Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki ER5 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı aslanefe09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende iki gündür 2005 model ER 5 sahibiyim hiç aklımda yoktu er 5 iyiki almışım
    hayırlı olsun güle güle kullanın.bir kaç resmini paylaşında gözümüz gönlümüz açılsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bayrambilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er-5
    hayırlı günlerde kullan nice senelere.
    düşe kalka çıktım ben bu yokuşu, asfalt çok kötüydü.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    er-5 leri 130 lastikle mi kullanıyorsunuz? Daha kalın lastiğe göre, avantajı veya dezavantajı var mı?

Motosikleti
    Comet
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er-5 leri 130 lastikle mi kullanıyorsunuz? Daha kalın lastiğe göre, avantajı veya dezavantajı var mı?
    arjantinli nickli arkadaşımız 150'lik takmıştı ve memnundu

benim de niyetim var fakat lastikler daha 2000 km yaptı yapmadı...eskiyince değişebilirim.

tahminim frenlemede iyi yönde etkisi olur,yakıt artar,görünüş güzel olur ve motoru yorar
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kısmetse er 5 almayı düşünüyorum. İlk iş fren balatalarını adam akıllı bişeyle değiştirmek, durmaz diye diye gözümü korkuttular. ikincisine karar veremiyorum ama.
    Ya komple boyatıcam ya da lastik alıcam.
    2. öncelik lastik gibi ama hele bi alalım da motoru bakarız olacak gibi mi... Olmazsa burdan sorarım size hangi lastik diye

Motosikleti
    Comet
    Kısmetse er 5 almayı düşünüyorum. İlk iş fren balatalarını adam akıllı bişeyle değiştirmek, durmaz diye diye gözümü korkuttular. ikincisine karar veremiyorum ama.
    2. öncelik lastik gibi ama hele bi alalım da motoru bakarız olacak gibi mi... Olmazsa burdan sorarım size hangi lastik diye
    ebc marka balata alırsanız frenajda sorun yaşamazsınız
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    michelin pilot activ kullanın yumuşak hamurlu bir lastiktir çok güzel yol tutuyor

Motosikleti
    yamaha tenere x660z
    teşekür ederim arkadaşlar en kısa zamanda resimleri paylaşacağım

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Arkadaşlar motorum satılıktır bilgilerinize..

Motosikleti
    Twister
    Merhaba arkadaşlar yıllarca kullandığım ybr mi sattım. Amacım uzun yıllardır ertelediğim büyük motor arzumu gerçekleştirmek. Baktım önceliklerin sırası benim motoruma gelmiyor bende kısıtlı bütçe ile de olsa er 5 te karar kıldım. Fikirlerinizi, tavsiyelerinizi benim ile paylaşırsanız sevinirim. Topcase demiri sorun mudur?

Motosikleti
    Comet
    Alıntı suncet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yıllarca kullandığım ybr mi sattım. Amacım uzun yıllardır ertelediğim büyük motor arzumu gerçekleştirmek. Baktım önceliklerin sırası benim motoruma gelmiyor bende kısıtlı bütçe ile de olsa er 5 te karar kıldım. Fikirlerinizi, tavsiyelerinizi benim ile paylaşırsanız sevinirim. Topcase demiri sorun mudur?
    benim motordaki demirciye yaptırıldı...orjinallerine çok para istiyorlar.

Motosikleti
    Twister
    Evet galiba daha iyi bir çözüm yok gibi duruyor. Yada ikinci el bulmalı. Er-5'lerde debriyaj çok sıkıntı yaratır mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motordaki demirciye yaptırıldı...orjinallerine çok para istiyorlar.

Evet galiba daha iyi bir çözüm yok gibi duruyor. Yada ikinci el bulmalı. Er-5'lerde debriyaj çok sıkıntı yaratır mı?

Paylaş

Motosikleti
    Comet
    Alıntı suncet adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Paylaş
    benim motor 32000 km'de henüz orjinal baskı balatası duruyor üzerinde uzun sürede sıkıntı çıkaracak gibi durmuyor...komple set'de 110 tl civarı

Motosikleti
    er-5
    ee bu kadarmı kış gelince kimse motora binmiyor galiba .benim motorun ön süspansiyonlarda bir titreşim ver ard arda tekrerlayıp duruyor sonra gene titriyor balanstan mı dır amartisördenmidir .ama saat gibi ha 5titre dur 5titre dur çözemedim bilgisi öngörüsü olan varsa şimdi den teşekkürler.yolunuz açık olsun farınızda...

Motosikleti
    Comet
    Alıntı bayrambilgen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee bu kadarmı kış gelince kimse motora binmiyor galiba .benim motorun ön süspansiyonlarda bir titreşim ver ard arda tekrerlayıp duruyor sonra gene titriyor balanstan mı dır amartisördenmidir .ama saat gibi ha 5titre dur 5titre dur çözemedim bilgisi öngörüsü olan varsa şimdi den teşekkürler.yolunuz açık olsun farınızda...
    balanstan olsa sürekli yapması gerekmezmi?

Motosikleti
    er-5
    bencede sürekli olmalı ama bir ara kesiyor sonra tekrar başlıyor e bune anlayamadım.

merhaba arkadaşlar bi motosiklet almak istiyorum yeterince 125 tecrübem var, bütçe max 6000 tl er5 alsam pişman olur muyum ya da başka öneriniz var mı ?

Motosikleti
    er-5
    çelikdemir kardeşim.
    bence almazsan pişman olursun ama genede sen bilirsin her er 5 sahibi çok mutlu olmayabilir ama mutludur ve de pişman değildir kanaatimce.

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Arkadaşlar Yeniden aranıza dönmek istiyorum. 2011 mayıs ayında sattığım er-5 imin tadı damağımda kaldı. Yeniden er-5 almak istiyorum şuan araştırma aşamasındayım. Kısmet olursa bir ay içinde tekrardan almak istiyorum. Ayrıca çok temiz bir alet istiyorum. İnş bulabilirim bakalım. Tavsiye edebileceğiniz motorlar varsa sevinirim

Motosikleti
    er-5
    galiba ön amartisör yağında sorun var benim bi değişip bakacaz titreşim geçecekmi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler