Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 150 NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 150NS
    Parça değişimi garantiden yapan var mı akü silindir contası vb. Ne kadar sürede geldi bilgisi olan var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar 150ns
    Herkese merhaba, 150ns motorumu alalı 2 hafta oldu. İnternette araştırırken bu formu aktif gördüm ve aranıza katıldım. Motordan memnunum henüz rodajda. Ancak ara sıra rodajda sapmalar oluyor. Motor yüksek devirde gitmek istiyo ve ben de açıyorum gazı arada bir. Çok problem olur mu bu? Bi de motor sanki çok ısınıyo gibi havalar da sıcak. Motor ısınınca 3 bin devirde takılı kalıyo vitesteyken debriyajı az bisey bırakınca normale düsüyor. Ve ısınınca da koku yapıyor. Normal mi bunlar?

Motosikleti
    bajaj pulsar 150 ns
    Alıntı Fufuysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, 150ns motorumu alalı 2 hafta oldu. İnternette araştırırken bu formu aktif gördüm ve aranıza katıldım. Motordan memnunum henüz rodajda. Ancak ara sıra rodajda sapmalar oluyor. Motor yüksek devirde gitmek istiyo ve ben de açıyorum gazı arada bir. Çok problem olur mu bu? Bi de motor sanki çok ısınıyo gibi havalar da sıcak. Motor ısınınca 3 bin devirde takılı kalıyo vitesteyken debriyajı az bisey bırakınca normale düsüyor. Ve ısınınca da koku yapıyor. Normal mi bunlar?
    dostum 6 bin deviri geçmediğin sürece sıkıntı olmaz.6bini arada geçiyosanda çok uzun süre gitmediğn sürece sorun olcağnı zannetmiyorum. koku normal sıfır motorda olur bizdede oldu 1 2 hafta da koku falan kalmaz.3bin de takılı kalma sorunuyla karşılaşanlar var benim motor 2500 de hala var sorun.rolantiyi düşürürsen 3bin devirde takılma olmaz,rolantiyi biraz düşür bakalım motor soğukken stop etme sorunu yaşıcakmısın ?

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı darkloops adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yaptırdım hocam, 3 cm lik olanından, boyum 1,85 gayet iyi geldi sürüşüm çok rahatladı.
    3 cm lik dışında başka ölçüler de mevcut mu peki ? nerede yaptırdınız fotoğraf falan koyabilirseniz çok sevinirim. Dün yanımdan bitane geçti bu enduroyu daha önce hiç görmedim nasıl bişeymiş yahu falan derken geç farkettim pulsar ns olduğunu artık almayı düşünüyorum

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR NS150
    Alıntı darkloops adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yaptırdım hocam, 3 cm lik olanından, boyum 1,85 gayet iyi geldi sürüşüm çok rahatladı.
    müsait vaktininiz olursa yükseltme aparatını görmek isterim, boyumuz hemen hemen aynı , face grubumuzdan direk iletişime girebilirsiniz.

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    uretimini yapiyorum ben istanbul cengelkoydeyim. 0539 601 35 33 ulasabilirsiniz detayli bilgi icin
    ayrica telefon tutucu filan baglamak icinde ufak kibar bir parca daha uretiyorum

Motosikleti
    Pulsar 150ns
    Jikleyi çrkince motor stop ediyo. Jiklesiz 1500 devirde normal çalışırken bi sırada jikleyi çekince motor kendi kendine duruyo. Neden oluyo acaba bilen var mı?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Fufuysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jikleyi çrkince motor stop ediyo. Jiklesiz 1500 devirde normal çalışırken bi sırada jikleyi çekince motor kendi kendine duruyo. Neden oluyo acaba bilen var mı?
    jikle soğuk hava da motoru çalıştırmak için kullanılır, normal şartlarda jikleyi açarsanız doğal olarak stop etmesi normal neden uygun şekilde motorunuzu kullanmayı denemiyorsunuz.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Pulsar 150ns
    Uygun şekilde kullanıyorum ancak jikleyi denemek için çekince stop etti merak ettim. Sağolun

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Evet arkadaşlar pulsar 200ns ye yapmış olduğumuz 3cm gidon yükseltme artık ns150 ve as150 için de aynı kalitede üretime başlanmıştır, ben dahil bir çok arkadaş ns200 de sorunsuz bir şekilde kullanıyor eğer almayı düşünürseniz Muhammet beyle 05396013533 irtibat kurabilirsiniz veya Kadıköy Bajaj servisi Baymoto ve Kağıthane Kayalar motordan da temin edebilirsiniz.

Motosikleti
    Pulsar 150ns
    Fabrika lastikleri pek güven vermiyor. Ebatlara uygun lastik öneriniz var mı?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Motoru apartman da yaşayanlar güvenliği filan olmayan apartmanda nasıl kilitliyorlar bir ay içinde alacağım motoru ama şimdiden nasıl kilitleyeceğimi düşünüyorum önereceğiniz kilitler var mıdır? Diyebilirsiniz daha motoru almadan bunu düşünüyorsunuz diye ama komşunun elektrikli bisikletini çalmak için baya zorlamışlar güzel bi sistem yapmıştı kalın demirler ile elektirikli bisikleti çıkaramamışlar aküyü çalmışlar bundan dolayı düşünceliyim

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Aynı sorundan dolayı 1 yıldır motor almayı erteliyorum. Artık İstanbul trafiğine dayanacak gücüm kalmadı. Önümüzdeki hafta ben de 150 NS alacağım.
    Şimdilik yakın civardaki kapalı otoparkları araştırıyorum. Eğer otoparklar çok pahalı olursa 2 adet zincir kilit + alarmlı disk kilidi düşünüyorum.
    Yarın Baymoto'ya gidip motoru inceleyeceğim ve fiyat alacağım.
    Nakitte tahmini ne kadar indirim yapılır fikri olan var mıdır ?

Motosikleti
    Pulsar 150ns
    Nakitte 5850 ye kadar iniyolar. Ben de bugün yeni kilit aldım masterlock 8024d 1.5 metre 130 lira. Abus marka iyi kilit ama oldukça pahalı.
    mstr88 bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 150NS
    Arkadaşlar cevap gelmedi herhangi bi garanti kapsamından parça değiştiren yok mu akü vb ne kadar sürede geliyor

NoWyld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı kivircikhd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cevap gelmedi herhangi bi garanti kapsamından parça değiştiren yok mu akü vb ne kadar sürede geliyor
    İşte daha önce sorulmayan bir soru Yaşasın
    Aküm değişti. 5-6 günde geldi. Garanti kağıdını kaybetmiştim. Onun için de 5 gün bekledim.

Motosikleti
    Pulsar 150NS
    Alıntı NoWyld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aküm değişti. 5-6 günde geldi. Garanti kağıdını kaybetmiştim. Onun için de 5 gün bekledim.

Teşekkürler cevabın için,parça gelene kadar motorun serviste bekledi mi yoksa kullanmaya devam mı ettin acaba ?

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoWyld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alırken üzerindekini bırakıp az bi fark vererek jel akü alınabiliyor mu ? birde garantiden parça değiştiren var mı akü dışında ? süreniz 10 sn, uyanın genşler nerde o meşhur pulsar grubu uyanın artık

Motosikleti
    Yamaha MT 125, Cf Moto 150NK
    NS150 Sele yüksekliği 174 boy için sizce sıkıntı yaratır mı? motorun üzerine oturduğumda ayaklarım tam olarak yere basmıyor,motoru kullanma fırsatım olmadı,174-175 boylarında kullanan arkadaşlar var mı acaba?

NoWyld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Beyler ön cam taktırmak istiyorum. Sezonu açıyoruz, uzun yol yapıcam ancak uygun fiyatlı 120 tl civarına ön cam arıyorum. Nereye sorsam 180 tl... Bir de bu uzun cam iyi güzel de gözüme hoş gözükmüyor. Yok mu farklı modeller bulabileceğim bir yerler?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)