Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 132122232425 ... SonuncuSonuncu

Bisan Senatör

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    rokko 150 ŞİMDİLK
    slm arkadaş lar sanırım Senatör cüler yok oldu artık cvp veren yok
    ben aldım bu gun arkadaşlar valla beklentilerim kadar gzl rahat bende jinlun 150 cc choper vardı taks etim oda iyi idi ama motor alırken bence amac onemli ben aynı hatayı yapdım ve aldıgım motor iy ama bana gelmedi taksladım oyle
    motoru izmirden bi arkadaşdan aldım da choper arıyormuş tam oldu yani
    izmirden bodrum 25 ytl yaktı 270 km de gidişi iyi 110 rahat basıyor kapatırsan 12o ama bence zorlamaya gernk yok 100 idaal hız bu motor için 100 den sonra hafif geziyor yolda oyuzden alacak arkadaşlara şimdilik tavsiye ediyorum bagzılari kotuluyor belki laf atanların motoru bile yok kim bilir honda vs.. diyorlar yaw bu motor zagten 2 lira ee ne bekleye bilirsin ki ucmasını mı anlamıyorum bunları şimdilik bu kadar arkadaşlar cvp veren olursa yazısırım araşdıran arkadaşlarda siteye uye olup daha fazla bilgi edine bilirler ben oyle yapdım
    HAYAT LİMONSA TEKİLA VE TUZ LÜTFEN :cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    senator 150T & BMW 1200RT
    gürcan arkadaşım bende şu an hem senator hemde Bmw 1200RT var ve ikisindende memnunum.

bmw ve senatör bir tutulurmu dersin. evet tutulur.
    şekilcilik kavramını katmıyorum işin içine. amaca yönelik olmasını katalım biz.

bir yerden bir yere gideceksen 2 teker hangi marka model olursa olsun götürür.
    scooterda ara gazı veren bazı niteliksiz şahsiyetler var. racing modeli gibi davranıyorlar motora ve ilk 500km de kayış değiştiriyorlar.
    efendim sonra neymiş ? bu motor çok kalitesiz, bozuk, çin malı vs.
    güzel kardeşim kalitesiz motor tamam ama sen daha da kalitesizsin. şahsiyet olarak değil sürücü olarak.

gürcan yazdıklarımı tekrar tekrar okudum. sana arada en ufak laf yok ;)

sen en iyisini yapmışsın. kendi kararın doğrultusunda gitmişsin. en doğrusuda bu. en önemli avantajın 2000ytl ye konfor.

bende bugun extra s&t kanuni gt 250r bakıyorum. ortaya karışık yaptım ama senatörümden asla vazgeçmem

Motosikleti
    rokko 150 ŞİMDİLK
    Alıntı stardium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gürcan arkadaşım bende şu an hem senator hemde Bmw 1200RT var ve ikisindende memnunum.

bmw ve senatör bir tutulurmu dersin. evet tutulur.
    şekilcilik kavramını katmıyorum işin içine. amaca yönelik olmasını katalım biz.

bir yerden bir yere gideceksen 2 teker hangi marka model olursa olsun götürür.
    scooterda ara gazı veren bazı niteliksiz şahsiyetler var. racing modeli gibi davranıyorlar motora ve ilk 500km de kayış değiştiriyorlar.
    efendim sonra neymiş ? bu motor çok kalitesiz, bozuk, çin malı vs.
    güzel kardeşim kalitesiz motor tamam ama sen daha da kalitesizsin. şahsiyet olarak değil sürücü olarak.

gürcan yazdıklarımı tekrar tekrar okudum. sana arada en ufak laf yok ;)

sen en iyisini yapmışsın. kendi kararın doğrultusunda gitmişsin. en doğrusuda bu. en önemli avantajın 2000ytl ye konfor.

bende bugun extra s&t kanuni gt 250r bakıyorum. ortaya karışık yaptım ama senatörümden asla vazgeçmem
    teşekkürler hem fikir oldugumuza sevindim bana tek motor yeter şimdilik yaw bide bmw mi alsam acaba hayırlısı olsun

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    alp abi hayırlı olsun motorun. güzel bi tercih yapmışsın bence bi süre seni fazlasıyla memnun eder gv250
    ben sana benim motorumu veririken söylemiştim bi süre sonra virüsü kapınca daha iyisini istersin diye
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bisan//senatör
    beyler nasipse size yarın kendi tarzımla kendi modifye senatörümü göstericem aklınız duracak..tabi motorundada oynamalar yaptım şimdi mükemmel değişen parçalar yamaha cross türü bir motorun debriyaj balatasıyla birebir uyuyor yarın modelinide söylerim zaten ençabuk debriyaj balatası arızalanıyor kalkışta resmen kafa atıyordu yakında sizde yeni alanlar için karşılaşacaksınızbirde bunlarla dip gaz gitmeyin elinizde kalır benden söylemesi yarın resimlerle göstericem...vesselam

Motosikleti
    rokko 150 ŞİMDİLK
    hımm sabirsizlık la bekleyecegizzz bakalım nasıl olmuş benim ki de az da olsa modifiyeli de motora dokunmaık ama senin kine gore olmasa bende oynarım hoş motor sevdim ben alalı 2 hafta oldu 2.el aldım aldıgım arkadaş mp3 takdırmış ışıklar felan hoş gorunuyor bende ekleye bilirsem resim koyarım

Alıntı styleturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler nasipse size yarın kendi tarzımla kendi modifye senatörümü göstericem aklınız duracak..tabi motorundada oynamalar yaptım şimdi mükemmel değişen parçalar yamaha cross türü bir motorun debriyaj balatasıyla birebir uyuyor yarın modelinide söylerim zaten ençabuk debriyaj balatası arızalanıyor kalkışta resmen kafa atıyordu yakında sizde yeni alanlar için karşılaşacaksınızbirde bunlarla dip gaz gitmeyin elinizde kalır benden söylemesi yarın resimlerle göstericem...vesselam
    styleturk kardeşim goremedik senin modifye li senatoru resimleri koyamadın mı yoksa

halla bekliyorum bak

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bisan//senatör
    hocam resimler yanımda nasıl resimleri eklicemi bilemiyorum bir yardım lütfen

Motosikleti
    rokko 150 ŞİMDİLK
    Alıntı styleturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam resimler yanımda nasıl resimleri eklicemi bilemiyorum bir yardım lütfen
    slm isdersen bana msn den mail gonder yada benim resimlerin üzerine tıkla oradan yukle gurcan014@hotmail.com

slm arkadaşlar kimse yokmu yaww senator culerden yada yeni alan arkadaşlardan ? kimsede sorun cıkmıyor sanırım ben bu gun kontak tkımını degişdirdim kontakdan anahtar calışırken cııkıyordu garantiden degişdi

Motosikleti
    rokko 150 ŞİMDİLK

mehmet arkadaşımızın senatoru

mehmet ( styleturk )

arkadasın makinesi kendisi uzaklaşdırılmış ama motorun resimleri bana gonderdi bende onunu adına ekliyorum

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Ne yapmış dostumuz motoru ya hacamat etmiş valla )
    Merhaba arkadaşlar özlemişim bu forma yazmayı. 2,5 ay oldu satalı motorumu, özlüyormuyum diye sorarsanı kesinlikle hayır, Ama çevremdekiş dostlarım özlüğyorlar şekliyle duruşuyla sesizyle(komşular rahatsız egzosdan) kız arkadaşımda pek tahatsız buldu gs500 ü o ayrı
    Ama binilesi motor tek sıkıntım yavaş olmasıydı. Unutmadan son gaz gitmeyin uzun süre benden söylemesi

Motosikleti
    rokko 150 ŞİMDİLK

slm

senatorlemi dip gaz gitmeyelim

Motosikleti
    SUZUKI AN 125 (coming soon ;))
    Ya arkadaşlar bu Senatör modeli benim de aklımı çeldi. Ama sanırım artık üretilmiyormuş ve sıfır satışı da yokmuş, yani 2. el bulmak gerekecek. Bunun gibi şık başka marka maxi-scooter tipi motor önerebilir misiniz bana? Tabii max 2000 YTL olacak
    Everything that has a beginning, has an end...

Motosikleti
    Artık Yok...
    bu yaz marmarisde bir arkadaşda gördüm senatör ama ben bile yılların motorcusu anlayamadım majesty sandım güzel iş çıkartmış arkadaş bar sahibiydi sonra bir yerde tesadüf gene karşılaşınca dedim 2001 mi yok 2006 dedi 2006 majestyler bu kasa değilki dedim güldü yok dostum senatör bisan bu dedi çok iyi yapmışsın dedim 2001 makyajlı kasa yaptırmış tekerlekleri pirelli evo taktırmış zenon far yaptırmış seleyi majesty bellikli seleden değiştirmiş motorunda pek çok parçasını japon parçalarla değiştirmiş 250 cc seviyesine çıkartmış nasıl yapmışsa bana dediği 140 ı çok çok rahat yapıyormuş kymcho grandlik ile kapışmışlar marmaris yolunda kymcho çok çok az bir farkla geçmiş alet mükemmel olmuş gerçekden kordon da giderken bayanların kafasını çevirip bakdığını görüyordum

bu majesty kasaları bakarsan bağ bakmassan dağ olur hesabı bir insanın yapdığından karakterini ruh halini yada motoru nasıl sürdüğünü analiz etmekde zor değil o güzelim motorlara gidip neonlar teypler falan takıyorlar aklım hayalim almıyor yani birisinin bu arkadaşlara bindiği şeyin motorsiklet olduğunu hatırlatması gerekli millet motorunu geliştirir konforunu donanımını artırır teknolojisini geliştirir biride gider pavyoncu gazinosuna çevirir motoru

ben hep diyorum bu majesty kasalar görüntü olarak eskimez kesinlikle görüntüsü çok evrensel ve daimi yani göze eski gelmiyor bakınız bu kasa çıkalı 98 yani tamı tamına 10 yıl hatta 2009 a girmek üzereyiz 11 yıl olmuş hayla başka adlarla olsada getirtiliyor ve hayla beyeniliyor hayla tutuluyor haylada satılıyor..

bu motorlar fırsattır bence maksi scooter almak isteyenlere çünkü çin malları içinde zaten 3 kasa var maksi scooterda bir t1 kasa 80 tane marka ithal ediyor bir zat 150 orda her yerde var çok krişe oldu birde bu senatör kasası yada majesty bu kasayı gene biraz elit belli bir kesim kullanıyor az olmasıda piyasada motoru değerli yapıyor çok yok yollarda diğer kasalar gibi ekmek su yada servis dağıtımlarından ziyade bu motoru alanlar keyif gezi zevk amaçlı alıyor o yüzden bu fiyatlara bu motor bedava bence marmarisdeki arkadaşı görünce istenilince yapılabiliyormuş dedim..

benimde şimdi kafamda bir senatör almak var adım adım önce kaliteli michellin yada pirelli lastik takıcam sonra 2001 majesty görüntüsü makyajı attırıcam zenon far selesine bellik belki ekstradan bir ısıtmalı sele ısıtmalı elcik falan yaptırırım motoruda vericem ustaya ne kadar motorun adi kalitesi parçası varsa japonla kaliteli parçalarla değiş diyicem sonra elimi içine sokmadan 10 yıl sür motoru banamısın demez yağına suyuna bakdıkdan periyodik bakımlarını yapdıkdan sonra değme japonlara taş çıkartır...

bu arada bu kasa hayla üretilmekde sadece ithal etmiyor bisan nedenide çindeki firmayla anlaşamaması yani motorla bir alakası yok bisan komple scooter ithalini kesdi çinden firma değiştirdiler şimdi eskisi gibi moped getirtiyorlar sadece yani kesinlikle üretilmiyor falan diye düşünmeyin çinde hayla üretiliyor ve eminim ilerde gene bir firma bu kasayı ithal eder bir ara gelly de bu kasayı getirtiyordu 2001 lilerde sonra bisan getirtti ilerdede gene başka bir firma getirtir eminim...

keşke şu ithalatçılar hondanın goldwing modelinin çin kopyaları var onlardan getirtseler ne mükemmel olur

bulenttrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9
    arkadaşlar bende senatorumu alalı 4 ay falan oldu 4200 km yol yaptım. 2700 ytl ye almıştım taksitle, bence bu fiyata alınıcak en iyi maxi scooter. Bir kez kayışı koptu sonra japon malı kayış taktırdım. Bir de lastiklerin değişmesi gerekiyor su görmesin sabun gibi kayıyo orjinal lastikleri. onun dışında hiç bi sorun çıkarmadı. Ben motorumla pek ilgilenmiorum yani bakan birisi değilim elime bi anahtar bile almadım buna ramen bi sorun yok. motora iyi bakarsam baya uzun süre getirir diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Alıntı bulenttrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende senatorumu alalı 4 ay falan oldu 4200 km yol yaptım. 2700 ytl ye almıştım taksitle, bence bu fiyata alınıcak en iyi maxi scooter. Bir kez kayışı koptu sonra japon malı kayış taktırdım. Bir de lastiklerin değişmesi gerekiyor su görmesin sabun gibi kayıyo orjinal lastikleri. onun dışında hiç bi sorun çıkarmadı. Ben motorumla pek ilgilenmiorum yani bakan birisi değilim elime bi anahtar bile almadım buna ramen bi sorun yok. motora iyi bakarsam baya uzun süre getirir diye düşünüyorum.
    benimde ilk motorum senatördü çok dolandım onunla. ama kesinlikle en kısa zamanda lastiklerini değiştirmeni öneririm. birde varyatör setini değiştirirsen uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsin. benim tek yakındığım noktaları bunlardı.
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde ilk motorum senatördü çok dolandım onunla. ama kesinlikle en kısa zamanda lastiklerini değiştirmeni öneririm. birde varyatör setini değiştirirsen uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsin. benim tek yakındığım noktaları bunlardı.
    haklısın lastikleri mutlaka değiştirmem gerekiyor lastikler yüzünden bir kez kaza yaptım motor 4-5 metre sürüklendi şimdilik yağmur yağdığı zaman çıkmamaya çalışıyorum acaba ne kadar a mal olur 2 lastik bana ?

Motosikleti
    en kötü duro marka lastik almanı öneririm. durolar en fazla 30-40ytl arasıdır tanesi ama tanesi 60 ytl civarına pirelli flnda takman mümkün.
    sürat olarak da gösterdiğinin 2/3 ü fln yapıyor aslında motor. yani yaptığı en fazla sürat gerçekte 80 i geçmiyor. varyatörü değiştirerek hem ekonomi hemde son sürati arttırabilirsin.
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9
    en kötü duro marka lastik almanı öneririm. durolar en fazla 30-40ytl arasıdır tanesi ama tanesi 60 ytl civarına pirelli flnda takman mümkün.
    sürat olarak da gösterdiğinin 2/3 ü fln yapıyor aslında motor. yani yaptığı en fazla sürat gerçekte 80 i geçmiyor. varyatörü değiştirerek hem ekonomi hemde son sürati arttırabilirsin.
    Çok teşk ederim tavsiyelerin için. öle yapıcam.

Motosikleti
    Artık Yok...
    arkadaşlar senatörcülere müjde lifan düzcede fabrika açıyor bisanın senatörü getirtmemesinin nedeni lifanın anlaşmayı bozup türkyiede kendi fabrikasını açıp bisan senatörü LF150T-5 adı altında satıcakmış senatörcülere müjde yedek parça sıkıntısı yok çünkü lifan sırf yedek parça için ek bir fabrika daha açmayı planlıyormuş bunun dışında lifan artık türkiyeye farklı adlarla yolladığı bütün motorlarında ithalatını kesip ilk elden tükiyede kendi adıyla satıcakmış

elin çinlisi türkiyede çok büyük piyasa olduğunu gördü onuda bizimkilere yedirtmiycek artık.. senatörcülere müjde bence kimse satmasın lifan yakında senatörü kendi adıyla satmaya başladımı bu kasa zat 150 gibi peynir ekmek gibi satılır raici piyasa değeride artar..

http://www.lifan.com.tr/detay.asp?urun=54

http://www.lifan.com.tr/hakkinda.asp

http://www.lifan.com.tr/haber_dty.asp?id=28

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    ben duro aldım çok pişmanım . bnm gibi alanların bir kaçı da pişman . azcık sert dönüş yapıyım hemen kayıyor . bu arada motorlar çok gösterişli ve güzel tadını çıkarın . bir arkadaşımızda suzuki burgman yapmış motoru yazı ile ciks olmuş
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 132122232425 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler