Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Kyairfn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar hallettim. Aküyü gece bir motele biraktim sagolsunlar cok yardimci oldular. Sabah kadar sarj ettirdim akuyu. Benimkine benzer iki aku aldim yolda ne olur ne olmaz diye. Ayrica kafayi sokup lambalarin soketini cikardim iptal ettim. Sorunsuz geldim istanbula bitmedi aku. Yazip yardimci olan arkadaslara cok tessekkur ederim.
    Servise Uğradıktan sonra konu hakkında daha detaylı bilgi verirsen iyi olur. Başkası karşılaşmış mı böyle bir arıza ile

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Bugün 4000 bakımı için ilk kez Vale Motor'a gittim. Yazılım güncellemesi yapıldı, yağı değiştirildi (Motul), zincir ayarı kontrol edildi. Toplamda 65 TL ödedim çıktım. Motor aslında daha 3400KM'de idi ancak haftaya 1300KM yol yapacağım için aradan çıksın, yağ da yenilensin istedim.
    Yazılım güncellemesinden sonra motor başka bir şey oldu ama Çok daha rahat gidiyor şimdi üst devirlerde.

Bir şu ön kafadan gelen zırıltıyı kesemedik. Ellerinde çift taraflı bantlardan yokmuş, başka zaman bakacağız. Olmadı açıp ben kendim yapacağım artık.
    pea, ...garip... ve oialdemir bunu beğendiler.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün 4000 bakımı için ilk kez Vale Motor'a gittim. Yazılım güncellemesi yapıldı, yağı değiştirildi (Motul), zincir ayarı kontrol edildi. Toplamda 65 TL ödedim çıktım. Motor aslında daha 3400KM'de idi ancak haftaya 1300KM yol yapacağım için aradan çıksın, yağ da yenilensin istedim.
    Yazılım güncellemesinden sonra motor başka bir şey oldu ama Çok daha rahat gidiyor şimdi üst devirlerde.

Bir şu ön kafadan gelen zırıltıyı kesemedik. Ellerinde çift taraflı bantlardan yokmuş, başka zaman bakacağız. Olmadı açıp ben kendim yapacağım artık.
    Uzun yola çıkmadan aç kendin yap yolda çok sıkıntı yaratır sana o şekilde olması. ( Yada servise çift taraflı bant alıp götür hediye et ) :D

Alıntı @lican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce yazmıştım motorun devirdaiminde problem vardı gelen parçalar uymuyodu en son dün aldım servisten 16 gündür servisteydi yine aynı arıza devam ediyor gaziantep teki yetkili kişiler birbirinden habersiz hepsi yalan söylüyor şimdide kendi servisini kötülüyolar en son bana alt motoru komple söktürüp g.antebe göndermemi söylediler bayağı bağrıştık telefonda olmaz dedim sıfır alınmış bi motoru neden parçalatayım tüketici mahkemesine dava açtım firmaya ihtar çekildi en fazla 3 ay sürermiş dava sonuçlanması parayı geri iade istedik ve de yapılan masrafın %90 ını alabiliyomuşuz %99 da kazanıyomuşuz davayı bir daha da bedava verseler böyle firmalardan motor değil bisiklet almam
    Şikayet edebilirsin ama mahkeme 3 aydan fazla sürer bence merkezle ters gitme motorla ilgilenirler marka yeni ilgilenmek zorundalar ki diğer arkadşalar ilgilendiklerini belirttiler ama seninde adamlar ile uygun bir dille konuşman lazım dava açmanı istemezler motoru bile geri alabilirler senden.

Fotoğraf veya video çeken arkadaşlar yok mu hiç ? yada motorda değişiklik yapanlar ?

Motosikleti
    benelli tnt 25
    Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şikayet edebilirsin ama mahkeme 3 aydan fazla sürer bence merkezle ters gitme motorla ilgilenirler marka yeni ilgilenmek zorundalar ki diğer arkadşalar ilgilendiklerini belirttiler ama seninde adamlar ile uygun bir dille konuşman lazım dava açmanı istemezler motoru bile geri alabilirler senden.
    isterse 10 sene sürsün ters gitme diye bişey yok 6-7 kez servise gitti alalı 2 ay oldu en fazla 10 gün binmişimdir 2 kere yan kapak geldi motorun aynı kapağı fabrikada yok fARKLI VERSİYON VAR oda olmuyo onlarda işi servise uydurma yaptırmaya çalışıyolar motoru servisten alıyorum 100 km en fazla gidiyo yine aynı sorun oluyo 6-7kez aynı şeyi yaşadım şu anda tek çözümü başka bi motordan sağ kapak komple devirdaimle birlikte sökülüp buna takılması ama G.antepteki kişiler bunu yapamayacaklarını söylüyolar böyle bi sorunda motor değişimi falan hikaye defalarca konuştuk bi sonuç yok her seferinde servise götür baksınlar diyolar başka bi numaraları yok

bide şöyle bişey var benim yaşadığım sorunu yaşayan bir kaç kişi daha varmış 3-4 gün önce benden yarım saat önce servise gelmiş kendisiyle görüşemedim bide kırklarelinde birinde aynı sorun varmış bakalım o motor lar nasıl tamir olcak ellerinde aynı parça yok
    kefkes ve Mukaddime bunu beğendiler.

acemi27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı acemi27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. sayfadan itibaren burada yazmaya başlayan, benellinin avukatı olmakla suçlanan, sırf bu motor için bu foruma üye olan, birinci derecede benelli kullanıcı adayı olan ben; tarafımdan benelli alma fikri bir saat içinde askıya alınmıştır. Herkes her şeyi yaşayarak öğrensin. Takipteyim. Güzel şeyler yaşamanız dileklerimle...

Bazı arkadaşlar bu yorumu okumadan geçmiş anlaşılan NOKTA

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ''Bu arada güzel motosiklet, fiyatı da iyi, biraz arka lastik ölçüsü sıkıntılı gibi..Birinci muamma, küba servisleri su soğutmalı bu motosikleti ne kadar anlayacak, ikincisi de sanırım lastik ölçüsü biraz farklı michelin, rosso 2 falan yanak yükseklikleri benzer 250liklerden biraz farklı..
    Alanlara hayırlı olsun tekeriniz düz bassın diyorum. Bir yıl bekleyip nedir ne değildir görmek gerek bence.. '' önceden yazdığım bi mesaj..

Madem servis hizmeti veremeyeceksin, neden distrübütörlük alıyorsun. 10-15 tane büyük şehirde adamakıllı

servisin olsun ona da razıyız hadi her şehri geçtik, gerekirse kamyonete atıp götürür yaptırır ve nispeten uygun

fiyatlı aldığına sayarsın..

Tamam piyasaya nispeten uygun fiyatla girmişsin de, iki aylık motosiklete on gün binememek ne demek.

Bu işlerde distribütör genel merkezle anlaşacak, servis eğitimiyse eğitim, adamlar malının arkasında durmalı ama

öyle görünmüyor. Bisiklet tamircisinden bozma servislerle olmuyor bu işler, misal sorun yaşayan arkadaşın

servisinde bildiğim kadarıyla bir kişi var, tek bir kişi ikincisi yok, başka yere gidersin adam yağ koyup bi

zincir ayarı yapamıyor. Sen adamını yetiştir, gerekirse yurtdışına gönder bi ekip, o adamlar burdakileri

eğitsin falan sonra, maliyetine de yansıt gerekirse. Bir parça iki ayda nasıl temin edilmez aklım almıyor.. Bir

parçayı başka motosikletten alıp başkasına takmak bu kadar mı zor!

Ne bileyim memleketin piyasası belli, bi test sürüşü faaliyetin olsun, biraz malının arkasında dur,

rakiplerine göre kapış gidilmesi gerekecek motosikletin haline bak..

He distrübütörü arasan parça fiyatı da verilmiyor ayrı konu. Bir buçuk yıldır takip ettiğim

motosikletti, gittikçe soğuyorum. İlla 250lik motosiklete onaltı onyedibinlira vermek gerekecek demek ki

distrübütor v.s. olmasın diye arada, sorun yaşarsak muhatap bulalım işi bilen servisi olsun diye..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:42 ----------

Peşini bırakma arkadaşım yorucu olsa da.Sadece satış yapmakla bu işlerin olmadığını öğrensin herkes..
    pea bunu beğendi.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar son üç aydan beri motoru değiştirmeye kafayı taktım
    Forumda girmediğim 250cc lik motor başlığı yoktur 3 hafta önce tnt250 almaya karar kıldım Ülkede gelişen olaylardan sonra biraz beklemeye aldım şimdi tekrar gözden geçiriyorum

Şimdi biraz markadan soğudum
    Firmanın motor satıp para kazanma amacı varsa malının arkasında durması gerekli

Hadi benim alıcağım motorda problem çıkmadığını şanslı olduğumu varsayalım ama problemler satış esnasında her türlü motorun fiyatını düşürücektir

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    isterse 10 sene sürsün ters gitme diye bişey yok 6-7 kez servise gitti alalı 2 ay oldu en fazla 10 gün binmişimdir 2 kere yan kapak geldi motorun aynı kapağı fabrikada yok fARKLI VERSİYON VAR oda olmuyo onlarda işi servise uydurma yaptırmaya çalışıyolar motoru servisten alıyorum 100 km en fazla gidiyo yine aynı sorun oluyo 6-7kez aynı şeyi yaşadım şu anda tek çözümü başka bi motordan sağ kapak komple devirdaimle birlikte sökülüp buna takılması ama G.antepteki kişiler bunu yapamayacaklarını söylüyolar böyle bi sorunda motor değişimi falan hikaye defalarca konuştuk bi sonuç yok her seferinde servise götür baksınlar diyolar başka bi numaraları yok

bide şöyle bişey var benim yaşadığım sorunu yaşayan bir kaç kişi daha varmış 3-4 gün önce benden yarım saat önce servise gelmiş kendisiyle görüşemedim bide kırklarelinde birinde aynı sorun varmış bakalım o motor lar nasıl tamir olcak ellerinde aynı parça yok
    Demek ki motora teknik olarak hakim değiller. Belli ki Benelli motorda bir değişiklik yapmış ama distribütör bilmiyor. Muhtemelen servis de anlatamıyordur. Ebay'den aynı kapağı bulmayı dene.

Geçmiş olsun.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vazgeçme Yoldaş, bireyin hakkını yemenin o kadar kolay olmadığını öğrensinler. Benim içim sıkıldı burada okurken. Gerildim, sinirlendim.

Bikaç sorun duyduk şimdiye kadar ama seninki farklı bi problem nasıl ellerinde yok yada gelen kapak nasıl uymuyor gerçi 2 farklı TNT 25 versiyonu vardı galiba seninki yeni versiyon ve yeni versiyonun kapağı ellerinde yoktur umarım en kısa zamanda gelir.

Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''Bu arada güzel motosiklet, fiyatı da iyi, biraz arka lastik ölçüsü sıkıntılı gibi..Birinci muamma, küba servisleri su soğutmalı bu motosikleti ne kadar anlayacak, ikincisi de sanırım lastik ölçüsü biraz farklı michelin, rosso 2 falan yanak yükseklikleri benzer 250liklerden biraz farklı..
    Alanlara hayırlı olsun tekeriniz düz bassın diyorum. Bir yıl bekleyip nedir ne değildir görmek gerek bence.. '' önceden yazdığım bi mesaj..

Madem servis hizmeti veremeyeceksin, neden distrübütörlük alıyorsun. 10-15 tane büyük şehirde adamakıllı

servisin olsun ona da razıyız hadi her şehri geçtik, gerekirse kamyonete atıp götürür yaptırır ve nispeten uygun

fiyatlı aldığına sayarsın..

Tamam piyasaya nispeten uygun fiyatla girmişsin de, iki aylık motosiklete on gün binememek ne demek.

Bu işlerde distribütör genel merkezle anlaşacak, servis eğitimiyse eğitim, adamlar malının arkasında durmalı ama

öyle görünmüyor. Bisiklet tamircisinden bozma servislerle olmuyor bu işler, misal sorun yaşayan arkadaşın

servisinde bildiğim kadarıyla bir kişi var, tek bir kişi ikincisi yok, başka yere gidersin adam yağ koyup bi

zincir ayarı yapamıyor. Sen adamını yetiştir, gerekirse yurtdışına gönder bi ekip, o adamlar burdakileri

eğitsin falan sonra, maliyetine de yansıt gerekirse. Bir parça iki ayda nasıl temin edilmez aklım almıyor.. Bir

parçayı başka motosikletten alıp başkasına takmak bu kadar mı zor!

Ne bileyim memleketin piyasası belli, bi test sürüşü faaliyetin olsun, biraz malının arkasında dur,

rakiplerine göre kapış gidilmesi gerekecek motosikletin haline bak..

He distrübütörü arasan parça fiyatı da verilmiyor ayrı konu. Bir buçuk yıldır takip ettiğim

motosikletti, gittikçe soğuyorum. İlla 250lik motosiklete onaltı onyedibinlira vermek gerekecek demek ki

distrübütor v.s. olmasın diye arada, sorun yaşarsak muhatap bulalım işi bilen servisi olsun diye..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:42 ----------

Peşini bırakma arkadaşım yorucu olsa da.Sadece satış yapmakla bu işlerin olmadığını öğrensin herkes..
    Adamlar servis eğitimini verdi bunların görüntülerinide facebook sayfalarında yayınladılar. Parça konusunda mj grup genel olarka kullanıcıya satış yapmıyor rks ve kuba'dada aynısı adamlar bayimiz kazansın müşteriden biz kazanmayalım diyorlar ama bayileri sıkıntılı bizler bayileri şikayet etmemiz lazım ben sanmıyorum tke bir bayiyie şikayet eden birinin olduğuna marka kaliteli distribütör benim gördüğüm kadarıyla satış sonrası hizmet veriyor sayfada kaç arkadaş problemini ve çözüm şeklini yazdı sayfa içerisinde çözüm bulamayan 1 yaad 2 benelii kullanıcısı vardır bi seferde kötülemenin alemi yok marka taraftarı değilim ama yeni giren bir markayıda bu kadar çbk harcamamak lazım bence adamlar çalışıyor bu kadar.

Motosikleti
    Superlight 200
    Merhaba arkadaşlar.
    Daha önceki sayfalarda sorunumdan bahsetmiştim. Tekrar anlatıp sizi yormayacağım. Haziran ayında aldığım tnt 25 motosikletimin aldığımdan beri hararet sıkıntısı var. Aldığım gün bayiye durumdan bahsettim yetkili kişinin yurtdışında olduğu bir haftaya geleceği söylendi bu sırada servise gidip durumdan bahsettim arıza tespit cihazına bağlanması gerektiğini o cihazıda bayi sahibi yani yurt dışında olan kişinin kullanabildiğini söyledi. Antepteki merkezi arayıp görüştüm. Yeterli soğutma yapıyo anlattığınıza göre binmenizde sıkıntı yok ama servis incelesin dedi. Servise her gittiğimde o bayiye bayi servise topu atıyor. Genel merkezle defalarca görüştüm çözüm arayışına girmediler.en sonunda bayi ve servisi bir araya getirip sorunlu parçaların garanti kapsamından siparişi verildi bir hafta sonra bugün servise ulaştı fakat servisin iş yoğunluğundan çarsamba günü parça değişimi yapılacakmış. Eğer bu seferde halledilemezse diye avukatlarımla görüştüm ve yasal prosedüre bende başlayacağım aynı zamanda bütün forumlarda bu motosiklet ve dağıtıcı firmadaki görüştüğüm yetkilerin umursamazlığını çözüm bulmak istememelerini tek tek isim isim anlatacağım. Motosikletimin değişimini değil para iadesini ayrıca aldığım günden beri kullanamamamın tazminatını isteyeceğim.işin özü haziran ayında sıfır km aldığım motosikletime ağustos ayında hala binemiyorum. Çözümü için defalarca servise gittim genel merkezi aradım henüz halledilmedi. Kuba motosiklet bünyesindeki markalardan alışveriş yapacak arkadaşlar okusun ve kararını ona göre versin. Benelli modellerini kötülemiyorum fiyatına göre çok iyi olduğunu düşünüyorum. Fakat dağıtıcı firmanın ilgisizliği beni markadan soğuttu. Sağlıcakla kalın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

Ayrıca forumdan öğrendiğim vale moto daki ustayı aradım sorunumu anlattım çok ilgilendi ve çözüm arayışına girdi.onada teşekkür etmek isterim.
    oialdemir ve Ruling bunu beğendiler.

Alıntı unljm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.
    Daha önceki sayfalarda sorunumdan bahsetmiştim. Tekrar anlatıp sizi yormayacağım. Haziran ayında aldığım tnt 25 motosikletimin aldığımdan beri hararet sıkıntısı var. Aldığım gün bayiye durumdan bahsettim yetkili kişinin yurtdışında olduğu bir haftaya geleceği söylendi bu sırada servise gidip durumdan bahsettim arıza tespit cihazına bağlanması gerektiğini o cihazıda bayi sahibi yani yurt dışında olan kişinin kullanabildiğini söyledi. Antepteki merkezi arayıp görüştüm. Yeterli soğutma yapıyo anlattığınıza göre binmenizde sıkıntı yok ama servis incelesin dedi. Servise her gittiğimde o bayiye bayi servise topu atıyor. Genel merkezle defalarca görüştüm çözüm arayışına girmediler.en sonunda bayi ve servisi bir araya getirip sorunlu parçaların garanti kapsamından siparişi verildi bir hafta sonra bugün servise ulaştı fakat servisin iş yoğunluğundan çarsamba günü parça değişimi yapılacakmış. Eğer bu seferde halledilemezse diye avukatlarımla görüştüm ve yasal prosedüre bende başlayacağım aynı zamanda bütün forumlarda bu motosiklet ve dağıtıcı firmadaki görüştüğüm yetkilerin umursamazlığını çözüm bulmak istememelerini tek tek isim isim anlatacağım. Motosikletimin değişimini değil para iadesini ayrıca aldığım günden beri kullanamamamın tazminatını isteyeceğim.işin özü haziran ayında sıfır km aldığım motosikletime ağustos ayında hala binemiyorum. Çözümü için defalarca servise gittim genel merkezi aradım henüz halledilmedi. Kuba motosiklet bünyesindeki markalardan alışveriş yapacak arkadaşlar okusun ve kararını ona göre versin. Benelli modellerini kötülemiyorum fiyatına göre çok iyi olduğunu düşünüyorum. Fakat dağıtıcı firmanın ilgisizliği beni markadan soğuttu. Sağlıcakla kalın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

Ayrıca forumdan öğrendiğim vale moto daki ustayı aradım sorunumu anlattım çok ilgilendi ve çözüm arayışına girdi.onada teşekkür etmek isterim.
    2 gün sonra motosikletin teslimatı yapacaklar sana burada bizlere bilgi verirsen seviniriz. Şikayetler artıyor ilgilenen bayi var ilgilenmeyen bayi var ilgilenmeyen bayileri şikayet edersek işe yarayabilir. Tekerine taş değmesin.
    ...garip... bunu beğendi.

Motosikleti
    Superlight 200
    Büyün gelişmeleri buradan paylaşacağım arkadaşlar. Gerekli şikayetleri yaptım. Motoru almak isteyen arkadaşlar kararınız kesinse burdaki olumsuz yorumlar sizi caydırmadıysa en azından firmanın merkezini yani antepteki müşteri hizmetlerini arayın. Forumlarda böyle şikayetler var eğer bizimde başımıza bunlar gelecekse vazgeçiyoruz deyin.sadece sorun yaşayanların yaptığı şikayetler demekki yetmiyor. Belki böyle yaparsak firma taafından ciddiye alınırız.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar servis eğitimini verdi bunların görüntülerinide facebook sayfalarında yayınladılar. Parça konusunda mj grup genel olarka kullanıcıya satış yapmıyor rks ve kuba'dada aynısı adamlar bayimiz kazansın müşteriden biz kazanmayalım diyorlar ama bayileri sıkıntılı bizler bayileri şikayet etmemiz lazım ben sanmıyorum tke bir bayiyie şikayet eden birinin olduğuna marka kaliteli distribütör benim gördüğüm kadarıyla satış sonrası hizmet veriyor sayfada kaç arkadaş problemini ve çözüm şeklini yazdı sayfa içerisinde çözüm bulamayan 1 yaad 2 benelii kullanıcısı vardır bi seferde kötülemenin alemi yok marka taraftarı değilim ama yeni giren bir markayıda bu kadar çbk harcamamak lazım bence adamlar çalışıyor bu kadar.
    Ne savunuyorum ne kötülüyorum, durum tespiti yapmaya çalışıyoruz müşteri olarak, gözden kaçırdığımız şeyler

elbete olabilir fakat bi çok distrübütör- servis ilişkisinin

ahbap çavuş kafasıyla yürütülmeye çalışıldığını biliyorum. Zaten özellikle parça

fiyatının distrübütör tarafından 'servis ne çekerse' mantığına bırakılmasının savunulacak tarafı olmadığını

söylüyorum bu grupta olduğu gibi...Kimi servis kazansın, kimisi bulduğu enayiye çaksın mı fiyatı. Sonra millet

internet sitelerinden taklit parça arasın. Aynı parçanın fiyatı küçük oynamalar hariç her servisinde aynı

olmalıdır. Kullandığım motosiklet de aynı gruptan. Normalde şu an garantili olmalı ama bilin bakalım neden

garanti kapsamında değil..Servise bilhassa gitmediğimden.. Bir servis iyi bir servis kötü olmasın ve bi

standarta otursun diyoruz insanlar iki ayda on kez ürünü kullandım deyince..

Ben de iyi olsun istiyorum; motosiklet güzel, firmadan güzel şeyler görebilecek miyiz! derdindeyiz,

beklemedeyiz..

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek ki motora teknik olarak hakim değiller. Belli ki Benelli motorda bir değişiklik yapmış ama distribütör bilmiyor. Muhtemelen servis de anlatamıyordur. Ebay'den aynı kapağı bulmayı dene.

Geçmiş olsun.
    Serkan; E-bay olayı TR'de bitti, hükümet Paypallı yasakladı,ancak Aliexpress vb sitelerden bakılabilir...
    The Power of The Dreams.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan; E-bay olayı TR'de bitti, hükümet Paypallı yasakladı,ancak Aliexpress vb sitelerden bakılabilir...
    Aliexpress'te 1 ayda zor geliyor kardeşim.
    Kuba servisleri bu motordan ne anlar diyenler var hala kuba servislerinin anlamadıklarını bizde biliyoruz bu yüzden tüm kuba bayilerine servis verilmedi bir kaçına verildi ve bunlara eğitimler verildi kimi servis eğitimi layıkıyla dinledi kimisi gelsin görürüm motoru yaparım mantığıyla davrandı.

Tevfik Fikret Caddesi No:4 Bahcelievler/İstanbul
    Motosikleti
    Benelli
    Randevu Sistemi Geldiginden Beri Düzenli Olarak TNT25 ve TNT250 Forumlarındayım Bunun Dısında Bircok Müsteri Sorunlarını Telefonla Arayarak Veya Whatsapp Yolu İle Anlatıyor Elimizden Geldigince Bizde Yardımcı Olmaya Calısıyoruz Herhangi Bir Görüs Veya Sıkıntı Durumunda 05453660839 Numarası İle Bize Ulasabilirsiniz.
    İyi Günler
    ...garip... ve Emreerol bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)