Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Tüh be

Tamda buraya şevkle girip , Bursa Mt den ake(akın) abi rx3 aldı, gömün mesajları, sorun soruları diye bağıracaktım

Kendi kendine teslim olmuşsun Akın abi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    berkutçum, bilgi paylaştıkça güzeldir ;)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9313621/detay/

ilgilenen arkadaşlar mesaj atarlarsa telefon numaramı veririm.

Motosikleti
    rx3
    ön tekerin arkasındaki lambda sensörü .. kendileri eksozun üzerindedir. kablosunu takip et 30 cm sonra siletim soketine ulaşıyorsun açıkta zaten.oksijen sensörü diyede geçiyor.
    kdiner bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    tşk ederim.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    grupta paylaştım. burayada yazmakta fayda var. birilerinin canı yanmasın. kontrol edin !!!

arka fren kaliperini tutan civatalarınızı kontrol edin. yerlerinden düşme ihtimalleri var.

turkish39, maktama, papazkemal ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Benim Mondial'in de ön disk cıvatası düşmüştü. Bi tanesi düşmüş diğerini düşmeden fark ettim. Motosikletlerde kullanılan ince başlı cıvatalar bulunmuyo hiç bir yerde. Basit bir M8 cıvata taktım çirkin durdu.

Benimde demek istediğim buydu.. Rx3 kotudur demek istemiyorum. Ancak Bazı detaylarda henüz çinlilerin öğrenecek daha 10 yılı var en az diyorum.

Ben acemiliğimin 2. fazını 2009 model Derbi Terra ile atmıştım. Malzeme kalitesine hayran kaldığım Çelik fren hortumlu PAIOLI amortisörler ( bilen bilir üst kalitedir ) Harika makinedir. 2 defa kaza yaptım üzerinden ne parça düştü nede bir yerinde paslanma vs gördüm 2 yılda. Şuanda halen bir arkadaşımda motor arada hobi için biniyor. Halada taş gibi..

Benim Rx3 ün 5 yılda bu kadar diri kalabileceği konusunda endişelerim var hala..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Benim kabile

06Serhat, Mengu16, sgmarf ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim Mondial'in de ön disk cıvatası düşmüştü. Bi tanesi düşmüş diğerini düşmeden fark ettim. Motosikletlerde kullanılan ince başlı cıvatalar bulunmuyo hiç bir yerde. Basit bir M8 cıvata taktım çirkin durdu.
    Help mi gardaş, saplama kafasını kırdım, ters kılavuzu ankara'da kim çeker biliyor musun ? M10 civata boyutunda, yani fazla kalın değil.

Motosikleti
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Help mi gardaş, saplama kafasını kırdım, ters kılavuzu ankara'da kim çeker biliyor musun ? M10 civata boyutunda, yani fazla kalın değil.
    Dışkapıdaki ustalarda kılavuz takımı vardır mutlaka, şu geçen birine tavsiye ettiğim Kuba motorun altında solda olan tamirci vardı oraya gidebilirsin. M10 cıvata motorun neresinde var, ayrıca nası kırdın onun kafasını ?

Dışkapıdaki ustalarda kılavuz takımı vardır mutlaka, şu geçen birine tavsiye ettiğim Kuba motorun altında solda olan tamirci vardı oraya gidebilirsin. M10 cıvata motorun neresinde var, ayrıca nası kırdın onun kafasını ?
    Kuba motor dediğin yere geçen gitmiştim, YİBAyı geçip ulusa doğru giderken (dışkapı tarafından) ilk aradan, yani ışıkların oradan sağa döndüm, sonra sola döndüm. İleride sağda KUBA motor vardı galiba ?

Sağ arka basamağı motora bağlayan küçük saplamalar var 2 tane, 1 tanesi söküldü ötekinin kafası koptu Kaynamış kendi kendine, taa 2011'de birisi daha yazmıştı bunu, sakın amasör veya basamak vidalarına dokunmayın diye, dokunduk elde kaldı

Dün gösterge teli koptu
    Bugün gaz teli koptu , vidası kırıldı.

Elimde kalacak yakında , gözünü sevdiğimin çin malını 50 liraya sıfırlıyorum Kullanma kılavuzuna 15 binde bir ağır bakım yazmalılar.

Motosikleti
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba motor dediğin yere geçen gitmiştim, YİBAyı geçip ulusa doğru giderken (dışkapı tarafından) ilk aradan, yani ışıkların oradan sağa döndüm, sonra sola döndüm. İleride sağda KUBA motor vardı galiba ?

Sağ arka basamağı motora bağlayan küçük saplamalar var 2 tane, 1 tanesi söküldü ötekinin kafası koptu Kaynamış kendi kendine, taa 2011'de birisi daha yazmıştı bunu, sakın amasör veya basamak vidalarına dokunmayın diye, dokunduk elde kaldı

Dün gösterge teli koptu
    Bugün gaz teli koptu , vidası kırıldı.

Elimde kalacak yakında , gözünü sevdiğimin çin malını 50 liraya sıfırlıyorum Kullanma kılavuzuna 15 binde bir ağır bakım yazmalılar.
    Kuba motora gitmeyecen, onun olduğu sokağın bir alt sokağında hırdavatçı, rulmancı falan var işte o sokakta tamirci. Tam konumunu belirmek için Kuba'yı hedef gösteriyorum. Kuba motorun önünden sağa aşağı döndün mü alt sokaktaki soldan 2'ci dükkan, dediğim tamirci.

Kuba motora gitmeyecen, onun olduğu sokağın bir alt sokağında hırdavatçı, rulmancı falan var işte o sokakta tamirci. Tam konumunu belirmek için Kuba'yı hedef gösteriyorum. Kuba motorun önünden sağa aşağı döndün mü alt sokaktaki soldan 2'ci dükkan, dediğim tamirci.
    maktama ve ibrahimkcmz bunu beğendiler.

Motosikleti
    2 ile gösterdiğin yer veya onun sağındaki dükkan. Orda başka tamirci olmadığından sıkıntı değil gittiğinde görürsün.

western - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 125 Ace
    Kışın complitıd )) ömürsünüz muhterem

Alıntı western adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kışın complitıd )) ömürsünüz muhterem
    Mondial böyle kafa yapıyor işte.

2 ile gösterdiğin yer veya onun sağındaki dükkan. Orda başka tamirci olmadığından sıkıntı değil gittiğinde görürsün.
    Thank goes to Mengüüüü.

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Arkadaşlar bugün motoru bayide gördüm çinli fln ama gerçekten çok güzel ve işlevsel duruyor, umarım alan arkadaşlar sorunsuz uzun yıllar kullanır.
    turkish39 ve ake bunu beğendiler.

gürselco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme 150
    Sevgili motorcu arkadaşlarıma...
    Bir kaç aydan beri Mondial RX3 kullanmaktayım. RX3 ile bir yurtdışı seyahat yaptım ve motor hakkında gerekli olan tüm bilgileri kendimce anlatmaya paylaşmaya çalıştım. Sizlerin sorularına mümkün olduğunca cevaplar vermeye çalıştım. Cevaplarımın yeterli olduğunu zannediyorum.
    Bugünden itibaren RX3 kullanmayacağımı ve bana bu konuda sorular sormamanızı, yorum yaptırmamanızı rica ediyorum.
    Bugüne kadar göstermiş olduğunuz güven ve ilgi için hepinize çok teşekkür ederim. Hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim. Sevgi ve saygılarımla.

Motosikleti
    Alıntı gürselco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kaç aydan beri Mondial RX3 kullanmaktayım. RX3 ile bir yurtdışı seyahat yaptım ve motor hakkında gerekli olan tüm bilgileri kendimce anlatmaya paylaşmaya çalıştım. Sizlerin sorularına mümkün olduğunca cevaplar vermeye çalıştım. Cevaplarımın yeterli olduğunu zannediyorum.
    Bugünden itibaren RX3 kullanmayacağımı ve bana bu konuda sorular sormamanızı, yorum yaptırmamanızı rica ediyorum.
    Bugüne kadar göstermiş olduğunuz güven ve ilgi için hepinize çok teşekkür ederim. Hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim. Sevgi ve saygılarımla.
    Bugünden sonra niye kullanmıyorsunuz ? Reklam anlaşması vardı da süresi mi doldu mesela. Foruma en son 7 Mayıs 2013'te mesaj atmışsınız burda bi soru-cevap olayı olmamış zaten

Alıntı gürselco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık bu motoru kullanmayabilirsiniz ancak neden sorulara cevap vermeyeceksiniz anlamadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

Bugünden sonra niye kullanmıyorsunuz ? Reklam anlaşması vardı da süresi mi doldu mesela. Foruma en son 7 Mayıs 2013'te mesaj atmışsınız burda bi soru-cevap olayı olmamış zaten
    İşleri güçleri kolpacılık

Tüm mesajlar Mondial konularında, zaten facebook'taki durum aşikar. Dediğin gibi ben son mesajda bir sitem algıladım. Ankaşılan yönetim biliminden yoksun Mondial yöneticileri(!) ile ters düşüp böyle bir mesaj atmayı uygun görmüş.

Sıkıntı yok, Emre Abi'yi dinleriz bundan sonra.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)