Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Alıntı siyahus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kayıt yaptırdım , yaw darkform yine süper doküman hazırlamışsın abicim . Bazen ulen herşeyi ben yapıyom daatcam bu klübü zenscooclubdarkform olcak adı falan demiyomusun

Bu arada arkadaşlar hazır buluşuyoken , bu web sitesi , hosting falan için 3-5 bişiiler toplayalım aramızda . maliyeti Darkform biliyo onun belirlediği bi meblağ üzerinden para toplayalım ki club yasasın darkforma zeval gelmesin.
    aa eet ya. Göyya bu geziyi ücretli yapıcaktık... Mesela 3 YTL olsun bu gezinin ücreti. Web sitesi ve Alan adı giderleri adı altında. yaklaşık 100 YTL gibi bir para toplamamız lazım ancak acelesi yok... 1-2 gezide toplanabilir. Bu konuda da bir konuşma yaparız. Ben acilen gezi dökümanını güncelleyeyim.

GEZİ KATILIM ÜCRETİ 3 YTL. (Web sayfamızı barındıran web sunucumuz ve Alan Adımızın giderlerinin karşılanması amacıyla tahsil edilecektir)

---------- edit -------------
    güncellendi
    www.zenscooclub.com

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kyox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    yemek masrafı? Ayrı ayrı ödemiyelim gene karısıklık ve sıkıntı oluyor
    [CENTER][SIZE="2"][COLOR="SlateGray"]KERİM[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][B][SIZE="2"]34 YK 2206[/SIZE][/B][/CENTER]
    [COLOR="DimGray"][B][CENTER]Gri ZN[/CENTER][/B][/COLOR]

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Alıntı kyox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yemek masrafı? Ayrı ayrı ödemiyelim gene karısıklık ve sıkıntı oluyor
    Ayrı ayrı ödeyelim bence. Yemek ne kadar tutacak kim nereden bilebilir. Önceden herhangi bir restorantla falan da anlaşmadık zaten. Herkez payına düşeni versin. Bir dahaki gezide gidilecek yerde bir restoran ile de anlaşılır edilir isterseniz.

Ancak kişisel fikrim olarak bence böylesi daha iyi. Şimdi yemek yemek istemeyenler olabiliyo. Hatta geçen gezide sadece 3 kişi yemek yedi.10 kişi yemedi, ufak tefek atıştırdılar. Aramızda kısıtlı bütçesi olanlar da eminimki vardır. Şimdi kimseye zorla yemek yiceksin restoran ayarladık çıkar 8 lira adam başı para ver demek her seferinde olmaz gibime gelio.

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

canyerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    yaw bu konudan bende rahatsızım.manevi olarak bütün yük zaten darkformun üzerinde bari maddi olarak yük olmasın.ama nası para göndericez o var.western union a gidip ankara dan istanbula 3 YTL göndermek istiyorum dersem.bi daha iflah olabilirmiyim bilmiorum.hadi darkform kullan zekanı abicim.
    Can YERLİ
    06 YC 502

sinanhalac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN Kırmızı
    @canyerli;
    istanbula gittiğimiz zaman toplam hesabımızı öderiz, dediğin gibi bankaya gidip 2 ytl 50 kuruş havale yapıcam dersek bankacılık tarihine geçeriz. en mantıklısı istanbula gidince üstümüze düşen miktarı elden teslim olacaktır.
    [COLOR="Magenta"]pembe de olsalar güvenilmez panterlere...[/COLOR]

Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    @sinan halac
    acaba yapsak mı böle bişe.atıorum xxx bankası ZenScooClup hesabına 2.58 YTL yatırıcaktım desek.akabinde tv lere haber versek.ne güzel reklamımız olur işte.sitenin trajı fln artar
    yolda sizleri görüp para fln vermeye çalışıolarmış.alın bu da bizden sizin klube destek die.=))
    Can YERLİ
    06 YC 502

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Mümkündür. Bu arada hosting konusunda sıkıntın varsa istersen ücretsiz olarak ben host edebilirim. Tonla siteyi idare ediyorum arada bir tanenin lafı olmaz.

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Alıntı Kemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mümkündür. Bu arada hosting konusunda sıkıntın varsa istersen ücretsiz olarak ben host edebilirim. Tonla siteyi idare ediyorum arada bir tanenin lafı olmaz.
    Kemal çok iyi olur aslında. Çünkü alan adı ücreti 20 YTl civarı bişi ödedim. Geriye kalan 80 YTL civarı yıllık hosting ücreti olacaktı. Eğer ücretsiz şansımız varsa, direkt değerlendirelim derim. Sitenin mevcut altyapısıyla ihtiyacımız olanlar.

- ilk etapda 20 Mb kadar web alanı
    - sistem: win2000 yada 2003 server
    - componentler:aspjpeg, aspupload, aspemail

varmı böyle bi şansımız ?

@ ALL
    yaw acayip güldüm havale muhabbetlerine düşünmeniz yeter. Hep söylediğim gibi, ben keyif alarak yapıyorum. İş yoğunluğu olmadığı sürece problem yok. Maddi kısmına gelice. 10 milyon 20 milyon nedirki. Yeri geldiğinde hepimiz bu kadar fedakarlığı zaten yapardık heralde diye düşünüyorum. Şu forum ve web sitesinden edindiğim bilgi ve yardımın yanısıra dostluk ve ahpaplık, 1000 tane 20 lira eder. Ancak imece usulü bu meblaları da toplama şansımız var ise tabiki toplanır, adet yerini bulur.

Zaten sizler geziye gelmediğiniz için ücrete tabi diilsiniz Bende istanbul dışında olanları düşünerek geziyi ufakta olsa masraflar çıkması amacıyla ücretli düşünmüştüm zaten. Geziye katılanlardan 1'er lira bile toplasak domain masrafı zaten çıkıyor. Eğer herkezden para alınacak olsa, site üyeliğini ücretli yapardık öyle değilmi. Hiç gerek yok. O kadar masrafımız yok. Scud'da hosting'i ayarlarsa şimdi iş bitmiştir. Geziye katılıp keyif alanların geri ödemesi 1 lira civarı olacak işallah. Katılamayıp keyif alamayanların geri ödemesi yok :D

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    Arkadaşlar bütün üyeleri yaptıkların dan ve yapacaklarından dolayı sevgili arkadaşımız DARKFORM a bu forumdan teşekkür etmeye davet ediyorum.

Teşekkürler DARKFORM ii ki varsın ii ki yanımızdasın..

Can YERLİ
    Can YERLİ
    06 YC 502

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    @darkfrom
    teşekkür ederiz emeklerin için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım bilmiş ol ))
    bu arada sticker için fiyat alıcağım boyutlarını bana bildirirsen sevinirim
    ]

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Alıntı canyerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bütün üyeleri yaptıkların dan ve yapacaklarından dolayı sevgili arkadaşımız DARKFORM a bu forumdan teşekkür etmeye davet ediyorum.
    Can YERLİ
    Huaaaa bu ne yaaa koltuk altlarım kabardı napiosunuz arkadaşlar eksik olmayın. Can'cım çok teşekkür ederim iyiki varsın. Herkez teşekkür etmiş kadar oldu, ben teşekkür ederim. Teşekkür edesi olan içinden bi kere saol desin yeter forum'un içine sç..mayalım Valla eksik olmayın hepberaber paylaşarak hem eğleniyor hemde bilgileniyoruz işte
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    sanayi mahallesinde mondial servisi olan serdar usta da sitemize üye oldu muhtemelen gezimizdede olucak)))

@darkform
    stickerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr boyutları verirsen sevinirim kaça kaç olucak
    bide thisrt için fiyat alıcağım
    ]

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Alıntı thebarbarian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @darkfrom
    teşekkür ederiz emeklerin için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım bilmiş ol ))
    bu arada sticker için fiyat alıcağım boyutlarını bana bildirirsen sevinirim
    Saol kardeşim, biliyorum

sticker için link:
    http://www.zenscooclub.com/dosyalar/...oclub-logo.zip

orjinali bu. baskı boyutu hakkında hiçbir fikrim yok. ama küçük olmasını şahsen tercih ederim. ne biliim 8cm X 8cm yada 12X12 nasıl olur bilmemki. Bu konuda kyox'la bület daha salim fikirler sunabilir. Benim tek düşündüğüm, büyük bi sticker'ı haklı olarak herkezin motoruna yapıştırmak istemeyebileceği.

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    tamam ben ozaman uygun boyutta yaptırıcağım tabiki fiyat aldıktan ve sonra sizin görüşlerinize sunduktan sonra
    ]

byblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn Siyah
    arkadaşlar merhaba....
    mesajlarınız için teşiekkürler
    kemal abi iş yerim talimhane lamartin caddesinde motor dışarda duruyo bi problem yok şimdilik yok :D yolun düşerse buyur abi gez hakkında dieceklerim 200 km fazla uzun bi mesafe değil bence dinlenerek gideriz ne olucak... eskisi gibi giremiorum nete konulardan biraz uzak kaldım kusuruma bakmayın gezide görüşmek üzere hoşçakalın...
    [I][B][/B][/I]34 €D 9396

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic

Gezi Kayıt meselesi

Arkadaşlar,

Geziye katılacak olan arkadaşlarım lütfen aşağıdaki linki kullanarak kayıt yaptırsınlar. Geçen sefer olduğu gibi yine birbirimizden haberdar olmamız açısından bu önemli.

http://www.zenscooclub.com/gezi_02/
    (önce siteye giriş yapmanız gerekmektedir)

Sevgiler
    Darky
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    geziye 3 kişi kayıt yaptırmış diğer zen ciler nerede...............
    ]

bulent sari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZN
    selam arkadaslar yıllık izindeydim
    döndüm nihayet

haftasonu barısa rock'ta onurları falan gördüm ama oytun kardesimizi göremedim maalesef. Birazda içtim orda (kötü insan ben) öle geri döndüm
    Bir önceki gün avşa da oldugumdan maalesef ki kimseyle haberlesemedik. Güzeldi.

Baktım yeni geziden bahsediyosunuz. Kız arkadasları olanlar beraber gelsinler bu kez ama yoksa bi yanlız kalma durumu oluyo

Geziye henüz kayıt yaptırmadım. Duruma bakmam lazım

Herkese selamlar
    SIYAH DAMALI
    UZJ 63

latifpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn(satildi:()
    Alıntı bulent sari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar yıllık izindeydim
    döndüm nihayet

haftasonu barısa rock'ta onurları falan gördüm ama oytun kardesimizi göremedim maalesef. Birazda içtim orda (kötü insan ben) öle geri döndüm
    Bir önceki gün avşa da oldugumdan maalesef ki kimseyle haberlesemedik. Güzeldi.

Baktım yeni geziden bahsediyosunuz. Kız arkadasları olanlar beraber gelsinler bu kez ama yoksa bi yanlız kalma durumu oluyo

Geziye henüz kayıt yaptırmadım. Duruma bakmam lazım

Herkese selamlar

Vay Bülent haftasonu sende mi avşadaydın bilseydik takılırdık bizde ordayık kız arkla. Hatta deli divane gibi okey oynıycak adam aradık:D
    [B]Motor[/B]la Odun Kesilir:queen:

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Bulent Ben Eşimle gelicem ayrıca bi arkadaşım daha eşiyle gelecek o henuz siteye üye değil . Yani eş problemi yok yalnız kalmaz merak etme . Ayarla kesin gel. Ben herkezle tanışmak istiyorum malum bi öncekine gelememiştim sehir dışında olduğum için. Ama bu sefer geliyom.

Pazartesi ehliyete başvurdum sonunda perşembede alıcam hayırlısıyla
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler