Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3322269/detay/

aradığım motoru buldugum için fiyatı biraz daha dusurdum çevrenızde arayan varsa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aslan557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    Katlanir plakaliklarin motorlu olanlarinda n turkiyede olani varmi varsa fiyat nedir yanlis gormediysem eskiden 290 tl biseydi fazla pahali geldi bana acaba uygunu varmidir yada biz yapabilirmiyiz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

Senin fiyat fazla ucuk degilmi kardesim ya sifir fiyatına yakin veriyosun burda cok konusuldu bu fiyatlar kactan dustun bu fiyata ?

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Sen bu stop grip icin aldigin seyleri uyguladin mi dostum nasil oldu bi foto atarmisin zahmet olmazsa. Eger olduysa hemen gidip alcam bende

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı aslan557 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katlanir plakaliklarin motorlu olanlarinda n turkiyede olani varmi varsa fiyat nedir yanlis gormediysem eskiden 290 tl biseydi fazla pahali geldi bana acaba uygunu varmidir yada biz yapabilirmiyiz?[COLOR="Silver"]
    290' a varsa yarın taktırırım. Nerede bu verdiğiniz fiyata satan yer acaba?

Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    Valla unuttum sizin icon tekrar bakacagim
    Bune bunu beğendi.

Arkadaşlar 15-50 yağ motora sanki braz yakıt yaktırıyor gibi gldi bna. 10-40a göre braz kalın olmasından dolayı sizce motoru zorluyormudur acaba. Böyle bişey olabilirmi sizce.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hope54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 15-50 yağ motora sanki braz yakıt yaktırıyor gibi gldi bna. 10-40a göre braz kalın olmasından dolayı sizce motoru zorluyormudur acaba. Böyle bişey olabilirmi sizce.
    Yahu birader ne kadar kafaya taktın sen bu yağ işini , yok daha çok yaktırıyor yok daha iyi uzuyor diye sayfalardır aynı muhabbet.

Motul serisi Yamalube'den her türlü üstündür. Düzgün vites geçişleri ve titreşimsiz vites geçişleri sunar.

15-50 ile 10-40 arasında anlaşabilecek bir fark yoktur.

Siz yağ konusunda bu kadar evham yapacağınıza sürüşünüze odaklanıp keyfini çıkarın r25'in
    Bune bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu birader ne kadar kafaya taktın sen bu yağ işini , yok daha çok yaktırıyor yok daha iyi uzuyor diye sayfalardır aynı muhabbet.

Motul serisi Yamalube'den her türlü üstündür. Düzgün vites geçişleri ve titreşimsiz vites geçişleri suna
    15-50 ile 10-40 arasında anlaşabilecek bir fark yoktur.

Siz yağ konusunda bu kadar evham yapacağınıza sürüşünüze odaklanıp keyfini çıkarın r25'in
    Birader yanlış bişey yapmamak adına bilen arkadaşlardan yorum almak için yazıyorum. Forumun amacıda bu değilmi zaten. Amaç bilgi paylaşımı. Sürüşün tabiki tadını çıkarıyoruz ama yanlış bişey yapmakta istemiyorum.arada anlaşılacak fark olmadığını yazmışın onun içinde tşkr ederim..
    Sokollu bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hope54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birader yanlış bişey yapmamak adına bilen arkadaşlardan yorum almak için yazıyorum. Forumun amacıda bu değilmi zaten. Amaç bilgi paylaşımı. Sürüşün tabiki tadını çıkarıyoruz ama yanlış bişey yapmakta istemiyorum.arada anlaşılacak fark olmadığını yazmışın onun içinde tşkr ederim..
    Kafası boş sanayi ustalarının iddia ettiği gibi yağ motosiklete artı bilmem kaç beygir eklemez, veya yakıta direk etki etmez.

Castrol, Ipone, Mobil ve Motul yağları içinde denemediğim yağ kalmadı. Castrol scooter için iyi, cbr 250 için berbat.

Cbr Motul koyunca saçmalar, Ipone koyunca vites geçişleri ve titreşimsiz sürüş sunar.
    Inazuma Ipone istemez, Motul koyunca vitesler kendine gelir vs. vs.

r25 için Motul ideal. Hem Yamalube içindeyken, hem de Motul koyulduktan sonra sürdüm, farkı cidden var.

10-40 önerilir, ama havalar bu ara ciddi sıcak olduğu için 15-50 koymak da çok güzel olur.

Şimdi uzun lafın kısası yağ işi motosiklete göre değişir.

Ama size tavsiyem (eğer ilk vitesli motosikletiniz ise) zincir temizleme, yağlama, düzgün devirde kullanım, etkili frenaj gibi şeyleri düşünün.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Race_Blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha-YZF-R25
    hocam bu siteden nasıl alışveriş yapıcaz, yada bu üretimleri yapan firma nerede, detaylı bilgi verebilirmisin acaba?
    '' Ziraat IBAN TR730001000038515471705001
    PTT Hesap no 8787626 (Ödemeli gönderi masafı +6 TL)
    Mustafa BAYHAN
    Mail mustanoglureklam@gmail.com
    GET açarım. Site komisyonu %15
    Facebook sayfam : https://www.facebook.com/S4K4LL1 '' demiş.
    "Power is nothing without control"

Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...67960371/detay bume kardesim elektronik katlanir plakalik 290 tl

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar benim zincir baya paslanmış. Gaz yağı ve pas sökücü ile denedim çıkmadı.
    Benden önceki arkadaş pek bakmamış sanırım. Wd40 ne derece etkili olur acaba?

hummar34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX 125 , Kawasaki ER6N , Ducati 795

kdiner bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8

Arkadaş şu far içindeki şerit aydınlatma nerede yapılır bulamadım, modfiye sevmem ama bu muhteşem duruyor ben de bundan yaptırmak istesem nereye gitmem veya ne almam gerekir adı nedir bunun bilen var mı acaba?
    hummar34 bunu beğendi.

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    merhabalar,

bir şey sormak istiyorum. ikinci el r25 alacağım ve kırmızı anahtarı var mı yok mu onu merak ediyorum. mt07de, r6ta falan iki siyah bir de kırmızı sıfırlama anahtarı vardı. r25te kırmızı anahtar yok mu?

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar,

bir şey sormak istiyorum. ikinci el r25 alacağım ve kırmızı anahtarı var mı yok mu onu merak ediyorum. mt07de, r6ta falan iki siyah bir de kırmızı sıfırlama anahtarı vardı. r25te kırmızı anahtar yok mu?
    selam kırmızı anahtar yok genelde 4 silindir motorlarda oluyor. 2.el arıyorsan satılık benim r25 haberin olsun

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam kırmızı anahtar yok genelde 4 silindir motorlarda oluyor. 2.el arıyorsan satılık benim r25 haberin olsun
    anlaştık gibi hocam, kapora falan verdim. sağol nazik teklifin için

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/gAZ2m5.jpg

Arkadaş şu far içindeki şerit aydınlatma nerede yapılır bulamadım, modfiye sevmem ama bu muhteşem duruyor ben de bundan yaptırmak istesem nereye gitmem veya ne almam gerekir adı nedir bunun bilen var mı acaba?
    Böyle far yaptırmak için çok sağlam usta bulman gerek.bildiğim kadarıyla farı komple söküyolar dış camları falan.içini kesip biçip o istediğin farın takılması için uygun hale getiriyolar sonra kapatıyolar.kapatırkende artık neyle yapılıyo bilmiyorum ama diğelimki silikon yapıştırıcı tarzı bişiy o iyi yapılmazsa yagmurda veya motoru yıkarken falan su alma ihtimali oluyomuş.yaptırma taraftarıysan çok sağlam birine yaptır derim sonrada bizimle paylaş

Motosikleti
    4. motor Honda
    [QUOTE=SuleymanE;3685870]Hocam hangi marka aldın? nereden ve kaça aldın acaba? birde zahmet olmazsa motosikletin üzerinde monte edilmiş halde bir iki resmini paylaşır mısın?

Bende büyük ihtimalle sadece soft yan çanta alacağım. Topcase vs için gerekli demiri piyasada bulamadım çünkü.

Selamlar ben tex 881 marka aldım Türk malı bir ürün ama işimi falzsıyla görüyor 140TL almıştım. Arka koltuğu çıkartılıp içinden geçirilicek şekilde takılıyor.

Tavsiye ederim. Ben bir kere taktım ve hiç çıkarmadım. Heralde satarken sökerim ancak ne yazıkki hiç fotoğrafı yok:(

Race_Blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha-YZF-R25
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/gAZ2m5.jpg

Yurtdışında farın tamamı kit olarak satılıyor.
    http://layz-motor.com/product/body-k...rl-yamaha-r25/
    http://motor.otomotifnet.com/read/20...Yamaha-YZF-R25

Türkiyede modifiye bişiller düşünüyorsanız İlker Kemal Bikeç Bey ile iletişime geçip, kendisinden bilgi alabilirsiniz.
    "Power is nothing without control"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)