Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Rks Blackster 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı batlamyus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motosikleti yakından gören arkadaşların ilk izlenimi nasıl peki? Temmuz'a kadar beklemeye deger mı? Fotoğrafta guzel görünüyor ve beklemeyi düşünüyorum şahsen ama sezonu kaçırmayıp bir superlight mı alsam diyorum. Keske bu ay bayiye gelseydi de görseydik yakından...
    Fuarda bende yakından gördüm motosikleti chooper merakım yok ama inceledim biraz, oturunca farklı bi havası vardı benim için. malzeme kalitesi olarak çıt kırıldı parçalar kullanılmamış motor kendini belli ediyordu yani. teknik olarak orada temsilcinin söyledikleri ise önceki serilerde olan ufak tefek hataları bu modelde giderdik, birçok zorlu testten geçirildi ve sorunsuz bir şekilde satışa sunulacak denildi. Tekeriniz düz bassın
    atik216 ve batlamyus bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ybr 125 sonrası 250 cc cruiser çıkmazında
    teşekkürler cevaplarınız için. o zaman beklemeye devam, beklediğimize değer umarım.

Alitplky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli Trk 502
    Merhaba sormak istediğim şey bu motor üçerlerin web sayfasında stokta var diyor ancak piyasada daha görmek nasip olmadı nedir bu pek anlamadım rks ye mail atıyoruz cevap yok henüz çıkmadı mı?

Motosikleti
    ybr 125 sonrası 250 cc cruiser çıkmazında
    bugün üçerler motoru aradım, sitesinde stokta var diyor ama satışa haziran sonunda başlanacakmış ve fiyatı o günkü kurlara göre belli olacakmış, 11 bin TL'yi geçecek gibi sanki.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Motosiklet henüz gelmemiş üçerler motor ön sipariş için eklemiş olabilir. Haziran ortası gibi bayilere ulaşacak. Fiyat konusunda da bilgi vermediler konuştuğum bayi dolar üzerinden mi yoksa TL üzerinden bilmiyoruz dedi.

Alitplky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli Trk 502
    Rks nin web adresindeki fiyat 10.920 tl idi. Şimdi 11.193 tl yazıyor hala karar veremiyorlar galiba bu gidişle başka modellere bakmaya devam..

eXcitinG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Nakitte hangi bayi veriyor 6600 tl ye yarin alayim bitane.

Alıntı eXcitinG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 liralık fark dolar kurundan kaynaklanan var her ne kadar tl yazılsa da ürün geldiği zaman dolar olarak satılacak maalsef ülke geneli dolardan şikayetçiyiz Dolar düşsede adam akıllı bi fiyata alabilsek şu aletleri

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı eXcitinG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç bir bayi o fiyata veremez ikinci elleri o fiyata bulunmaz
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

mehmetg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Blackster 250İ
    RKS Bayilerden bir tanesinin derki motorun renkle ilgili problem oluşmuş olması bu sebeble 2 Ay içinde Türkiyede olması bekleniyor.

Alıntı mehmetg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RKS Bayilerden bir tanesinin derki motorun renkle ilgili problem oluşmuş olması bu sebeble 2 Ay içinde Türkiyede olması bekleniyor.
    Zaten Haziran sonlarına doğru gelecek dendi renk hatası bence bayinin sallaması

Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten Haziran sonlarına doğru gelecek dendi renk hatası bence bayinin sallaması
    Bende haziran facebook sayfasından attığım mesajda sormuştum haziran sonları gibi periyodik olarak dağıtılacaktır denmişti

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı rebelrider67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha satışa çıkmadı mı? bu motosiklet hakkında hiçbir kesin bilgi bulamıyorum yaklaşık 8.500tl fiyat yazan bayi siteleri buldum ama nasıl yani kuba superlight 200e de bakmaliyim sanırım hangisini tavsiye edersiniz ve bu motosiklet ne zaman meydana çıkar

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:40 ----------

ve ayrıca max hızı ne kadar olur kaç km hız ile stabil hızda uzun yol gidilebilir
    Satışa çıktı yanlız fiyatı 8500 değil polo34'ünde dediği gibi iyileştirmeler yapıldığı için arıza vermesi düşük bir ihtimal superlıght 200 ise rks'nin bi alt segmentidir imkanın var ise blackster'i tercih et derim.

andacicbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan LF250B
    0 fiyatı şuan nedir sitede yazan fiyat çok fazla sanki?

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı andacicbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0 fiyatı şuan nedir sitede yazan fiyat çok fazla sanki?
    11.193 TL yazıyor fakat bayiler ile görüşmek lazım bence düşebilir fiyat 10.500 11.000 arası

Paramedik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Blackster 250
    Motoru gördüm gelmiş. İlk motor deneyimim olacak. Bana çok kaliteli gelmedi açıkçası. Anlayan arkadaşlar daha iyi bilir. Üçerler de görebilirsiniz.

Fiyat verdiler mi ? çok kaliteli gelmedi derken neyinden söz ediyorsun ?

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Foto çekseydiniz keşke..

Paramedik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Blackster 250
    Nisanda sipariş vermiştim. 10.300'e alıyorum. Aküsü vs takılmamıştı daha. Montajı yapılacak. Ufak tefek oynamalarla güzel olur diye düşünüyorum. Parça kalitesi bence çok iyi değil dükkanda gördüğüm kadarıyla. Tekrar söylüyorum ilk deneyimim , bana göre öyleydi.

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Hayırlı olsun. 2-3 sene sonra cruiser 250 gibi popülerliğini kaybedicek bir makina, ama şekli ve özellikleri superlighttan daha iyidir tabi. superlight ın 8.000 tl dönemde v motor enjeksiyonlu makina her türlü 10 bin eder

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)