Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    manaburn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF-R25
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kışın 10-40 yazın 15-50 kullanılır genelde dostm sıkıntı yok devam
    Peki daha 1000km bakımında 15w lik bir yağ kalın kaçar mı? Bildiğim kadarıyla 20w yağlar 50000km den sonra kullanılıyor mesela?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    Arkadaslar motorumu yeni aldim 10 km de yag isigi surekli yaniyor ne yapmam gerekiyor

53_ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Alıntı brk194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar motorumu yeni aldim 10 km de yag isigi surekli yaniyor ne yapmam gerekiyor
    Servise götürmen gerekiyor

Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    Nedir bu yag pompa olayi herkeste ayni sorun

Motosikleti
    klr650-R25-600RR
    SAKIN kullanma öyle

Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    motoru servise zor bela iterek götürdüm serviste lamba anında söndü bi kaç kere denedik söndü motor kafa buluyo bizle

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    motoru servise zor bela iterek götürdüm serviste lamba anında söndü bi kaç kere denedik söndü motor kafa buluyo bizle
    Videosunu çeksene aynı sorunu yeniden yaptığında? Servis bık bık yaparsa "al video çektim, sorun bu" dersin.

Hatta burada paylaş bizde görelim.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı dincher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolasın istanbuldayım

sence başka şeylere kafa yormadan akrapovic mi takayım? ne dersin?
    Zevk meselesi esasında dostum.ama netten dinlediğin sesle canlısı aynı olmuyo. Canli duyma Şansın varsa duy ve ona göre karar ver derim. Ha Orj egzozdan sonra alışmak biraz zaman alıyo.bi de benim ortalama tüketimi 1000 km de 0.5 lt arttırdı. Daha detaylı anlatacak olursam 12.500km de iken ortalama yakıt 4.6 idi (hiç sifirlanmadi ortalama yakıt ) 13.500 km de şu an ve 5.00 gösteriyor ortalama yakıtı.ben de kullanırken biraz abartmış olabilirim ama yakita etkisi hissediliyor diyebilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:06 ----------

Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videosunu çeksene aynı sorunu yeniden yaptığında? Servis bık bık yaparsa "al video çektim, sorun bu" dersin.

Hatta burada paylaş bizde görelim.
    Çok alakasız olabilir ama şöyle bi tespiti m var.kontak açıp marsa basmaya motoru yerinden biraz oynattigimda veya kontak açıp uzun süre motoru calistirmayinca , calistirdiktan sonra 5 6 sn ışık sonmuyo.hiçbir mantığı yoktur muhtemelen ama mantıklı bi yanı var mı bu çıkarımın?

Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    Yagmurlada alakali olabilir servisteki usta takip et dedi giderken felan olursa aninda kontagi kapat dur dedi

CieM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R - 2015
    Sipariş ettiğim kask ve mont da geldi bugün fakat hâla r25 mat gri bulamadım :D

bugün sıkışık trafikte, hafif yağmur yağarken dumanlar çıkmaya başladı, yaklaşık 30 saniye.Hararet göstergesi 3 tü. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı ?

Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    Alıntı onur694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün sıkışık trafikte, hafif yağmur yağarken dumanlar çıkmaya başladı, yaklaşık 30 saniye.Hararet göstergesi 3 tü. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı ?
    Yamaha r25 cok nazik motor ben 15 bin km kanuni kullandim servisin ne oldugunu gormedi motor surekli 10 bin devir cevittirdim banamisin demedi masallah yamaha aldik paranoya olduk

Motosikleti
    R25
    Alıntı onur694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O duman değil on teker fana su sıçratıyor suyun Buharı yağmurda olur böyle
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax 250
    bende mat gri arıyor 2 adet bulursam haber iletirim buradan aynı hassasiyeti bekliyorum

Motosikleti
    Honda CBR 250 R - 2015
    bi bulalım da

[QUOTE=peacemaker_;3906462]Zevk meselesi esasında dostum.ama netten dinlediğin sesle canlısı aynı olmuyo. Canli duyma Şansın varsa duy ve ona göre karar ver derim. Ha Orj egzozdan sonra alışmak biraz zaman alıyo.bi de benim ortalama tüketimi 1000 km de 0.5 lt arttırdı. Daha detaylı anlatacak olursam 12.500km de iken ortalama yakıt 4.6 idi (hiç sifirlanmadi ortalama yakıt ) 13.500 km de şu an ve 5.00 gösteriyor ortalama yakıtı.ben de kullanırken biraz abartmış olabilirim ama yakita etkisi hissediliyor diyebilirim.[COLOR="Silver"]

http://www.yamahabaydar.com/YZF-R25-TITANIUM-SLIP-ON-EGZOZ,PR-803.html
    seninki sadece linkteki son susturucu mu? ben bunu düşünüyorum. benim usta kat iptali falan yapim dedi de ben istemiyorum kat iptali. nasıl yapsam karar veremedim. daha zaten rodaj da bitmedi 600km civarındayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

arkadaşlar mat gri sıkıntılı. ben iki hafta boyunca her gün türkiyedeki bütün bayileri aradım. abartmıyorum

Motosikleti
    Honda CBR 250 R - 2015
    ben hala arama aşamasındayım

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    motosiklete manet ne tavsiye edersiniz? Kısa renkli taktıran varsa artı eksi yorum yapabilir mi?

Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    Arkadaslar 30 km yol yaptiktan sonra garaja çektigimde fan açıyor sıcaklık 3 cizgi normalmi

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    [QUOTE=dincher;3907244]
    Alıntı peacemaker_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zevk meselesi esasında dostum.ama netten dinlediğin sesle canlısı aynı olmuyo. Canli duyma Şansın varsa duy ve ona göre karar ver derim. Ha Orj egzozdan sonra alışmak biraz zaman alıyo.bi de benim ortalama tüketimi 1000 km de 0.5 lt arttırdı. Daha detaylı anlatacak olursam 12.500km de iken ortalama yakıt 4.6 idi (hiç sifirlanmadi ortalama yakıt ) 13.500 km de şu an ve 5.00 gösteriyor ortalama yakıtı.ben de kullanırken biraz abartmış olabilirim ama yakita etkisi hissediliyor diyebilirim.[COLOR="Silver"]

http://www.yamahabaydar.com/YZF-R25-TITANIUM-SLIP-ON-EGZOZ,PR-803.html
    seninki sadece linkteki son susturucu mu? ben bunu düşünüyorum. benim usta kat iptali falan yapim dedi de ben istemiyorum kat iptali. nasıl yapsam karar veremedim. daha zaten rodaj da bitmedi 600km civarındayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

arkadaşlar mat gri sıkıntılı. ben iki hafta boyunca her gün türkiyedeki bütün bayileri aradım. abartmıyorum
    Aynen dostum linkteki egzoz. Full almadım bende.sadece sen susturucu aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

Arkadaslar 30 km yol yaptiktan sonra garaja çektigimde fan açıyor sıcaklık 3 cizgi normalmi
    Bende 15km de açıyo.hatta ilk 5km den sonra yolda açıyo.4 5 çizgiye cikmadikca normal.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)