Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Ninja 250 SL Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    karamankolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı afsinbugra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana tavsiyem gözün kapalı al cbr a hiç ısınamadım, r25 de beklemek istemedim ki sl den daha pahalı zaten, daha atiktir 2 silindir ne de olsa.
    ama 250sl inan tek silindir bile olsa dıştan göründüğünden çok daha iyi bir makine
    benim diğer bi düşündüğümde sele genişliği, sl in özellikle yolcu selesi cbr dan daha dar.. ama sl inde titreşimi daha az deniyor, sele genişliğinden daha önemli bi konu. Cbr aldım alacam derken sl geldi işler değişti
    Sen hangi renk aldın, ABS li mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    Alıntı karamankolik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim diğer bi düşündüğümde sele genişliği, sl in özellikle yolcu selesi cbr dan daha dar.. ama sl inde titreşimi daha az deniyor, sele genişliğinden daha önemli bi konu. Cbr aldım alacam derken sl geldi işler değişti
    Sen hangi renk aldın, ABS li mi?
    benim ki abs siz sedefli beyaz yeşillerden daha kaslı duruyor beyaz olduğu için yolcu selesine gelince motoru fatihten alım silivliye getirdik 2 kişi (80 km yaklaşık) yolcu selesi cidden çok küçük hava birazda rüzgarlıydı getirdiğimiz gün ben artçı olarak geldim bide kendi makinemde indiğimde dayak yemiş gibiydim hem rüzgar hem ufak biraz sıkıntı ama kısa yolculuklarda hiç problem olmaz
    karamankolik bunu beğendi.

benim ki abs siz sedefli beyaz yeşillerden daha kaslı duruyor beyaz olduğu için yolcu selesine gelince motoru fatihten alım silivliye getirdik 2 kişi (80 km yaklaşık) yolcu selesi cidden çok küçük hava birazda rüzgarlıydı getirdiğimiz gün ben artçı olarak geldim bide kendi makinemde indiğimde dayak yemiş gibiydim hem rüzgar hem ufak biraz sıkıntı ama kısa yolculuklarda hiç problem olmaz
    yolcu selesi önemli benim için ama yapacakda çok bişey yok.
    Çoğunluk yeşile sarılıyor YEŞİLDEV diye ama ben de beyaz düşünüyorum inşallah.

arkadaşlar merhaba, baktım burası canlı hemen aklımdakileri sorayım dedim geçen haftalarda inazuma düşünüyordum fakat fuardan sonra vazgeçtim. Nisan sonu yada mayıs başı gibi aksilik olmazsa Cbr250(2.el) yada 250sl almayı planlıyorum. topspeed filan hiç önemli değil. İlk motorum olacağı için malum istanbul trafiğinde rahat adapte olabileceğim birini seçmek istiyorum. Honda servis parça tamir gibi konularda uygun ve başarılı bunu biliyoruz. Fakat bana büyük gibi geliyor. Kuzenimde var mahallede sürdüm biraz ama kokuyorum açıkçası. 250sl fuarda bindim ayaklarım yere tam basıyor ve bayağ sevdim. Fakat kawa'dan en korktuğum servis ve parça vs ücretleri. Servisi nasıldır, ek maliyet vs çıktığında başımıza büyük bi iş almış mı oluruz? En çekindiğim konu bu kawa hakkında.
    iyi sürüşler hepinize

1.83 boy ideal'dir demi sl için. 1.80 üzeri almasın diyorlar :D

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    Alıntı surmenajetki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba, baktım burası canlı hemen aklımdakileri sorayım dedim geçen haftalarda inazuma düşünüyordum fakat fuardan sonra vazgeçtim. Nisan sonu yada mayıs başı gibi aksilik olmazsa Cbr250(2.el) yada 250sl almayı planlıyorum. topspeed filan hiç önemli değil. İlk motorum olacağı için malum istanbul trafiğinde rahat adapte olabileceğim birini seçmek istiyorum. Honda servis parça tamir gibi konularda uygun ve başarılı bunu biliyoruz. Fakat bana büyük gibi geliyor. Kuzenimde var mahallede sürdüm biraz ama kokuyorum açıkçası. 250sl fuarda bindim ayaklarım yere tam basıyor ve bayağ sevdim. Fakat kawa'dan en korktuğum servis ve parça vs ücretleri. Servisi nasıldır, ek maliyet vs çıktığında başımıza büyük bi iş almış mı oluruz? En çekindiğim konu bu kawa hakkında.
    iyi sürüşler hepinize
    aynı konuda kafa yordum biraz ama 2013 2. ele o parayı vereceğime 500 üstüne koydum 2015 sıfır 250sl tercihim oldu ve kesinlikle de pişman değilim :D parça fiyatı ucuz alım satım çok hızlı olsun diyorsan o zaman cbr dan şaşma

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

Alıntı noushzad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kilon normalden biraz fazlaysa biraz sıkışabilirsin :D benim boy 1,75 kilo 85 gayet konforlu ve spor bir duruş oluyor (inceden göbeğimin olmasına rağmen :D )
    Murat.K. bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    bizim memleketimizde ağzı olan konuşur güzel kardeşim. bak boydan sıkıntı olacak olsa idi neonxc yaşardı bunu. dalyan gibi bir kardeşimiz maşallahı var... en temizi sen kendin aletin üzerine ıkacaksın. önce senin beğenmen, senin içine sinmesi lazım. başkasının ne dediği önemli değil. sen kendini uygun buldun mu? gerisi hikaye...

yok rahat edemedin mi? deselerki nba de bütün basketçiler buna biniyor neye yarar değil mi?
    karamankolik ve afsinbugra bunu beğendiler.

aynı konuda kafa yordum biraz ama 2013 2. ele o parayı vereceğime 500 üstüne koydum 2015 sıfır 250sl tercihim oldu ve kesinlikle de pişman değilim :D parça fiyatı ucuz alım satım çok hızlı olsun diyorsan o zaman cbr dan şaşma

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

kilon normalden biraz fazlaysa biraz sıkışabilirsin :D benim boy 1,75 kilo 85 gayet konforlu ve spor bir duruş oluyor (inceden göbeğimin olmasına rağmen :D )
    Bende 185cm - 70kg tam sl e göreyim heralde
    Murat.K. bunu beğendi.

Motosikleti
    Ninaj 250SL
    Ya bu aynaları bir türlü kendi şeridimi göstermesi için ayarlayamıyorum. ya omuzumu ya da yan şeridi görüyorum, Mirror extender almak haricinde başka bir çözümünü bilen var mı ?

ülkemde ki sisteme bak ya, daha motoru almadan parça parası düşünüyoruz:S korkuyor işte insan ne bilim. hadi motoru biz düşürmedik diyelim öyle hayvanlar var ki kurcalarken yada ulan benim kapıma çekmiş diye pat atıveriyorlar.
    araştırmama göre 250sl tam bana göreymiş ama hayırlısı artık, ya haziran temmuza kadar sabır yada cbr pulsar artık allah ne verdiyse olacak inş

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    abi motoru 2 gün önce aldım yeşil absli serisini offff o herkez sana bakıyor ya Allahım o duygu mükemmel ya . gelen gecen guzelmi abi kaç yapiyo bu alet felan

daha plaka cikaramadik çarşamba günü cikicak. henüz 16 km kullandım . Hevesimi motorun üstüne binip inerek alıyorum calistiriyorum hic gaz vermiyorum oturuyorum onu dinliyorum . huzur veriyor kapalı alanda.
    karamankolik bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    Alıntı Sabırsız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi motoru 2 gün önce aldım yeşil absli serisini offff o herkez sana bakıyor ya Allahım o duygu mükemmel ya . gelen gecen guzelmi abi kaç yapiyo bu alet felan

daha plaka cikaramadik çarşamba günü cikicak. henüz 16 km kullandım . Hevesimi motorun üstüne binip inerek alıyorum calistiriyorum hic gaz vermiyorum oturuyorum onu dinliyorum . huzur veriyor kapalı alanda.
    bugün spor salonu çıkışında bi eleman yakaladı kaça aldın neden 600cc almadın vs bi anlatıyor ki sorma dedim abi sende ne var :D çin malı scooter ama gören kawa h2 var sanar ya tam uyuz modellerden onlar da çok denk geliyor sırf kötülemek için :D

bugün spor salonu çıkışında bi eleman yakaladı kaça aldın neden 600cc almadın vs bi anlatıyor ki sorma dedim abi sende ne var :D çin malı scooter ama gören kawa h2 var sanar ya tam uyuz modellerden onlar da çok denk geliyor sırf kötülemek için :D
    Bizim 250 lik motora verdiğimiz paraya gidip döküntü, 90 lı yıllarda üretilmiş karlburotörlü 600 lük yada 1000 lik motor alıp, iki gün sonra bi yerden uçacak olan eleman o
    afsinbugra bunu beğendi.

Motosikleti
    ZXr
    Alıntı karamankolik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim 250 lik motora verdiğimiz paraya gidip döküntü, 90 lı yıllarda üretilmiş karlburotörlü 600 lük yada 1000 lik motor alıp, iki gün sonra bi yerden uçacak olan eleman o
    İste o kişiler fazla yaşamıyor ben buna binerken bile tedirgenlendim . Çünkü KAWASAKİ

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Abi o kişilere bulaşma uyuz ederler adamı he he de geç

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    Abi o kişilere bulaşma uyuz ederler adamı he he de geç
    zaten direkt hava soğuyor ben kaçtım dedim devam :D

Sykkuno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25

Hocam yanlış anlama motoru gömmek için demiyorum.Ben de potansiyel 250sl alıcısıyımda ABS'li modeli nisanda gelicekmiş izmir bayisinde neyse herkes bakıyo filan dedin de tasarım olarak öyle çok bakılcak bi motorda değil ama hayret zevk meselesi heralde : )

Motosikleti
    ZXr
    Alıntı Sykkuno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yanlış anlama motoru gömmek için demiyorum.Ben de potansiyel 250sl alıcısıyımda ABS'li modeli nisanda gelicekmiş izmir bayisinde neyse herkes bakıyo filan dedin de tasarım olarak öyle çok bakılcak bi motorda değil ama hayret zevk meselesi heralde : )
    Hocam ben motoru almak icin40 gün bekledim öyle olabilir. Motoru canlı olarak gorduyseniz eyvellah herkesin zevki farklı. Ama fotoğraflardan gorduyseniz bence bi yanına gidin. Barkın beyin dediği gibi 'fotoğraflarda alet güzel çıkmıyor ama yanina gidince bayildik'
    afsinbugra bunu beğendi.

Sykkuno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Hocam ben motoru almak icin40 gün bekledim öyle olabilir. Motoru canlı olarak gorduyseniz eyvellah herkesin zevki farklı. Ama fotoğraflardan gorduyseniz bence bi yanına gidin. Barkın beyin dediği gibi 'fotoğraflarda alet güzel çıkmıyor ama yanina gidince bayildik'
    Hocam görmeye gittim bugün adam satıldı dedi ya çok üzüldüm.gerçekten yakından merak ediyorum.Sizden gelen yorumlarla biliyorum şu anda ama çok ciddi bi'şekilde almayı düşünüyorum.O yüzden siz kullanıcıların yorumları çok önemli şu anda : )

Hocam görmeye gittim bugün adam satıldı dedi ya çok üzüldüm.gerçekten yakından merak ediyorum.Sizden gelen yorumlarla biliyorum şu anda ama çok ciddi bi'şekilde almayı düşünüyorum.O yüzden siz kullanıcıların yorumları çok önemli şu anda : )
    Reel olarak fotoğraflardan daha iyi göründüğünü herkes diyor. bende göremedim daha. bi Konya'ya (100km) gitmek gerek bian evvel

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    arkadaşların da dediği gibi hiç fotojenik bir makine değil :D ama gözle görülünce inanılmaz fark ediyor. makineyi ben cnr fuarından sonra teslim aldım. kız arkadaşıma fotoğraflarını göndermiştim bu mu gibilerinden tepki vermemişti :D fuar da gösterince bu o mu falan gibi tepkilerin gelmesi AEA'yı tamamen doğruladı ki şahsi kanaatim de o yönde fotoğrafta - ama canlı da A+ :D

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)