Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
27. sayfa BirinciBirinci ... 172526272829 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT 125 - Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Alıntı schi8850 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bu linkteki ürün satıcının söylediğine göre arızalıymış çalışmıyormuş sadece ışığı yanıyormuş. Aynı sitede bir tane daha var satılık olan;
    http://www.ebay.com/itm/YAMAHA-YZF-R125-MT-125-SPEEDO-CLOCK-ABS-2015-16-MODEL-/262260274100?hash=item3d0fee33b4:g:64kAAOSwsB9V9od S

bu da ABS li model içinmiş, 2.el parçaymış 3700mil kullanılmış, senin motora uyar mı uymaz mı bilmiyorum.
    ilgin için teskurler dostum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    Arkadaşlar karadeniz bölgesinden motoru satan olursa ilgilenirim teşekkürler

Alıntı yasoyaso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese keyifli sürüşler.
    2013 model ybr 125 im var motorumdan çok memnunum. Şehir içi kullanıyorum boyum 185 ve motor beni hic yormuyor oturuş pozisyonu kıvraklığı yakıtı bakımı filan fıtı fıtı gidiyorum ama şu mt 125 i görünce içim gidiyor sizce ybr den mt 125 e gecsem pişman olurmuyum? 125 lik motoru satıp başka bi 125 liğe geçmek ne kadar mantıklı?
    Sizin sorunuza bende şöyle bir ekleme yaparak bu soruyu tekrar etmek istiyorum,
    2014 YBR 125 kullanısıyım ağustosta aldım. Şuan 9000km'de her gün kullanıyorum, çanakkaledeyim ve arada şehitlik tarafında ufaktan dolanıyoruz/125ilikle ne kadar gazlanırsa işte bol bol virajları olan bir yol, kaliteside iyi.
    Ancak, sürat evet çok bişey değişmeyecek ancak, MT125'i Yamaha riding Academy eğitiminde test etmiş ve ybr'den inip ona binince çekişte çok büyük bir farkın olmadığını ancak frenler çok çok daha iyi olduğunu, brembo mastercylinder var, Maşanın çalışması, viraj içinde ki kararlığı çok çok daha güzel olması, deponun iriliği, gidon,oturuş pozisyonu daha iyi hissettirmesi gibi sebepler YBR'den MT125 geçiş kısmını cazip kıldırıyor ama pişman olunur bu bilemiyorum.

Öğrenciyim, o yüzden aslında büyük motor her ne kadar istesemde, ayda 1200km'ye yakın yol yapıyorum ve hacim büyütme işi biraz gözümü korkutuyor bakım ve işletme maliyetinden ötürü.

Pişman olunur mu sizce?

Ruli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-125
    Herkese selam,
    1000 km dir ben de aranızdayım.

şöyle bir problemim var daha önce yaşayan var mı diye soruyorum.

15-20km hızla giderken ön lastik sekme yapıyor.lastik her turda alttan dürtüyor beni ben burdayım diye.Jantta bir yamukluk yok ,taş vs de girmemiş ön lastiğe acaba lastik tellerini yamultmuş olabilir miyim?

teşekkürler.

Motosikleti
    MT-125
    Bi de kullanıcı arkadaşlar
    Gösterge paneli sıfırlıyo kendini servise soran eden oldu mu hiç?

5 kere resetledi kendini yahu

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    Arkadaşlar karadeniz bölgesinden motoru satan olursa ilgilenirim teşekkürler

3 aylik MT 125 kullanicisiyim, herşeyi mukemmel tek derdim gidon çok alçak ve yolda çok yoruyor, gidon yukselticisi var mi bu modelin ?
    tesekkurler

Motoru gerededen şekerpınara getirene kadar canımız çıktı. Biraz kullanıp mt 25 e geçiş yapacağım inş.

Merhaba abilerim.Ben 16 yaşındayım ve yeni ehliyet yasasıyla ehliyetimi alacağım haziranda. motoruda haziranda alacağım.kafamdaki motor mt 125.bu kararı kimse değiştiremez .çünkü motor harika.Abilerim siz kullanıyorsunuz çevrenizdekilerin tepkisi nasıl oluyor herkes bakıyor mu vow diyor mu? en önemlisi de bu benim gibi bi genç için :D Ve sizce hangi renk en iyii 2016 renklerinde?

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Bu aksesuar kiti nasıl arkadaşlar.

Motosikleti
    yamaha tracer 700
    Merhaba;

sorunun nedeni ekranın altında bulunan soket. soket sökülüp sipreyle temizlendiğinde sorun kalmıyor.

Motosikleti
    MT-125
    Resetleme için mi hocam ?

merhabalar mt 125 kullanıcısı olalı 1 ay anca oldu öncelikle göstergedeki saati nasıl ayarlıyabiliriz ve info tuşundaki bilgiler nedir ? ve aksesuarları neredeyse hiç bir yerde bulunmuyor orjinal parçaları hariç onlarında fiyatları aşırı bilidğiniz yerler varmıdır aksesuar için korua takozu için iyi günler

Motosikleti
    yamaha tracer 700
    Ekranın resetlemesi için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:44 ----------

Servisin 6000 km bakımında bujiyi söküp tırnak açıklığını kontrol etmesi gerekiyor. Benimkini etmemişler. söküp kontrol ettiğimde tırnak açıklığının limitin üzerine çıktığını gördüm. 12000 km de değişmesi gerekiyor. 6000 bakımı yapacaklar mutlaka kontrol ettirsin. tırnak açıklığı 0,7 - 0,8 mm olması gerekiyor. motorunuz daha çok tüketiyor ve performans kaybı yaşıyorsunuz.

Motosikleti
    X-MAX MOMO DESİGN
    Her şeyiyle dört dörtlük bir motor. Gören zaten 125 cc olduğuna inanmıyor. Gidon alçak kolları yoruyor diyen arkadaş. Bacaklarla depo kısmına baskı yapmassan tüm baskı kollarında olur.Kullanırken bacaklarınızla depo kısmına baskı yaparak kullanın. Yanlış kullananlarda bu ağrılar olur. Uzun yolda sadece bacakları biraz yorar. Ayrıca akrapoviç egsoz taktıran varsa satmayı düşünenler mesaj atabilirler. Tek eksiği sesi. Ama tabikide buna sucuların taktırdığı o saçma egsozları takmamak lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:49 ----------

Alıntı relaxbatu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba abilerim.Ben 16 yaşındayım ve yeni ehliyet yasasıyla ehliyetimi alacağım haziranda. motoruda haziranda alacağım.kafamdaki motor mt 125.bu kararı kimse değiştiremez .çünkü motor harika.Abilerim siz kullanıyorsunuz çevrenizdekilerin tepkisi nasıl oluyor herkes bakıyor mu vow diyor mu? en önemlisi de bu benim gibi bi genç için :D Ve sizce hangi renk en iyii 2016 renklerinde?
    Motor her şeyiyle harika, herkes bayılıyor. trafikte insanlar modelini soruyorlar. 125 cc olduğuna kimse inanmıyor. 125 cc dediğim zamanlar insanlar dalga geçtiğimi sanıyor küfür edip gidenlerde oluyor : )

Motosikleti
    yamaha tracer 700
    Ön cam kullanan var mı

Honda pcx ile takas düşünen mt 125 sahipleri olursa buradayım

Motosikleti
    X-MAX MOMO DESİGN
    Alıntı erginsen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru gerededen şekerpınara getirene kadar canımız çıktı. Biraz kullanıp mt 25 e geçiş yapacağım inş.
    Ben İstanbul'dan Ankaraya gidip geldim can falan çıkmarmadı gayette rahat konforlu bir yolculuk oldu. Motor kullanmayı bilmiyorsan 250 likte yorar

Merhaba, İstanbul'da motorunu satmayı düşünen varsa iletişime geçebiliriz

Motosikleti
    X-MAX MOMO DESİGN
    Alıntı Orgripal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, İstanbul'da motorunu satmayı düşünen varsa iletişime geçebiliriz
    Sahibinden de ilanlarda var. 1000 KM den 10.000 km ye kadar. Ben 1 ay sonra düşünüyorum. Temiz az km de düşünüyorsan 12.000 tl yi gözden çıkarman gerek.

REKLAM ALANI
27. sayfa BirinciBirinci ... 172526272829 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)