Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    ZeN Zeytinleri,

Siteye eklenmesini istediğiniz, önerebileceğiniz birşeyler varmı ? Bu ara biraz boş vaktim var ve ilgilenebilirim.

Sevgiler,
    ii gunner.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canyerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    modifiye edilmiş 125 zn lerle ilgili bir resim galerisi yapsan fena olmaz die düşünüyorum darkform

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Bulent 483 tane logo tasarlamış ama oyunu Siyahus'un logosundan yana kullanmış Bende de durum aynı

ii gunner.

latifpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn(satildi:()
    Darkform kardeş ya konuyla ilgisi yok ama benim bir siteye ihtiyacım var. Görüşebilirmiyiz bu konuda seninle?

kyox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    @karainci ve yerli
    hosgelmissiniz fan clupa üyeliginizi ve oylamalara katkınızı bekliyoruz ;)

@darkform
    Ne 483 logosu yaw

125 ZN FAN CLUP
    http://www.easyasnet.com/zeytin/www/default.asp
    www.easyasnet.com/anket_2
    www.easyasnet.com/anket_3

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ latifpolat
    Selam Latif tabiki. Sitede telefonum falan da var. Ben yinede özel mesajda attım.

@ kyox
    yani mecazi anlamda 483 En çok tasarım Bülent'den geldiya

ii gunner.

bulent sari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZN
    Bazı seyler katkılarla daha güzel oluyo. Hem bi uzlaşma noktasıdır.
    Vakit vardı o zaman onun için 483 tü. Simdi ise maalesef çok is var.

Siteye
    Bizim motorun teknik özelliklerini tanıtan eklemeler yapılabilir. Mondialin sitesinde de kısmen var. Daha sonra gezip görülebilecek yerleri anlatan, olursa da gezilerimizi anlatan yazı görsel vs eklentileri zati ortaklasa yaparız.

Bir de bu mondial karsısında bir etkili kamuoyu olmayı da basarmak lazım bana göre. Tüketici danısmaya bi kız koymuslar ama biseyden haberi yok. Yani ciddiyetsiz. Bunun için de ne yapabilirizi düşünmek lazım tabi

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ bulent sari
    kesinlikle katiliyorum. benimde yaklasimin cok hosuma gittigi icin yazdim zaten foruma Keske herkez senin gibi genis fikirli olsa.

Site hakk.
    latif ve canyerli'nin belirttikleri gibi bir foto galerisi zaten hazirlamaya baslamistim. Ancak ilk geziyi yaptiktan sonra online ederiz diye yarim birakmistim. Simdi biraz ustune giderim. Birde Bulent'in dediği gibi ZN'yi teknik ve taktik (taktik neyse) acidan tanitan bi sayfa iyi olur eet. Onuda yapalim.

ii gunner.

Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    kyox a teşekkürler .hoşbulduk.Sitemiz darkform gibi uzman birinin elinde oldugu için açıkcası tavsiyede bulunasım gelmio.Bu arada "oybirligi ile seçilen logo sticker haline getirilip motorumuza yapıştırılmak üzere bizlere ulaştırılacak" dimi

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    selamlar
    ben çanta konusunda ufak bir detayı anlatayım
    motorsikletin parçalarının genel fiyat listesini görmedim ama ön fren diski 25-30 ytl civarı
    yan çantaları aldıktan sonra motor iki kere düştü biri yan ayaklığın azizliği diğeri ön frenin kızaklaması ve genel zararı çantalar engelledi diyeyim
    daha masraflı zararlar sadece çanta fedakarlığı ile atlatılabilir gibi

motor şu anda 1300 km oldu düz yolda son hızı 80 sanırım rodaj bitti bir bakım yaptıracağım lakin ne zaman onu karar veremedim daha tam servis olarak sev-pa yı düşünüyorum gedizler biraz uzak kalıyor bana

yolda zaman zaman denk gelen aynı marka ya da diğer markaların aynı modellerini kullanan arkadaşların hiç çekinmeden bir şekilde selam vermeleri çok hoş bir ayrıntı

şu aralar süspansiyonlardan özellikle ön süspansiyondan vıyk gırç gibi sesler geliyor yeni takılan fren diskinden de bazı sesler geliyor ama henüz az

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    @darkfrom
    oylama yapamıyorum kullanıcı adı ve şifre hatalı diyor smmm_oytunguven@yahoo.com adresine şifre kullanıcı adı gönderebilirmisin

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    @derwish ben 90'a çıktım nasıl 80'de kaldın anlamadım. Siyahus 120 yapmış. Acaba senin mi bizim mi kilometreler bozuk?

byblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn Siyah
    yaa bişi dicem benim motor çok güzel gidiyo anlamadım 2 kişi 120 km vurduk 1500 km oldu bundan sonra düşmez herhalde hızı

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    ben de 120 yaptım sarsıntılı oldu biraz ama ibre sondaydı korktum yavasladım hemen fazla gitmedim ama giderdi sanıyorum

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @canyerli
    Teşekkür ederim Can

@ derwish
    Benim değişen disk'de aynı şekilde ses yapıyor. ancak kesinlikle ilki kadar değil.Senin diskide mi 151 RS'nin disk ile değiştirdiler ?

@ thebarbarian
    alala ya... neyse abi yolluyorum hemen. Sorry...

@ ALL
    Bende 120 yaptım. Ancak baya bi yokuş aşşaydı... düz yolda 95'i zorluyorum fakat ben mütiş sıskayım, ondan dolayı olabilir Bende de sarfiyat problemi var. 10 YTL ile 100 Km max. gidiyorum.

Ehliyet Sınav Soru ve Sonuçları Açıklanmış. Benim daha yeni haberim oldu daha önceden haberi olan var ise kızmayın
    http://www.modasurucu.com/motosikletsorulari.asp

ii gunner.

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    selamlar
    benim disk 151rs değil 1 hafta kadar bekledim 125 zn diski geldi en azından bana söylenen o
    yalnız sabah diske baktım biraz sanırım fren için temas eden kısım frenler sıkılı olmadan da temas ediyor akşam servise bir uğrayacağım bakalım
    hız konusuna gelince motor ile 120 nin üstüne çıktım yalnız kaçtı bilmiyorum bir de biraza meyilli yerde yokuş aşağı
    şimdiki hız probleminin nedeni sanırım frenlerin gereksiz temasından kaynaklanıyor
    bunun dışında bu motorun dış yüzeyine pasta -cila uygulanabilir mi
    şöyle tiril tiril yansın biraz

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Benzinle silersem pırıl pırıl olurmuş dediler ama ben pek güvenli bulmadım. Askerde tüfekli bnzinle parlatırdık ama bu çin işi motorlarda olur mu bilmem her tarafı pilastik

Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    @derwish

benim motorum garajım olmadıgı için hırsızlıktan ve veletlerden korunmak için 2 yan aprtmanımızdaki oto yıkamanın içinde duruyo.saol sun abiler tanıdık.Bu oto yıkama pasta cilada yapıo.Motorumu yıkarken aklıma geldi senin gibi acaba pasta cila olurmu die düşündüm ve denedim.4 4 lük oldu.Adeta yandı motor(senin değiminle tiril tiril oldu).Fazla bastırmadan(malum plastik hertarafı) tavsiye ederim arkadaşım.

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Cila hakkında

Arkadaşlar Zıpırların kaportası plastik olabilir ancak üzerlerine vurulan boya 1. kalite araç boyasının ta kendisi olduğu için cila konusunda aynen 4 tekerlekli aracınızı cilalar gibi davranabilirsiniz. Sonuçta cilayı kaportaya değil boyaya vuruyoruz. Ancak motorlarınızı alır almaz taze boya ya cila pek tavsiye edilmiyor. Dolayısıyla biraz güneş yesin, boya şöyle bir 3-5 ay bir oksijen görsün daha ii olur diye düşünüyorum. Zaten üzerinde cila var. Yıkayınca pas-pas parlıyıveriyor.

ii gunner.

Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    Sevgili arkadaşlar birşeye değinmek istiyorum.Geçen gün ehliyetsiz yakalndım. 650 YTL .... a kaçtı+park parası diğer masraflar fln .Pizza Hut ta motorcu olarak çalışnlardan duyuyorum Emniyet müdürü ve kaymakam işbirliğiyle çantası hoperlörlü gürültü kirliliği yaratan motorculardan arınmak adına denetimi max düzeye çıkarmışlar.rüşvet fln kesinlikle kabul etmiyorlar gördükleriini de hata yapsın yapmasın affetmiyorlar.Burdan ehliyeti olmayan arkadaşlara sesleniyorum. trafikten uzak yerde oturuyorum,yakın mesafe gitsem bişe olmaz V.B. demeyin.Noolur dikkatli olun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler