Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Acilo5050 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu bajaj'a sırf parçaları ucuz fiyatı ucuz diye binmiyorlarsa ben bişey bilmiyorum.Sanayide çalışıyorum yan esnafımda bajaj pulsar var 200 lük sanırım. Adam 3.kes grup şanzumanı dağıttı illallah etti motordan resmen bi baktım 2 hafta sonra yeşil tnt 25 ile geldi :D daha yazılımını bile attırmamıştı ben söyleyince oralardan geçicem attırayım uzun sürmezse dedi :D şimdi her geçişte benim motora bakıyor nerde diye adamın yüzü gülüyor :D
    :D bajaj pular tnt 25 gelene kadar görüşü ve fiyatıyla 10 numaraydı hatta tnt 25 satışına başlamadan önce pulsarın bi reklamları vardı her yerde sanırsın yılların modeli :D ama tnt 25'inde hala biraz eksiği var aksesuar servis vs. biraz daha zaman geçmesi lazım seneye yollar tnt 25 ile dolacak.
    Acilo5050 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı vhpfb44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nereye baksan pulsar görüyosun sanki bedava dagitiyorlar, adama soruyosun diyoki saglamki tutuluyor!!! Tmm bisey demiyorum pulsari olan arkadaslar yanlis anlamasin bende alir binerim ama istiyorum ki farkli olsun her kose başında olan motora binmek istemiyorum sonuçta kuryelik yapmiyorum günlük eve git gel 15km max. Yol yapan birisiyim, benim icin oncelik kalite o yuzden tnt25 i sizlere soruyorum, kalite olarak nasil? Kronik problemleri varmi alirsam pisman olurmuyum? Objektif yorumlarinizi esirgemeyin lutfen ;-)
    Model yeni olduğu için illaki hataları vardır ama merkez ve çin yeterince üstünde duruyor kronik arıza şuan için yok var olan stop etme sorunu da çözüldü pulsar fiyatından ve dediğin gibi çok olmasından dolayı tutuluyor benelli rakip bir model çıkmazsa 1 2 seneye alır başını gider çokta tutulur. Tekeriniz düz bassın.

Bende de stop etme sorunu basladi. Gecici olarak halledildi zamanim olunca goturup tamamen duzeltirecegim. Parca bir iki gune gelirmis. Makinaya soktular arizanin sebebi yanlis hatirlamiyorsam ateslemesindeymis.

Motosikleti
    Benelli Tnt 25
    Arkadaşlar hangi motoru alırsanız alın sizle yaşayacak hali yok.Sizle yaşayacak olsa zaten o paraya vermezler :D. Kul yapımı sonuçta hepsinin sorunu var hepsinin servisi sıkıntılı ben şuana kadar sorun yaşamadım servise gittiğimde başından 1 dk bile ayrılmıyorum işlerini doğru yapsınlar diye bakıyorum vidalarını sıkana kadar yağı doldurana kadar dibindeyim adamların öyle yani bu işler. 9300 km deyim ve gayet memnunum diablo rosso 2 attırdım ısındımı keyfime diyecek yok. Pulsara gelirsek yukardada vhpf44 arkadaşın dediği gibi nerde siyah motor görsem pulsar sıradanlaştı artık bajaj kurye motoru oldu resmen cbf 150'den sonra pulsar 200'e devretti resmen işleri gibi bişey oldu. Ayrıcalık istiyorsan TNT 25 derim. Tekeriniz düz bassın arkadaşlar.
    ...garip... bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı Acilo5050 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hangi motoru alırsanız alın sizle yaşayacak hali yok.Sizle yaşayacak olsa zaten o paraya vermezler :D. Kul yapımı sonuçta hepsinin sorunu var hepsinin servisi sıkıntılı ben şuana kadar sorun yaşamadım servise gittiğimde başından 1 dk bile ayrılmıyorum işlerini doğru yapsınlar diye bakıyorum vidalarını sıkana kadar yağı doldurana kadar dibindeyim adamların öyle yani bu işler. 9300 km deyim ve gayet memnunum diablo rosso 2 attırdım ısındımı keyfime diyecek yok. Pulsara gelirsek yukardada vhpf44 arkadaşın dediği gibi nerde siyah motor görsem pulsar sıradanlaştı artık bajaj kurye motoru oldu resmen cbf 150'den sonra pulsar 200'e devretti resmen işleri gibi bişey oldu. Ayrıcalık istiyorsan TNT 25 derim. Tekeriniz düz bassın arkadaşlar.
    Uzun zamandır gördüğüm en iyi yorum Fark İstiyorsan TNT 25 Bir zamanlar Gergin alet denirdi şimdi fark - tarz Tekeriniz düz bassın.
    Acilo5050, ...garip... ve spirit32 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Benelli Tnt 25
    Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır gördüğüm en iyi yorum Fark İstiyorsan TNT 25 Bir zamanlar Gergin alet denirdi şimdi fark - tarz Tekeriniz düz bassın.
    Makina hala gerginde benzin pahalandı gerek yok birazda fıtı fıtı gitmeyi deneyelim :D :D

Motosikleti
    er6n , tnt 25
    Benelli bi cross model çıkarır mı acaba crosa merak sardım son zamanlarda motoru satmaya da kıyamıyorum. xt600e modele çok aklım gidiyor bakalım ne olacak

Gronax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250 L
    Alıntı zafer6n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli bi cross model çıkarır mı acaba crosa merak sardım son zamanlarda motoru satmaya da kıyamıyorum. xt600e modele çok aklım gidiyor bakalım ne olacak
    O topa hemen girmezler bence ya, hele mevcut motorları bir yaysınlar pazara. :D
    zafer6n ve spirit32 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Maltepe servisle yaşadıklarımı önceki sayfada yazmıştım. Bugün Benelli Türkiye'den aradılar, çok da yapıcı olmayan bir konuşma oldu.
    Servis, akü ölü durumda olduğu için değiştirmişmiş, bakım için de Vale Moto'ya ya da Maltepe servise(???) gidebilirmişim. Yani delinen akün ve zorla satılan akün için soğuk su iç, ilk gittiğin yetkili servisin beceremediğini başka servise yaptır diyorlar. Müşteriyi memnun etmek yerine servisin tarafını tuttular biraz.

Bundan 15 dakika sonra da Maltepe servisten aradılar, dalgınlıkla açtım. Adamın dediği:
    "Bak ikimiz de motor üstündeyiz. Eğer yazdıkların doğruysa Allah benim belamı versin ama yalansa Allah senin belanı versin"
    Tamam dedim, o da kapattı.

Sonrasında Vale Moto'ya gittim de Mehmet usta biraz moralimi düzeltti. İnsan gibi ilgilendi, ne derdim varsa baktı. Maltepe'nin yaptığı zincir ayarı da aşırı gerginmiş, onu düzeltti.
    Vale Moto'ya da teşekkürler buradan
    Acilo5050 bunu beğendi.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Cross topuna girmezler yılların markaları tek tük getiriyor
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Motosikleti
    benelli tnt 25
    vale moto'dan başkası bu işi pek beceremiyor anlaşılan.
    Gronax bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Şu servis işi gerçekten çok can sıkıcı. Motor gerçekten çok güzel. Lastikleri değiştirdikten sonra özellikle sürmeye doyamıyorum.

Gerçi Aslan Motor , yukarıda Allah var ne istediysem ne söylediysem ilgilendi. Aslan abiye buradan bir kez daha teşekkür ederim.

Bilgili bir usta insana yaşama sevinci veriyor. Diğeride hayata küstürüyor motordan bıktırıyor.
    pea ve Acilo5050 bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı spirit32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun pea. adamlardaki yüzsüzlüğe bak. hep işlerini yapmıyorlar yapmadıkları gibi hazırını bozuyorlar. şikayet edince de bozuluyorlar.

servisler yüzünden mundar olacak makine.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

arkadaşlar merhaba,

trafikte genelde çok fazla fan açıyor bu normal midir. süratli giderken sorun yok. hararet göstergesi hiç bir zaman en sona kadar yükselmedi.

yada benim kullanmam ile alakalımımdır.
    Bu yazdığını motorların en çok uzun yolda şişeceğini zanneden arkadaşlar bir okusunlar. Sıkışık trafikte ve sıcakta açması normaldir. Demek ki sistem iyi çalışıyor.
    Acilo5050 ve spirit32 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Benelli Tnt 25
    İlk aldığımda habire açıyordu şuan sıkıntı yok bende sıkışık trafikte bile 3 çizgiyi geçmiyor fanda normal olarak açıyor bi agresiflik olduğunu zannetmiyorum sendede kardeşim.
    spirit32 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İlk aldığında motor henüz açılmadığından daha çok ısınmış olabilir. Bir de havalar serinledi artık.
    spirit32 ve Acilo5050 bunu beğendiler.

Motosikleti
    benelli tnt 25
    değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:02 ----------

burada sorunlarımızı paylaşmak ve sorunlarımıza beraberce çare aramak gerçekten çok güzel.
    Acilo5050 ve pea bunu beğendiler.

Motosikleti
    Benelli Tnt 25
    Alıntı spirit32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:02 ----------

burada sorunlarımızı paylaşmak ve sorunlarımıza beraberce çare aramak gerçekten çok güzel.
    Her zaman tabikide birbirimize yardımcı olacağız bundan daha güzel ne olabilir :D Allah Türkün Yar ve Yardımcısı olsun Amin.

Motosikleti
    er6n , tnt 25
    selam arkadaşlar motoru 10.000 bakımı ve su devirdaim deki su sızıntısı için servise bıraktım dualarınızı eksik etmeyin önce su devirdaim sökülüp antepe gidecekmiş orda incelenip garantiye girip girmeyeceğine karar verilecekmiş denildi bana, böyle midir bu iş bilen var mı ? bana çok mantıklı gelmedi ki o contayı sökerken parçalayacak servistekiler garanti dışı parasını ödeyip contayı alsam mı diyorum bu şekilde en az 1 hafta yatacak gibi motor ? yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum.

Alıntı Philippe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu servis işi gerçekten çok can sıkıcı. Motor gerçekten çok güzel. Lastikleri değiştirdikten sonra özellikle sürmeye doyamıyorum.

Gerçi Aslan Motor , yukarıda Allah var ne istediysem ne söylediysem ilgilendi. Aslan abiye buradan bir kez daha teşekkür ederim.

Bilgili bir usta insana yaşama sevinci veriyor. Diğeride hayata küstürüyor motordan bıktırıyor.
    Var öyle servisler çok takmamak lazım adamlar hergün bizler gibi kullanıcılar ile uğraşıyor
    Philippe bunu beğendi.

selam arkadaşlar motoru 10.000 bakımı ve su devirdaim deki su sızıntısı için servise bıraktım dualarınızı eksik etmeyin önce su devirdaim sökülüp antepe gidecekmiş orda incelenip garantiye girip girmeyeceğine karar verilecekmiş denildi bana, böyle midir bu iş bilen var mı ? bana çok mantıklı gelmedi ki o contayı sökerken parçalayacak servistekiler garanti dışı parasını ödeyip contayı alsam mı diyorum bu şekilde en az 1 hafta yatacak gibi motor ? yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum.
    Parça antepe gidiyorsa dert etme sıkıntısı varsa da çözülür. Cümlenin başına üzüldüm yaw o ne dualarınızı esirgemeyin tamam servislerin hepsinin iyi olması beklemek absurt olur ama hepsini kötülemekte hak yemek olur kötü olan servisler 3 5 şikayet yerse elinden alınır koskoca firma 3 servis yüzünden batırır mı kendini biz şikayet etmesek adamlar servisleri iyi sanır iş bu noktada kullanıcılara kalıyor.
    ...garip... bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)