Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki ER5 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _zeros_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er 5'inizin lastikelerine hangi değerlerde hava basıyorsunuz_?
    32 ön 38 arka.ben böyle yapıyorum
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha fz6 FAZER
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    32 ön 38 arka.ben böyle yapıyorum
    ..............biraz fazla değil mİ?..................yani bilmediğim için soruyorum

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kitapçığında iki yada üç (tam hatırlayamıyom) ayrı yük aralığında değişik değerler verilmiş, ben bi ara kendi kiloma göre olan değeri ezberledim hep ööle basıyom havayı.
    70 kg yük için : ön 32 - arka 36
    demirgürsel benden daha kiloluysa fazla diil.
    May The Force Be With You

Motosikleti
    yamaha fz6 FAZER
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kitapçığında iki yada üç (tam hatırlayamıyom) ayrı yük aralığında değişik değerler verilmiş, ben bi ara kendi kiloma göre olan değeri ezberledim hep ööle basıyom havayı.
    okey ben de 90 olduğuma göre biraz daha basıcam abnladığıma göre )

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Lastiğin markasına göre değişir.... Mesela bende pirelli var... Ön 36 arka 42 basıyorum.... Yumuşak hamurlu olduğu için...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben 75 kiloyumda genelde hanım çocuk üç kişi bineriz motora.şu ana kadar problem yaşamadım.
    lastiğin ideal barda olmaması yakıt giderini artırır.direksiyon hakimiyetini zorlar.
    normal tek kişiye 32-36 yeter bence

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    yeni bir er 5 kawasakici olarak aranıza geldım umarım cok şey paylaşiriz
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

abi er 5 muhabbetine hoşgelmişsin.bu aralar aranızdan ben ayrılabilirim,büyük ihtimal motoru satıyorum,er 5 sayfası sana emanet.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    abi er 5 muhabbetine hoşgelmişsin.bu aralar aranızdan ben ayrılabilirim,büyük ihtimal motoru satıyorum,er 5 sayfası sana emanet.
    hayırdır paşam ne alıcan...

ben tahmin edeyim...galiba bir gsr 600 patlatıcan..

yadaaa ER 6 N veya F...nası bildimmi...er 5 ten sonra binilcek makinalar bunlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır paşam ne alıcan...

ben tahmin edeyim...galiba bir gsr 600 patlatıcan..

yadaaa ER 6 N veya F...nası bildimmi...er 5 ten sonra binilcek makinalar bunlar...
    yok metem nerdee.sıkışıklıktan satıyorum,yeminle deyiştirmem er5 canavar gibi tam idealimdeki makinam.almadan önce kawasakinin sitesinde resmini gördüğümde aşık oldum,başkasını nasıl düşüneceğim.
    hayırlısı diyorum artık.Allahın izniyle elim biraz rahatlasa,ama şu ara çok zor
    ajitasyonmu yaptım ne şaka bi yana Allah herkesin gönlüne göre versin mete sağol

Motosikleti
    yok metem nerdee.sıkışıklıktan satıyorum,yeminle deyiştirmem er5 canavar gibi tam idealimdeki makinam.almadan önce kawasakinin sitesinde resmini gördüğümde aşık oldum,başkasını nasıl düşüneceğim.
    hayırlısı diyorum artık.Allahın izniyle elim biraz rahatlasa,ama şu ara çok zor
    ajitasyonmu yaptım ne şaka bi yana Allah herkesin gönlüne göre versin mete sağol
    baba kötü be...maddi nedenlerle makina satmakda hoş değil...insanın içi acıyor...satarken daralıyor...ne bilim işte...motorsuzluk kötü...varmı yapabileceğimiz bir şey...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Forumdan Uzaklaştırıldı yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Bende er 5 almayı düşünüyorum fiyatı çok makul bi motor ama max kaç basıyor bu makina you Tube'tan çok video seyrettim ama göremedim ibre kaça dayanıyor en son

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    baba kötü be...maddi nedenlerle makina satmakda hoş değil...insanın içi acıyor...satarken daralıyor...ne bilim işte...motorsuzluk kötü...varmı yapabileceğimiz bir şey...
    yapılabilecek şey ihtiyaç dahilde motorunu kullanır
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

abi sağolasın, hayat bu zaman zaman sıkışıklık olur,atlatırız Allahın izniyle,yeterki sağlığımız bozulmasın.bu makinayı alırken banka kredisiyle aldım,toplamda 11 milyar civarına geldi motor.yapılırmı diyeceksin ama, o zaman yük kaldırabileceğimiz gibi duruyordu, ev hali başka giderlerde çıkınca tökezleme kaçınılmaz oldu.boşver baba hayat bu bakarsın 1 sene sonra tekrar er5 e devam deriz
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyiki uzakta he...blöf yaptım zaten...düşünsene 10.000 ytl gönder dese .ıçtık...

abi sağolasın, hayat bu zaman zaman sıkışıklık olur,atlatırız Allahın izniyle,yeterki sağlığımız bozulmasın.bu makinayı alırken banka kredisiyle aldım,toplamda 11 milyar civarına geldi motor.yapılırmı diyeceksin ama, o zaman yük kaldırabileceğimiz gibi duruyordu, ev hali başka giderlerde çıkınca tökezleme kaçınılmaz oldu.boşver baba hayat bu bakarsın 1 sene sonra tekrar er5 e devam deriz

hayırlısı olsun...şimdi satsan kaça gider...bide fiyat kırmadan alıcıda çıkmaz işin kötü yanı bu...hep zara yani...oda düşününce koyar adama...hayırlısı olsun...

iyiki bir motorum var abi be...Allaha şükrederim her zaman...bir 2 tekerin olsun gayrısı yalan...Mondıal KH 100 bile olsa...mobilet bile olsa inan gibi onu alamayan çok genc arkadaşım var...veya 3 kuruş parası olup daha iyilere asla binemeyen genc arkadaşlar fazla...biriktiriyorlar..istediği makinaya 1000-1500-2000 ytl eksiğiyle hayal ederek yavaş yavaş ulaşmaya çalışıyorlar...zor bu hayat...halk olarakda maddi olarak sıkıntıdayız...hepimiz dardayız babiş be...

Motosikleti
    Yamaha ybr125

Kawasaki Er-5

Herkese merhabalar;
    Kısmetse mayıs başı gibi artık ben de motorumu almayı planlıyorum.Fakat çok araştırmalar yapmama rağmen verilen paraya değecek başlangıç modeli bulamadım.
    cbf150-ybr125 demeyin kurye motoru istemiyorum.Scooter demeyim pizza dağıtmıyorum)Şu an düşündüğüm alet Kawasaki er-5.Başlangıçta böyle bir aleti birkaç kere scootera binmiş biri olarak kullanabilirmiyim ya da sizin öneriniz ne olur?
    Gözümü kırpmadan alacağım başlangıç modeli Derbi senda125 sm fakat maalesef 2.el satan yok:(

pokeharun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 ybr sattı 2006 cbr 600 f sattı,yeni arıyor:)
    arkadaşlar deminden beri bende baştan sona tüm sayfaları üşenmeden özene bözene okudum
    gözlerim bozuldu valla
    bende mavi temiz bi er -5 düşünmeye başladım .şu an mavi bi ybrm var ama sanırım temiz bi 2. el 6000 8000 km arası mavi 2005 model filan bi er-5 bulması zor gibi.sahibinden e baktım mavi olanlar var ama çoğunun kmsi yüksek :(
    siz ne dersiniz bulunabilirmi

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    ybr 125 kullanıyorum ama kurye değilim
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Yamaha ybr125
    Herkese merhabalar;
    Kısmetse mayıs başı gibi artık ben de motorumu almayı planlıyorum.Fakat çok araştırmalar yapmama rağmen verilen paraya değecek başlangıç modeli bulamadım.
    cbf150-ybr125 demeyin kurye motoru istemiyorum.Scooter demeyim pizza dağıtmıyorum)Şu an düşündüğüm alet Kawasaki er-5.Başlangıçta böyle bir aleti birkaç kere scootera binmiş biri olarak kullanabilirmiyim ya da sizin öneriniz ne olur?
    Gözümü kırpmadan alacağım başlangıç modeli Derbi senda125 sm fakat maalesef 2.el satan yok:(

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr veya cbf kullanıcısı değilim. ama kurye neden ybr veya cbf kullanıyor bılıyormusun? az yakıyor çok kacıyor, uzun ömürlü yolda bırakmıyor, her zaman pıyasası ve parçası var. paran varsa er-5 i tabi alırsın niye alamayasın ama bi er 5 2 tane ybr parası bunuda dusun. 2. el alıcaksın. noter masrafları cartı curtu + korumaların bussuru sana zarara sebep+ git ybr veya cbf sıfır al aldıgın adamlada anlas kaskınıda korumanıda sana hedıye etsın.

benım dusuncem bu. ama senın dusuncenede saygı gosteririrm.
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler