Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
48. sayfa BirinciBirinci ... 38464748

Yamaha MT-09 Tracer 2015 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    msandikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 tokmak Tracer
    **Bilgilendirme,
    Yamaha Konya servisi yağ değişimi için fiyat teklifi talebinde bulundum. Yağ ve yağ filtresi değişim ücreti: 650 TL olarak belirtildi. 09.02.2021 tarihi itibariyle kullanılan malzemelere ait orijinal parçaların fiyatları:
    Yağ Filtresi: 125 TL
    Yamalube 1 L Yağ: 100 TL (filtre değişimi ile 2,7 litre yağ gerekmekte)
    Karter tapa pulu: 19 TL
    Toplam yardımcı malzeme maliyeti: 444 TL olarak görünmekte.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bugün Yamaha Mt Tour etkinliğinde hem Tracer 7 hem de Tracer 9 Gt kullanma şansım oldu. Tracer 9 Gt'ye aşık oldum, hem ayı gibi kuvvetli hem kelek yapmayacak şekilde güvenli, çok güzel yatıyordu motor. Bugüne kadar sahip olduğum motorların hiçbiri aman aman iyi denecek motorlar değil ama Tracer 9 Gt'den sonra yıllardır eşek sürdüğümü fark ettim.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Yamaha Mt Tour etkinliğinde hem Tracer 7 hem de Tracer 9 Gt kullanma şansım oldu. Tracer 9 Gt'ye aşık oldum, hem ayı gibi kuvvetli hem kelek yapmayacak şekilde güvenli, çok güzel yatıyordu motor. Bugüne kadar sahip olduğum motorların hiçbiri aman aman iyi denecek motorlar değil ama Tracer 9 Gt'den sonra yıllardır eşek sürdüğümü fark ettim.
    Motorcu bi abim vardı, maddi imkanları yerinde olduğu için bir çok marka-modele sahip oldu. Sahip olamayacağın motora binme, kendi motorundan soğursun derdi
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu bi abim vardı, maddi imkanları yerinde olduğu için bir çok marka-modele sahip oldu. Sahip olamayacağın motora binme, kendi motorundan soğursun derdi
    Ben o işi aştım, hayatım sahip olduğum motorlardan soğumakla geçti İmkan oldukça her modeli deneyimlemek gerek.
    espresso, haluk23 ve maktama bunu beğendiler.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Merhaba, tracer 700'mü satıp 2019 model 900'lü oldum birkaç gündür kullanıyorum, daha önce yamaha deneyim günlerinde test edebilme imkanım da olmuştu, bu sebepten sürekli aklımdaydı, gidişi, sesi, görünümü ve eski 700'ün kullanımındaki aynı hissi ama çok yüksek gücü ile beni mest etti, iyi ki de almışım diyorum.

Ben de ufak bir sorun var o da camdan gelen tıkırtı, en alt kademeye aldığımda hiç ses olmuyor ama üst kademelerde nereye alsam yoldaki bozukluklar hemen tıkırtı olarak ses geliyor. Sizlerde böyle bir sıkıntı oluyor mu ve oluyorsa çözümü nedir? Motor halen garantide 5 mayıs'da dolmadan garanti kapsamına girecek bir durum mudur sizce?

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En üstün bir tık altında da ses kesiliyor diye hatırlıyorum. Araya oring, conta gibi bir şey sıkıştırmıştı arkadaş o ses için.
    Metela bunu beğendi.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Hırdavatçılarda su contası var.motorun rengine göre ben kırmızı almıştım.Çok güzel gösteriyor hem.Ses fln kesildi
    Metela bunu beğendi.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Merhaba hayalim olan motosiklet.

Kısmetse 1-2 yıla alacağım. Mükemmellik abidesi benim için. Neler söyleyebilirsiniz kendisi için güncel fikirleri dinlemeye hazırım.

Not: ilk üretim modeli kadar bütçem olacak ona göre paylaşırsanız sevinirim. Generasyonlar vs var mıdır? Ayrıca İstanbul yada Whatsapp grubunuz varsa beni de alır mısınız gelirim buluşmalara. Scooterlıyım kabul buyurursanız.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben öyle bir sürü çok farklı model denemiş biri değilim ama Yamnaha Mt Tour'da Tracer 9 Gt sürmüştüm. Yaklaşık 20-30 km olabilir sanırım, bence muhteşem bir motordu. Grup lideri Motorcumuhabbeti Derhan'dı. Biz bir ara yardırıp gruptan koptuk ve grup geride kaldı. Ben bu kadar yüksek süratte viraja girdiğimde ilk defa bu kadar korkusuz ve güvenli girdim. Çok tatlı bir motordu. İnip benim eski Kawa'ya bindiğimde ağlayacaktım resmen.

Tracer 9 Gt.de tek sevmediğim kısım; vites pedalı çok ufak ve benim alışkanlığıma göre farklı bir yerdeydi sanki. Aynı problemi geçmişte Mt25'te de yaşamıştım.

REKLAM ALANI
48. sayfa BirinciBirinci ... 38464748

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)