Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kara_kule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250
    düşük devirlerde motorun gaz tepkisinin yumuşak olması bana göre iyi sayılacak bi özellik ,şehir içi kullanımlarında aralardan girip cıkarken kullanıcıya sorun cıkarmaz ,aynı zamanda şehir içi sürüşlerinde yakıt ekenomisinede katkısı olabilir, performanslı kullanan kullanıcılar yüksek devirlerin tadını daha iyi cıkarabilir bence

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt07
    motor kesinlikle 250 cc duke 250 ile kalktık ve kalkışta beni geçti normalde 300 lük 390 na kafa tutuyor geçemesede asla 300 lük değil fakat duke 250 arayı açıp gidemedi 5 mt önümdeydi motorun hızı tatmin edici 157 km yaptım 145 km hıza kadar güzel ondan sonra yavaş yavaş hızlanıyor arkadaşlar motordan hız bekleyen racing almasını tavsiye ederim cc ye göre güzel frenleri kalitesi yol tutuşu süspansiyonu çelik fren boruları diskleri vs vs gayet güzel yani kısaca bu fiyata bana göre alternatif yok belki başka bir kişi başka düşünebilir benim sym wolf 250 ,inazuma ,yamaha xj6 duke 390 nım oldu bu motorlarla kıyas ediyorum bu fiyata bence harika '' bana göre '' inazuma tam bir kağnı arabası idi ve hantaldı sym titreşim olarak çok kötü idi yamaha mükemmeldi fakat yakıtı ve fiyatı fazla idi duke hem pahalı hem koltuğu aşırı kötü idi ve teknik bir sorunu vardı bana göre benelli yakıtı süper fiyatına göre en alınası motor video çekeceğim en kısa zamanda

Merhaba,ben şanlıurfa'dan bir eğitimci ve motor sevdalısıyım. bu güne kadar 170 cc ten yukarısını kullanmadım. Bayide bu motorları gördüm. Gerçekten küheylan duruşlu olmasına vuruldum. Satıcı benim motorumu değerinde bir fiyatla takas almak (3000 tl'ye)10.000 vermek suretiyle TNT250 yi bana verebileceğini söyledi. Kafama yattı. Lakin aklımı kurcalayan bir şey var:Neden görünüm itibariyle TNT 250 ye çok benzeyen 25'liğini getirmiyor. O gelince kendisi için o motoru yeterli bulacak çoğunluk ona yönelip çift silindirlilerin ellerinde kalacağını mı düşünüyorlar acaba? yoksa öyle değil de benim bu kaygımın teknik ve ticari bir temeli yok mu? Ne dersiniz dostlar?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    TNT25 modeli sadece bizde değil daha hiçbir ülkede satışa sunulmadı. Beklemedeyiz.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Öncelikle alan arkadaşlara hayırlı olsun. Fotoğraflar gelirse güzel olur. Yumuşak gaz tepkisi özelikle motora 250 cc den giriş yapacaklar için ve yeni 250 cc kullanıcıları için güzel bişey. Ve yakıtının da düşük olmasında etkisi vardır. Motorun kalitesi genel anlamda iyise ki öyle deniyor bu fiyata iyi bir alternatif demektir. Bakalım gidişat nasıl olacak, diğer firmalar da indirim yapacak mı?

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alan arkadaşlara hayırlı olsun,

Alan, kullanan arkadaşların paylaşımlarını bekliyoruz

Ben de motora bu yaz msx 125 ile başladım
    bir süre daha kullandıktan sonra 200-250 cc arasında motor almayı düşünüyorum

Daha önceden Suzuki inazuma, kawasaki z250sl falan bakınıyordum
    TNT 250 yi yeni fark ettim. Gerçekten çok güzel ve alınası görünüyor.

Kullanan arkadaşlar bizi aydınlatın : )

Motosikleti
    yamaha mt07
    https://m.facebook.com/story.php?sto...&ref=bookmarks.

Kendi çapımızda ilk videoyu paylaşayım daha müsait zamanda sürüş yaparken bir video paylaşacağım

Şehir dışındayım youtube atamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:55 ----------

Videoyu izleyebildinizmi youtube yükleyemedim

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Alıntı ayns adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kendi çapımızda ilk videoyu paylaşayım daha müsait zamanda sürüş yaparken bir video paylaşacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:55 ----------

izleniyor sıkıntı yok
    - Ayağımız kick starta değer değmez, gözümüz dağlara çevrilir.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı ayns adlı üyeden alıntı Mesajı göster

adama demezlermi hiç mi kotu yanı yok vs diye hocam
    berkaye bunu beğendi.

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D Ben duke 200 sattım motoru yenilemek için sadece sonra bi tntye baktım baya alsammı almasammı alsammı almasammı motor güzel belli kalitesi kendini gösteriyor kubaya güvenemedim ve kötü yanı varmıdır şüphesiyle gittim duke 200 aldım yine

Motosikleti
    yamaha mt07
    Videoyu iyi dinlersen orada söylüyorum markası belirsiz hızı çok iyi değil sesi çok iyi değil diye bunun haricinde motor güzel kaldıki bir çok şey göreceli herkeze göre değişkenlik gösterir bana göre motor kaliteli fiyatına göre tercih edilebilir herkez gider bakar işine gelen alır gelmeyen üzerine ekler başka alır ben samimiyetle gördüklerimi anlatmaya çalıştım budur sürüş esnasındada çekim yapıcam
    hakaninanç bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Bi action cam edininde öyle çekin sürüş videosunu

Motosikleti
    yamaha mt07
    Kamera var fakat vakit yok hafta sonu çekicem inş

mrb ben bugün samsun kuba bayisinde şöyle bir gözden geçiirdim benden öncede 20 kişi bakmış satıcı ısrarla 300 lük ve 36 beygirden bahsetti ben 250 lik gelecekmiş buda böyle değilmi dedim yok dedi. fiyatta anahtar teslim 13500 çekti satış istanbulda çok fazla olduğunu iddaa etti birazda leklam olacakta bukadar olmaz dedim içimden =) tasarım hoşuma gitti lastikler değişik bir markaydı anlamadım yalnız. orda oturan birinde dikkatini çekmiş 1 saat içinde senin gibi incelemeye gelen çok kişi geldi dedi ama satış yok ama sezdirdiler yani. saten sadece kırmızısı gelmiş . bende niyetim var ama alan arkadaşların bilgilendirmesine bakıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:04 ----------

satıcı 300 lük ama 250 geçiyor ruhsatta dedi inandırıcı gelmedi ama motor buloğu çok hoşuma gitti kaliteli ve farklı hoş bir görünüme sahipti

Motosikleti
    yamaha mt07
    Kesinlikle motor 250 lik aldanmayın normalde 300 lük olanı duke 390 na yetişiyor ben duke 250 yi geçemedim videoyu izle istersen ufaktan test yaptım

Tanıtım videosu yayınlamışlar web sitelerinin ana sayfasında. Videoda görünen modeller de ilerleyen zamanlarda gelecek modellermiş söylediklerine göre.

http://www.benelliturkiye.com/
    https://vimeo.com/133216272

GT modeli dikkatimi çekti.

Motosikleti
    Honda 650F
    arkadaşlar bir kaç günüdr bu motor gözüme takılıyor görünüm olarak güzel. ses olarakta interneten baktığım kadar sanki 4 silindir sesi varmış gibi ses çıkarıyor gibi. diğer r25 cbr250r motorlara göre sesi sizce iyimi ? birde malzeme kalitesi olarak nasıl kullanan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Türkiye'deki fiyat politikalarını gördükten sonra hiç heyecanlanmaya gerek yok. 800 cc olana 35 bin derler, üzeri de 45 bin'den başlar. GT yerine gider Crosstourer alırsın. Görürsünüz TNT 600 bile seneye gelmez. Fiyatı hala XJ6N'den bin TL daha pahalı. Bir söylesinler ya neden alayım o paraya ikinci eli olma ihtimali olmayan bir motoru ? Olması gereken en fazla 20 bin TL. TNT 250'nin indirimi de göreceksiniz kalıcı olacak. Aksi halde bayiler ellerindeki stokları bitirip başka da sipariş vermezler. Muhtemelen Kuba bayilerine kota koyup zorla motor aldıracaklardır. Şimdi Benelli yetkilileri bu yazdıklarımı okuyup okuyup gülüyorlardır mutlaka ama hepsini beraber izleyeceğiz. Zamanında kendi kendilerini biz İtalyanız diye gaza getirip TNT250'nin fiyatını doğru belirleselerdi bu kadar antipatik duruma düşmezlerdi.

İndirimli TNT 250'yi saymazsak, tek çıkar yolları TNT25. Onu da İtalyan gazına gelip batırmazlar umarım.
    Salih_T bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha mt07
    Alıntı exterminate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir kaç günüdr bu motor gözüme takılıyor görünüm olarak güzel. ses olarakta interneten baktığım kadar sanki 4 silindir sesi varmış gibi ses çıkarıyor gibi. diğer r25 cbr250r motorlara göre sesi sizce iyimi ? birde malzeme kalitesi olarak nasıl kullanan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.

Ne diyorsun Seko birader, "indirimli TNT 250 yi saymazsak" derken uygun olduğunu ve alabileceğimizi mi ima ediyorsun?, yukarıda bu konuda bilgiye ihtiyacı olan birisi olduğumu yazmıştım. Senin gibi işten anlayanlardan yardım bekliyordum. Dolayısıyla bu yorumunu doğru mu okuyorum? adamlar bana (Şanlıurfa) sıcak yaklaştı, kendi motorumu değerinde takasa alacak ve 13 bine toplamda bırakacak motoru. Ama hala söylenilenlerden çekiniyor ve cesaret edemiyordum. Onun için soruyorum kardeş?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)