Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

SELAMLAR.. Arkadaşlar 2007 model 2009 trafiğe çıkışlı 2800km de ki siyah zn motorumu 1100 liraya maddi sıkıntımdan dolayı satıyorum... Kesinlikle hiçbir kazası , düşmesi , yatması yoktur.. İtina ile rodajı ve bakımları yapılmıştır... Ne kadar özenli ve temiz baktığımı İÇERENKÖY SEVPA yetkili servisinden öğrenebilirsiniz... Henüz 5 aylıktır 1.5 yıl garantisi devam etmektedir.. Saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TheFantasy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Svenx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SELAMLAR.. Arkadaşlar 2007 model 2009 trafiğe çıkışlı 2800km de ki siyah zn motorumu 1100 liraya maddi sıkıntımdan dolayı satıyorum... Kesinlikle hiçbir kazası , düşmesi , yatması yoktur.. İtina ile rodajı ve bakımları yapılmıştır... Ne kadar özenli ve temiz baktığımı İÇERENKÖY SEVPA yetkili servisinden öğrenebilirsiniz... Henüz 5 aylıktır 1.5 yıl garantisi devam etmektedir.. Saygılar...

merhaba ,

Öncelikle Zn bence scooterların içinde en güzeli en iyisi ( benim kendi fikrim ) ,Senin motorun 1100 lira yı hakediyormu evet ..Gerçekten 1100 liraya satmak çok zor .. Sıfır larının fiyatını bilmiyorum , max 1900 lira olsa ,1100 peşin parası olan , kalan 800'ü 12 taksit yapıp sıfır alır diye düşünüyorum , Dilerim satabilirisin istediğin fiyata ..Çünkü bu motorlar gerçekten sorunsuz .. Her yıkayıp silmenizde sanki dün almışsınız gibi parlıyor .. Benimki şu anda 21000km'de 750 liraya satabilirmiyim diye düşünüyorum ama asla satmaya niyetim yok motoru büyütsem bile o benm biricik göz ağrım

Motosikleti
    kırmızı 125zn
    bugun itibari ile a2 ehliyetimi de almış bulunuyorum, sizlerle paylaşmak istedim :D

Motosikleti
    125 ZN
    Arkadaşlar bu arada yağ değişimi için uğradığım Mondial servisinde yeni model motrların 2 ay sonra çıkacağını söledi servis çalışanları.Sanırım 250 cc lik Burgman a çok benzeyen yeni bir model geliyormuş.Heralde 150 Zat ı biraz daha geliştirerek bu modeli hazırladılar...

Motosikleti
    125 Zn Alıcak :)
    Selam arkadaslar. Aranıza yenı katıldım. Merhabalar herkeze Daha motorumu almadım ama inşallah alıcam 125 zn. Rüyalarıma giriyor Zn malum öğrenciyim he diyince alamıyorum ama dişimi sıkıyorum. Kısmet olursa en kısa zamanda alıcam
    [B][COLOR="Red"]4 Teker Bedenimi, 2 Teker Ruhumu Taşır...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    FuNDa RR :)
    Alıntı Svenx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim ZN 6bin km deydi 1.000TL nakite verdim.Seninki 2800 km de ise en kötü 1000 liraya gider seninki de.Satışını mutlaka ver ama başına dert olmasın.
    Dikkat! Aynada görülen nesneler hızla gözden kaybolur.

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    merhaba arkadaşlar,
    arkadaşıma 900 liraya 2009 model 5.000 km de temiz bir zen aldım. fiyat hakkında ne düşünüyorsunuz?

bir de bu aletlerin kullanım kitapçığını epey aradım lakin bulamadım. eski zenclub'da varmış ama site kapandığı için ona da ulaşılamıyor. acaba sizde var mı? gerçekten çok ihtiyacım var o kitaba.

en azından motor ve diferansiyel yagının ayrı ayrı nereden boşaltıldıklarını ve ne miktarda yağ koyulacagını izzah ederseniz sevinirim.

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Avare rulman...........
    Motor yagını motorun alt kısmında ortada küçük bir tapası var ordan boşaltıp
    yaklaşık olarak 1lt den az 10-40 motor yağı ekleniyor.Difransiyel yağını 10000 km kadar değişmene gerek yok.

Motosikleti
    FuNDa RR :)
    Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,
    arkadaşıma 900 liraya 2009 model 5.000 km de temiz bir zen aldım. fiyat hakkında ne düşünüyorsunuz?

bir de bu aletlerin kullanım kitapçığını epey aradım lakin bulamadım. eski zenclub'da varmış ama site kapandığı için ona da ulaşılamıyor. acaba sizde var mı? gerçekten çok ihtiyacım var o kitaba.

en azından motor ve diferansiyel yagının ayrı ayrı nereden boşaltıldıklarını ve ne miktarda yağ koyulacagını izzah ederseniz sevinirim.
    1 Yıl kullandım ZN yi.periyodik bakımlar hariç hiç problem çıkarmadı ama nasıl kullanıldığı çok önemli sakin sakin binerseniz çok güzel motor.
    Dikkat! Aynada görülen nesneler hızla gözden kaybolur.

Motosikleti
    125 Zn
    kornamı değiştirmek istiyorum akşam burnumdan geldi. Tavsiye edermisiniz link ile. teşekkürler
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

muratalagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR
    Alıntı elronds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kornamı değiştirmek istiyorum akşam burnumdan geldi. Tavsiye edermisiniz link ile. teşekkürler
    bnm motor kırmızı ferrari logosu ve kornası taktım çok hoş oldu sana da tafsiye ederim

Motosikleti
    125 Zn
    Alıntı muratalagoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bnm motor kırmızı ferrari logosu ve kornası taktım çok hoş oldu sana da tafsiye ederim
    murat hocam cevabınız için teşekkür ederim internetten satın alabileceğim bir link veya resmini modelini koyabilirmisiniz? birde kornayı nereye monte ettirdiniz? oturağın içindeki ufak boşluğa mı?
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

muratalagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR
    http://www.sanalfile.com/Stebel-Naut...120_70027.html

dostum korna bu ama ben hepsiburada.com dan aldım şimdi baktım yoktu başka bir yerden bulabilirsin motosikletler için yapılmış yer kaplamayan korna benim eski kornanın yerine monte ettirdim ustaya sen kendin bile monte edersin

Motosikleti
    125 Zn Alıcak :)
    125 zn alınır. istanbul içi. max. fiyat 800.tl
    (siyah)
    [B][COLOR="Red"]4 Teker Bedenimi, 2 Teker Ruhumu Taşır...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    mondial 125 zn
    http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem

İlan No: #18593908
    www.sahibinden.com

125 zn mı satıyorum... 3920 km de .. 900 lıra...onunde cam ı . 2 kask . kılıt ve elcıklerınıde hedıye edıyorum....
    ruhsat sahıbıyımm..motor sorunsuz .ılana bakarsanız gereklı acıklamalar yazıyor..almak ısteyen arkadaslar tel den ulasabılırler.....
    :bounce:_______:):cat::wiinkk: gri MONDİ ZN/ İSTANBUL / BAKIRKÖY :):cat::wiinkk:______:bounce:

dmert89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco agilty-125 ;)
    merhaba arkadaşlar..
    cebime ve beklentilerime bakarak 0 mondial 125zn almaya karar verdim.
    ümraniye,kadıköy civarlarında motoru almak için önerebileceğiniz bayii varmıdır?
    satış+servis olarak. motoru başka yerden alıp servise başka yere götürmek istemiyorum. bu konuda bana yardımcı olurmusunuz...

Motosikleti
    125 ZN
    Arkadaşlar dün 125 ZN min lastiklerini değiştirdim.Taktığım marka SAVA,çok da pahalı olmayan lastikler ve genelde takan herkesin memnun olduğunu okudum forumlarda.İlk test günüm şansıma yağmurlu güne denk geldi ve sizlerede gerçekten tavsiye ederim.Motorun gidişi ve yol tutuşuçok değişti.Orjinal lastiklerindeki gibide fazla savrulmuyor yolda...İncelemek isteyen olursa taktırdığım yeri link i aşağıda...
    http://www.sahibinden.com/350_10_3_5...QQdisplayitem?

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılabilecek her arkadaşın desteğini bekliyoruz :

http://www.motosiklet.net/forum/etki...a-katilim.html

Motosikleti
    mondial 125 zn
    Zn sayfası olmus ya..
    Ses yok kımsede
    :bounce:_______:):cat::wiinkk: gri MONDİ ZN/ İSTANBUL / BAKIRKÖY :):cat::wiinkk:______:bounce:

Motosikleti
    kırmızı 125zn
    kış vakti olunca , kimse de binmeyince akla gelmiyor en azından ankara da

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler