Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 150 NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    İstanbulda satmak isteyen beni bulsun çok pis ölücüyümdür
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    supersamo48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 150
    arkadaşlar motorun dağ bayır kötü yol performansı nedir?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Bazi arkadaslar fazla para aliyor diye dert yaniyorlar Sıfır arabalarda bile bakım ücretini fazla fazla alıyorlar ve servisim tek tek kontrol etti ve hepsini anahtarla yokladı diğer servisler başka markalarin 50 60 tl veriyorsun yüzüne bakmıyor paranla rezil oluyorsun 90 tl verdim ama çok memnun kaldım.
    Adamın benimle konuşması şu
    Bizler sizler için varız ne zaman soru sormak istediğiniz de kafanıza takılan bir şey olduğunda gelin yada kartımi vereyim arayın sorun illaki sorun için gelmeyin buradan geçerken uğrayın bir cayimizi kahvemizi için her zaman bekleriz ve ne sordum ise güzel güzel is yaparken cevapladı bir insan daha ne ister ki ilgi alaka budur helal olsun verdiğim para tabi kendilerini bozmazsa servis Yamaha servisi var burada arkadaşımın motoru 1000 km de far patladı adam far parası aldı garantiye girmiyor kullanıcı hatası diyor 30 tl almışlar
    TVs bayisi var arkadaşın 750 km de arka amasorde sorun çıktı onu degistirinceye kadar bin dereden su getirdiler
    Küba rks var benim önceki motor motor tuhaf calismaya başladı dedim bindi baktı rekrefe istiyor dedi başka iki tamirci ye gittim kqrburator ve hava ayarlarına baktı düzeldi bunu gibi çeşitli örnekler var bende
    Bajaj ise ilk bakıma gittim adama sordum arka çanta demiri aldım kendim taksam sorun olur mu dedim olur mu kardeşim getir biz takalim ücretsiz yardimci oluruz sen niye ugrasiyorsun biz ücret almıyoruz ona dedi ve içimden helal olsun dedim buyrun siz karar verir
    İlk bakımdan sonra motoru biraz zorlayayim
    Dedim düz yolda 120 rahat görüyor her denemem de 120 gördü mehil aşağı ise 132 129 arası gidip geldi redline ışığı yaniyordu tabi ki arti yönleri
    Titreşim çok çok az
    Yakıtı deniyorum rodaj iken 0.113 kuruş km de idi.
    Son devirlerde bile vites degistirdikce
    Bile seriligini kaybetmiyor yani iyi ki almisim bir gram pişman olmadım sorulariniz varsa alabilirim...
    Lucien bunu beğendi.

Tamam da her Bajaj servisi/bayiisi dediğin gibi değil ki. Bu tamamen orada çalışan insanlarla alakalı. Madem senin gittiğin servis çok iyi o zaman isim/adres ver de başka insanlar da orayı tercih etsin. Hem o kazansın hem biz.
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB 125 F 2018
    Arkadaşlar izmirde öğrenciyim. Evim Antalya da. Pulsar 150 Ns ile izmir Antalya arasında gidilebilinir mi ? 150 cc ile uzun yol yapılır mı ? Pulsarla olur mu? Deneyimleri olan bilgili olan arkadaşlar fikirlerini paylaşırsa çok sevinirim. Bilmeyen arkadaşlar için İzmir Antalya arası 450 500 km arasında

Motosikleti
    Alıntı Berkan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazi arkadaslar fazla para aliyor diye dert yaniyorlar Sıfır arabalarda bile bakım ücretini fazla fazla alıyorlar ve servisim tek tek kontrol etti ve hepsini anahtarla yokladı diğer servisler başka markalarin 50 60 tl veriyorsun yüzüne bakmıyor paranla rezil oluyorsun 90 tl verdim ama çok memnun kaldım.
    Adamın benimle konuşması şu
    Bizler sizler için varız ne zaman soru sormak istediğiniz de kafanıza takılan bir şey olduğunda gelin yada kartımi vereyim arayın sorun illaki sorun için gelmeyin buradan geçerken uğrayın bir cayimizi kahvemizi için her zaman bekleriz ve ne sordum ise güzel güzel is yaparken cevapladı bir insan daha ne ister ki ilgi alaka budur helal olsun verdiğim para tabi kendilerini bozmazsa servis Yamaha servisi var burada arkadaşımın motoru 1000 km de far patladı adam far parası aldı garantiye girmiyor kullanıcı hatası diyor 30 tl almışlar
    TVs bayisi var arkadaşın 750 km de arka amasorde sorun çıktı onu degistirinceye kadar bin dereden su getirdiler
    Küba rks var benim önceki motor motor tuhaf calismaya başladı dedim bindi baktı rekrefe istiyor dedi başka iki tamirci ye gittim kqrburator ve hava ayarlarına baktı düzeldi bunu gibi çeşitli örnekler var bende
    Bajaj ise ilk bakıma gittim adama sordum arka çanta demiri aldım kendim taksam sorun olur mu dedim olur mu kardeşim getir biz takalim ücretsiz yardimci oluruz sen niye ugrasiyorsun biz ücret almıyoruz ona dedi ve içimden helal olsun dedim buyrun siz karar verir
    İlk bakımdan sonra motoru biraz zorlayayim
    Dedim düz yolda 120 rahat görüyor her denemem de 120 gördü mehil aşağı ise 132 129 arası gidip geldi redline ışığı yaniyordu tabi ki arti yönleri
    Titreşim çok çok az
    Yakıtı deniyorum rodaj iken 0.113 kuruş km de idi.
    Son devirlerde bile vites degistirdikce
    Bile seriligini kaybetmiyor yani iyi ki almisim bir gram pişman olmadım sorulariniz varsa alabilirim...
    Alana kadarda canımızı cıkardın Gittiğin servis hangisi
    Berkan33 bunu beğendi.

arkadaşlar uygun fiyatlı çanta demirini linki ata bilirmisiniz.bahsedilen fiyatın üstünde buluyorum tesekkürler şimdiden.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Alıntı larnon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam da her Bajaj servisi/bayiisi dediğin gibi değil ki. Bu tamamen orada çalışan insanlarla alakalı. Madem senin gittiğin servis çok iyi o zaman isim/adres ver de başka insanlar da orayı tercih etsin. Hem o kazansın hem biz.
    Tabi ki kişiyle alakali birsey Balıkesir merkez bayisi
    larnon bunu beğendi.

Motosikleti
    Tabi ki kişiyle alakali birsey Balıkesir merkez bayisi
    Adına sevindim aksi olaydı abow diyorum ne var ne yok dökerdin ortaya

Alıntı larnon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümraniye'de Yaşar Ticaret bajaj satış servisin ustalarından çok memnunum şahsen.Serviste ikikişi var Ahmet usta ve diğer arkdaş güler yüzlü ve işi bilen kişiler tavsiye ederim.
    Berkan33 bunu beğendi.

Ben rodaj bakımını Balıkesirden daha uyguna yaptırdım, İstanbul Kadıköy Bay-moto'da. Şayet motorunuza ekstra bir şey yapılmadıysa bu işin standart bir ücreti olması lazım oysa, bu durumu Kuralkan'ın sağlaması gerekiyor (Ekrem bey'e duyurulur), biri başka biri başka ücret almaması gerekir standart bi iş yapıldıysa. Bu arada Baymoto'daki usta'da hem hızlı hem de düzgün bir usta benim gözlemim, Baymoto da genel olarak müşteriye düzgün hizmet veren ve davranan bir bayii ve servis. Ben de memnunum, tavsiye ederim.

---------------------------

Bu arada okuduğum kadarıyla bazı yeni arkadaşlar bir ya da bir kaç sayfa önce detaylıca yazılan şeyleri tekrar tekrar soruyorlar. Arkadaşlar merak ettiklerinizi ya arama butonu ile ya da üşenmeyip girdiğiniz başlıkları okuyarak, aceleniz varsa sayfalarda kelime aratarak bulup okuyun, sürekli aynı sorulara cevap istenirse gereksiz dolmaz mı başlıklar. Ayrıca birisinin yazdığı bir şeyi talep edecekseniz Özel Mesaj diye bir yöntem var, beni onu kullanıyorum ve daha kolay istediklerime ulaşıyorum. Hemen her gün girip okumaya çalışıyorum ama sık sık yazmak istemiyorum, çünkü bakıyorum genellikle aynı şeyleri soruyor insanlar, halbuki soranların çoğu önceki sayfalarda cevaplanmış durumda. Sonra okumuyoruz diye eleştirince kızıyor bazısı. Bu kadar tutkunuz olan bir konuda bile okumayacak, araştırmayacaksanız neyi araştıracaksınız yahu. Üşenmeyiniz, motosiklet üşengeç adamın işi değil ki.

Selamlar herkese.

Motosikleti
    Pulsar 150 Ns
    egzoz takan veya takmayı düşünen var mi arkadaslar

Vecihi.H - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S.a arkadaslar bu yakinlarda İzmirde 0 150NS alan varmidir ? Varsa eger 1 2 sorum olucak.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben rodaj bakımını Balıkesirden daha uyguna yaptırdım, İstanbul Kadıköy Bay-moto'da. Şayet motorunuza ekstra bir şey yapılmadıysa bu işin standart bir ücreti olması lazım oysa, bu durumu Kuralkan'ın sağlaması gerekiyor (Ekrem bey'e duyurulur), biri başka biri başka ücret almaması gerekir standart bi iş yapıldıysa. Bu arada Baymoto'daki usta'da hem hızlı hem de düzgün bir usta benim gözlemim, Baymoto da genel olarak müşteriye düzgün hizmet veren ve davranan bir bayii ve servis. Ben de memnunum, tavsiye ederim.

---------------------------

Bu arada okuduğum kadarıyla bazı yeni arkadaşlar bir ya da bir kaç sayfa önce detaylıca yazılan şeyleri tekrar tekrar soruyorlar. Arkadaşlar merak ettiklerinizi ya arama butonu ile ya da üşenmeyip girdiğiniz başlıkları okuyarak, aceleniz varsa sayfalarda kelime aratarak bulup okuyun, sürekli aynı sorulara cevap istenirse gereksiz dolmaz mı başlıklar. Ayrıca birisinin yazdığı bir şeyi talep edecekseniz Özel Mesaj diye bir yöntem var, beni onu kullanıyorum ve daha kolay istediklerime ulaşıyorum. Hemen her gün girip okumaya çalışıyorum ama sık sık yazmak istemiyorum, çünkü bakıyorum genellikle aynı şeyleri soruyor insanlar, halbuki soranların çoğu önceki sayfalarda cevaplanmış durumda. Sonra okumuyoruz diye eleştirince kızıyor bazısı. Bu kadar tutkunuz olan bir konuda bile okumayacak, araştırmayacaksanız neyi araştıracaksınız yahu. Üşenmeyiniz, motosiklet üşengeç adamın işi değil ki.

Selamlar herkese.
    Balıkesirli misin yoksa sadece bakım yaptırmaya mı geldin ?

Balıkesirli misin yoksa sadece bakım yaptırmaya mı geldin ?
    hahahaha Yazdığım tamamen yanlış anlaşılmış, İstanbul'da Balıkesir'de yapılandan ucuza yaptırdım anlamında yazmıştım, ama şimdi okuyunca senin anladığın gibi de anlaşılabiliyor gibi. Yok İstanbul baymotoda senin verdiğin fiyattan ucuza yaptırdım demek istedim. İlahi, güldüm çok yahu.. Yaşa.

Selamun aleyküm rica etsen şu whatsab gurubuna benide alır mısınız ?

darkloops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Alıntı selman245 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm rica etsen şu whatsab gurubuna benide alır mısınız ?
    telefon numaranızı özel mesajdan gönderin
    https://www.youtube.com/user/Darkloops

Yolladım bekliyorum

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    2 sene içinde ybryi emekli edip ns150 veya 200 alacağım. buraaki yorumların ve pulsar serisinin enfes dizaynının katkısı büyük. bilgi edinmek isteyenler sayfa sayısı artmadan bu forumu okumalı.
    NoWyld bunu beğendi.

anilalgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 150 NS
    Alıntı Vecihi.H adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaslar bu yakinlarda İzmirde 0 150NS alan varmidir ? Varsa eger 1 2 sorum olucak.
    sor kardeş
    TÜRKÜM, TÜRKÜZ, SONUNA KADAR ATATÜRKÇÜYÜZ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)