Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ...garip... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Egzoz ile ayaklık açma, görüntüye bayıldım üstadım güle güle kullan. Aşırı ses sevmeyenlerdenim ama gayet tok şık olmuş bence
    oialdemir ve kurt77 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Biri daha vardı motoru ikinci el almıştı onda da akropovic takılıydı aynı model değil birde onun sesi daha bi gür çıkıyordu sanki. Tekerin düz bassın.

Hiç bir bayide kalmamış galiba 25 ve 250 mayısta geleceği söyleniyor tam bilgisi olan var mı ?

Motosikleti
    Yamaha Mt 25
    Egzoz güzel olmuş bir de sesini duyma imkanımız olsaydı keşke Ben de düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:27 ----------

Arkadaşlar aramızda tank pet uygulaması yapan var mı acaba benim depo üstündeki orta plastikte ufak çizikler oluşmaya başladı .Bunun için siz nasıl bir çözüm buldunuz paylaşırsanız sevinirim. Kazasız sürüşler dilerim.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı kurt77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzoz güzel olmuş bir de sesini duyma imkanımız olsaydı keşke Ben de düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:27 ----------

Arkadaşlar aramızda tank pet uygulaması yapan var mı acaba benim depo üstündeki orta plastikte ufak çizikler oluşmaya başladı .Bunun için siz nasıl bir çözüm buldunuz paylaşırsanız sevinirim. Kazasız sürüşler dilerim.
    Sanıyorum linki görmediniz https://www.youtube.com/watch?v=GhALDY5jCwQ&t=7s

Alıntı kurt77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kaza falan mı yaptın yoksa kendiliğinden boyaları mı kalkmaya başladı ?

Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Carbon Fiber tank pet uygulaması yapılmış bir kaç tane fotoğraf gördüm kırmızı renk motoruna siyah tank pet uygulanmıştı güzel görünüyor yaptırabilirsin. Fotoğrafları yanlış değilsem Benelli Türkiye facebook sayfasında görmüştüm yada bu forumdan.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Carbon Fiber tank pet uygulaması yapılmış bir kaç tane fotoğraf gördüm kırmızı renk motoruna siyah tank pet uygulanmıştı güzel görünüyor yaptırabilirsin. Fotoğrafları yanlış değilsem Benelli Türkiye facebook sayfasında görmüştüm yada bu forumdan.
    aslında motorun yeşil parçalarının tamamına GNC kaplama da Carbon kaplatmak gibi bir düşüncem var şu aralar ruhsat a işletmek meşakkatli galiba

aslında motorun yeşil parçalarının tamamına GNC kaplama da Carbon kaplatmak gibi bir düşüncem var şu aralar ruhsat a işletmek meşakkatli galiba
    Biraz pahalı değil mi o işlem Tabi görüntü olarak motor çok cazip ve ilgi çekici duracaktır. Ruhsata işletmeye 2 katı para isteyebilirler bırak orjinal kalsın.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz pahalı değil mi o işlem Tabi görüntü olarak motor çok cazip ve ilgi çekici duracaktır. Ruhsata işletmeye 2 katı para isteyebilirler bırak orjinal kalsın.
    O işlemin parası Bugün Mitas Sport Force Plus lastiklere gitti. Daha önce lastik değiştirenler den farklı bir marka ve model. İyi yorumlar okudum bu lastik hakkında yakında fikirlerimi yazarım. Uygun ve güven veren bir lastikmiş.
    ...garip... bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    O işlemin parası Bugün Mitas Sport Force Plus lastiklere gitti. Daha önce lastik değiştirenler den farklı bir marka ve model. İyi yorumlar okudum bu lastik hakkında yakında fikirlerimi yazarım. Uygun ve güven veren bir lastikmiş.
    Bende iyi yorumlar okumuştum ama bir michlen veya rosso kadar olacağını sanmıyorum hade hayırlısı.

Havalar ısınmaya başladı gezi yapmayı düşünen ekip kuran kimse yok mu ? Yaz gezileri toplanmaları çıkmıyor sanki bu aralar.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende iyi yorumlar okumuştum ama bir michlen veya rosso kadar olacağını sanmıyorum hade hayırlısı.
    Bende kararsızdım. Şöyle bir konu açtım.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ort-force.html

İki lastiği kullanan arkadaşların olumlu yorumlarını dikkate aldım. İnsanlar Super Duke R a takıyor, Panigale ye takıyor. Hayabusa ya takan var. Heka dostum daha önce Fc moto dan alışveriş yaparken de yardım etmişti. Şimdi onun tavsiyesi ile deniyorum. Green Arrow Husqvarna Nuda sında kullanıyor. Hepsi çok memnun. Bu akşam taktırıp göreceğiz.

Bende kararsızdım. Şöyle bir konu açtım.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ort-force.html

İki lastiği kullanan arkadaşların olumlu yorumlarını dikkate aldım. İnsanlar Super Duke R a takıyor, Panigale ye takıyor. Hayabusa ya takan var. Heka dostum daha önce Fc moto dan alışveriş yaparken de yardım etmişti. Şimdi onun tavsiyesi ile deniyorum. Green Arrow Husqvarna Nuda sında kullanıyor. Hepsi çok memnun. Bu akşam taktırıp göreceğiz.
    Yorumları okuyup lastikten etkilenmemek mümkün değil gibi görünüyor Sen kullan TNT 25 için önerilecek mi değil mi bizlere yardımcı olursun artık. Hayırlı uğurlu olsun tekerin düz bassın.

Üstadlar saygılar,
    Aynaları değiştiren oldu mu acaba?
    Bunu neden soruyorum ; işyerimin otoparkında sağolsun bir şöför abimiz azcık yavaş geçememiş, ulan arkadaş elinle itsen bu katlanıyo ya da yavaş geçsen senin aynan benim aynamı katlıyo zaten daha önce de başımıza geldi. ayna katlanıyo sonra akşam ben açıp yoluma devam ediyorum. abimiz nasıl hızlı geçtiyse ne elciğe ne hiçbir yere değmeden sol aynamı almış. plastikten kopmuş yapışacak gibi değil. Değiştirmiş arkadaş varsa sol ayna boşta duran varsa gidip takımını alsam sağ ayna evde yatacak. Sol ayna fazlası olan varsa istanbuldayım temasa geçebilirseniz sevinirim. Ücreti mukabilinde alabilirim. Takımı 60 lira neticede ama evde duran arkadaşımız varsa dedim bir sorayım. Görünmez kazalar görünür yerlerde insanın başına geliyor Allahtan kamera kayıtları var, tahsil edicem işallah kim dokunduysa plakayı buldum da tahsil edemezsem de nazar boncuğu dicez kavga edebilecek bir yapım yok ne diyeyim.

tekerinize taş değmesin üstadlar. saygılarımla

Alıntı ...garip... adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstadlar saygılar,
    Aynaları değiştiren oldu mu acaba?
    Bunu neden soruyorum ; işyerimin otoparkında sağolsun bir şöför abimiz azcık yavaş geçememiş, ulan arkadaş elinle itsen bu katlanıyo ya da yavaş geçsen senin aynan benim aynamı katlıyo zaten daha önce de başımıza geldi. ayna katlanıyo sonra akşam ben açıp yoluma devam ediyorum. abimiz nasıl hızlı geçtiyse ne elciğe ne hiçbir yere değmeden sol aynamı almış. plastikten kopmuş yapışacak gibi değil. Değiştirmiş arkadaş varsa sol ayna boşta duran varsa gidip takımını alsam sağ ayna evde yatacak. Sol ayna fazlası olan varsa istanbuldayım temasa geçebilirseniz sevinirim. Ücreti mukabilinde alabilirim. Takımı 60 lira neticede ama evde duran arkadaşımız varsa dedim bir sorayım. Görünmez kazalar görünür yerlerde insanın başına geliyor Allahtan kamera kayıtları var, tahsil edicem işallah kim dokunduysa plakayı buldum da tahsil edemezsem de nazar boncuğu dicez kavga edebilecek bir yapım yok ne diyeyim.

tekerinize taş değmesin üstadlar. saygılarımla
    Dikkatsiz sürücüler işte geçmiş olsun dostum geçen yorumlarda yanlış hatırlamıyorsam yine birinin solu kırılmıştı sağ boştaydı Plaka belliyse kamera görüntüsü de varsa polise şikayet et
    ...garip... bunu beğendi.

Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkatsiz sürücüler işte geçmiş olsun dostum geçen yorumlarda yanlış hatırlamıyorsam yine birinin solu kırılmıştı sağ boştaydı Plaka belliyse kamera görüntüsü de varsa polise şikayet et
    Yok be abicim bizim kurumun şöförlerinden. Muhtemelen verir ücretini de dedim önce 60 lira ayna takımı bir de kargo olsa 70 lira, adama masraf çıkacak (inşallah öderse tabi ben 20-30 liraya halledebileceksem dedim ona faydası var. dediğim gibi kullanmayacak olan varsa diye, yoksa mecbur takım alıcaz

Alıntı ...garip... adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok be abicim bizim kurumun şöförlerinden. Muhtemelen verir ücretini de dedim önce 60 lira ayna takımı bir de kargo olsa 70 lira, adama masraf çıkacak (inşallah öderse tabi ben 20-30 liraya halledebileceksem dedim ona faydası var. dediğim gibi kullanmayacak olan varsa diye, yoksa mecbur takım alıcaz
    İnş. bulursun Bulamazsan da sağlık olsun 20 senden 50 ondan ortayı bul Bu arada yakıtlarda tekrar indirim yapılacakmış indirimden hemen sonraki zamma hazırlıklı olun

Motosikleti
    XMAX 250
    Arkadaşlar Mitas Sport Force ları taktık. İlk izlenimlerimi şuraya not düştüm.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4143972
    pea bunu beğendi.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Mitas Sport Force ları taktık. İlk izlenimlerimi şuraya not düştüm.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4143972
    Orjinal lastikler ile 16.000 km güzel bir mesafe o lastikler ile uzun yol yaptın mı hiç yoksa sadece işe git gel 16.000 km'yi buldun ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)