Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 150 NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı hsynemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar lastik basınç değerleri ne kadar olması gerekiyor söyleyebilir misiniz ?
    Ön 25 arka 32 Şasenin zincir tarafında değerler yazıyor. Orda ne yazıyorsa o değerleri kullan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Alıntı mtgemlik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu zırıltı dediğiniz ses tam olarak nerden geliyor
    Bendeki zırıltı kafa haricinde motordan geliyor, bu şekilde: https://www.facebook.com/groups/bajajpulsar150nsturkiye/permalink/1729016580697832/
    Facebook grubunda yayınladım.

Sıcak soğuk farketmeden geliyor.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Alıntı suat-33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön 25 arka 32 Şasenin zincir tarafında değerler yazıyor. Orda ne yazıyorsa o değerleri kullan.
    Teşekkür ederim

Teşekkür ederim
    Rica ederim ne demek.

Motosikleti
    Bajaj 150 NS - Honda 500R - Fiddle II
    Teşekkür ederim
    Alıntı suat-33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim ne demek.
    Ben 33 ön 33 arka bastım sizce bir sıkıntı olur mu? Arkadaşlarım lastiğin üstünden psi a baktı rs 200dü benimkinide öyle yapık direksiyon hafifleşti yerden yükseldim rahat yani.

ideali ön 28 arka 32 dir.

Motosikleti
    Arkadaşlar şaside yazan 32 artçılı kullanım için.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Motorum şuan 270 km de konya antalya arası uzun yol yapsam sıkıntı olur mu ?

Pulsar 150 ns

Oncelikle selamin aleykum forumdaki butun mesajlari okuyorum gercekten cok faydasi oluyor.hepiniz saolun.bugun sanayi mahalleaindeki bajaj bayiine gittim pulsar 150 ns almayi dusunuyorum fakat nakit en son 5.900 olacagini soylediler plaka+ruhsat la beraber de baya katlanicak fiyat e ekipmanlarda var.acikcasi bu durum benim icin cok kotu oldu sizler ne kadara aldiniz acaba makinalari.

Arkadaşlar km 460 oldu ekranda tamir aleti işareti yanıyo yani bakıma götürcem zatende ne anlama geliyo bilen var mı yağla alakalı var mı yoksa sıfır die 500km ye gelince bakıma gitmesi gerektiğini mi söylüo teşekkürler

mtgemlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar-Rks 150s- Tvs apache rtr 200
    Alıntı paxera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar km 460 oldu ekranda tamir aleti işareti yanıyo yani bakıma götürcem zatende ne anlama geliyo bilen var mı yağla alakalı var mı yoksa sıfır die 500km ye gelince bakıma gitmesi gerektiğini mi söylüo teşekkürler
    O işaret km ye göre yanar. Şimdi ilk bakım için 450 kmde yanar. Servise gittiğin zaman söndürürler. Sonra ikinci bakım için 4500 kmde yanar. Yani o işaret kn ye göre yanıyor. Herhangi bir arıza lambası değil. Sadece hatırlatma.

Alıntı mtgemlik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O işaret km ye göre yanar. Şimdi ilk bakım için 450 kmde yanar. Servise gittiğin zaman söndürürler. Sonra ikinci bakım için 4500 kmde yanar. Yani o işaret kn ye göre yanıyor. Herhangi bir arıza lambası değil. Sadece hatırlatma.
    teşekkürler kardeşim sağolasın yarın gidip baktırayım motoru mustafakemalpaşadan aldım Bursa'da servisine götürsem olur sanırım dmi

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar 2 gün önce bende NS 150 aldım şöyle bi problemim var çalıştırdığımda gaz vermeden önce gelen motor sesi sanki durcakmışta zor zar çalışıyomuş gibi çıkıyor birde bu jikle ileri doğruyken mi açık oluyor yoksa geriye doğru iken mi ? Çünkü şuan hangi konumda bilmiyorum ama tam tersi konuma getirdiğimde motoru çalıştırdığımda gaz vermezsem direk stop ediyor eğer gaz verirsem gazı bıraktıktan 2 sn sonra stop ediyor bir sorun mu var ? Motor daha 40 km'de

Alıntı peruwasa12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 gün önce bende NS 150 aldım şöyle bi problemim var çalıştırdığımda gaz vermeden önce gelen motor sesi sanki durcakmışta zor zar çalışıyomuş gibi çıkıyor birde bu jikle ileri doğruyken mi açık oluyor yoksa geriye doğru iken mi ? Çünkü şuan hangi konumda bilmiyorum ama tam tersi konuma getirdiğimde motoru çalıştırdığımda gaz vermezsem direk stop ediyor eğer gaz verirsem gazı bıraktıktan 2 sn sonra stop ediyor bir sorun mu var ? Motor daha 40 km'de
    Bende alalı 1 hafta oldu öle bi sorunla karşılaşmadım ama jikleden olabilir jikle kendine doğru çekildiğinde açık olur motora doğru olması lazım yani jikle açıktır kapat öle dene motora doğru bas kapanır

Motosikleti
    Yarın Pulsar'ımı satıyorum. Özleyecem keretayı.

Alıntı Pulsar41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın Pulsar'ımı satıyorum. Özleyecem keretayı.
    Neden acaba sorun mu vardı

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Arkadaşlar rodaj da iken uzun yol yapmak motora sıkıntı yapar mı ? Kimse mi bilmiyor yahu

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150NS
    Arkadaşlar rodaj da iken uzun yol yapmak motora sıkıntı yapar mı ? Kimse mi bilmiyor yahu
    Servis önermedi bunu hocam. Rodajı düzgün olmaz dedi çünkü sürekli vites değiştirmek gerekiyor rodajda iken.

Motosikleti
    Alıntı paxera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden acaba sorun mu vardı
    Toplamda 2200 km tecrübem oldu, aynı zamanda ilk motorumdu.
    Öncelikle Pulsar 150 NS tip olarak da güç olarak da sınıfın en iyisi.
    Motoru satmamdaki nedenleri sıralarsam, son zamanlarda belim ağrımaya başladı.
    Fıtıktan şüpheleniyoruz, o yüzden motordan zevk alamıyordum.
    Motordan yana da iki sıkıntı yaşadım.
    Biri kesilmeyen zırıltı. Ben motora keyif için biniyorum. O yüzden zırıltı kulağıma takıldığı zaman keyfim kaçıyordu.
    RKS 150'lilerin sesi bile bizim motordan iyi olunca bu konuda hepten soğudum.
    Diğeri ise 100 KM hızın üzerine çıkınca gidonda oluşan titreşimdi. Her an kontrolden çıkıp tankslepper olacakmış gibiydi.
    Kocaeli'nin yolları da berbat, o yüzden korka korka gaz açıyordum.

Motorumun sevdiğim yönleri ise
    Tip on numara.
    Hız ve torku sınıfının en iyisi.
    Yakıt tüketimi 10 kuruşa kadar iniyordu.

Bel ağrım çözüme kavuştuktan sonra Maxi scooter, SYM Wolf 250 (bunun sesine bayılıyorum) ya da gözümü karartıp Mondial R3Xi Evo bakacam.

Motoru satarken biraz üzüldüm, hem ilk motorumdu hem de severek almıştım.

Alıntı Pulsar41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toplamda 2200 km tecrübem oldu, aynı zamanda ilk motorumdu.
    Öncelikle Pulsar 150 NS tip olarak da güç olarak da sınıfın en iyisi.
    Motoru satmamdaki nedenleri sıralarsam, son zamanlarda belim ağrımaya başladı.
    Fıtıktan şüpheleniyoruz, o yüzden motordan zevk alamıyordum.
    Motordan yana da iki sıkıntı yaşadım.
    Biri kesilmeyen zırıltı. Ben motora keyif için biniyorum. O yüzden zırıltı kulağıma takıldığı zaman keyfim kaçıyordu.
    RKS 150'lilerin sesi bile bizim motordan iyi olunca bu konuda hepten soğudum.
    Diğeri ise 100 KM hızın üzerine çıkınca gidonda oluşan titreşimdi. Her an kontrolden çıkıp tankslepper olacakmış gibiydi.
    Kocaeli'nin yolları da berbat, o yüzden korka korka gaz açıyordum.

Motorumun sevdiğim yönleri ise
    Tip on numara.
    Hız ve torku sınıfının en iyisi.
    Yakıt tüketimi 10 kuruşa kadar iniyordu.

Bel ağrım çözüme kavuştuktan sonra Maxi scooter, SYM Wolf 250 (bunun sesine bayılıyorum) ya da gözümü karartıp Mondial R3Xi Evo bakacam.

Motoru satarken biraz üzüldüm, hem ilk motorumdu hem de severek almıştım.
    Anladım hayırlısı olsun Zırıltı sesi gerçekten baya var gerçi benim için sorun yok )bende zevk için aldım gerçekten çok memnunum gaza basınca giden bi alet henüz sorun çıkarmadı inşaallah çıkarmaz da yakıtı hesaplıcam başlangıç motoru olarak aldım bende ama en az 1 2 yıl kullanırım gibi gelio bana yeterli yanı sonra da kawasaki ninja 250 cc geçicem inş. Pulsar almayı düşünen yada kararsız kalan özellikle cbf150 ile pulsar 150 arasında düşünmeden pulsarı alabilirsiniZ gayet yeterli güzel bi motor ...herkese güvenli sürüşler
    NoWyld bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)