Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
25. sayfa BirinciBirinci ... 152324252627 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT 125 - Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar boyum 1.72 sızce bu motorda baslangıc olarak zorlanırmıyım daha onceden bır motor kullanmıslıgım yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Aksine başlangıç için ideal bir motor ancak sıfırıns o para verilmez. İkinci el alın.

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Hocam merhaba. Mesajını yeni gördüm. Xmax almayı düşünüyodum ben de. İlan falan var mı senin motorun?
    MT-125 (Street Fighter)

Ankara için gri renk satış yapmayı düşünen arkadaşımız varmıdır? Şu an bir kırmızı renk var ilanlarda?

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Selamlar motorum 3000 km ye geldi ekranda yag uyarisi cikmaya basladi. Bakim zamani geldi.
    Daha once 3 bin bakimi yaptiran arkadaslar var ise neler yapildi neler degistirildi ve ne kadar ucret odendi bilgisini paylasirsa sevinirim..

Bu arada yagi kndim goturmeyi planliyorum motul 5100 u ovuyorlar.. Baska onerisi olan var mi?

Kullanan arkadaşlar motor nasıldır ? Uzun zamandır kullanıyordur çoğunuz. Bende başlangıç olarak almak istiyorum. 2-3 yıl kullanacağım götürür mü beni ? Uzun yolda yapacağım son hızı nasıl yorar mı ? Boy 1.90 kilo 79

1,73 boy ile motor üzerine oturduğumda ayaklarım düz bir şekilde yere değmiyordu maalesef. Merak ettiğim konu düz bir şekilde ayaklarımın yere değebilmesi için sele yüksekliği bir şekilde ayarlanabilir mi?

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Motor kesinlikle cok kaliteli plastik aksami olsun motor blogu olsun lastikleri olsun selesi, gosterge paneli vs..

Baslangic ve sehir ici icin cok kullanisli.

Sehirler arasi 2 kez kullanma firsatim oldu ortalama 100-110 km hizlarda hiic yormadi ve rahat bir seyahat oldu. Yolun durumuna bagli olarak son hiz da 129 km i gordum sonra biraktim (yol duz egim sifir) belki 135 lere kadar cikabilir..

Tabi soyle birseyde var motor ciplak oldugu icin 110 dan sonra cok fazla ruzgar yiyorsunuz..

Yakit konusuna deginmiyorum bile 3400 km ort. Suan 1.6 ile 1.8 arasinda degismekte

Ama ben motoruma bakarim ve bakimlarini aksatmam her bakimda mutlaka yag filtresini degistittirim zincirini duzenli yaglarim red line a sokmam..

2-3 yil bu motor icin cok az emin olun..

Fiyati tartisilir ama bu kaliteye gore fiyati dusunmek lazim..

Bu arada benim boyum 1.87 kilom 82 motor ustunde gayet iyi duruyorum ve iki ayagimida yere hemen hemen tam basabiliyorum boy konusunda sikintin olacagini dusunmuyorum..

İstanbul da(avrupa) bu motoru alabileceğim güzel bi motor galerisi var mı? Kardeslermotor mesela önerirmisiniz bu galeriyi? Yada sizin bildiğiniz..?

Motosikleti
    mt
    Alıntı Skurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1,73 boy ile motor üzerine oturduğumda ayaklarım düz bir şekilde yere değmiyordu maalesef. Merak ettiğim konu düz bir şekilde ayaklarımın yere değebilmesi için sele yüksekliği bir şekilde ayarlanabilir mi?
    bana sele ayarlanmıyor dediler. benim de boy 1.71 ama hiç sorun olmuyor. alıştım bir iki haftada.

Alıntı mfg_fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana sele ayarlanmıyor dediler. benim de boy 1.71 ama hiç sorun olmuyor. alıştım bir iki haftada.
    Teşekkürler... Bir iki arkadaş amortisor ayarından indirebilirsin dedi ama genelde dediğin gibi alışırsın, çok sıkıntı yaşamazsın deniyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

Full siyah renkli model ne yazık ki bulamıyorum İstanbul'da. Merak ettiğim bu dönemde yani yeni yıldan önce, yeni modeller çıkmadan, kış öncesi vs. motor almak mantıklı mıdır, yoksa 2016'yı mı beklemek gerekir?

Merhaba

Ben de yeni bir motor kullanıcısı olacağım. Boy 1.90 kilo 108

Pulsar 200ns almayı düşünüyordum ancak bu motoru görünce kararsız kaldım. Selesinin yüksek olduğu belirtilmiş. Benim ebatlarımda yeni başlayan biri için tavsiye edermisiniz ?

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Alıntı MİYAGİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

Ben de yeni bir motor kullanıcısı olacağım. Boy 1.90 kilo 108

Pulsar 200ns almayı düşünüyordum ancak bu motoru görünce kararsız kaldım. Selesinin yüksek olduğu belirtilmiş. Benim ebatlarımda yeni başlayan biri için tavsiye edermisiniz ?
    Merhaba,Boyum 1.67 ve ayaklarımın ucuyla motoru dengede tutuyorum.İlk zamanlar biraz zorlandım ama sonraları sıkıntı yaşamadan motora hakim olabiliyorsun.
    Mt 125 kullanan birisi olarak kesinlikle tavsiye ederim.Yeryüzünde gelmiş geçmiş her yönüyle en iyi 125 liklerden biridir.

Arkadaşlar iyi günler, geçtiğimiz günlerde kırmızı renk bir MT125 aldım. Motorumun sol ön sinyalinin camı kırık ve değiştirmek istiyorum, bu sinyalin sadece camını veya tek olarak sinyalini bulabilirmiyim?
    Yada Yamaha YZF R125'lerin sinyalleri ile MT125'lerin sinyalleri aynı mıdır?

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Majeonline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor kesinlikle cok kaliteli plastik aksami olsun motor blogu olsun lastikleri olsun selesi, gosterge paneli vs..

Baslangic ve sehir ici icin cok kullanisli.

Sehirler arasi 2 kez kullanma firsatim oldu ortalama 100-110 km hizlarda hiic yormadi ve rahat bir seyahat oldu. Yolun durumuna bagli olarak son hiz da 129 km i gordum sonra biraktim (yol duz egim sifir) belki 135 lere kadar cikabilir..

Tabi soyle birseyde var motor ciplak oldugu icin 110 dan sonra cok fazla ruzgar yiyorsunuz..

Yakit konusuna deginmiyorum bile 3400 km ort. Suan 1.6 ile 1.8 arasinda degismekte

Ama ben motoruma bakarim ve bakimlarini aksatmam her bakimda mutlaka yag filtresini degistittirim zincirini duzenli yaglarim red line a sokmam..

2-3 yil bu motor icin cok az emin olun..

Fiyati tartisilir ama bu kaliteye gore fiyati dusunmek lazim..

Bu arada benim boyum 1.87 kilom 82 motor ustunde gayet iyi duruyorum ve iki ayagimida yere hemen hemen tam basabiliyorum boy konusunda sikintin olacagini dusunmuyorum..
    Motorumu yormam diyosun...son hız 129 gördüm-kendinle çelişiyosun....125'lik motor sonuçta daha ne görecen-canını çıkartmışsın....
    The Power of The Dreams.

yasoyaso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf250L
    Herkese keyifli sürüşler.
    2013 model ybr 125 im var motorumdan çok memnunum. Şehir içi kullanıyorum boyum 185 ve motor beni hic yormuyor oturuş pozisyonu kıvraklığı yakıtı bakımı filan fıtı fıtı gidiyorum ama şu mt 125 i görünce içim gidiyor sizce ybr den mt 125 e gecsem pişman olurmuyum? 125 lik motoru satıp başka bi 125 liğe geçmek ne kadar mantıklı?

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu yormam diyosun...son hız 129 gördüm-kendinle çelişiyosun....125'lik motor sonuçta daha ne görecen-canını çıkartmışsın....
    Motoruma bakarim bakimlarini aksatmam dikkatli kullanirim demisim. Once okudugumuzu anlayalim herzaman dedigimiz gibi ilkokul cok onemli...
    Redline a sokmadan motorumun sinirini ogrenmek kotu bisey olmasa gerek. Zaten 129 u gordukten sonra biraktim cunku ruzgar fazla diye belirtmisim. Ben burda motorumdan memnuniyetimi belirtip almak isteyenlere fikir vermeye calisiyorum gordugun gibi dogru duzgun yazanda yok. Kimse yazmasin istiyorsaniz bos muhabbete devam edebilirsiniz forum sizin olsun

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Fiyatı 9000 e düşürdüm. Tertemiz motor almak isteyenler kaçırmasın. İlan onay sürecinde olabilir. 3-4 saate aktif olacaktır. 300 km de 2014 model kırmızı renk. Ordu Ünye de ikamet ediyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-sifir-ayarinda-mt125-229687856/detay/

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Alıntı Majeonline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoruma bakarim bakimlarini aksatmam dikkatli kullanirim demisim. Once okudugumuzu anlayalim herzaman dedigimiz gibi ilkokul cok onemli...
    Redline a sokmadan motorumun sinirini ogrenmek kotu bisey olmasa gerek. Zaten 129 u gordukten sonra biraktim cunku ruzgar fazla diye belirtmisim. Ben burda motorumdan memnuniyetimi belirtip almak isteyenlere fikir vermeye calisiyorum gordugun gibi dogru duzgun yazanda yok. Kimse yazmasin istiyorsaniz bos muhabbete devam edebilirsiniz forum sizin olsun
    hocam gazi hic kesmeden duz yolda encok kaci gordunuz.

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Alıntı hakanx1974 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam gazi hic kesmeden duz yolda encok kaci gordunuz.
    Kisa bir sure 129 u gordum en fazla. yolduz egim yok

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 152324252627 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)