Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

KTM Duke 390 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni motorunuz Hayırlı olsun ,Nasıl farklar var ?

Alıntı yeniii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj pulsar'dan sonra ktm duke 390 aldım arasında dağlar ovalar dereler kadar fark var,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı fatihaibu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, ben de aranıza yeni katıldım. Dün Duke 390 ımı aldım, makine süper. Yol tutuşu, gücü, ivmelenmesi çok güzel. Yalnız oturuş pozisyonu benim alıştığım gibi değil. Ayaklar geride kalıyor. Kullandıkça alışırım heralde.
    Ben ilk aldigim gun ayaklarin geride kalmasi sorunu yasadim ama 30 dk icinde alistim. Arada abim tur atmak icin motoru aldiginda hep ayaklarinin cok geride kaldigindan sikayet ediyordu.. ben birdaha hic sorun etmedim. Zamanla alisirsin.

yeniii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    grand dink 250i - pulsar 200ns - ktm duke 390
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motorunuz Hayırlı olsun ,Nasıl farklar var ?
    İlk başta teşekkürler...

z300 abs ile arasında gidip geldim duke üzerindeki rosso lastikler ve zmoto'nun kawa üzerindeki umursamaz tavırları beni duke 390 almama itti. Z250SL kullanıyosunuz diye yazdım bunu..

Pulsar fren konusunda üzerindeki lastiklerle güven vermiyodu, sonrasında abs olması, en önemlisi parça kalitesi çok üst düzeyde tabi. dağa eğlenceli stabil gidişi şehir içi için tam bi haylaz... Yani sınıfın yaramaz çocuğu çok eğlenceli ilerleyen km tecrübelerimi aktarıcam..

Jrspawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250rr - CRF250L - Duke 390
    Merhaba arkadaşlar;
    Bende yeni motorumla aranıza katılmış bulunmaktayım

yeniii, omeraydin ve RyuujinJakka bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Jrspawn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar;

http://i.hizliresim.com/BPOEEV.jpg
    Hayırlı olsun kazasız belasız puig cam güzelmiş ;)

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Merhaba arkadaşlar;

hayırlı olsun. hocam o egzoza bir el atıver kireçlenme yapmış. normaldir merak etme. sıcak olduğu için orası su falan geldiğinden dolayı yapar. alttaki korumayı sök egzoz borusunu güzelce temizle. ( kireç sökücüyü bir beze dök güzelce sil zaten temizlenir. sonrada ıslak bir bez ile iyice durula. 15 dk bekleki kurusun sonra çalıştır pis bir koku gelebilir şaşırma. ama ondan sonra tertemiz olur. 9

Motosikleti
    İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Sayın bekcigdem dediğiniz gibi bir temizlik gerekiyor İstanbul'dan Sivas'a kullanarak geldim daha detaylı bir temizlik yapamadım. Performansından çok memnun kaldım üzmedi yolda fakat hava koşulları baya zorluydu diyebilirim. İstop ettikten sonra bazen marş almıyor 30 saniye kadar onu biraz garipsedim sonra çalışıyor ama. Önceki sayfaları okudum sanırım olabiliyormus bu sıkıntı. Onun dısında gayet hos bir makine.
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    Forza 250
    Güle güle kullanın, bayağı extralı bir motor almışsınız. Stop ettiğinde hemen yeniden çalıştırmak için çok çok az gaz vermeniz gerekiyor.

Selam arkadaslar barkin son videosunda yeni duke 690 larda titresimi minimuma indirdiklerinden bahsediyordu. Yeni nesil duke 390 larda titreşim konusunda gelişme varmı ve eskilerde titreşim cok rahatsız edici boyuttamı? Teklikeli bir baslangic motoru sürüyorum 390 a geçesim var önerirmisiniz??

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar barkin son videosunda yeni duke 690 larda titresimi minimuma indirdiklerinden bahsediyordu. Yeni nesil duke 390 larda titreşim konusunda gelişme varmı ve eskilerde titreşim cok rahatsız edici boyuttamı? Teklikeli bir baslangic motoru sürüyorum 390 a geçesim var önerirmisiniz??
    sen duke 690 kullan titreşimi falan boşver , hissetmiyorsun zaten onu kullanırken aldığın zevkten dolayı

Xianxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250(2016)
    Arkadaşlar malum sitede bir ilan var.2013 model 8 binde 13.750 e veriyor.Hasar kayıtlı 6.500 lira diyor bugün gittim gördüm grenajın bir tanesinde büyük çizik var başkada bir sıkıntısı yok kozmetik anlamında konuştuk oradaki arkadaşla yandan araba vurmuş ve sigortadan 6.500 liraya yaptırmışlar.Tramerde kazası ve 6500 liralık hasarı var diyor o yüzden bu fiyat başka hiçbir kusuru yok diyor.Sizce sıfır mt25 mi alayım yoksa bu duke390'a yapışayım mı fiyat aralığım 15 maximum fiyatım buda 250 lik makineleri çok pahalı sıfırı bende kredi kartıyla alacağım için bayiden almam lazım o yüzden 2. el makine bakamıyorum :( Sizce mt-25 mi hasar kayıtlı 390 duke mü

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen duke 690 kullan titreşimi falan boşver , hissetmiyorsun zaten onu kullanırken aldığın zevkten dolayı
    O zevkin bi benzerinin tehlikelerinden kaçıyorum hocam, serde acemilik var ☺

Motosikleti
    Alıntı Xianxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar malum sitede bir ilan var.2013 model 8 binde 13.750 e veriyor.Hasar kayıtlı 6.500 lira diyor bugün gittim gördüm grenajın bir tanesinde büyük çizik var başkada bir sıkıntısı yok kozmetik anlamında konuştuk oradaki arkadaşla yandan araba vurmuş ve sigortadan 6.500 liraya yaptırmışlar.Tramerde kazası ve 6500 liralık hasarı var diyor o yüzden bu fiyat başka hiçbir kusuru yok diyor.Sizce sıfır mt25 mi alayım yoksa bu duke390'a yapışayım mı fiyat aralığım 15 maximum fiyatım buda 250 lik makineleri çok pahalı sıfırı bende kredi kartıyla alacağım için bayiden almam lazım o yüzden 2. el makine bakamıyorum :( Sizce mt-25 mi hasar kayıtlı 390 duke mü

Merhaba kazada değişen parçaları öğren derim, senin için sorun olmuyacaksa gidişinde sıkıntı yoksa duke 390 tercih edilebilir, mt-25 en büyük eksiği lastik ve abs olmamasıdır. Karar senin tabi ki

Xianxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250(2016)
    Alıntı yeniii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba kazada değişen parçaları öğren derim, senin için sorun olmuyacaksa gidişinde sıkıntı yoksa duke 390 tercih edilebilir, mt-25 en büyük eksiği lastik ve abs olmamasıdır. Karar senin tabi ki
    Aradım bayiyi bugün liste yok elimizde dedi.Komik olanı ise bir bayanın açıp değişen parçalarını sorduğumda elimizde yok ama grenajı felan olsa gerek dedi zaten orada olaya kafa attı Neyse 390 duke hayalimizde bitti Teşekkür ederim hocam cevabından dolayı bu arada
    yeniii bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Merhabalar,

Şimdi bendeki motorda şu an ön 120 arka 160 mt60'lar takılı, daha 2000km olmadı, (ilk sahibi takmış, ben takmadım). Ben bunları 110/150 rosso'larla değiştireyim mi?

Sanki dönerken motor benle inatlaşıyo ya da psikolojik olarak kendimi öyle şartlandırdım orijinal ölçüsü değil diye, bilmiyorum. Değiştirirsem bu az kullanılmış lastikleri satabilir miyim? Lastiğin 2. eline rağbet var mı?

akiflaakifla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Suzuki GSR 600 - '89 MZ ETZ 251
    Alıntı Xianxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aradım bayiyi bugün liste yok elimizde dedi.Komik olanı ise bir bayanın açıp değişen parçalarını sorduğumda elimizde yok ama grenajı felan olsa gerek dedi zaten orada olaya kafa attı Neyse 390 duke hayalimizde bitti Teşekkür ederim hocam cevabından dolayı bu arada
    Ben bu motoru daha önce sorgulatmıştım, 5664'ü zengin etmeyelim liste aşağıda

5664'e göre değişen parça listesi;
    Sağ amortisör
    Radyatör
    Ön jant
    Koruma demiri
    Sis farı
    Sağ depo grenajı
    Orta depo grenajı
    Ön disk
    Gidon
    Ön fren koruma
    Arka sele
    Ön çamurluk
    Duke 390 Sticker
    Sinyal
    Sağ arka yolcu bas. bağ. demiri
    Sağ arka kuyruk grenajı
    Sağ arka kuyruk grenajı altı
    Ön fren maneti
    Arka lastik mili ve somun
    Sağ ayna
    Sağ yolcu tutamağı
    Sağ arka yolcu basamağı
    sağ sürücü basamağı
    Radyatör koruyucu
    yeniii bunu beğendi.

RyuujinJakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    Merhaba arkadaşlar;

aynalı vizör bulutlu havalarda ve akşamları nasıl bi görüntü veriyor yorumunuzu alabilir miyim

Motosikleti
    b
    Alıntı RyuujinJakka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynalı vizör bulutlu havalarda ve akşamları nasıl bi görüntü veriyor yorumunuzu alabilir miyim
    Bundan önce iridyum silver da kullandım black de kullanmıştım lakin iridyum gold kesinlikle güzel karatma olayı çok az gece de kullanılabiliyor bulutlu havada heleki hiçbir sıkıntı yok. Uzun yolda kesinlikle tercihimdir
    Saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:51 ----------

Azcık canlansın buralar temizlikten sonra

Arkadaşlar birde sorum olacak ön dişli muhafazanın orda zincirin üzerinden geçen bir pim var zincir ona dokunuyor ve ses yapıyor hafif bu normalmidir çözemedim yada orada lastik mi oluyor düştü mü anlayamadım Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi?
    yeniii bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    b

Bundan önce iridyum silver da kullandım black de kullanmıştım lakin iridyum gold kesinlikle güzel karatma olayı çok az gece de kullanılabiliyor bulutlu havada heleki hiçbir sıkıntı yok. Uzun yolda kesinlikle tercihimdir
    Saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:51 ----------

Azcık canlansın buralar temizlikten sonra

http://i.hizliresim.com/1v7R41.jpg

http://i.hizliresim.com/LAGj2J.jpg

http://i.hizliresim.com/rMyGgB.jpg

http://i.hizliresim.com/PkGj5v.jpg

Arkadaşlar birde sorum olacak ön dişli muhafazanın orda zincirin üzerinden geçen bir pim var zincir ona dokunuyor ve ses yapıyor hafif bu normalmidir çözemedim yada orada lastik mi oluyor düştü mü anlayamadım Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi?
    Bir resmini çekip koyar mısın unuttum orada hangi parça vardı.

RyuujinJakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    iridyum silver'ı kesiyorum da gold kaskın rengine gitmez gibi variant big game var bende. silver olmaz mı diyorsun geceli gündüzlü şehiriçi.

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)