Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Ben fazla ancak işler caddelere trafik olunca giriyorum. Taksime bile giderken hep ara yolları kullandım. Çayır çimen geze geze geldim. Hatta ambarlara girdim deymeyin keyfime. Kırmızı ışık oluncada mutlaka camı açık bir arabanın yanına giriyorum. İflet oluyorlar ama hep iyi arabaların yanına. Mesela bu sabah Mercedeste bir adam vardı, mutlaka büyük bir şirketin genel müdür filan, öyle bir baktı ki acıdım hatta gel arkama atla ben seni bırakayım diyecektim.

Şu hayırlı günde Allahım trafiği felç et yarabbim ! Gidemesinler bir yerden bir yere. Amin.

Şaka maka bende artık işe motorla gidemiyeğim, malum otopark günlüğü 5 ytl. (En ucuzu ve açık) + benzin parası. Çık işin içinden çıkabiliyorsan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic

Kaza ve Anket

Scud çok geçmiş olsun... arkadaşlar arka arkaya kaza haberleri almaya başladık ne olur daha dikkatli daha yawaş ve daha az kazasız günler geçirelim. Tekrar tekrar geçmiş olsun Scud.

Aşırı yoğun bir gün nedeniyle sabah için söz verdiğim anketi ancak yetiştirebildim, üzgünüm. anket adresi: http://www.easyasnet.com/anket

ii seçimler

ii gunner.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sizin Mondial 125ZN forumu çok hızlı ilerliyor 21 mayısta açmışsınız
    21. sayfaya gelmişsiniz !

Ben 12 mayısta Mondial 150Hs forumunu açtım daha 10. sayfada !

the_punisher71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    scud çok çok geçmiş olsun kardeşim duyunca çok üzüldümm biraz daha dikkatli

darkform sanada çok teşekkürler bu anket için
    [COLOR="Blue"][/COLOR][B][I][/I][/B]::: »¦«:๘๑۩۞۩๑●~<ι_ωιℓℓ_ηєωєя_ωαℓк_αℓσηє>๑●~๘๑۩۞۩๑●»¦«:::[SIZE="2"][/SIZE]

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic

Amblem

Sevgili ZeytiN'ler

ZeytiN ismini baz alarak şööle garip bi çalışma yaptım. Örneğin bu kulüp arması ve/veya sticker ve veya amblem olarak kullanılabilir. Ancak; renkler, tasarım vs... bazında yol göstermeniz dahilinde de her türlü değişikliğe açıktır. Bir bakın bakalım ne düşünüyorsunuz: ( büyük resim için üzerine tıklayınız )

Ayrıca isim olayını kararlaştırdıktan sonra yarı profesyonel olarak yürüttüğüm web tasarım organizasyonumu ( www.easyasnet.com ) kullanarak web sitemizi de ücretsiz olarak hazırlayabilirim. Şimdiden aklımda onlarca fikir oluşmaya başladı bile... Kendi kan bankamız, üyelerimizin kendilerinin ve motorsikletlerinin resimleri + kendi sayfaları, Turlarımızdan resimler, online chat, anketler, tecrübeler vs.. vs.. vs..

Ayrıca anket'in bilimum IP koruması vs. mevcuttur. Ancak yinede adil olmadığını düşünüyorsanız lütfen bana özel mesaj atarak ulaşın ve bu forumda yer alan her kullanıcı'nın kullanıcı ismi ile oy vermesi şeklinde bi sistem hazırlayalım. Acayip garip bi cümle oldu ama anladınız dimi :D

Amblem hakkında öneriler lütfen

ii gunner.

kyox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    isim konusun da ki benim kişisel fikrim, ZeytiN her ne kadar uygun bir isim olsa da motoruma zeytin dedirmem alçaltıcı geliyor kulağıma. Benim motorum benim için Pegasus'tur. (kanatlı düldül) Kendimi onun üzerindeyken ata binmiş gibi hissediyorum.

Geçmiş olsun Scud kardeş. Yeni gelen arkadaşlar da hoş gelmişler.

Bence öncelik forumdaki arkadaşların olduğu isim listesi oluşturalım. her yeni geleni listeye ekliyelim.

Bir de kullanıcıları tanıyalım, tanışalım. İlgi alanları, iş, okul, fotograf, nerde oturduğu..

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    herkese slm,1 haftaya kadar bnde 125zn mi alıcam işallah aranıza katılıyorum ben motoru ayvalıkta alıcam ehliyet plaka sorun olmaz heralde jandarmayla(işallah)
    yolumuz açık olsun

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    selam reDragon

O bölgelerden Altınoluk'tan olup kısmetse bu yaz gelirken ZeytinN'im ile gelicem. Kesin ayvalık'a gelicem.

Plaka ruhsat işine gelirsen bence onu hallet. Hiç bir zaman ehliyetsiz binilmemli motora. En haklı durumdayken haksız olursun. Bak bugün benim başıma görünmez kaza geldi. Şimdi aklıma geldi keşke heriften para alsaydım. Nasıl olsa ben haklıyım ve ehliyetimde var. Diklenseydi hem döverdim hem de çatır çatır yeni motor aldırttırırdım. Ama işte şans efendi adama dank geldik çok şükür durmumda yerinde oldupu için garibe bulaşmadım. İşte o yüzden önce ehliyeti al.

Ruhsatsız sakın dolanma. Sonuçta sende tip konuşma iyiyse jandarma karışmaz ama şansa bırakma. Sonuçta kötü bir kaza filan olur İl jandarma komutanı tüm ruhsatsız ve ehliyetsiz motorları toplayın der işte o zaman faka bastın derim.

Oram buram ağrıdığı için benden bu kadar. İstanbul'da olan arkadaşlarla yarın akşam barda buluşmak üzere.

Motosikleti
    125 zn
    bilgi için saol scud
    kaza konusunda haklısın valla ama dier taraftan bndede peder subay zaten saolsun askeri kimlik var ama ciddi biş oldumu haklısın valla naaplım dikat edicez artık kaza flan olursa vay halime.
    ya bide bu motorun yıllık vergi masrafı falan nolcak,trafik sigortası flan istiyolarmı bundan

skyline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O da olur bea:)
    Scud:
    Cok geçmiş olsun..Ben yeni bakabildim topice..Neyseki önemli bir şey olmamış ..Ama 50 km/s hızla düşmüşsün yani Allah korumuş,birde kask ve montun tabi
    Bu arada bir arkadaş İzmir için fiyata 1350 ytl yazmış..Ben daha bayiye gidip sormadım,ama baya uygunmuş..Plaka+ruhsat 150 desek..1500 ytl ye motor elinde,kask a da 150 versek..ooo bu hesap kitap hiç bitmez
    Ben iyisi biraz daha para biriktireyim

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    scud;
    çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun. Motor için üzülme sana birşey olmamış ya gerisini boşver. ayna alınır heralde

gerigelenadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 zn
    scut

cok geçmiş olsun kardeş

ucuz atlatmışsın yani

benim motorun 5 metre giderek yaptığı kazada 100 ytl lik masrafı cıktı

yani sen cok sanslısın

herkes dikkat etsin arkadaşlar

hafif motor bunlar..ani harekette uçuyorlar

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı
    Sizin Mondial 125ZN forumu çok hızlı ilerliyor 21 mayısta açmışsınız
    21. sayfaya gelmişsiniz !

Ben 12 mayısta Mondial 150Hs forumunu açtım daha 10. sayfada !
    hs yeni çıktı biraz zaman geçsin o zaman arızalardan forum dolacak şu an herkes memnun
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

yeşil96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125ZN mondial
    motoruma laf yok bn çok memnunum. yeni alıcak arkadaşlara tavsiye ederim. başlangıç için hiç de fena değil.
    her zaman doğruyu söyle,ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın!!!

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Scud kardeş geçmiş olsun umarım ilk ve son kazan olur... Kardeşler benim ZN yok ama izin verirseniz fikir belirteyim: ZeytiN çok hoş bi isim olmuş motora ve arkadaşımızın yaptığı logoda çok güzel... Bana göre zeytin küçümseyici bi isimde değil (sadece kendi fikrim). Motorunuzla mutlu vakitler geçirirsiniz inşallah...
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

2000zx6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

isim ve lolgo

slm isim "ZeytiN" ve logo cuk oturmuş diyorum, tebrik ederim.

benim motor 1400 km yi devirdi arkadaşlar maşallah diyorum şeytan kulağına kurşun , arkadaşlar benim kafama servis konusu çok takılıyor, 1000 bakımı için gittiğim servis iyidi fakat çenesi çok düşüktü, herşeye hazır cevap, itici geldi bana, birde sattığı motorlara bir aydır plaka almamış (birkaç müşteri vardı ben gittiğimde) gözüm tutmadı anlayacağınız. 13 ytl de yağ parası aldı.

Arkadaşlar klüp kurma işimizi bir an önce nihayetlendirip sürü moduna geçelim derim ben, servisler, bayiler vb. tüm ihtiyaçlarımız için piyasada ağırlık oluşturalım.

kaskınızdan sinek eksik olmasın

peri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    -----------

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic

Anket

Günaydın Zeytinler !

Anket olayını hatırlatmak istedim:

http://www.easyasnet.com/anket

Ayrıca ankete ZN'si olan - olmayan herkezin katılması gerektiği kanaatindeyim. Zira ismin diğer motosiklet kullanıcısı arkadaşlar tarafından da onay alması bizi mutlu eder diye düşünüyorum. Birde bu oylamanın ardından pazartesi günü aktif olmak üzere; bu forumdaki ZN kullanıcılarına özel şifreli bir 2. oylamayı da gündeme getireceğim. Bu oylamada buradan vereceğim site adresine gireceğiz ve forumdaki kullanıcı adımızı ve özel mesaj alanımıza gönderilen özel şifremizi kullanarak oylamamızı yapacağız. Herkezin oyları açık olacak ve bu şekilde adil bir oylamayı kendi aramızda gerçekleştirmiş olacağız. Önümüzdeki hafta içi her iki oylamanın da sonuçlarını değerlendirir ve kulübümüzün ismini resmi olarak belirleriz diye düşünüyorum.

Sevgiler ve ii gunner.

Motosikleti
    125 zn
    darkform en iisini yapıosun bence ZeN daha çekici geliyo ZeytiN biraz fazla cafcaflı geldi.bide ilerde asyalılarda katılır flan ZeNaS gibi bişiler olabilir die düşündüm

Ahmet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125-ZN @ ZeN Scooclub
    Scud çok geçmiş olsun abi,
    Yeni okuduk kusura bakma,
    Allah beterinden saklasın.
    [B][COLOR="Black"][CENTER]U-F-A 87'ye bakın, görürseniz el sallayın, [/CENTER][/COLOR][/B]
    [CENTER][B][I][SIZE="2"][COLOR="Orange"]MoMo ZeN[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler