Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
28. sayfa BirinciBirinci ... 18262728

Bisan Senatör

Motovento
    REKLAM ALANI
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı korsanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marş motoru çalışmıyormu? yoksa sen keyfi olarak mı değişeceksin.

her iki durumda değişiklik olacak sanırım. Orjinali bulursan tavsiyemdir orjinal al zira lifan bütün çinli motorların içerisinde en köklüsüdür ve üzerindeki bütün malzemeler çok kalitelidir.
    marş motoru motorun sol tarafındadır sol granajı sökmen gerekecek söktüğünde gözüne çarpar 3 yada 4 altıgen vida tutuyor onları sökmen gerekir sonra elektirk bağlantısını çıkart yalnız çıkartırken dişli bağlantısını hesaba kat biraz sıkıntılı işlemdir dikkatli olursan 15dk almaz.
    mct yi sattın aramıza uğramaz oLdun :D sen bnim motorun son haLini gördün mü :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korsanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çeşitli motorlardan sonra Gölgeyele Titanic 20
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mct yi sattın aramıza uğramaz oLdun :D sen bnim motorun son haLini gördün mü :D
    off hiç sorma erenim benim mct şuan aksarayda satılık heheeheh türkiyeyi geziyor mubarek her türlü satılıyor valla. Acayip özledim o motoru senatör de iyi ama 10 beygir meret birde km saati 15km hızlı gösteriyor 60tan sonra

koy fotoları görelim dimi amaa
    insan su gibi olmalıdır konduğu kabın şeklini almalı gittiği heryere istediği şekli verebilmeli B.T.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı korsanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    off hiç sorma erenim benim mct şuan aksarayda satılık heheeheh türkiyeyi geziyor mubarek her türlü satılıyor valla. Acayip özledim o motoru senatör de iyi ama 10 beygir meret birde km saati 15km hızlı gösteriyor 60tan sonra

koy fotoları görelim dimi amaa
    ewet senın motorun aksarayda oldugunu bılıyorum =)) benım motorun yenı resmı ıcın mct sayfası 424 de resımlere ulasabılırsın =)

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150

Uploaded with

Uploaded with ImageShack.us//imageshack.us]ImageShack.us[/URL]Bu emektardan çok memnunum 60000 km bulmuştur

---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:32 ----------

Uploaded with ImageShack.us
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    maşallah diri duruyor güzel bakmışsınız motorunuza.

Motosikleti
    ZS 150-19
    merhaba arkadaşlar,
    bende Bisan/Senatör almak istiyorum ama Bursa ilanlarında bu motordan yok. eğer Bursa veya Çevre illerinde satılık motor varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

saygılar.
    [B]Yaşam Düşlerde Saklıdır...![/B]

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    kardeşim benden aldıgı motoru satmayı düşünüyor. çevrende bulamazsan bana özelden ulaş.

merhaba
    ben bisan senatör 150 kullanıyorum.çok memnunum sadece yedek parça mesela sinyal kırılıdı bulamiyorum.satan yada satan yer bilen varsa lütfen yardım??

REKLAM ALANI
28. sayfa BirinciBirinci ... 18262728

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler