Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 150 NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    NoWyld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafa rahat çünkü sorunsuz, kurumsal bir yer, gidiyorsun bayiye; deri koltugunda çay kahve pasta börek ikram, oturuyorsun plazmanı seyrediyorsun bakımını yapıyorlar veriyorlar. Bajaj baiyisine gidince bu güveni alamıyorum. Bİrde ikisinin üstüne oturdum kalite ve işçiliğini daha cok begendim cbf nin. Ben gencim benim için tip çok önemli ama ona ragmen cbf seçicem gibi. Aea'nın tabiriyle "cbf" bulgur pilavı işte gözünü doyurmaz belki ama karnını iyi doyurur. :D
    Valla ben bajajın servis hizmetinden ve işçiliğinden memnunum. Yanlış anlamayın ayrı sırada (ailemden biliyorum) borusan otonun da bir müşterisi olarak bizi de deri koltuklara oturtuyorlar. Plazma izleyip çay kahve içiriyorlar, ondan sonra çok güzel fatura da getiriyorlar (babam hep mutsuz ayrılıyor) meclisten dışarı. Titiz bir insanım. Dediğim gibi bajajın satış sonrası hizmetini "yeterli" buluyorum. İlk motor olarak gayet yeterli. Eksiği yok. Hondadan daha performanslı, cbf nin resmini çekip bir yere assan pek keyif alamazsın, ben pulsarın resminden, sürüş hissinden, yaşattığı hazdan keyif alıyorum.
    Seçim tabi ki sizin. Önceki sayfalarımızı gezin bu konudaki, araştırın, kafanıza yatanı alın.
    Aramızda sizi de görmek isteriz tabi ki
    Lucien bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı NoWyld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben bajajın servis hizmetinden ve işçiliğinden memnunum. Yanlış anlamayın ayrı sırada (ailemden biliyorum) borusan otonun da bir müşterisi olarak bizi de deri koltuklara oturtuyorlar. Plazma izleyip çay kahve içiriyorlar, ondan sonra çok güzel fatura da getiriyorlar (babam hep mutsuz ayrılıyor) meclisten dışarı. Titiz bir insanım. Dediğim gibi bajajın satış sonrası hizmetini "yeterli" buluyorum. İlk motor olarak gayet yeterli. Eksiği yok. Hondadan daha performanslı, cbf nin resmini çekip bir yere assan pek keyif alamazsın, ben pulsarın resminden, sürüş hissinden, yaşattığı hazdan keyif alıyorum.
    Seçim tabi ki sizin. Önceki sayfalarımızı gezin bu konudaki, araştırın, kafanıza yatanı alın.
    Aramızda sizi de görmek isteriz tabi ki
    honda De kampanya da bajaj da hamle yaparsa kapışma olur ekrem abi duy sesimizi

rozenlot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150NS
    arkadaşlar bi sorum var benım motorum daha 150 km de felan fakat hidrolik göstergesine baktıgımda içinde bişi yokmuş gibi geliyor bana frenler iyi tutuyor sıkıntı yokda ben herhangi birşey görmüyorum motoruna yakın olan bir resim atabilirmi fren hidroligi göstergesinden

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR NS150
    Alıntı rozenlot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bi sorum var benım motorum daha 150 km de felan fakat hidrolik göstergesine baktıgımda içinde bişi yokmuş gibi geliyor bana frenler iyi tutuyor sıkıntı yokda ben herhangi birşey görmüyorum motoruna yakın olan bir resim atabilirmi fren hidroligi göstergesinden
    ağzına kadar dolu oldugu için boş gibi görünüyor, aynısını ustama sordum böyle dedi hatta o esnada fren hidroliği eklenecek başka bi motor var kapağını açıp gösterdi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

İLK DEPO (40tl ) 300km gitti, 2. depo (40TL) 220 km gitti..şimdi sıra 3. depoda... benzin bitip yedek depoya çevirince 40tllik yaklaşık 8,8 lt benzin alıyorum.. bu esnada karburatore ayar yapıldı, belkide yapılmadan önce zengin karışım vs.. den çok yakıyor olabilirdi.. genel olarak memnunum.. ön cam ve arka çanta demiri takıp, boxerimda kullandıgım maxem sl45 çantamı pulsarıma taktım.. daha kullanışlı hale geldi, yalnız ön cama pek alışamadım desem yeridir boyum 183 ve rüzgar boynuma vuruyor, kaskımda çok ses yapıyor. (ls2 ff351)

aranell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV650A
    Alıntı bsarigul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağzına kadar dolu oldugu için boş gibi görünüyor, aynısını ustama sordum böyle dedi hatta o esnada fren hidroliği eklenecek başka bi motor var kapağını açıp gösterdi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

İLK DEPO (40tl ) 300km gitti, 2. depo (40TL) 220 km gitti..şimdi sıra 3. depoda... benzin bitip yedek depoya çevirince 40tllik yaklaşık 8,8 lt benzin alıyorum.. bu esnada karburatore ayar yapıldı, belkide yapılmadan önce zengin karışım vs.. den çok yakıyor olabilirdi.. genel olarak memnunum.. ön cam ve arka çanta demiri takıp, boxerimda kullandıgım maxem sl45 çantamı pulsarıma taktım.. daha kullanışlı hale geldi, yalnız ön cama pek alışamadım desem yeridir boyum 183 ve rüzgar boynuma vuruyor, kaskımda çok ses yapıyor. (ls2 ff351)
    Yakıtınız bence fazla benim motorsiklet henüz bin km yi yeni devirdi ve şimdiye kadar 10 kuruş ile 12 kuruş arasında yaktım üstelik istanbul'da... Tabi sakin kullanıyorum...
    bsarigul bunu beğendi.

Bende depoyu fulledim şuana kadar 230km. yaptım. 5 çizgi kaldı bakalım ne yakacak motor henüz 690km. de tam yedeğe düşünceye kadar benzin almayacam.Bakalım ne yakacak.

Ben hondada karar kıldım bugun parasını ödedim. (Kampyanda 5800TL) Herkes için hayırlısı olsun arkadaşlar. Şunuda söyliyim eğer 2 Bin TL fazla bütçem olsaydı kesinlikle 200Ns alırdım ama kısmet olmadı. Tekeriniz düz bassın arkadaşlar

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hondada karar kıldım bugun parasını ödedim. (Kampyanda 5800TL) Herkes için hayırlısı olsun arkadaşlar. Şunuda söyliyim eğer 2 Bin TL fazla bütçem olsaydı kesinlikle 200Ns alırdım ama kısmet olmadı. Tekeriniz düz bassın arkadaşlar
    hayırlı olsun kardeşim tekerine düz bassın darısı bizim başımıza artik

Motosikleti
    bajaj pulsar 150 ns
    arkadaşlar motordan çok memnunum fakat sık sık gezilere çıkmayı uzun yol yapmayı düşünüyorum ama 150ns bunlar için benim açımdan yetersiz kalıyor,bunu satıp 200ns mi alsam fikirleriniz neler ?

Motosikleti
    Pulsar 150NS
    Arkadaşlar 4500 bakımı için farklı yağ kullanmayı düşünüyorum castrol katıyorlardı motul düşündüm ama bulunduğum ilçe de 15w50 bulamadım 5100 serisinin siz hangi yağları kullanıyorsunuz yağ öneriniz var mı

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Alıntı walter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motordan çok memnunum fakat sık sık gezilere çıkmayı uzun yol yapmayı düşünüyorum ama 150ns bunlar için benim açımdan yetersiz kalıyor,bunu satıp 200ns mi alsam fikirleriniz neler ?
    Bir iki gezi deneyin bence, yarı yolda bırakacağını düşünmüyorum.
    Tatmin etmezse 200NS düşünün. Ben şahsen tek seferde 10 km altı yol (iş-ev arası) yaptığımda hiç bir zevk almıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:04 ----------

Alıntı kivircikhd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 4500 bakımı için farklı yağ kullanmayı düşünüyorum castrol katıyorlardı motul düşündüm ama bulunduğum ilçe de 15w50 bulamadım 5100 serisinin siz hangi yağları kullanıyorsunuz yağ öneriniz var mı
    Bizim burda o kilometreyi yapıp, dediğiniz tecrübeyi yaşayan çok azdır.
    200NS forumunda benzer deneyimler olmalı. Oradakiler bence daha yardımcı olur.
    Sizde tecrübe ederseniz bizimle paylaşırsınız.

Motosikleti
    Yamaha MT 125, Cf Moto 150NK
    Selamlar arkadaşlar,
    Şu an mondial 150 mr Vulture kullanıyorum(aslında 162cc) Uzun süredir Pulsar 200 için kendimi maddi olarak ayarlamaya çalışsam şuan hala tam olarak ayarlamış sayılmam,Pulsar NS200 yerine daha küçük cc olan NS150'yi almaya karar verdim,ancak hava soğutma olması beni biraz düşündürüyor,Kocaeli'de ikamet ediyorum ve sık sık 100-200Km.lik yollar,geziler yamayı düşünüyorum,ağırlıklı olarak artçı olmadan bu yolları yapacağımı düşünürsek NS150 beni üzer mi? görüşlerinizi almak istiyorum.Mevcut motorumda hava soğutmalı ancak torklu bir makina,2015 sıfır aldım ve memnunum ancak mondial gittikçe değer kaybediyor ve tam olarak tarzıma da uygun değil.Pulsar hakkında fikirlerinizi bekliyorum,esen kalın.

darkloops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Alıntı Celal89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar,
    Şu an mondial 150 mr Vulture kullanıyorum(aslında 162cc) Uzun süredir Pulsar 200 için kendimi maddi olarak ayarlamaya çalışsam şuan hala tam olarak ayarlamış sayılmam,Pulsar NS200 yerine daha küçük cc olan NS150'yi almaya karar verdim,ancak hava soğutma olması beni biraz düşündürüyor,Kocaeli'de ikamet ediyorum ve sık sık 100-200Km.lik yollar,geziler yamayı düşünüyorum,ağırlıklı olarak artçı olmadan bu yolları yapacağımı düşünürsek NS150 beni üzer mi? görüşlerinizi almak istiyorum.Mevcut motorumda hava soğutmalı ancak torklu bir makina,2015 sıfır aldım ve memnunum ancak mondial gittikçe değer kaybediyor ve tam olarak tarzıma da uygun değil.Pulsar hakkında fikirlerinizi bekliyorum,esen kalın.
    valla hocam 6.100 kilometredir kullanıyorum, hava soğutma olmasından dolayı bir sıkıntı yaşamadım, tekirdağa gidip geliyorum istanbuldan, yol uzun sayılır yani bir sıkıntı yaşamadım,
    NoWyld ve Celal89 bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/user/Darkloops

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar gidon yükseltme yapan var mı ? bunun gidonu klasiklerden farklı olduğu için kafama takıldı

Motosikleti
    honda cbf 150
    arkadaşlar mersin den ns 150 si olup servis sıkıntısı yaşayan varmı acil

darkloops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gidon yükseltme yapan var mı ? bunun gidonu klasiklerden farklı olduğu için kafama takıldı
    ben yaptırdım hocam, 3 cm lik olanından, boyum 1,85 gayet iyi geldi sürüşüm çok rahatladı.
    NoWyld bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/user/Darkloops

El7is - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım. Yenisini arıyorum.
    Alıntı genco_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar mersin den ns 150 si olup servis sıkıntısı yaşayan varmı acil
    Aldınız mı, alacak mısınız?
    Servis biraz da sizlik bir şey.
    Az buçuk anahtar tutmayı bilmelisiniz.
    Yoksa her yerde aynı.
    http://opensproject.blogspot.com.tr

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı El7is adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldınız mı, alacak mısınız?
    Servis biraz da sizlik bir şey.
    Az buçuk anahtar tutmayı bilmelisiniz.
    Yoksa her yerde aynı.
    daha almadım servis sıkıntılı deniyor motor iyi diyorlar ama servis seni bezdirir diyenler var

Herkese selamlar. Bende yaklaşık 1 buçuk ay önce Pulsar Ns 150 aldım. Yazmak bu güne nasipmiş. 1300 km yi devirdim. Motordan gayet memnunum. Birde tekleme olayı ve rölantiyi çözsek tadından yenmeyecek...

NoWyld bunu beğendi.

NoWyld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı mehmetyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar. Bende yaklaşık 1 buçuk ay önce Pulsar Ns 150 aldım. Yazmak bu güne nasipmiş. 1300 km yi devirdim. Motordan gayet memnunum. Birde tekleme olayı ve rölantiyi çözsek tadından yenmeyecek...

http://i.hizliresim.com/MJa6Jg.jpg
    tekleme serviste parça takılıyor. 3 dakikada çözülüyor. Rölantiyi de servis ayarlıyor. İki sorun bende de vardı. Çözümü 5 dakika sürdü ikisinin toplamda

Gidon yükseltme soran arkadaşlar olmuş. 3cm yükselttim boy 1.85 çok rahatladım.

Yağ soran arkadaş. Motul 15w50 iyidir. 5100 serisi yarı sentetik olsun mümkünse.

Tem otobanında 20 dakika tapagaz kullandım, şişmedi. Seri virajlarda sürüşümü geliştirmeye çalışıyorum. Devir in çık in çık 6-10 bin arası, 20 dakika antreman sonrası şişmedi. Hava soğutmalı olması motoru şişirmiyor. Sıkıntı görmedim ben de.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)