Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW R1200 GS 2007
    Arkadaşlar merhaba.
    Motorsiklet eğitmenim lastikleri bir an önce değiştirmem gerektiğini söyledi. Bende dubleks olarak değiştirmeyi düşünüyorum. Jant ve lastikle ilgili tavsiyelerinizi ve bilgilerinizi bekliyorum.
    Biz cahil dediğimiz zaman,mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz, kastettiğimiz,ilim ve hakikat bilmemektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    nasıl olacak o ??

150_zat_ank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat, vulture, rs200, dominar400
    arkadaşlar merhaba, bir konuda fikirlerinize ihtiyacım var
    öncelikle kendimi tanıtayım 32 yaşındayım ankarada yaşıyorum ve 12 yıldır motosiklet kullanıyorum son iki motosikletim de mondial şuan hali hazırda 2012den beri mr150 vulture kullanıyorum ve 13 bin km devirdik. Maaşallah en ufak bir sıkıntı yaşamadım ve motorumdan memnunum.
    Elimde 7 bin tl param var, kredi ile 13 bin e kadar çıkabilirim. Görselliği ve videolarda izlediğim kadarı ile 130-140km/s hızlara çıkması ile rx3 beğendiğim bir model, ikinci elde 9 bin tl lere sıfır gibi rx3 bulunabiliyor. Sizce bu paralara almalımıyım, yoksa aynı paralara cbr250, sym 250 gibi birşey mi bakmalıyım? Bir diğer seçenekte bütçeyi sonuna kadar zorlayıp 15 binlere 0km yamaha r25 e bakabilirim. Siz olsanız yine bu paralara rx3 evo alırmıydınız?

Motosikleti
    rx3i evo

jackonbir, turkish39, bektanist ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Alıntı 150_zat_ank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba, bir konuda fikirlerinize ihtiyacım var
    öncelikle kendimi tanıtayım 32 yaşındayım ankarada yaşıyorum ve 12 yıldır motosiklet kullanıyorum son iki motosikletim de mondial şuan hali hazırda 2012den beri mr150 vulture kullanıyorum ve 13 bin km devirdik. Maaşallah en ufak bir sıkıntı yaşamadım ve motorumdan memnunum.
    Elimde 7 bin tl param var, kredi ile 13 bin e kadar çıkabilirim. Görselliği ve videolarda izlediğim kadarı ile 130-140km/s hızlara çıkması ile rx3 beğendiğim bir model, ikinci elde 9 bin tl lere sıfır gibi rx3 bulunabiliyor. Sizce bu paralara almalımıyım, yoksa aynı paralara cbr250, sym 250 gibi birşey mi bakmalıyım? Bir diğer seçenekte bütçeyi sonuna kadar zorlayıp 15 binlere 0km yamaha r25 e bakabilirim. Siz olsanız yine bu paralara rx3 evo alırmıydınız?
    Saydiklariniz üçüde farklı kategori (naked,enduro,racing). Aklınızın ve kalbinizin tam kesiştiği yerde hangisi daha ağır basıyorsa onu alın. Ama rx3ü soruyorsan 9 numara motordur kendileri.

150_zat_ank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat, vulture, rs200, dominar400
    aslında olaya 250cc olarak bakıyorum, rx3 oturuş pozisyonu ve duruş olarak en beğendiğim motor. Başta da dediğim gibi zaten kullandığım motordan menmunum sadece hazır elimde biraz para varken makinayı değiştireyim dedim ve aradaki fiyat farkına değsin istiyorum. Gidişi daha iyi olsun, daha rahat olsun vs. bu konularda da hem bütçeme uygun hemde tipine bayıldığım rx3 e geçmeye değermi onu çözemedim

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar bilen varmı acaba,RX3 ün ön far ampulü H4 değilmi?yani arkasında 3 bacak var,değilmi?

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Alıntı 150_zat_ank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında olaya 250cc olarak bakıyorum, rx3 oturuş pozisyonu ve duruş olarak en beğendiğim motor. Başta da dediğim gibi zaten kullandığım motordan menmunum sadece hazır elimde biraz para varken makinayı değiştireyim dedim ve aradaki fiyat farkına değsin istiyorum. Gidişi daha iyi olsun, daha rahat olsun vs. bu konularda da hem bütçeme uygun hemde tipine bayıldığım rx3 e geçmeye değermi onu çözemedim
    RX3i Evo ya bişey diyemem ama,Başka motor önerilerine açıksınız madem,Hiç ktm Duke düşündünüz mü? Ankara'ya bayisi açılmış inceleyin isterseniz.
    150_zat_ank bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bilen varmı acaba,RX3 ün ön far ampulü H4 değilmi?yani arkasında 3 bacak var,değilmi?
    H4 hocam..
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Motosikleti
    bektanist teşekkürler,bende öyle tahmin etmiştim.o zaman şu ampul,aydınlatma sıkıntısı çekenlerin işine yarayacak.beyaz olduğu için sislerle de uyumlu olacaktır.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO

İnsan kişisi izin almaya gerek duymadan motorun üstüne biniyor,yan ayaklık haliyle kapanıyor.Nerden geldi ses diye aval aval bakınıyor.Durumu anlatıyorum otomatik kapanıyor diye.Aaaaa başkaları için bilmiyosa sıkıntı diyor,tamam da başkalarının benim motosikletimin üzerinde işi ne? Benim bilmem yeterli.Ben unutkan biri olduğumdan çok işime yarıyor.
    Ki motosikletimide hiç bir araç veya yayalara engel olmayacak şekilde bırakırım kimse bi yere sürüklemesin diye.
    kdiner, adanalı, Salih_T ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    geçen gün yusuf kardeşim benim yanıma geldi,bende motorun üzerinde birkaç poz verdim.ee ne de olsa yakında benimde olacak.

turkish39, bektanist ve Salih_T bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    geçen gün yusuf kardeşim benim yanıma geldi,bende motorun üzerinde birkaç poz verdim.ee ne de olsa yakında benimde olacak.
    http://i.hizliresim.com/Romp8R.jpg
    http://i.hizliresim.com/pByNMa.jpg
    http://i.hizliresim.com/kn487D.jpg
    Haydi hayırlısı
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti

yeni gelecek modellerde olan değişiklikleri paylaşayım gözüme çarpanlar ön çamurluk uzatılmış egzoz deve boynu kısaltılmış kromaj kaplanmış ilk gözüme çarpanlar. türkiyeye geldiğinde değiştirebiliriz diye düşünüyorum...
    turkish39 ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Arka jant büyümüş gibi duruyor.

Motosikleti
    http://i.hizliresim.com/Romp8R.jpg
    http://i.hizliresim.com/pByNMa.jpg
    http://i.hizliresim.com/kn487D.jpg
    boy kaç hocam 1.78 mi ? ne küçük kalmış nede büyük gayet yakışmış allah tamamına erdirsin.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Motosikleti
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boy kaç hocam 1.78 mi ? ne küçük kalmış nede büyük gayet yakışmış allah tamamına erdirsin.
    tam isabet kardeş,1.78.teşekkürler,amin.
    bektanist bunu beğendi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    bazen düşünüyorum 11.000 TL bütçe ile 2.el crf250l mi yada sıfır rx3i mi alsam diye...

Siz ne dersiniz..

Amaç 1.82 boy 90 kilo için biraz daha yapılı ve 250 cc uzun süre kullanabileceğim bir motosiklet..
    halilom bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    rx3i evo
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    H4 hocam..
    bektanist teşekkürler,bende öyle tahmin etmiştim.o zaman şu ampul,aydınlatma sıkıntısı çekenlerin işine yarayacak.beyaz olduğu için sislerle de uyumlu olacaktır.
    http://i.hizliresim.com/8DqXG7.jpg
    arkadaslar motorun uzerindeki ampul hs4 degil hs1'dir . evet uc bacakli ikiside ama farki hs1=35w , hs4=60w ...
    yani o hs4 ampulu takarsaniz basiniza gelebilecekler sunlar; asiri yuklemeden dolayi aku sarj edemeyip bosalabilir , farın ic aynalari ayni sekilde ısidan kararma yapabilir ve elektrik tesisatindaki kablolar yanabilir... bunlari arastirip ogrendikten sonra bende gidip ledli xenon aldim cunku maksimum 25w cekiyor ve bu orjinal ampulundende daha az .

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazen düşünüyorum 11.000 TL bütçe ile 2.el crf250l mi yada sıfır rx3i mi alsam diye...

Siz ne dersiniz..

Amaç 1.82 boy 90 kilo için biraz daha yapılı ve 250 cc uzun süre kullanabileceğim bir motosiklet..
    rx3i evodan onceki motorum crf250l ve sana gonul rahatligiyla rx3 almani tavsiye ediyorum
    Salih_T ve halilom bunu beğendiler.
    keeway arn125 , yamaha ybr 125 esd , hyosung gt250r , honda cbf250 , honda cbr250r repsol , honda crf250L , daelim daystar 250 , mondial rx3i evo

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Siz ne dersiniz..

Rahatını düşünüyorsan tabiki RX3 ama hoplayıp zıplayacam diyosan CRF.İkisini de kullandım.CRF biraz daha torklu,gaz tepkisi daha hissettiriyor.Ama artık rahatımı düşündüğüm için RX3 aldım.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)