvs apaci zihniyeti. Teker alcan bide buna 335 tl. Fabrika tekeri bence kullanmayin alacak var ise bu fiyata...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Fiyatı zaten 7175 TL, daha fazla zam olmaz herhalde... Hadi bu neyse de ben NS150'yi de forumdan pek alan çıkmamasına şaşırıyorum. 6160 TL'ye o motor bedava bence. Test motoru olmadığından mıdır nedir ?

Motosikleti
    Kuba Superlight 200 - 2015
    Ben fiyattan yakınıp honda ve yamaha işe kıyas yapanları anlamıyorum. Pulsar 200ns çıkıncada binlerce yorum okudum honda varken değmezinden tut 5 bin fiyat bekleyenine. Biz pulsar 200ns ve superlighr 200 seçtik iki motor başladık kanalımızda 3. Motor as 150 olacak 2 ay içinde. 200ns ten sonderece memnun kalmışken onu alıyoruz. Bajaj kesinlikle o fiyatı hakediyo yakından bakıp inceleyin test edin öyle karar verin bence

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı bay mechanic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben fiyattan yakınıp honda ve yamaha işe kıyas yapanları anlamıyorum. Pulsar 200ns çıkıncada binlerce yorum okudum honda varken değmezinden tut 5 bin fiyat bekleyenine. Biz pulsar 200ns ve superlighr 200 seçtik iki motor başladık kanalımızda 3. Motor as 150 olacak 2 ay içinde. 200ns ten sonderece memnun kalmışken onu alıyoruz. Bajaj kesinlikle o fiyatı hakediyo yakından bakıp inceleyin test edin öyle karar verin bence
    As200 gelsin, pulsar ile benzer fiyatta olsun pulsardan fazla satmazsa gelin bana saldırın. Ama as150'ye o para verilmez, verilmemeli.

Aanlcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar AS 150
    Merhabalar;

Teknik olarak fazla bilgi sahibi olmasam da en azından hiç cevap gelmemesinden iyidir.
    Motoru 1 ay önce aldım. Yorumlara bakılırsa o kadar para vermemem gerekiyormuş. Moralim bozuldu
    Bir çok araştırma sonucunda ybr cbf tvs derbi vs 150as modelini almaya kadar verdim. İsmi bir kenara bıraktım görünüş ve yorumlara dayanarak.
    Dediğim gibi motorlar konusunda teknik bilgim pek yok. Hatta hiç yok. Kampanaymış hava soğutmaymış su soğutmaymış. vs
    Hava şartlarından dolayı sadece güneşli havalarda kullanarak 500km e yakın yol yaptım. Rodaj muhabbetimi ne varmış onuda alırken öğrendim.
    ilk 1000 km 6K devirden yukarı çıkmamak gerekiyormuş. İyi dedim zaten acemiyim fazla hız yapmaya gerek yok.
    Canım sıkıla sıkıla e 5 otoban 6000 devir olduğu için 70 i geçemiyorum.

ilk olarak yakıt 450 km 12 lt yakıyor
    Motor 150cc olmasına rağmen çok atik. Herhangi bir sollamaya korkmadan girebiliyorsunuz.
    Sürüş konforuna gelirsek 1 saat kadar inmeden motor üzerinde kalıyorum. Yorulma kasılma ağrı sızı vs olmuyor.Benim boyumdaki(186cm) için oldukça rahat bir sürüş pozisyonu yaratıyor. Sele çok rahat fakat artçı için aynısını söylemeyeceğim çünkü fazlasıyla sert ve niye bilmiyorum ama sivri. rahatsız edici olabilir artçı için.
    Titreşim için birşey diyemeyeceğim 70 le giderken titremiyor fakat 90 100 çıkında yazacağım
    AS ile NS arasında kaldıysanız ve aradaki 1000 tl sizin için sorun değilse. Boyunuza uygun olanı alın derim. 180 üzerindeyse as tercih edilebilir. fakat ns alırsanız emanet gibi duruyorsunuz motor üzerinde
    Far olarak mercek far önde ve çok etkili. ns de yok sanırım aynı şekilde önde cam var oda ns de yok.

Motorda karar kıldıysanız 2 rengide yanyana koyup öyle karar verin. Ama kırmızı resmen beni al diyor. Zaten bende biraz ona kandım.

Teknik olarak bilgilendiremediğim için kusura bakmayın.

Kardesim motorun h. Olsun oncelikle. Kuralkana mail attim yan cantalari fuarda vardi arka cantasi dahil vs fiyat ne olur diye adamlar urunu alacak kisiye dahi geri donmuyor. Yani ben bir musteriyim ve motoru yan cantalar ve arka topcase ile ful olarak almak istiyorum. Fuarda sunmasini biliyorlar ise mail attigimda bana da donseler alacagim. Ya bu makineyi alacagim yada mondial rx3 evo yu 2016sini alacagim. Ama adamlar daha satis oncesinde sallamiyor ise insan korkmuyor degil. Rx3 icin sordum mail ile adamlar ayni gun icinde aradi ve cok guzel bilgilendirme verdi. Vatandasin istedigi biraz ilgi + motor alim sonrasi parca destegi. 150as sunumunu yaparsaniz bekliyor olucam iyi guler dilerim.

Aanlcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar AS 150
    Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim motorun h. Olsun oncelikle. Kuralkana mail attim yan cantalari fuarda vardi arka cantasi dahil vs fiyat ne olur diye adamlar urunu alacak kisiye dahi geri donmuyor. Yani ben bir musteriyim ve motoru yan cantalar ve arka topcase ile ful olarak almak istiyorum. Fuarda sunmasini biliyorlar ise mail attigimda bana da donseler alacagim. Ya bu makineyi alacagim yada mondial rx3 evo yu 2016sini alacagim. Ama adamlar daha satis oncesinde sallamiyor ise insan korkmuyor degil. Rx3 icin sordum mail ile adamlar ayni gun icinde aradi ve cok guzel bilgilendirme verdi. Vatandasin istedigi biraz ilgi + motor alim sonrasi parca destegi. 150as sunumunu yaparsaniz bekliyor olucam iyi guler dilerim.
    Kuralkan değilde. Bayiilerinden talep etsen yada görüşsen daha iyi sonuç alırsın. Hangi şehirde ikamet ediyorsun bilmiyorum ama Büyük şehirlerde muhakkak vardır ve benim motoru aldığım yerde ekipman çanta vs yardımcı oluyorlardı fakat çanta istemediğim için ve ekipmanımda var olduğu için istemedim.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahsen tercihim rx3 yonunde olurdu mondialde citayi bu modelde yukseltti ve 2016 da sorunlari guncelleyerek cozdu 150 cc motor 2 kisi bindin yan canta topcase derken kisa surede seni kesmicek rx3 250 cc butcen varsa al derim ustelik 150 as ye cantalar falan derken hatri sayilir bi para odeyeceksin
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Evet ayzek arastirdim mondial alacagim. Yeni modeli cok mantikli geldi as yi eliyorum. Daha ne zaman gelecegi belli degil ama bekleyecegim rx3 evo yeni modelini

Motosikleti
    bajaj pulsar as150
    Merhabalar, yaklasik 3 hafta once as150 aldim, ilk motorum oldugu icin baska motorlar ile kiyaslama yapamiycam, genel olarak gayet memnunum gidisi kullanimi duruşu gayet guzel, ufak tefek bazi degisiklikler ve aksesuarlar ekledim, lastiklerinide bu h.sonu kismetse mitas mc50 ile degistiricem, aynisindan yakin arkadasimda aliyor p.tesi yada sali günü, sormak istediginiz birsey olursa elimden geldigince cevaplamaya calisirim herkese selamlar dilerim.... Resim koymayi becerebilirsem ekliycem ;-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)