Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

KTM Duke 390 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı biosferist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu abs nasıl açılıp kapanıyor benimkini bir şekilde kapattım ama açamıyorum eğer bir arıza olmadıysa tabi
    bende hıc kapanmadı fakat bı yerde okumustum kapatsanız bıle motoru kapatıp gerı actıgınızda gerı acılıyor dıye ama emın degılım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende hıc kapanmadı fakat bı yerde okumustum kapatsanız bıle motoru kapatıp gerı actıgınızda gerı acılıyor dıye ama emın degılım
    Yağmur yağdı deneyemedim tekrarda :D

Motosikleti
    BMW S1000R
    Yağmur yağdı deneyemedim tekrarda :D
    ABS ısıgı yanmıyorsa sıkıntı yoktur :D frenle ılgılı bısı sorcam hocam bıde sana ya benım arka fren dusuk hızlarda neredeyse hıc tutmuyor süs diyor koymuslar sankı :D sendede oylemı

Abs ışığı sönüyor o zaman yoktur sıkıntı ya ama arka fren gayet iyi benim çoğu zaman kullanıyorum kuvvetli sıkarsam abs bile devreye giriyordu 2 gundur denemedim

Motosikleti
    BMW S1000R
    Abs ışığı sönüyor o zaman yoktur sıkıntı ya ama arka fren gayet iyi benim çoğu zaman kullanıyorum kuvvetli sıkarsam abs bile devreye giriyordu 2 gundur denemedim
    kuvvetlı sıkıncı yuksek hızda degılsen boyle takır takır yapıyor gıbı oluyor sanırım abs devreye gırıyor fakat ıyı bıseymı anlamadım :D

Motosikleti
    KTM DUKE
    Merhaba
    2 Haftadır motorsiklet ve DUKE 390 kullanıcısıyım. Motorumdan çok memnunum. Arka frenle ilgili sorusu olan için; arka frenim iyi tutuyor. %80 arka freni kullanıyorum zaten yüksek ya da düşük hızda. Ancak benim motor ilk çelıştığında stop etme problemim var ardında çalıştırmak için de baya uğraşıyorum. Benzer sorunu yaşayan ve çözüm önerisi olan var mı?

Teşekkürler

Alıntı Esat Görçin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    2 Haftadır motorsiklet ve DUKE 390 kullanıcısıyım. Motorumdan çok memnunum. Arka frenle ilgili sorusu olan için; arka frenim iyi tutuyor. %80 arka freni kullanıyorum zaten yüksek ya da düşük hızda. Ancak benim motor ilk çelıştığında stop etme problemim var ardında çalıştırmak için de baya uğraşıyorum. Benzer sorunu yaşayan ve çözüm önerisi olan var mı?

Teşekkürler
    Rölantide çalışırken hiç stop etmedi benimki anca ben kalksrken debriyajı ayarlayamazsam ondada kontak açıp kapatıyorum çalışıyor

Motosikleti
    Forza 250
    2013 model ise Duke 390'ınız kronik sorunu stop ettirince zor çalışma. Çok çok az gaz vererek marşa basarsanız sorunsuz çalışır ama gazı fazla verirseniz boğulur ve daha zor çalışır. Dikkat edin. 2014 modellerde bir kaç komponent değiştirerek bu sorunu çözdüler sanırım.

Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 model ise Duke 390'ınız kronik sorunu stop ettirince zor çalışma. Çok çok az gaz vererek marşa basarsanız sorunsuz çalışır ama gazı fazla verirseniz boğulur ve daha zor çalışır. Dikkat edin. 2014 modellerde bir kaç komponent değiştirerek bu sorunu çözdüler sanırım.
    benim motorum 2014 ve bu sorun 2014 modelinde de var, bazen calısmıyor ve bayaa ızdırap veriyor. onun dısında, ön frende ince tiz bir ses alan var mı? servise götürmüştüm birşeyi pislenmiştir demişler ama yapmamıslar, ben de unutmusum kontrol etmeyi.
    bunun dısında sürekli motorda yeni sesler keşfediyorum ve canımı sıkıyor, su ana kadar duke bana cok kaliteli motor imajı vermedi. bundan evvel apache kullanmıstım, cok daha stabil bir motordu, ktm kalitesi tartısılmaz derken kıyaslanan motor ne acaba. belki de piyasada cok sorunlu motor ve onlara kıyasla daha iyidir. su sıralar dertliyim.

Motosikleti
    Triumph Rocket III GT
    Geçtiğimiz yaz duke almaya niyetliydim, hatta linkdeki elcik korumuayı satın almıştım. son anda Duke den vazgeçtim. paketinden çıkartmadım bile. aldığım fiyattan satıyorum. (55 USD=150 TL)
    http://www.ebay.com/itm/Orange-Black-Pro-Handguards-Brake-Clutch-Hand-Guard-For-KTM-125-200-Duke-O2-/281542687363?hash=item418d407a83

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı marcobode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorum 2014 ve bu sorun 2014 modelinde de var, bazen calısmıyor ve bayaa ızdırap veriyor. onun dısında, ön frende ince tiz bir ses alan var mı? servise götürmüştüm birşeyi pislenmiştir demişler ama yapmamıslar, ben de unutmusum kontrol etmeyi.
    bunun dısında sürekli motorda yeni sesler keşfediyorum ve canımı sıkıyor, su ana kadar duke bana cok kaliteli motor imajı vermedi. bundan evvel apache kullanmıstım, cok daha stabil bir motordu, ktm kalitesi tartısılmaz derken kıyaslanan motor ne acaba. belki de piyasada cok sorunlu motor ve onlara kıyasla daha iyidir. su sıralar dertliyim.
    Zırıltılar bellı noktalardan cıkıyor ve cozumu gayet basıt on ruzgarlık depo kapagı ve manetlerden gelıyor baska ses gelen yer yok leınıze bı tornavıda alıp sıkarsanız hıc sıkıntınız kalmayacak
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

İlk kazamı yaptım
    Gece virajda bakış kaçırdım motorda hadi ormana dedi ve sağdan ormana bir giriş yaptım
    Bana bir şey olmadı bir kaç küçük ağrı dışında motorda da ufak tefek çizikler ve radyatörun sağında ki koruyucu kulak kırıldı

Motosikleti
    Forza 250
    İlk kazamı yaptım
    Gece virajda bakış kaçırdım motorda hadi ormana dedi ve sağdan ormana bir giriş yaptım
    Bana bir şey olmadı bir kaç küçük ağrı dışında motorda da ufak tefek çizikler ve radyatörun sağında ki koruyucu kulak kırıldı
    Geçmiş olsun. Motor tamir olur size bişey olmasın. Bakış çok önemli. Eğitime devam

aynen eğitim süreci hala devam ediyor
    bende bişi yok hamd olsun
    MimTolga bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW S1000R
    aynen eğitim süreci hala devam ediyor
    bende bişi yok hamd olsun
    geçmiş olsun
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    eyvallah sağ olasın

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    İyi forumlar arkadaslar bi sorum olicak ktm duke 200 abs.mi sattim çok.memnundum yine bi ktm istiyorum bi tane buldum 390 2013 model onbin kmde siyah renk kazasiz temiz motoru inceledim en son 14500 tl de.mutabık kaldık fiyat uygunmudur alıp almamam konusunda fikirlerinize ihtiyacim var

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı egeman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi forumlar arkadaslar bi sorum olicak ktm duke 200 abs.mi sattim çok.memnundum yine bi ktm istiyorum bi tane buldum 390 2013 model onbin kmde siyah renk kazasiz temiz motoru inceledim en son 14500 tl de.mutabık kaldık fiyat uygunmudur alıp almamam konusunda fikirlerinize ihtiyacim var
    14.000 e anlaşırsın bence hatta bana sorarsan bence pahalı bile çünkü 2016 geldi artık. eğer bir motorun 2014 modeli 16 bin civarlarında satılıyorsa ben 2013 e 13 binden fazla para vermem.15 - 15.500 lere 2014 leri almaya çalışırım yada 13 -13.500 teklif yaparım 2013 modellere. hangi şehirde olduğunu bilmiyorum ama 2 tane daha düşük km de olan motor şuan satılıkta var. ama ilanların açıklamalarını okumadım yatması kalkması varmıdır bilmem. güzel tercih 390 çok zevkli bir motordur. fakat aklında bulunsun aralık - ocak - şubat aylarında bu motorların hepsinin fiyatı düşücek asıl motor o aylarda alınır. örneğin benim takip ettiğim bir motor var şuan fiyatı 2.000 tl daha düştü 1 aya kadar satılmasın 3-4 daha düşücek fiyatı. ama yinede sen bilirsin.

Alıntı egeman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence güzel fiyat km biraz var ama biraz daha pazarlık yapılır

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    Cevap veren arkadaslara teşekkürler 2014 ve 2013 modelleri ile sıfır alacağım 390 in bi farkı var midir

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)