Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT-09 Tracer 2015 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Alıntı Malik_Ugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tarz çantaları bir yakıştıramadım tracera.igüven kızma bana ha , yakışmıyor abi makinaya tüm havasını bozuyor sanki.
    Doğrudur abi
    Valla ben begeniyorum shadları karbon kaplama falan motorla uyumlu geliyor bana. Önemli olan işlevi abi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Selamlar,
    Shad deyince, bende yan çanta demirlerini 130 avroya sipariş ettim ispanya'da bulunan arkadaşa, gelirken kendisi getirecek. Çantaları ise buradan alacağım, çünkü burda daha uygun fiyatlara alabiliyorum.

Bol mt li günler.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    bu gün aletin 1000 bakımını yaptırdım, motech in koruma demirlerini ve bir de akrapovic taktırdım. biraz ateş ediyor sanki? uygun fiyatları, güzel işçiliği ve misafirperverliği için başerler motosiklet' e çok teşekkürler.
    Malik_Ugur ve Erhan Erdil bunu beğendiler.

Malik_Ugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    güzel olmuş üstadım güle güle kullan kazasız belasız insallah.Şahsi fikrime gelince egzoza harcanan paraya acıyorum.Tabi zevkler ve renkler meselesi.

Motosikleti
    MT-10 SP
    güzel olmuş üstadım güle güle kullan kazasız belasız insallah.Şahsi fikrime gelince egzoza harcanan paraya acıyorum.Tabi zevkler ve renkler meselesi.
    ya şöyle bi durum var, akrapovic dışındaki egzozları ayırıp satamıyosunuz. fakat özellikle bu titaniumlar hem ayırıp satabiliyosunuz hem de motorun 2. el satış fiyatının üzerine ekleyebiliyosunuz. yoksa tiger da taktırabilirdim 1000 liraya.
    Lazko bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    bu bakımı veya ayarı çok merak ettim açıkcası.bu hep söylenen senkronizasyon ayarımı.

Motosikleti
    mt 09
    Selamlar, mt 09 umun ön amortisörünü 3500 km de iken 5 çizgiye aldım. Fakat aldıktan sonra ön freni sıkıp denediğimde amortisören ses gelmeye başladı. Sürtme sesi benzeri bi ses. Daha önca deneyip başına gelen barmıdır acaba?

Selamlar. MT-09 Tracer kullanıcısıyım. Bir sorum olacak. Ön amörtisör rebound ayar vidası, amortisör sıkışıp açılınca 1-2mm yukarı çıkıyor. Bu durum normal midir? Bilen varsa yazarsa sevinirim.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı alpy83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, mt 09 umun ön amortisörünü 3500 km de iken 5 çizgiye aldım. Fakat aldıktan sonra ön freni sıkıp denediğimde amortisören ses gelmeye başladı. Sürtme sesi benzeri bi ses. Daha önca deneyip başına gelen barmıdır acaba?
    aynı ayarlara yakın, hatta iguven arkadaşımın paylaştığı ayarlarda süspansiyonlarım.Böyle bir sorun yaşamadım.Gelen ses neye benziyor ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

Alıntı kolabuzlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. MT-09 Tracer kullanıcısıyım. Bir sorum olacak. Ön amörtisör rebound ayar vidası, amortisör sıkışıp açılınca 1-2mm yukarı çıkıyor. Bu durum normal midir? Bilen varsa yazarsa sevinirim.
    üstadım söylediğinden motorun hareket halinde olduğunu varsayıyorum.Teknik bilgim fazla olmamasına rağmen bana mantıklı gelmiyor bu reaksiyon.Böyle bir durumla karşılaşmadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:49 ----------

Arkadaşlar,

Bir motorsiklet klubune üye olmak istiyorum.Aktif,seviyeli kaliteli bir klub arayışı içerisindeyim.Hem kendi hayat,iş ve motorsiklet ile ilgili bilgi ve tecrübelerimi paylaşabileceğim hemde kendim edineceğim bir klub olsun istiyorum.

Sizlerin değerli tecrübelerine, fikirlerine ihtiyacım var.

Motosikleti
    yamaha
    bu bakımı veya ayarı çok merak ettim açıkcası.bu hep söylenen senkronizasyon ayarımı.

https://www.youtube.com/watch?v=yl5BSPkVt8U
    maşşallah kazasız belasız akrapovic olmazsa olmazım çok güzeeeel!

Motosikleti
    mt 09
    [QUOTE=Malik_Ugur;3990251]aynı ayarlara yakın, hatta iguven arkadaşımın paylaştığı ayarlarda süspansiyonlarım.Böyle bir sorun yaşamadım.Gelen ses neye benziyor ?[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

Sürtme sesi benzeri bi ses. Sol amortisörden geliyor yüksek ihtimal.dayanamayıp bugün servise gösterdim direk. Usta yaydan geldiğini söyledi. Ayarları sertten yumuşağa aldığında ses azaldı. Biraz kullanmamı söyledi.yay içinde dönebiliyormuş. Bi süre bakıp ses gitmez ise getirmemi söylediler.

Motosikleti
    yamaha
    akrapoviç li arkadaşlar;
    acaba sıfır motora rodajdan sonra egzozu takınca garanti dışı kalıyor mu motor? ve bu egzozu takınca hava filtre ile beraber takıp yazılıma da müdahale edenler var bu şartmı? son olarak kaydırmalı debriyaj tracer da mevcutmu?

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı MUHAMMED82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akrapoviç li arkadaşlar;
    acaba sıfır motora rodajdan sonra egzozu takınca garanti dışı kalıyor mu motor? ve bu egzozu takınca hava filtre ile beraber takıp yazılıma da müdahale edenler var bu şartmı? son olarak kaydırmalı debriyaj tracer da mevcutmu?
    -akrapovic titanium orjinal aksesuarıdır mt09 un, herhangi bir şekilde garanti dışı bırakmaz.
    -ecu flash ı henüz türkiyede yapabilen bir yer olduğunu düşünmüyorum. amerikada flash-tune diyer bir yer yapıyor. ecu' yu söküp postalıyorsunuz.
    -kaydırmalı debriyaj malesef yok tracer' da.

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    cehaletimi bağışlayın lütfen...
    kaydırmalı debriyaj nedir?

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı okanius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cehaletimi bağışlayın lütfen...
    kaydırmalı debriyaj nedir?
    sert vites düşüşlerinde arkayı kitlemez, virajlarda yağ gibi akar gidersin.

Motosikleti
    yamaha
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -akrapovic titanium orjinal aksesuarıdır mt09 un, herhangi bir şekilde garanti dışı bırakmaz.
    -ecu flash ı henüz türkiyede yapabilen bir yer olduğunu düşünmüyorum. amerikada flash-tune diyer bir yer yapıyor. ecu' yu söküp postalıyorsunuz.
    -kaydırmalı debriyaj malesef yok tracer' da.
    Hocam teşekkür ederim. sinoplu bathuR1 nickli tracer kullanıcısı ile scarlet speedster var youtube de onlarda bir yazılım uygulaması var diye biliyorum belki yanlış anladım da o yüzden sormuştum eyvallah!

Motosikleti
    MT-10 SP
    Hocam teşekkür ederim. sinoplu bathuR1 nickli tracer kullanıcısı ile scarlet speedster var youtube de onlarda bir yazılım uygulaması var diye biliyorum belki yanlış anladım da o yüzden sormuştum eyvallah!
    ejk elektronik jet kit var diye biliyorum bathu da. top speed i değiştirmiyor o.

Motosikleti
    yamaha
    Top speed ayrı bir olay zaten o limitör kaldırılması ile alakalı da ben şimdi egzoz değişince çıkan gaz ve ters basınçtaki değişikliklere karşılık takılan hava filtresi ve bu parçalara göre motordaki emme ateşleme yanma olaylarını ayarlamak için bir remap yapmak gerekir de araçlarda acaba öyle bir durum söz konusumu diye düşünmüştüm

Motosikleti
    MT-10 SP
    Top speed ayrı bir olay zaten o limitör kaldırılması ile alakalı da ben şimdi egzoz değişince çıkan gaz ve ters basınçtaki değişikliklere karşılık takılan hava filtresi ve bu parçalara göre motordaki emme ateşleme yanma olaylarını ayarlamak için bir remap yapmak gerekir de araçlarda acaba öyle bir durum söz konusumu diye düşünmüştüm
    tracerda göstergeden ayarlanabiliyor onlar.

Motosikleti
    yamaha
    Dostum Fransızca galiba ne yaptı ben anlayamadım ?

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)