Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
26. sayfa BirinciBirinci ... 162425262728 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT 125 - Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Yakıt tüketimi çok etkileyici, 2 lt altı, muhteşem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 ybr esd
    sakın öyle bi hata yapma.it gibi pişman olursun.illaki motor değiştireceksen.250lik te kesmez seni bu saatten sonra. ktm 390 cb500f-nc 700-660 tenere gibilere bak kimotor değiştirdiğinin anlamı olsun.ybr beni hayata bağladı.3 tane pisikologun düzeltemediği bozuk pisikolojim düzeldi sayesinde.10 liralık benzin alıyorum.müzüğümü açıyorum.bi 90 km gidiyorum.kaymak gibi oluyorum.ha 0 dan başlasaydın o zaman olurdu

Motosikleti
    Mt 125
    Merhabalar, yaklasik 1 ay once race blue bi mt 125 aldim bende ve araniza katildim. Herkese keyifli surusler..

Motosikleti
    Yamaha MT 125
    Merhabalar bende pazartesi aldım 20 km kullanabildim malum hava şartlarından herkese salamlar

vdeger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Intruder C800
    Selam arkadaşlar,

Sigorta yaptıran var mı? Varsa kaç para istiyorlar?

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    Forumda son zamanlarda kol gezen soru SİGORTA

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Alıntı vdeger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,

Sigorta yaptıran var mı? Varsa kaç para istiyorlar?
    Bugun yaptirdim halk sigorta 303 tl 4 taksit

vdeger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Intruder C800
    Ben 4 ay gecikmeli 800TL verdim. Ne olursa olsun bu kadar farklı olmamalı. Bilgi için teşekkür ederim.

Motosikleti
    Yamaha MT-125

ufak bi yan yatım ekran plastiği kırıldı sordum bin lira yenisi plastik kısmı satılmıyormus bunu nasıl haledebılırım su gırcek dıye korkuyorum

Motosikleti
    Yamaha Mt-07
    Merhaba, Ağustos 2015'den beri bu ailenin bir üyesiyim, 4000 km yol yaptım, herkese iyi forumlar.

geçmiş olsun

Arkadaşlar yan motor olarak 1 ad. mt125 almak istiyorum ama 5bin km altı modellerin fiyatı 8bin tl civarı iken 10+ lara zıplamış. Temiz motorunu uygun fiyata vermeyi düşünen varsa ilgilenebilirim.

Motosikleti
    Mondial Drift
    Alıntı grytamay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/orap8k.png
    ufak bi yan yatım ekran plastiği kırıldı sordum bin lira yenisi plastik kısmı satılmıyormus bunu nasıl haledebılırım su gırcek dıye korkuyorum
    Ucuz yollu bant felan işe yarayabilir sanki ?

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Alıntı ehil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    saol dostum

Motosikleti
    Tracer 900 2018
    Alıntı grytamay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/orap8k.png
    plastik kısmı tamamen çıkartıp aynı boyutlarda plexiglass kestirip yapıştırabilirsiniz sanırım.

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Alıntı hknsaritas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plastik kısmı tamamen çıkartıp aynı boyutlarda plexiglass kestirip yapıştırabilirsiniz sanırım.
    cevap ıcın tesekur ederım dostum bu işlemi kim nerde yapar reklamcı felan mı

Arkadaşlar selam,
    Ben de motor almayı düşünenlerdenim. Motoru çok nadiren işe gidip gelmek için, genellikle şile,ağva ordan sakarya vs , bu civarlarda gezi amaçlı kullanmak için almak istiyorum. Pendik - Kurtköy de oturuyorum, gebze şekerpınarda çalışıyorum. Bahar ve yaz döneminde şahsi aracımla evden iş yerine gelip motorsikletle böyle doğa turlarına çıkmak istiyorum.

Siz değerleri arkadaşların tecrübelerine dayanarak sormak istediğim soru şu, bu motorda yayla köy vs gezdikten sonra motoru yükseltmek için düşüncelere dalar mıyım. Benim hayalim tek şeritli yollarda sağa sola bakarak 50-60 km hızla gezinmek.

Bu konudaki fikirlerinizi alabilir miyim.

Teşekkürler.

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    http://www.ebay.com/itm/YAMAHA-YZF-R125-MT-125-SPEEDO-CLOCK-FAULTY-/262254045809?hash=item3d0f8f2a71:g:64kAAOSwsB9V9od S&vxp=mtr
    beyler burda buldum satanlar var uygun fıyata ingilizce bilenler bı yardımcı olabılırmı alsam ne zmana gelır gelmeme gıbı bısı olurmu sıfırmı kulanılmısmı bu

alısverıs yapanlar varsa burdan bana bı yardımcı olursa cok makbule gecer

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Alıntı erginsen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,
    Ben de motor almayı düşünenlerdenim. Motoru çok nadiren işe gidip gelmek için, genellikle şile,ağva ordan sakarya vs , bu civarlarda gezi amaçlı kullanmak için almak istiyorum. Pendik - Kurtköy de oturuyorum, gebze şekerpınarda çalışıyorum. Bahar ve yaz döneminde şahsi aracımla evden iş yerine gelip motorsikletle böyle doğa turlarına çıkmak istiyorum.

Siz değerleri arkadaşların tecrübelerine dayanarak sormak istediğim soru şu, bu motorda yayla köy vs gezdikten sonra motoru yükseltmek için düşüncelere dalar mıyım. Benim hayalim tek şeritli yollarda sağa sola bakarak 50-60 km hızla gezinmek.

Bu konudaki fikirlerinizi alabilir miyim.

Teşekkürler.
    (kullanmadım yorumların tamamını okudum) Şehir içi için süper bir araç ama şehir dışı yollara çıkacağım dersen biraz sıkıntı olabilir

Şahsi düşüncem yeterli gelmeye bilir az daha gitse dediğin noktada gitmez, Güç ve tork her araç için lazım mesela ben araba da 130 çok nadir geçiyorum genelde 100 -120 ile otobanda seyhat ederim araç 110 hp dizel bassam gider, arkadaşların arabasını alıyorum , aynı suratde seyat ediyorum ama bana gitmiyormuş gibi geliyor...

Güvenli sürüş için bastın mı gaza ivmelenecek bastın mı frene zank diye durmalı, Bu sebepden mütevelit 50-60 km ile gidecek bile olsan şehir dışına çıkacağım diyorsan yetersiz kalabilir.

Arkadaşım bu linkteki ürün satıcının söylediğine göre arızalıymış çalışmıyormuş sadece ışığı yanıyormuş. Aynı sitede bir tane daha var satılık olan;
    http://www.ebay.com/itm/YAMAHA-YZF-R125-MT-125-SPEEDO-CLOCK-ABS-2015-16-MODEL-/262260274100?hash=item3d0fee33b4:g:64kAAOSwsB9V9od S

bu da ABS li model içinmiş, 2.el parçaymış 3700mil kullanılmış, senin motora uyar mı uymaz mı bilmiyorum.

REKLAM ALANI
26. sayfa BirinciBirinci ... 162425262728 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)