Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hummar34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX 125 , Kawasaki ER6N , Ducati 795
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/gAZ2m5.jpg

Arkadaş şu far içindeki şerit aydınlatma nerede yapılır bulamadım, modfiye sevmem ama bu muhteşem duruyor ben de bundan yaptırmak istesem nereye gitmem veya ne almam gerekir adı nedir bunun bilen var mı acaba?
    erhaba hocam . ben yurt disinda yasiyorum Thailanda buradda aksesuarsikintisi yok vede cennet diye bilirim. turkiyede yapan yerler malesef ates pahasina burda peynir ekmek gibi . yollamak isterim taikide ama sadece bir kisiyle kargo masraafi cok olur yazik gunah. mesela ornek eriyorum 100-150 dolar fari yaptiraksan kargo fiyati 10 kiloya kadar 178 dolar tek kisi zor olur hocaam burada ne aksesuarlar var akillara zarar.
    Bune bunu beğendi.
    Maalesef Kusurlarını Söylemediğimiz için Kendini Mükemmel Zanneden insanlar Var. Uygun Bir Uslüp ile Söylemek Gerekiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    Artçı tutamağı varmı peki?

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı hummar34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erhaba hocam . ben yurt disinda yasiyorum Thailanda buradda aksesuarsikintisi yok vede cennet diye bilirim. turkiyede yapan yerler malesef ates pahasina burda peynir ekmek gibi . yollamak isterim taikide ama sadece bir kisiyle kargo masraafi cok olur yazik gunah. mesela ornek eriyorum 100-150 dolar fari yaptiraksan kargo fiyati 10 kiloya kadar 178 dolar tek kisi zor olur hocaam burada ne aksesuarlar var akillara zarar.
    Bi kaç ay sonra endonezyaya bi iş arkadaşım gidiyor ne buldurtursam aldırtma planım var bakalım onun da aklına yatarsa güzel olur :D

hummar34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX 125 , Kawasaki ER6N , Ducati 795
    Alıntı ozzzzz80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçı tutamağı varmı peki?
    artci tutacagi yok hocam . bende arastirdim onu hatta konu acmislardi o arkadas icin arastirdim malesef oyle birsey yok. kesin ve net

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:23 ----------

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi kaç ay sonra endonezyaya bi iş arkadaşım gidiyor ne buldurtursam aldırtma planım var bakalım onun da aklına yatarsa güzel olur :D
    aslinda cok sahane aksesuarlar var plakalik olsun arka sstop lambasi felan baya bi aksesuar cecsiti var . aynen endonezyada r3 diye gecer rbu motosikletler . R25 gecmeye biliir . R3 320 beygir dir ama kasa R25 ile birebir sadece motor farkli.

hocam bu siteden bkabiirsiniz yani bir kac sey var ama sadece bakin diye cunku bu sitedekiyle sinirli degil daha bir cok aksesuar var

http://www.kdprojectracing.com/category/41/yamaha/yzf-r3-mt03

1 dolar 32 tay parasidir . hesap yaaparsaniz ona gore yaparsiniz
    Bune bunu beğendi.
    Maalesef Kusurlarını Söylemediğimiz için Kendini Mükemmel Zanneden insanlar Var. Uygun Bir Uslüp ile Söylemek Gerekiyor

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    Dün hızlıca bir giriş yaptım r25 konusuna. geçtiğimiz sene mt07imi satıp askere gittim. dönüşünde işe adapte ol, eve çık ev işlerini düzene koy derken sıra motosiklet almaya geldi. hayırlısı ile pazartesi r25e kavuşuyorum. böylelikle hepinize bir selam vereyim dedim ve aklıma takılan bazı konuları size sorayım diyorum

Motorun şu anki sahibi plakalığı sökmüş ve plakalığı da bir süre sonra teslim edecek. zaten aklımda kısa kuyruk altı bir plakalık almak vardı. plakayı kuyruğa yapıştırmadan uygun bir plakalık (katlanır olsun istemiyorum) bulmam lazım. bu konuda bilginiz var mı?

Ayrıca rosso 2 alacağım, istanbulda takılması da dahil uygun fiyatlı bildiğiniz bir yer var mı?

Herkese saygılar, selamlar.

Motosikleti
    Yamaha YZF R 25
    Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün hızlıca bir giriş yaptım r25 konusuna. geçtiğimiz sene mt07imi satıp askere gittim. dönüşünde işe adapte ol, eve çık ev işlerini düzene koy derken sıra motosiklet almaya geldi. hayırlısı ile pazartesi r25e kavuşuyorum. böylelikle hepinize bir selam vereyim dedim ve aklıma takılan bazı konuları size sorayım diyorum

Motorun şu anki sahibi plakalığı sökmüş ve plakalığı da bir süre sonra teslim edecek. zaten aklımda kısa kuyruk altı bir plakalık almak vardı. plakayı kuyruğa yapıştırmadan uygun bir plakalık (katlanır olsun istemiyorum) bulmam lazım. bu konuda bilginiz var mı?

Ayrıca rosso 2 alacağım, istanbulda takılması da dahil uygun fiyatlı bildiğiniz bir yer var mı?

http://www.motolastik.com/pirelli-di...run_detay_tab3

Burda biraz daha uygun diablo rosso ancak taktırmak için iyi bir yer bilmiyorum.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yousuffer çok araştırmıştı takma + lastik fiyatı en uyguna hangisi diye. Hasanpaşa'da taktırdık Zen Motosiklet idi sanırım Ktm Spormoto yanındaki, KMA bayisinin olduğu sokakta.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

GOGO1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inşallah yzf r25 olacak
    selamunaleyküm yaşım 22 izmirde oturuyorum, yaklaşık 1 aydır forumda sadece bu konuyu takip ediyorum çünkü r25 diye bi hatuna aşık oldum :D bu hatunu görünce veya aklıma gelince içimden parçalar kopartıyor baya bi uğraş sonrasında artık aileme illallah ettirdim ve motor izni aldım baya zor oldu ama sonunda izni kopardım. motorla ilgili yazdığınız iyi kötü herşeyi okudum aklımda ufak bir şüphe bile kalmadı hepinize teşekkür ediyorum bizleri aydınlattığınız için. ALLAH nasip kısmet ederse kurban bayramından sonra almayı düşünüyorum bu konuda ne dersiniz kışa girdiğimiz için nisanı falan mı bekleyeyim yoksa kurban bayramından sonra alayım mı ? tekeriniz düz bassın inşallah ALLAH kaza bela vermez sağ salim kullanırsınız motorlarınızı yorumlar için şimdiden teşekkürler. iyi akşamlar...

ayrıca bu gün saat akşam 4-5 arası izmir karşıyaka iskelenin ordan geçen bi r25 gördüm motul sticker vardı üstünde o arkadaşada burdan selam olsun bana ulaşabilirse bi ara buluşalım yakından görmek istiyorum hatunu (R25) :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

pardon flood yapıyormuş gibi oldum ama renk konusunda kararsızım içimden siyah geçiyor ama bi arkadaşımda ybr 125 var siyah renk geçen gün öylesine oturdum depodaki çizikleri vs falan görünce biraz korkmaya başladım siyah renkten bu çizilme vs konusunda engel olacak birşey varmı yoksa siyahtan vazgeçip mavi mi alayım.

aslan557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    Kisin kullanmayacaksan 2016 model al kardesim

Türkiyeye gelecek 2016 Modellerde Abs Opsiyonu olup olmayacağını bilen varmı ?

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı kudret87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyeye gelecek 2016 Modellerde Abs Opsiyonu olup olmayacağını bilen varmı ?
    gelmeeezzzz.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8

Facebooktaki R25 grubunda yazıyordu 700 tl takma dahil istanbulda bi yer yapıyormuş gruba bakmanı öneririm.

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Ben de 1 hafta önce aranıza katıldım race blue ile artık konuyu her gün takip etmeye çalışıcam
    ybrdenr25e bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    700 tl ye takan yeri ben de merak ediyorum
    Birde 140-70 yerine 150-60 mı 150-70 mi daha iyi olur?

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    700 tl ye takan yeri ben de merak ediyorum
    Birde 140-70 yerine 150-60 mı 150-70 mi daha iyi olur?
    ikisi de iyi olmaz. orjinali iyidir.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Rossonun orijinali 130luk gibi duruyor

aslan557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    arka stop lambasını cakar gibi yapabilirmiyiz yada degiştimemiz mi gerekir ?

Herkeze selam çok konuşuldu ama emin olamadım.1000 bakıma az kaldı yağ alıcam motul hangisini tavsiye edersiniz?kaç litre almam gerek.cevap yazanların motoru hep gıcır gıcır parlasın hadi yazmayanlarında)

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Ardatt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze selam çok konuşuldu ama emin olamadım.1000 bakıma az kaldı yağ alıcam motul hangisini tavsiye edersiniz?kaç litre almam gerek.cevap yazanların motoru hep gıcır gıcır parlasın hadi yazmayanlarında)
    Serviste tavsiye edilen 10-40 tam sentetik. 2 lt almalısın.

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Alıntı Ardatt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10-40 yada 15-50 bizim servis 15-50 kullanıyor havalar sıcak oldugu için. motul tam sentetik 300v yada 7100 almanı tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)