Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Hero Karizma R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Zamlanacağı konusuna pek inanmıyorum ben. Geçen seneki modeller uzun süre çıktığı fiyatttan satıldılar diye hatırlıyorum. Hero yüksek fiyatlarından ötürü doğru düzgün satış yapamadı. Ayrıca zamlansa da 7000 TL'nin altında kalacaktır. Motorun tipsizlik mevzusu da şöyle ki, öndeki kafalık ile elcikler arasında büyük bir boşluk var. O başluk olmasa o kadar kötü gözükmeyecek. Neden böyle yapmışlar acaba ? Aynaları geriye alıp görüşünü düzeltmek için olabilir mi ? Birkaç renk koyalım :

Bu gri olan resimde garip duruyor ama canlısı bir görmek lazım. Bazen gerçeği resimden daha güzel oluyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kafa grenajini sokmek lazim

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı seljan38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafa grenajini sokmek lazim
    Sökülebilir mi mesela yuvarlak far konabilir mi?

Bu arada motor gayet iri ! Serkan abi benim tercihim siyah renk olurdu ama beyazda güzel
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada motor gayet iri ! Serkan abi benim tercihim siyah renk olurdu ama beyazda güzel
    Beyaz beninmde çok hoşuma gitti OFff off alana kadar uyku yok bana

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Ankara bayisi haftaya geleceğini söyledi..Test motoru da olacakmış..

Gelsin de bi görelim.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    ÇELİK MOTOR TİGER 150
    Bende 2011 model cbf 150 kullanıyorum. Motorum rahat , sağlam ama özellikle yokuşlardaki güç kaybı canımı sıktığı içi yeni motosiklet arayışına girdim. Eğer bajaj as200 getirseydi hemen alacaktım. Ama as150 getirdiler. Ben kafa grenajının motosikletlere yakıştığı düşüncesindeyim o nedenle bu motor ilgimi çekti. Özellikle uzun yol yapmak için , beni üzmeyecek , yokuştada hızını koruyacak , memur bütçesine uygun bir motor arıyorum. Beygir gücü düşük olsada tork yönünden tatminkar olan bu model yokuşlardada 110 km gibi bir hızı koruyabilir mi ? Parça konusunda firma bize güven verir mi sorularımı tatminkar şekilde cevaplayabilirse bu motoru almak isterim. Tabi kullanıcı yorumları de önemli , ancak gördüğüm kadarıyla henüz kullanabilen yok. Allah aşkına alan varsa bu motoru bir değerlendirsin

Motosikleti
    Alıntı sahinyali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 2011 model cbf 150 kullanıyorum. Motorum rahat , sağlam ama özellikle yokuşlardaki güç kaybı canımı sıktığı içi yeni motosiklet arayışına girdim. Eğer bajaj as200 getirseydi hemen alacaktım. Ama as150 getirdiler. Ben kafa grenajının motosikletlere yakıştığı düşüncesindeyim o nedenle bu motor ilgimi çekti. Özellikle uzun yol yapmak için , beni üzmeyecek , yokuştada hızını koruyacak , memur bütçesine uygun bir motor arıyorum. Beygir gücü düşük olsada tork yönünden tatminkar olan bu model yokuşlardada 110 km gibi bir hızı koruyabilir mi ? Parça konusunda firma bize güven verir mi sorularımı tatminkar şekilde cevaplayabilirse bu motoru almak isterim. Tabi kullanıcı yorumları de önemli , ancak gördüğüm kadarıyla henüz kullanabilen yok. Allah aşkına alan varsa bu motoru bir değerlendirsin
    223 cc motor torku çok iyi yokuşlarda zorlanmaz rahat çıkar. Bence tek kötü tarafı arka fren kampana olması. yoksa bu fiyatta iyi motor, bende bundan alıcam.

Motosikleti
    ÇELİK MOTOR TİGER 150
    Bugün bayiyle görüştüm , Karizma ların Ankaraya ayın 15 inde geleceğini ve Nisan ortası fiyatın 7500 olacağını söyledi. Fiyat 7500 olursa listemden çıkar. 700 lira daha verir enjeksiyonlu ve arka disk frenli bajaj 200 ns alırım. Fiyatı sabit tutmaları lazım.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    223 cc motor torku çok iyi yokuşlarda zorlanmaz rahat çıkar. Bence tek kötü tarafı arka fren kampana olması. yoksa bu fiyatta iyi motor, bende bundan alıcam.
    Aynen arka frende disk olsaydı 10 numara olurdu!Hocam beyaz rengide fena duruyor ama Bakalım bu motoru ilk kim alacak !

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Bugün bayiyle görüştüm , Karizma ların Ankaraya ayın 15 inde geleceğini ve Nisan ortası fiyatın 7500 olacağını söyledi. Fiyat 7500 olursa listemden çıkar. 700 lira daha verir enjeksiyonlu ve arka disk frenli bajaj 200 ns alırım. Fiyatı sabit tutmaları lazım.
    Bana haftaya demişti şimdi 15 Mart'a mı ötelemiş.. Neyse gelsin bir bakalım.. beğenirsem alırım.. 2 senedir beyaz motosiklet kullanıyorum.. Alırsam bu sefer siyah yada kırmızı alırım..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara bayisi haftaya geleceğini söyledi..Test motoru da olacakmış..

Gelsin de bi görelim.
    Sen bir test et bakalım nasılmış ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

Ben alırsam kesin beyaz olur, kızımın isteği ama almam zor şu ara...

Motosikleti
    Aynen arka frende disk olsaydı 10 numara olurdu!Hocam beyaz rengide fena duruyor ama Bakalım bu motoru ilk kim alacak !
    benim alamayacağım kesin. Ancak ağustosta alırım. tabi ozamana kadar fiyat 8 bine fırlamazsa iyidir. 7.5 liraya kadar gideri var fazlası yemez bence bu motorda. beyaz rengi çok iyi gerçekten,alırsam beyaz alırım olmadı kırmızı.

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu firmayla ilgili bir kac bisey duymustum ;
    *motorlari 5 yil garantili
    *yaygin servis agi oldugu soyleniyor.
    *parca verirkende 72 saat icinde gelmezse bedavaya veriyorlarmis sanirim (altinli gecede soylemisti barkin abi)
    *cbf 150 yi tasarlayip ureten firma ...
    Benim bildiklerim boyle mobildeyim kusura bakmayin

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı mustafa42121 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu firmayla ilgili bir kac bisey duymustum ;
    *motorlari 5 yil garantili
    *yaygin servis agi oldugu soyleniyor.
    *parca verirkende 72 saat icinde gelmezse bedavaya veriyorlarmis sanirim (altinli gecede soylemisti barkin abi)
    *cbf 150 yi tasarlayip ureten firma ...
    Benim bildiklerim boyle mobildeyim kusura bakmayin

Buyrun o eski, çok sevilen karizma. Sonra honda komple satın alıyor ve satmaya başlıyor ama farklı bir isimle. Acaba nedir nedir

Motosikleti
    ÇELİK MOTOR TİGER 150
    Şimdi , fiyat 7500 olursa satmaz . Zira 8200 tl olan pulsar var piyasada , artıları su soğutma + arka disk fren + enjeksiyon . Bu makina torklu evet ama karbüratör + arka kampana + hava soğutma. 7500 veren az daha sıkar 8200 verir. Fiyat en azından marka oturana kadar sabit kalmalı , müşteri portföyü oluşmalı. Tabi bu firmalar profesyonel firmalar bizden iyi bilir düşünürler.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://bharathautos.com/wp-content/u.../2011/02/B.jpg

Buyrun o eski, çok sevilen karizma. Sonra honda komple satın alıyor ve satmaya başlıyor ama farklı bir isimle. Acaba nedir nedir
    Cbf cbf cbf

Motosikleti
    Şimdi , fiyat 7500 olursa satmaz . Zira 8200 tl olan pulsar var piyasada , artıları su soğutma + arka disk fren + enjeksiyon . Bu makina torklu evet ama karbüratör + arka kampana + hava soğutma. 7500 veren az daha sıkar 8200 verir. Fiyat en azından marka oturana kadar sabit kalmalı , müşteri portföyü oluşmalı. Tabi bu firmalar profesyonel firmalar bizden iyi bilir düşünürler.
    bende ondan korkuyorum ya bizden daha iyi düşünürler.

Motosikleti
    ÇELİK MOTOR TİGER 150
    Korktuğumuz gibi bizden daha iyi düşünürlerse bizde biraz düşünürüz. İşin aslı ben birden fiyat yükselteceklerini düşünmüyorum. Anladığım piyasaya sağlam bir giriş yapacaklar. 5 yıl garanti ciddiyet göstergesi. Ben motoru deneyeceğim ondan sonra karar vereceğim. Kağıt üstünde gördüğünü yolda da görürsem gri bir karizma benim olacak.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Korktuğumuz gibi bizden daha iyi düşünürlerse bizde biraz düşünürüz. İşin aslı ben birden fiyat yükselteceklerini düşünmüyorum. Anladığım piyasaya sağlam bir giriş yapacaklar. 5 yıl garanti ciddiyet göstergesi. Ben motoru deneyeceğim ondan sonra karar vereceğim. Kağıt üstünde gördüğünü yolda da görürsem gri bir karizma benim olacak.
    Şimdi şahin usta sen gri alıyorsun
    Serkan abi beyaz alıyor nasipse !
    Bende siyah alacağim İNŞAALLAH!
    Slimshady1 de kırmızı veya sarı alırsa ekibi toplarız abi

Yalnız bir abi daha vardı o beyaz siparişi vermiş sanırım!

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:16 ----------

Alıntı mkitis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ben 65 yaşında teknik emekli olan ve 11 yaşımdan bu yana motor kullanan bir kişiyim teknik olarak Araştırmalarımın neticesinde bir karara varıp hero karizmadan (R) model bir tane İzmir Bornova hero aks yetkili satıcısına gidip sipariş ettim bakalım ne olacak göreceğiz elimde 2011 model honda cbf 150 var kullanıyorum ayrıca bir tane de Asya Quswa 100 Cc lik bir motor var Onur'da kullanıyorum bu gelecek motoru da aldığım Zaman kullanacağım bakalım motorun performansı Nasıl olacak daha önceleri almış olduğum motorların rodajlarında ilk ya değişimlerinde motorun sıcak halınde boşaltılan yağdan hemen sonra yıkama yağı kullanmış olduğumdan motorlar daima çok randımanlı olarak bana hizmet vermiştir hayırlısı olsun inşaallah dedikleri kadar vardır
    Abi motorun geldi mi ?

Motosikleti
    Şimdi şahin usta sen gri alıyorsun
    Serkan abi beyaz alıyor nasipse !
    Bende siyah alacağim İNŞAALLAH!
    Slimshady1 de kırmızı veya sarı alırsa ekibi toplarız abi

Yalnız bir abi daha vardı o beyaz siparişi vermiş sanırım!

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:16 ----------

Abi motorun geldi mi ?
    Sarı almam bea, beyaz yada kırmızı renkleri çok iyi. Abimiz teslim alsada yorumlarını okusak bende merak ediyorum test edenlerin, edeceklerin yorumlarını. Hintli'ler her motora süper diyolar onalrın yorumları pek iyi ve aydınlatıcı değil bence pek anlamıyorlar bu işten.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)