Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 150 NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Alıntı Berkan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük ihtimalle rks mi satıyorum arkadaşlar biriyle anlaştim Pulsarin kırmızı rengini düşünüyorum bu cuma önerileriniz var mı nelere dikkat etmem lazım sıfır aldığım için istediğim yağı koydurabilr miyim Castrol 10 40 düşünüyor um cıvataların sıkımi rodaj bitince mi yapayım
    Teslim alırken lastik hava basinc lari motosikletin üzerindeki sıvılar rolanti devrin falsn dikkst et
    Berkan33 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende geçen hafta servite sordum ön teker olmaz ama arkaya olur dediler fakat 200ns arka teker boyutunun motoru yoracağını ns 150 orj tekerin bir büyüğü boyutta tekerin daha iyi olacağını sölediler. Lastik olarakda ekonomik istersen irc al rahat rahat bin dediler.

NoWyld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı Emreaygn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teslim alırken lastik hava basinc lari motosikletin üzerindeki sıvılar rolanti devrin falsn dikkst et
    Motul 5100 15-50 koy, rodaj bakımına kadar yağı elleme. Rodaj bakımında bunu koy. Çok fark etti motor.10-40 yaz için ince kalır.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Bayı ile konuştum ne yağ koyuyorsunuz diye servisteki de biz yağ koymuyoruz hazır içinde yağ var öyle geliyor dedi şaşırdım

Rox0ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS150
    Bayı ile konuştum ne yağ koyuyorsunuz diye servisteki de biz yağ koymuyoruz hazır içinde yağ var öyle geliyor dedi şaşırdım
    İlk yağını 500 bakımında değiştiriyorsun.

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Bildigim kadariyla uzerinde gelen yag mineralli ve rodajda onun durması gerekiyor 450 500 arasi istediginiz yagi koyabilirsiniz motul 15w50 den cok memnun olanlar var

Büyük ihtimalle rks mi satıyorum arkadaşlar biriyle anlaştim Pulsarin kırmızı rengini düşünüyorum bu cuma önerileriniz var mı nelere dikkat etmem lazım sıfır aldığım için istediğim yağı koydurabilr miyim Castrol 10 40 düşünüyor um cıvataların sıkımi rodaj bitince mi yapayım
    Ben hiçbirşeye karışmadım açıkcası almaya gittimde hazırlanmıştı zaten yağ su ne koyalım demediler bi opsiyon olduğunu sanmıyorum açıkcası. aldıktan sonrada inleyen vızırdayan bir kısmı olmadı Allah a şükür. Hangi bayiden alıyosunuz ben Yaşar ticaretten aldım ordaki Ahmet usta gerçekten çok özverili iş yapan bir arkadaş.

Bu arada cümleten Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Merhaba Arkadaşlar,

Önceki sayfalarda bir arkadaşımız türkçe kullanım kılavuzunu internetten bulduğunu paylaşmıştı ben arattım ancak bulamadım. Linki paylaşabilir misiniz?

Bir de aynasını değiştirenlere sorum olacak: apachi rtr 150 nin aynasını taktınız dimi? Çünkü TVS nin yedek parça satış sitesinde apachi ve apachi rtr nin ayna kodları farklı görünüyordu. Yanlış almamak adına sormak istedim.

Teşekkürler

darkloops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Alıntı wind83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Önceki sayfalarda bir arkadaşımız türkçe kullanım kılavuzunu internetten bulduğunu paylaşmıştı ben arattım ancak bulamadım. Linki paylaşabilir misiniz?

Bir de aynasını değiştirenlere sorum olacak: apachi rtr 150 nin aynasını taktınız dimi? Çünkü TVS nin yedek parça satış sitesinde apachi ve apachi rtr nin ayna kodları farklı görünüyordu. Yanlış almamak adına sormak istedim.

Teşekkürler

Türkçe kullanım kılavuzu bende mevcut ancak nereden indirdiğimi hatırlamıyorum, özelden iletişime geçersen ya da whatsapp grubumuza buyurursan bir şekilde sana iletirim, aynayı da evet apache aynası taktım ama kendi yedek parça sitesinden sipariş vermedim, başka siteden sipariş verip aldım taktım, iletişime geçersen bunları konuşalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

Türkçe kullanım kılavuzu linki

http://dosya.co/9tq6ogxfhdq6/Pulsar_...avuzu.pdf.html
    Cloud ve rozenlot bunu beğendiler.

Motosikleti
    X-Max 250
    Whatsapp grubunu açtık, özellikle istanbuldaki arkadaşlarımız, toplanacağız bu haftasonu muhtemelen. Numaranızı özelden göndermeniz yeterli. Gruba girmek istemeyen de gelebilir tabi ki tanışmaya (gruba girmeyenler çay ısmarlayacakmış)

aranell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV650A
    Arkadaşlar aea 200ns yi incelerken lastikleri mutlaka değiştirin tavsiyesinde bulunmuş. Nylon lastik olduğu ve radyal olmadığından vs dem vurmuş... Bizim lastikler ebat olarak ufak ama aynı kalite aynı marka... Değiştiren oldu mu? Ya da lastikten tutunamayan kayan sorun yaşayan oldu mu?

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Alıntı aranell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aea 200ns yi incelerken lastikleri mutlaka değiştirin tavsiyesinde bulunmuş. Nylon lastik olduğu ve radyal olmadığından vs dem vurmuş... Bizim lastikler ebat olarak ufak ama aynı kalite aynı marka... Değiştiren oldu mu? Ya da lastikten tutunamayan kayan sorun yaşayan oldu mu?
    Ben lastikleri zorlayacak kadar daha surmedim fakat kotu oldugu söyleniyor degistirmeyi dusunuyorum ancak ebatlarıni nasil ayarladilarsa michelin metzeler pirelli gibi iyi markalardan pek bisey bulamadim

Ben lastikleri zorlayacak kadar daha surmedim fakat kotu oldugu söyleniyor degistirmeyi dusunuyorum ancak ebatlarıni nasil ayarladilarsa michelin metzeler pirelli gibi iyi markalardan pek bisey bulamadim
    arkaya 120 takabilirsin dediler servisten. Fakat yazın kullan ıslak zeminde başarısız bi lastik fakat kuru havalar boyunca kullanabilirsin dediler.

aranell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV650A
    80/100 r17 ön
    80/110 r17 arka

Bu ebatlarda aynı marka model lastik bulamadım. Örneğin Michelin de ön için var arka ebatta yok ..
    İlginç bir ebat yapmışlar bizim motosikletlere

Motosikleti
    Pulsar 150 Ns
    80/100 r17 ön
    80/110 r17 arka

Bu ebatlarda aynı marka model lastik bulamadım. Örneğin Michelin de ön için var arka ebatta yok ..
    200 ns lastikleri takabiliyorsun onların fiyatlarına bak istersen.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı brbeytncr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 ns lastikleri takabiliyorsun onların fiyatlarına bak istersen.
    Sen 200ns lastiklerini 150ns taktınızmı bazı arkadaşlar sormuşlar olmaz denmiş sizce riskli olmazmı
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

80/100 r17 ön
    80/110 r17 arka

İyi araştırın, Dunlop, Pirelli gibi markalarda var. İstanbul'da buzmotor bu işin uzmanıdır. internet sitesinden bakın, bulamazsanız arayın, konuyu anlatın bi çözüm üreteceklerdir. Bostancı köprüsünün orda yerleri ve tamamen motosiklet lastiği üzerine çalışırlar.

Bu arada 150cc bir motor için lastikler olabildiğince kalın bence. Ben aynı ebatlar dışına çıkacağımı sanmıyorum. Ama bu lastiklerle en az 10 bin yapmadan da değişmem.

Bu arada Türkçe kılavuz linkini paylaşan arkadaşa çok teşekkürler.
    darkloops bunu beğendi.

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Arkadaslar bende 150 as var malum ns ile herseyi ayni size bir soru soracağım rolanti devri motorun suan düzgün 1.5 civari gayet iyi motor rodajda suan 220 km de fakat motor sogukken ne zaman debriyaji ceksem devir hizli dusuyor ve istop ediyor bunun icin ne yapmam lazım bugun 50 60 km hizla giderken yasadim ve ruzgar sesinden motor calistigini duymadim debriyaji biraktigimda arka kitledi ve kaydi allahtan dik konumdaydim sikinti olmadi debriyaji cektim fakat bu durum buyuk sorunlara yol acabilir tavsiyesi olan varmi servise yakin zamanda gidicem zaten

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Arkadaslar bende 150 as var malum ns ile herseyi ayni size bir soru soracağım rolanti devri motorun suan düzgün 1.5 civari gayet iyi motor rodajda suan 220 km de fakat motor sogukken ne zaman debriyaji ceksem devir hizli dusuyor ve istop ediyor bunun icin ne yapmam lazım bugun 50 60 km hizla giderken yasadim ve ruzgar sesinden motor calistigini duymadim debriyaji biraktigimda arka kitledi ve kaydi allahtan dik konumdaydim sikinti olmadi debriyaji cektim fakat bu durum buyuk sorunlara yol acabilir tavsiyesi olan varmi servise yakin zamanda gidicem zaten
    motor çalıştırılır hafif ara gaz verilir 1 kaç dk alet ısındımı yola çıkılır soğuk havada stop ediyorsa halen jikle çekilir 1 kaç dk ısınır jikle kapatılır yola devam edilir ısındıktan sonra stop ediyormu rolenti devrini yükseltmek yakıtı fazla harcamasına yol açar

Bu ara topkapı çapa tarafında 150ns ışıklarda anlamsız gaz açıp s çizen ara sokağa giren vatandaş buralardamı dedim bi kaç soru soram motora bakam ara sokakta durur dedim gitmişti
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    X-Max 250
    Acilen servise gitmeniz dışında bir tavsiyem yok. Bir anormallik var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)