Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Rks Blackster 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Fiyat biraz yüksek ama çok da değil, yurtdışında da bu fiyata satılıyor (4000 €). Görüntü ve kalite olarak Çinliler arasında en iyisi denilebilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Sahibindende şuan 11800 e gv250 bulunabiliyor. 11 civarına tutmaz bu motor. Mutlaka satacaktır ama ses getirmez Birde ben keeway olarak devam etmesini isterdim tamam aynı motor ama RKS ne bileyim :D Bu arada fiyatı avrupaya göre uygun. 3999 Eurodan satılıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xv 250
    agalar bu motorlar hyosungdan falan daha hoş duruyor e kalitede virago kuzeni şu jantlar benim keewaya olsa 2 bin tl veririm

atik216 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Blackster
    arkadaşlar gözümüz aydın motor ülkemize gelmiş bulunmaktadır. geçtiğimiz aylarda bu başlığın altına fuarda almayı düşünüyorum gibi bir yorum yazmıştım ve gerçektende dediğimi yaptım . uzun zamandır istediğim motoru almış bulunmaktayım. motorun lansmanı olarak fuara 1 tane getirmişler. en geç 2 ay sonra da benim elime ulaşacağının bilgisi verildi. ödemeyide motoru teslim alırken yapacağım. liste fiyatı 10900 tl fuara özel indirim vardı 10500 diyorlardı, sıkı bir pazarlık ile fuarda 9800 tl ye aldım motoru.bu sınıfta kullanacağım ilk motorum olacak hepinizin bilgilerinden yararlanmak isterim. yaz sezonu ile birlikte fotoğrafları paylaşmaya başlayacağım. herkese iyi forumlar
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Motor hayirli ugurlu olsun. Coktandir ben de gelmesini bekliyordum. Kullanicilar ne kadar memnun kalacak diye bir kac ay beklemeyi dusunuyorum. Ardindan satin almayi...
    bolca resim,video ve yorum bekliyoruz. Fedakarlik edip motoru tanitmasi icin vloggerler e verirseniz tadindan yenmez Hali hazirda bir cok yabanci incelemesi var ama bir de sizlerden duymak isteriz. bu arada benim de ilk motorum olacak.
    SEKO
    POLO34'un degerli yorumlarini bekliyoruz. zira seko agabeyim motoru fuarda incelemisti...
    mengu16 yorum yapmasa seviniriz

Motosikleti
    Rks Blackster
    teşekkür ederim motoru Mersinde kullanacağım ve orada eğer vlogger varsa tabikide seve seve inceleme yapmasını isterim bende.dediğin gibi bu motor Türkiye de yeni olduğu için şuanda sadece yabancı kaynaklar ile yetiniyorum bende ve POLO34 arkaşımızda cruiser modelini kullanıyor o sayfayıda yakından takip ediyorum.uzun süredir araştırıyorum ve hemen hepsinin fiyatlarını fuarda sordum
    falcon freedom 7500tl
    kuba sl200 8200tl
    hyosung gv250 13,000tl
    daelim daystar 14,0000tl

ben bu motorları rakip olarak görüyorum belkide yanılıyorumdur emin değilim ama bu fiyatlara bakınca Blackster ın fiyatını normal buldum açıkçası.gerek rodaj dönemi olsun gerekse uzun yol vs. yaptıkça fotoğraflar eşliğinde paylaşacağım herkesin bilgilenmesi için.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Ben ilk bakışta cruiser 250'nin minor hatalı yerlerine çözüm bulduklarını görmüştüm, jantlar-gidon-ön cam-yan çanta-gösterge-ağırlık-güç, bunlarda ilk bakışta iyileşme görünüyor, fuara gitmedim, forumda herkes fuar çok pahalı yazdı, hevesim kaçmıştı

Sl200'ün irisi, güçlüsü, teknolojik olanı mat siyah olarak lazımdı, benelli ile aynı firma üretiyor, ona kalitesiz diyen buna çöp der Hyosung gv250, regal daytona 250, daelim daystar 250 rakip olur, ancak gv300 farklı bir şey galiba, o şimdilik ayrı kalsın

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    ben makineyi fuarda görmüştüm.v-twin makine ama silindir konumları bilindik v-twin gibi değil ,farklı bir tasarımı var,performansa etkisi nasıl olur bilemem ama kalıplı,dolgun bir makine.

tek silindirli daylim daystar favorim olmasına rağmen 14000tl fiyat etiketi ile hayal kırıklığı yaptı.BLackster 11000tl civarı fiyatı ile daha cazip bir makine.Regali söylemiyorum zira onunda fiyatlar uçtu,350cc makineyi 17500 tl diyorlar,gülermisin ağlarmısın?

Hyosung tarafına ben şuan için mesafeli bakıyorum.yeni seriler bir gelsin performanslarından çok servis ve yedek parça durumu nasıl olacak onlara bakalım.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Motosikleti
    Rks Blackster
    adamlar Blackster ı ne hale getirmişler insanın dibi düşüyor

https://www.youtube.com/watch?v=Fja647BeNYo

Alıntı atik216 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamlar Blackster ı ne hale getirmişler insanın dibi düşüyor

https://www.youtube.com/watch?v=Fja647BeNYo
    sazanlar için mi yazdın bilemedim

Motosikleti
    Rks Blackster
    Yok ya estağfurullah öyle bir niyetim yok kesinlikle. Insanlari şaşırtmak için yazdım fakat sayfayı takip eden kimseyi göremeyince üzüldüm. Umarım bu sayfayi hareketlendirebiliriz blackster in piyasaya girmesiyle. Resimler,videolar, custom parçalar, belki aramızdan motovloggerlar bile çıkabilir şahsen ben isterim biri blackster ile yolculuk yapsada videolar atsa bizde izlesek.

Öncelikle merhaba, yıllardır forumu takip ederim, pek çok üyeyi biliyorum yani foruma yabancı değilim. Ay sonunda yılların hayali olan ilk motorumu alacağımdan dolayı da üye olmanın vaktinin geldiğini düşündüm. Sormak istediğim şey şu; Blackster 250 modelini en yakın zamanda almayı düşünüyorum ancak bildiğim kadarıyla henüz alabileceğim bir mağaza yok. Doğru mudur?

Motosikleti
    Rks Blackster
    @fazek öncelikle aramıza hoş geldin demek istiyorum ve heyecanına ortak oluyorum. Şimdiden hayırlı olsun. Blackster henüz yerini almadı piyasada, ben fuardan satın aldım üçerler motordan ve nisan 15 te geleceğini söylediler. sanırım mayıs ayı ile birlikte piyasada görmeye başlayacağız.

Anladım, çok teşekkürler. Umarım fazla bekletmezler mayısın ilk haftası içinde gelmiş olur.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı Fazek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba, yıllardır forumu takip ederim, pek çok üyeyi biliyorum yani foruma yabancı değilim. Ay sonunda yılların hayali olan ilk motorumu alacağımdan dolayı da üye olmanın vaktinin geldiğini düşündüm. Sormak istediğim şey şu; Blackster 250 modelini en yakın zamanda almayı düşünüyorum ancak bildiğim kadarıyla henüz alabileceğim bir mağaza yok. Doğru mudur?
    Stok durumu için bayileri arayabilirsiniz:

http://www.rksmotor.com.tr/v2/sellers.php
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Paramedik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Blackster 250
    Merhabalar. Aranıza yeni katıldım. İlk motor deneyimim olacak. Blackster 250 siparişi verdim Üçerler Motor'dan. Bu ay sonunda elime ulaşacağı bilgisi verildi. Pek deneyimim yok ama fotoğraf atarım

Motosikleti
    Rks Blackster
    hoş geldin @parademik34 aynı durumdayım seninle üçerlerden aldım bende. elimizden geldiğince fotoğraf atalım şu sayfalar dolsun artık

Paramedik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Blackster 250
    Hoş buldum kardeşim. İstanbul'da mısın sen? Kaça aldın?
    İstanbul 112 Paramedik Selim
    Blackster 250

Motosikleti
    Rks Blackster
    istanbuldayım ben üçerler motordan aldım fuardayken 9800tl ye ozaman indirim vardı. motor ay sonunda gelecek inşallah oradanda Mersin'e kargolatacağım kısmetse,İstanbul da kullanmayacağım

Beğeneceğinizi umuyorum.

https://youtu.be/bl-WnKdTIA0

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)